• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

3 a více pokračují

9. října 2012 
@jakelina tak v to dúfam a teším sa na to :slight_smile: Len v akom stave budeme dovtedy my rodičia??? :sweat_smile:
5. pro 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobromila snad to nějak přežijete :grinning: :grinning:
5. pro 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobromila @helabella @emily3 @majatob @mataharyy
a jake profese mate? ja jsem totiz stale jeste studujici a jestli to dodelam i s tema 3ma, tak se namujdusi pujdu porpve v zivote ozrat
8. pro 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aniska tak si to ožírání užij a připrav si na druhý den vývar, ať tu kocovinu přežiješ :grinning:
8. pro 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aniska Jináč k profesi, já jsem takovej Ferda mravenec - práce všeho druhu, tedy dělám co se dá, teda teď nedělám nic :sunglasses:
8. pro 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mataharyy dobre ti tak, ja som s prvymi dovma bola tri roky an materskej, veeelmi som si to uzila, ale uz teraz nemozem ostat, inak skoncim, takze s velkou laskou spominam na tie krasne casy ked som nemusela rano vstat a mazat z domu
8. pro 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aniska tak já si budu užívat rodičák, stejně nemám kam spěchat, v čechách už nemám kam se do práce vrátit, no a než si na slovensku najdu práci, tak to bude jinej stres, takže teď budu ještě užívat jiných starostí :wink:
8. pro 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aniska ja som studovala pocas materskej, zacala som s jednym dietatom a skoncila so styrmi, teraz si matersku vychutnavam bez skoly a stresu so skusok, poriadne som ani nepracovala, jeden skolsky rok ako druzinarka a potom dva mesiace uc. v skolke a isla som na matersku, a dva mesiace ako specialny pedagog a isla som na matersku...teraz som v kuse doma s detmi a neviemm co budem robit po rodicaku.... som uc. prveho stupna a specialny pedagog. :wink:
8. pro 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aniska ja zatim taky studuju :grinning: a popravde moc nevim co budu delat za ty dva roky az mi skonci rodicak :unamused: mam sice nejaky plany, ale v tak kratke dobe asi nerealizovatelny, tak budu muset zatim hledat neco jinyho...ale co, to je ve hvezdach :confounded:
9. pro 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aniska tak ja som našťastie stihla vyštudovať bez detí (to som ešte nepoznala manžela :wink: ) Absolútne si neviem predstaviť štúdium popri dvoch a viacerých deťoch. Mám ekonomickú a tiež som rada, že som stihla aspoň dva roky pred materskou pracovať. Takto pred rokom som sa tešila, že v r. 2011 sa vrátim do práce :sweat_smile: Mňa materská už dlhšiu dobu ubíjala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emily3 teda! Klobúk dolu, ja som zrelá na psychiatriu už teraz! Ale máš len dvoch chlapcov, potvrď mi prosím, že dievčatá sú kľudnejšie a bezproblémové :fearful: :sweat_smile:
9. pro 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobromila Čaves :wink: No ja som tiež začala študovať pri prvom :wink: A nemôžem potvrdiť, že dievky súlepšie a kľudnejšie :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tá naša je za oboch chalanov a ešte isto viac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobromila no baby su zas ine, problemy pridu neskor.... :wink: a mladsia Luku vse,tko opakuje po misovi, boli spolu doma...takze je to chlapcisko za 10tich....
9. pro 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak jste všechna děvčata? Raděj píšu, aby to tu nezrušili :wink: :unamused:
@dobromila to s těmi kluky ti potvrdit nemůžu, naše Iva byla za dva kluky :slight_smile: :frowning2: :grinning:
15. únor 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Venku je krásně, tak maminky jsou venku a užívají si jara. :grinning: :grinning:
11. kvě 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ všechny, tady se už nechodí ? :wink: :dizzy_face:
Nebo jste se někam přestěhovaly? :slight_smile: :grinning:
9. říj 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek