3 a více pokračují

daluri
25. kvě 2010

3 a více je od minulého týdne soukromou skupinou, ale ozývají se uživatelky, že by chtěly přidat..Nezlobte se, ale z jistých důvodů nebudeme pouštět nové členy..ale pro ty, které mají více dětí a chtějí si povídat, jsem vytvořila nové téma ..a slibuji za holky, že sem taky nakoukneme 😉

ivka1603
7. bře 2011

@zuzu82
Zuzka, tak to mi je ľúto, že zápal pľúc....Držím ti palce, aby si sa rýchlo vyliečila 🙂

kitulka79
7. bře 2011

@ivka1603
dakujem krasne .-)))

macek28
7. bře 2011

Ahoj holky!Co nověho?Mám dotaz máte některá sodastream a jste s ním spokojené?
@kitulka79 ,vítej mezi námi.Koukám,že máš také 5 dětí.Také máš určo někdy dny,kdy absolutně nestíháš,že?Já mám ted tolik žehlení a o praní nemluvím.Aji přišel velý nedoplatek za elektriku skrz praní.Mohu se zeptat jak často pereš?Já skoro denně.
@zuzu82 ,zápal plic není žádná sranda.Vloni v srpnu ho měla moje nejstarší dcera a zkončila na JIP na plícním.Doktor na pohotovosti neudělal v noci rentgen a druhý den už přijela rychlou za 5minut 12.Diagnoza oboustraný zápal plic a slova mudry modlete se a budte ráda,že je dcera tak mladá.Rozhodně to nepíší,abych tě nějak strašila,jen proto,aby ses vykurýrovala a poctivě baštila ATB.Drž se!

kitulka79
7. bře 2011

@macek28
ahoj , ano mam ...no chlapci -oni ziju pri ex , rozhodol to tak sud a aj oni chceli zo zaciatku tak to tak aj ostalo ...ale volame si a cele prazdninky travia s mamkou....🙂)) su to pre mna krasne chvile..... a co s tym pranim ....no ako kedy ale vychadza mi to asi tak na 3 -4 krat do tyzdna.....a niekedy mi pracka perie aj na 4 krat za den ked mam viac 🙂ale myslim si ze pri tolkech clenov v rodine asi treba prat kazdy den .....a to som si povedala , ze uz budemm prat iba v sobotu....ale akosi mi to este nevyslo 🙂ň

simcaa4
8. bře 2011

ahoj taky mam čtyři zlatička mužu se k vam přidat 🙂

zuzu82
8. bře 2011

Ahojte mamulky! Kedze deturence pospali (ani neviem, kedy spali vsetky naraz), tak idem vyuzit tu chvilku a precitat vas.

Ivka, macek - dakujem za podporu.

Macek - som zdravotnik, takze nieco o chorobach viem, nemusis ma ani strasit. Ale ono to asi bude pravda, ze zdravotnici su najhorsi pacienti 😀 . Inak aj ja periem skoro kazdy den a tiez nam prisiel krasny nedoplatok za elektrinu. A to sme chceli ist v lete na vylet po Cechach, ale na 99% z toho asi nic nebude prave kvoli elektrike ☹. A tak som sa tesila...

Simcaa4 - vitaj medzi nami.

macek28
8. bře 2011

Ahoj babuchy!Tak jsem dnes dodělala jarní výzdobu a hned je mi veseleji.Všude mám zajíčky,vajíčka no prostě jaro klepe na dveře.
@kitulka79 ,jsi spokojená a používáš i příchutě přímo pro SS?M ted jezdí autem meně a tahat kartony sodovek nehrozí.
Takže jsem včera objednala SS.
@simcaa4 ,jasně přidej se!A máš krásný zlatíčka.6letá dcera už chodí do školy nebo také letos půjde?
No nic, jdu se zkusit přinutit žehlit.

maminuska
8. bře 2011

Ahojte, po dlhej dobe som v tejto téme, trocha som mala také menšie búrky u nás doma a aj to sťahovanie. 😅 , už sa nikdy nebudem sťahovat je to fakt o nervy.
manžel ma však čoraz viac láme na štvrté dieta - teda moje , jeho by to bolo druhé. Po jenej mojej hysterickej scéne kedy som mu vykričala hádam hriechy ešte aj Adama v raji, sa u nás dost zmenila situácia k lepšiemu.
Som mu povedala že ked chce 4 , tú staršiu dcéru Romanku nech si vezme do Čiech do škôlky a stará sa a ja by som mala tri deti tu na SR, samozrejme som mu to povedala so srandy, lenžeon sa toho chytil 😅.
Niekedy s ami to aj pozdáva a niekedy si pripadám ako zlá mama, ale však aj on zas na druej strane je otec tak nech sa stará.

zuzka72
8. bře 2011

@kitulka79
@macek28 teda holky vy máte dětí to je krása, moc vám fandím, škody, že nejsem mladší....

simcaa4
8. bře 2011

@macek28 ted pujde do školy je šikulka tak uvidime jestli ji to vydrží 🙂

simcaa4
8. bře 2011

@zuzu82 děkuji 😉

seba1
11. bře 2011

@zuzu82 dúfam, že už si lepšie, že ATB zabrali a detičky nechytili od teba
@kitulka79
@simcaa4 vitajte
Ja sa ešte kotulkám 2v1, uvidíme do kedy, bola som už na poradni v pôrodnici, bol tam super lekár, aj si ho chcem zazmluvniť, niektorý gyn.sú ako bez citu, vŕtajú sa v človeku, akoby tam chceli urobiť jamu a tento bol v tomto smere fajn a v prístupe ani nehovorím.
@macek28 ja som si kúpila nejaké ozdoby, ale nezačala som ešte s výzdobou, skôr ma nutká upratovať

simcaa4
11. bře 2011

dik\ za přivitani souhlasim s vami s nazorem na některe lekaře taky jsem u posledniho porodu narazila na ..... nakonec jsem rodila jinde bylo to opravdu nepřijemne hlavně na psychiku jak se semnou bavil kdyby bylo na nem a odrodil mne on tak dnes tu nejsem ani ja ani mala hotovy řeznik nyni jsem byla na gynekologicke operaci a měla jsem hruz ho potkat měla mě na starosti jeho žena vyborna lekařka nechapu že tak odlišni lidi mohou spolu fungovat no to už jsem odbočila tak at se miminku ještě v břišku libi a pak se pochlubte 😉 🙂

nikuska4
11. bře 2011

@seba1 ahoj,ako sa maš,všetko v pohode?Už sa ti to poriadne bliži 🙂 tešiš sa čo?

zuzka72
11. bře 2011

Holky jsem těhotná.......a nevím co dál....to je dilema... 😒

ivka1603
11. bře 2011

@zuzka72
Ahoj Zuzka...gratulujem k tehu...pozerám, že už piate tehu 🙂 ako si sa rozhodla? tešíš sa na bábo?

seba1
12. bře 2011

@simcaa4 ja zasa poznám takých manželov lekárov, ale zubárov, oni to však majú naopak, že on je fajn a ona .... Uvidíme koľko sa malej bude v brušku páčiť, ešte tak 2 týždne by sa mohlo.
@nikuska4 díky, mám sa fajn, tešíme sa a dokončujeme prípravy na bábo, aby sa nám do čistučkej domácnosti dostala 🙂

norikk
12. bře 2011

@zuzka72 drzim palce,aby bola holka 😀

jolinka
14. bře 2011

zuzka72
snad to s tvojim vekom nebude az take strasne 😉
my cakame stvrte a budem mat skoro 41 ked porodim, a ani tie predtym som nemala ako mladica. Tak vyslo... 🙂

macek28
14. bře 2011

Ahoj holky!U nás jarnáky a doma vyvařovna.Nějak nestíhám,když jsme všichni doma.
@zuzka72 ,moje 5té těhu bylo neplánované.Dnes jsem ta nejštastnější a hlavně jsem omládla.Šarlotka je zlatíčko.Já jsem to rozdejchávala do 20tt.Jakmile přišly výsledky z amnio,že je vše v pořádku a zas holčička,tak jsem si řekla čtyři nebo pět už je jedno,hlavně,že je vše OK.Dosti ušetřím na hadérkách a nějak to musím zvládnout.Takže se drž a uvidíš,že si na mě ještě vzpomeneš!A pokud to bude holčička tak budeš mít růžovou změnu a budeš také ta nejštastnější.A věk...,jsi o dost mladší než já,takže ten vůbec neřeš.

nikuska4
18. bře 2011

ahojte,akesi sme zaneprazdnene pri toľkych deťoch,pozeram,že už tu davno nik nepisal 🙄 kde ste?????
@seba1 ešte si domka?

seba1
18. bře 2011

@nikuska4 ahoj, ešte som doma, dnes som bola na poradni a žiadna zmena, takže asi najbližšie dni to nebude, inak ja budem len rada, apoň ešte podrastieme, teda ja by som ani nemusela, ale malá nech má aspoň 3,5 kg, aby bola dosť silná, celkom budem rada, keď sa narodí v apríli a bude teda oslavovať v tom mesiaci ako ja, gynekológ, čo ho chcem pri pôrode, bude budúci týždeň mimo takže, by aj bodlo aby som ešte nerodila. Ty sa máš ako? Ste zdraví?

nikuska4
20. bře 2011

@seba1 moja mala 3650g ked sa narodila ,mala zo všetkych najmenej... 🙂 no da sa povedať že sme zdravi,až na to,že s lukašom chodim každy deň na rehabilitacie po tej operacii kolena,mame za sebou päť a ešte desať,začina mi to liezť na nervy,ale čo už.mňa už asi štrvrty deň boli neznesiteľne hlava ,neviem čo to ma znamenať,nič mi na to nezabera....držim ti palce,aby ti to vyšlo tak ako si si to naplanovala 😉

tomika
21. bře 2011

Ahojte obdivuhodné maminky!Velmi rada vás čitam.My tento rok plánujeme tretie bábatko.Chcela som tak v 32-35rokoch,ale pred mesiacom ma zachytila taká tužba po dietati.A aj ten vekovi rozdiel by bol menši.Držim vám palce a hlavne aby bolo to zdravie a štastie v rodinkách.

seba1
21. bře 2011

@nikuska4 tak hovorí sa, že dievčetá sú menšie, ale aj že každé ďalšie dieťa je ťažšie, ale hodne záleží od tt v čase pôrodu, vo štvrtok idem na utz, uvidím čo povedia o váhe a samozrejme aj ďalšie veci, mne na bolesti hlavy hodne pomáha riadne sa zavodniť, my sme dnes museli s Jurkom utekať k zubárovi, mal riadne opuchnuté líčko, mu to vyvŕtala, dúfam, že už to bude dobré

seba1
21. bře 2011

@tomika tak veľa šťastia pri "miesení bábätka", nech sa vám čo najskôr zadarí 😉

tomika
21. bře 2011

@seba1 dakuuujeme 🙂

simcaa4
23. bře 2011

🙂 ahoooj holky tak jak se mate aco vaše dětičky ty moje zlobidla zlobi venku je krasně tak většinou jsme venku apak chodim do prace tak moc času pro sebe moc nemam 😒 nu což mame takovy kolotoč 😀 tak se mejte hezky jdu do hajan zitr jedem s nejmenši prdelkou na kontrolu

chajda
25. bře 2011

Ahoj "vícematky", mám už 3 děti a zjistila jsem že jsem opět těhotná i přes antikoncepci.. Miminko si určitě necháme, jen tak nějak netuším jak to přežiju. Nejstarší má 10 let, pak 32 měsíců a 18 měsíců. Čtvrté se narodí koncem října.. Holky jak to prakticky zvládáte? Čím se vaše početná rodinka přepravuje? 4 autosedačky v autě to už je nářez ☹

jolinka
25. bře 2011

chajda

my sme tiez necakane prisli k 4.temu prirastku 😉 najstarsia ma 6,5, potom mam 4,5 rocnu a 2 rocneho. tiez sa obavam ako to zvladneme, treba asi kupit vacsie auto [len za co? 😲 ] Ked bude mat male 1 mesiac, najstarsia v septembri nastupi do 1. rocnika...