Zmenšily se vám prsa po ukončení kojení?

karlajasmine
30. čer 2016

Mam temer 8 mesicni dite.. od narozeni ho plne kojim. Ted uz je na prikrmech, tak kojim uz jen cca 5x denne (3x pres den pred spanim a 2x v noci). Porad mam ale oproti drivejsku strasne velika prsa. Jsem celkem vysoka a celkem hubena, driv jsem mela velikost 70F, ted mam 70H :(. Uz se vejdu do svych predtehotenskych tricek, ale vypadaji desne.. nepatrim k zenam, kterym dela dobre, kdyz jim cizi chlapi ziraji na prsa...takze si musim velice peclive vybirat obleceni. Chci syna kojit do roka..takze jeste 4 mesice... doufam, ze se mi pak prsa zmensi? Jestli nezmensi, tak mi asi hrabne :D

lukza
30. čer 2016

Me ano ale az rok a pul po ukonceni kojeni

katerina308
30. čer 2016

Mě se bohužel zmenšila prsa. Z kojicich podprsenek 80C jsem spadla až na 75 nebo dokonce 70A ☹ Teď budu s hrůzou čekat co se stane po druhém kojení. Ale to je doufám ještě daleko. Malé je 7týdnů.

chris_n
30. čer 2016

Ano, ale ne na ouvodni velikost

astyna
30. čer 2016

Ano - z obvodu 94 cm na původních 86 cm, na pevnosti se nic nezměnilo 🙂 Takže z 80C na 75B.

zuzinka6
30. čer 2016

mám téměř 180cm a prsa i tak velká E...ve 4. měsíci mi byly všechny podprdy malý, po porodu bych mohla kojit medvědy a žádnej by nebyl hladovej 😀 Měla jsem 80G...když jsem dokojila, měla jem 70-75C-D, takže šííílenost...prsa se za par let stahly, teď mam 75 E-F, podle výrobce🙂

mrskato
30. čer 2016

Ahoj,ja mela pred prvnim těhotenství m 80C,behem těhotenství 85D,a to se me drzelo cele kojeni,kdyz nepocitam tu silenou nalejvarnu po porodu.Kdyz jsem prestala kojit,prsa se mi behem pul roku ustalila na 75D s tim,ze se fest "vyfoukla". Ted jsem ve 30tt a mam 85E-F a mam totalni schyzu z toho,jak budu vypadat po porodu 😀😀

englerova14
30. čer 2016

Ano, z 80C/D na 70 A☹ doufam, ze mi tam po druhem kojeni zbyde vice...

margarithka
30. čer 2016

Já se přidám taky- před těhotenstvím tak "dvojky", s kojením tak "trojky" a teď tak "minus jedničky"- s bídou