3 a více pokračují

daluri
25. kvě 2010

3 a více je od minulého týdne soukromou skupinou, ale ozývají se uživatelky, že by chtěly přidat..Nezlobte se, ale z jistých důvodů nebudeme pouštět nové členy..ale pro ty, které mají více dětí a chtějí si povídat, jsem vytvořila nové téma ..a slibuji za holky, že sem taky nakoukneme 😉

nikuska4
9. únor 2011

@jojina11 Naša si tak raz nešťastne trošku buchla do steny a takaaaa veľka hrča jej navrela na čele,že som sa až zľakla.no proste ked bola menšia stale boli akesi šoky pri nej.Vždy si ubližila tak,že som sa bala nasledkov,nieže by si len tak kolienko udrela,vždy len hlavu.Ty si chcela štcrte babo,či prišlo tak neplanovane,lebo mne akosi nik neveril,že sme chceli.

jojina11
9. únor 2011

@nikuska4 ja som chcela, pretože som sa po druhýkrát vydala, tak som chcela s mojim terajším manželom aspoň jedno a podarilo sa ná dievčatko z čoho ja mám dvojnásobnú radosť, pretože neviem, či by som sa ešte dala na jedno nahovoriť, zatiaľ je to určite viac nie ako áno

nikuska4
9. únor 2011

@jojina11 jasne,tak toto je pochopiteľne.Ja som sa sama sebe tak čudovala,ked už trebalo v noci vstavať,prebalovať,kojiť a tak všetko ostatne,alebo pri chorobe,že som sa na to ešte dala,ale kedže je to dievčatko tak to stoji za to.keby to bol zas chalan,nadavala by som sama sebe,či mi to bolo treba.Na druhej strane,hlavne nech su zdrave!!!!

jojina11
9. únor 2011

@nikuska4 veď to , hlavne , že sú zdravé. to je najdôležitejšie

nikuska4
9. únor 2011

@jojina11 ty už maš chlapcov veľkych,tak si to teraz uživaš určite,že?

jojina11
9. únor 2011

@nikuska4 hej je to úplne iné, ale ja asi pôjdem v septembri do práce, potrebujeme peniaze, takže ešte teraz si to užívam viacej, ked si pomyslím, že od septembra budem vo väčšom strese

nikuska4
9. únor 2011

@jojina11 a malu daš do jasli?zavidim ti že maš kde isť do prace,ja si stale čosi hľadam a nič,to je ťažke,lebo by som potrebovala taku robotu aby som ich mohla najskôr vychystať do školy a potom isť do prace.

jojina11
9. únor 2011

@nikuska4 nie, moja svokra je nezamestnaná , tak sme sa už skoro dohodli, že mi ju bude mať, inak mám to k nej z roboty len cez cestu

seba1
9. únor 2011

@nikuska4 ďakujem, blíži sa, niekedy už to chcem, aby to bolo tu, potom si hovorím, že musím ešte všeličo stihnúť, ale už som dosť neohrabaná a funím ako mech, keď chodím po schodoch, alebo dlhší čas

nikuska4
10. únor 2011

@jojina11 no tak to maš uuuuplne super!
@seba1 To sa ešte chviľu nafuniš 😒 presne to poznam,pri malej som mala akesi najhoršie tehotenstvo,nemohla som sa dočkať toho až bude na svete a tak to prebehlo rychlo,už ma tri roky.

zuzka72
10. únor 2011

@katka73 tak už by to mělo jít, tak to zkus....

seba1
10. únor 2011

@nikuska4 ono je to celé aj rýchle aj pomalé, aj si hovorím, že si to musím užívať, veď to je zrejme posledné moje tehotenstvo. Pozerám, že aj ty máš po chlapcoch dievča, ale až štvrté, to si musela mať veľkú radosť!

nikuska4
10. únor 2011

@seba1 to si piš že hej!!!!!Dlho som tomu nemohla uveriť ked sa narodila,kym som si zvykla na tu myšlienku,že mam konečne tu babu.

seba1
10. únor 2011

@nikuska4 ja si tiež myslím, že si budem musieť zvykať na dievčatko, bude to rozdiel

nikuska4
10. únor 2011

@seba1 ale prijemnučky rozdiel 😉 a maš to iste že bude dievčatko?

jojina11
10. únor 2011

@seba1 ahoj, ja som sa dozvedela, že porodím dievčatko až deň pred pôrodom, dovtedy mi nikto nechcel veriť, že fakt netuším, čo čakám
@nikuska4

nikuska4
10. únor 2011

@jojina11 Ved preto som sa jej to pytala,mne tiež stale hovoril,že nevidi čo to je a takisto deň pred porodom na prijme ma ešte poslal na ultrazvuk a tam povedal že to bude skor dievčatko,manžel aj tak neveril.

seba1
10. únor 2011

@jojina11
@nikuska4 mám to 2x z ultrazvuku a ešte z genetonu potvrdené

nikuska4
10. únor 2011

@seba1 tak to je parada,že ti to vyšlo,ja som už pri treťom dufala ,aj mi na ultrazvuku jedna lekarka povedala,že dievča a potom som bola hotova,ked sa narodil a že "mate krasneho syna"čo už .........hlavne,že su zdravi.

hanula11
13. únor 2011

@nikuska4 aspoň jsi měla "překvápko" 😉 😀 , ale vážně, ať se narodí kluk nebo holka, hlavně že je děťátko OK 😵 , j u prvních dvou do poslední chvíle nevěděla, co jsou zač 🙂 , ale je fakt že když počítáš s první holčičkou (po dvou kloučcích), asi tě to v prvním okamžiku překvapí, že to má mezi nožkama něco jiného než doktoři tvrdili ☹ 😉 🙂

hanula11
13. únor 2011

Holky já jsem dneska úplně KO 😒 , malá celou noc pořádně nespala, asi další dolní stolička, ale je to s ní už záhul - s tím nočním kojením ☹ 🙂 Kdyby aspoň tak nekousala ☹ , njn 😖 😢 , jestli nerozdělám první umělé mléko 😖 🙂 😀 Ale asi neee 😝 😀

nikuska4
13. únor 2011

@hanula11 pozeram,že maš taku malu babiku,ked už starši su dospeli,mileeeeee 🙂

hanula11
13. únor 2011

@nikuska4 Aďka je naše zlatíčko, ale někdy je to spíš zlobivej "tygřík", však taky umí pěkně vrčet ☹ 😉 😀
Začala jsem dnes dělat dort pro "skorosnachu". Jen mám skluz, Iva měla donést z Lídlu formu - srdíčko a ještě pár věcí, odešla před téměř třemi hodinami a domů dorazila teprve teď. Prý se s tím svým (bydlí u nás spolu) zase štěkli. To tedy nechápu, docela mi tím lezou na nervy, jsou spolu chvíli a pořád se hádají. Čekala jsem na ni - měla koupit i rýži, ještě že manžel dorazil domů až teď, místo ve dvanáct 😠 😒 .
Malé děti malé starosti, velké děti - velké starosti. Zlatá malulka.
Ona naše Iva je taky nemocná - má maniodepresivní poruchu - a zrovna poslední dobou je to s ní zase hrozné, njn 😖 🙂
Jinak všem HEZKOU NEDĚLI 😵 .

nikuska4
13. únor 2011

@hanula11 to maš ale rušno,inač fakt je to pravda s tymi starosťami,až sa niekedy bojim toho ako to bude až budu ti moji veľki......chystam sa tiež niečo z listkoveho cesta upiecť,ale moc sa mi nechce. 🙄 najradšej by som si zdriemla,no mala mi to nedovoli. 😠

macek28
13. únor 2011

Pěknou neděli všem!Jsme skoro všichni nemocní,tak nemám ani náladu psát.Začátek roku je vždy u nás katastrofální.Znám jen lékárnu a mudru.Už se těším na jaro a nějakou vycházku.
@hanula11 ,klidně mlíčko rozdělej!Jinak u nás také děs,běs.Petra sice ted neblbne,ale zas má jiné zdravotní problémy z antidepresiv.

hanula11
13. únor 2011

Tak jsem dodělala dorty - 2.
Dělala jsem dva druhy korpusů, náplň pudinkovo - máslovou a nahoru "polevu" z maršmelounů.
Ale nemáme mikrovlnku, loni se nám pokazila, tak jsem ty pěnové bonbony rozpouštěla na plotně.
Takže pak rychle tuhly, ale nakonec jsem dorty zplichtila.
Ten jeden je pro Míšu, 2. pro rodinu na Valentýna 🙂.
A konečně mi usnula malá. Celý odpoledne ji do toho pečení uspávám a pořád to nebylo ono.
Nakonec ve finále dojela ještě tchýně s tchánem - naštěstí jen na otočku, když viděla že Aduška spí, zase jeli 😖 🙂.
Kdyby aspoň synátor dorazil ze světa brzo, jeli do Olomouce a kdoví kdy dojedou.
Tak čau, hezkej nedělní večer 🙂 😵
@macek28 to já mám obavy, že Iva pro změnu ty léky zase fláká, nebo jí už nepůsobí, chová se poslední dobou jako kr.... 😠 A to tu bydlí i s tím svým s námi, oba nedělají, tak je ještě "živíme" a ještě k tomu musí být protivná. Je to na houby.
Snad aspoň ty dorty dnes trochu zabodují.
Hojtttttttte 😵

seba1
13. únor 2011

@hanula11 ma to zaujalo, tie torty s polevou s marshmallows, ak máš foto, daj ako si ozdobila, ja som robila len obyč. marhuľový koláč, ešte som musela nečakane dokupovať Zlatý klas - mávam vždy doma a v obchode sa mi potom rozviazala šnúrka na topánke a to je hrôza, keď nebolo kam sadnúť, už som taká nemotorná a to mám ešte vyše 7 týždňov 😖 a muž mi hovorí, že mám chodiť niekde cvičiť. Ale to, že by potom on musel byť s deťmi, to už by sa mu nepáčilo. Ešte aj obed som dovárala tak, že mi prišlo riadne blbo, taká slabosť. Sorry, že sa vám tu tak sťažujem, ale snáď to znesiete.

hanula11
14. únor 2011

@seba1 koukala jsem se tu na marcipánové dorty, holky to je paráda, ty kousky 😉 🙂
Však se podívejte, já tam nakoukla v sobotu, a dělají tam z těch bonbonů polevy i figurky.
A v so večer mi pak bylo oznámeno že má skorosnacha narozeniny.
Tak jsem si včera řekla že jí zkusím nějakej lepší dortík.
V Lídlu měli americkej týden, byly tam ty marschmalows, jen u nás nefachčí mikrovlnná trouba, tak hmota nebyla ta správná.
Naštěstí jsem měla doma aspoň potravinářské barvy, tak jsem nakonec dortíky dodělala.
Mám fotky, ale blbne mi telefon, je nový a zatím mu schází paměťová karta, tak začal stávkovat a nepřetahuje fotky. Možná je sem časem hodím, žádná velká sláva to není, ale Miška byla myslím včera docela ráda, asi to nečekala. Jeden dort jsme načali sami,
"mladí " dostali kousek na chuť, jak se stavili
a ten svůj se srdíčkem si odvezla s Pepou domů.
Byl celkem chutný, tak když nic, tak budou mít aspoň celá rodina ráno ke kávě 🙂 😵 .

hanula11
14. únor 2011

@seba1 v tom obchodě se šňůrkou ti tedy nezávidím 😒, ještě že ses "nerozsypala" 😉 🙂, to víš, chlapi mají vždycky po ruce plno rad, ale když na to dojde, tak nakonec zvládají vše hůř než my - třeba ty děti, nebo dělají jednu věc a tři další kolem stojí a stejně zůstanou na nás. To jsou holt naše drahé polovičky 😠, asi jsou fakt z Marsu 😵

seba1
14. únor 2011

@hanula11 ďakujem, trochu psychickej podpory sa vždy hodí 🙂 , mám brucho aj v albume, že je fakt už veľké 😝
Chcela som vidieť nejaký šikovný a jednoduchý nápad na zdobenie takej torty, lebo to čo som videla, jednoducho nevyzeralo.