Zaklání hlavičku, máme ji rovnat. Nevíte o vychytávce?

bohmici
6. bře 2012

Maminky prosím o radu, mám měsíčního chlapečka a když leží v postýlce občas nám zaklání hlavičku. Doktorka nám poradila furt mu ji rovnat. Ale nedá se to furt uhlídat. Ale snažíme se. Nevíte třeba o nějaké vychytávce. Děkuji předem.

hanka99
6. bře 2012

sroluj deku nebo plínku a dej mu jí za hlavićku,naśe to délala taky byla prohnutá skoro až do luku 😒 ale pak přestala 😉

very
6. bře 2012

Náš Ondra to dělat fakt hodně, byl úplně zlomený..Někdy, když jsem ho tak našla v postýlce, byla jsem vyděšená..vypadalo to fakt hrozně ☹ , máš pravdu, hlídat to pořád nejde. Polohovala jsem pomocí srolované plenky a válečků, mezi které jsem ho ukládala..časem se to upravilo.. Bude dobře, neboj..oni ze všeho vyrostou 🙂

janca_dobi
6. bře 2012

Dcera to taky dělávala a hodně, hlavičku měla zakloněnou tak, že to dalo skoro pravý úhel. 😅 Jak říká @very, časem se to samo upravilo a dnes už jí takhle nezaklání. 🙂

marecek4
6. bře 2012

neboj,přestane s tím,a že to neuhlídáš pokaždé se nic neděje,obavy bych si dělala až tak po půl roce a kdyby to vypadalo jako že je v křeči,pokud ho srovnáš tak to je v pohodě