3 a více pokračují

daluri
25. kvě 2010

3 a více je od minulého týdne soukromou skupinou, ale ozývají se uživatelky, že by chtěly přidat..Nezlobte se, ale z jistých důvodů nebudeme pouštět nové členy..ale pro ty, které mají více dětí a chtějí si povídat, jsem vytvořila nové téma ..a slibuji za holky, že sem taky nakoukneme 😉

lima
27. črc 2010

😀 😀 😀 a lepší už to nebude 😀

rritulka
27. črc 2010

Ahojte, tak Anička spinká 🙂 a dneska poprvé uspávání bez prsa, ráno řvala jak tur, odpoledne už lepší a teď už ani nemukla, tak doufám, že už mě k usínání nebude potřebovat 🙂

Dnes jsem konečně vyžehlila všechno prádlo, to byl pro mě trest, fakt žehlení nemám ráda, s úklidem si hlavu nedělám a hračky nejsou nepořádek, nikdo to stejně za nás neuklidí,

Jo puberťáci to je zvláštní rasa, kolikrát si myslím, že na mě mluví cizím jazykem a ještě po mě chcou věci kterým vůbec nerozumím 😝

Stani už mám nové fotky v albíčku.

jojina11
27. črc 2010

ahojte, som tu po dvoch dňoch, prečítala som čo to , ale som taká unavená, že som aj zabudla čo som to vlastne čítala.
u ná sa prerába ako o dušu spasenú, režim malej je v háji, chúďa, keď konečne prispí ozve sa zbíjačka. alebo podobne, aspoň že teraz zaspinkala. je to katastrofa, ešteže sa schladilo a ževraj zajtra dážď no zbohom, ako keby ho nebolo dosť

s upratovaním si ťažkú hlavu nerobím keĎ proste nestihnem, tak bohužiaľ, nikto iný to za mňa nespraví, ostatok mojej famílie ako keby im to nevadilo
a pubertiak doma? stačí keď mi odpovie na nejakú pripomienku.....ja viéém, načo mi to hovoríš, a ten tón hlasu....no mám dosť. to asi poznáte, najmúdrejší na svete 🙂 🙂 , snáď to prežijem asi budem musieť 😀

staninka77
27. črc 2010

Ahojky jen v rychlosti.
Zítra tu nebuddu dojdu tak ve čtvrtek bude tu máti tak musíme něco pohledat a pak jak odjede zase dojdu za vámy.
@rritulka-Moc krásné fotky máš dětí a ten tvuj synek je taky moc sympatickej 😉 .
A tobě to taky sluší a to mikádko to je bezvadné. 😉 .
Jen jsem se tě chtěla zeptat ty to albíčko nějak uzamykáš že tam nejsou někdy vidět fotečky.
Díky.

staninka77
27. črc 2010

Ahojky jen vrachlosti vám musím něco napsat.
Právě psala.
Mací-Kam spolu chodíme že její dcerku odvela rychlá na nemocnice je to sní velice vážné je na jip.
Moc držím palečky aby se z toho Petula brzo dostala abyla zdravá a moc veselá jako byla před tím.
A tím to jí moc zdravíme a brzo se mamince uzdrav at jsi doma co nejdříve.
Snad vám to pak Mací napíše co se stalo jinak budu informovat ju ale až tak ve čtvrtek dřív se nedostanu.
Přeji všem pěknej večer.

hanula11
28. črc 2010

Taky jsem teď nějaká ztahaná ☹ 😒 ,
malulce se proklubává ven čtvrtej zub, už je skoro skrz dásinku, dává jí nejspíš zabrat, už pár dní je pěkně protivná. Včera mi málem nespala, povedlo se mi ji uspat až ke čtvrté odpoledne, v posteli, jak pocucávala (na několikrát, mezitím se párkrát probrala) MM.
Taky jsme se dali "dokupy" s tchýní, o víkendu jsme se pěkně pońafali, jsme teď všichni nervní kvůli starší dceři, občas to s ní doma máme "veselé" 😖 😝 , tak snad dnes už bude trochu líp 😵 .
Doufala jsem, že hodím ven prádlo a posuším ho, tak peru už druhou pračku, ale venku nejspíš zase bude mračně, takže kdoví, jestli bude sluníčko sušit, njn.
A Aďulka měla budíček o půl páté, teď odpadla, tak je chvíli klid.
Řeším honem poštu a honem píšu i sem, dokud to jde.
Tak se mějte všechny fajně, ještě počtu poslední stránku 🙂 😵 .

hanula11
28. črc 2010

Stani, té malé, jak jsi psala, přeji hodně síly, snad bude brzy lepší, držím i s Áďou pěsti 😔 🙂

Jinak PUBERTA je vždycky "veselá" záležitost, prožila jsme si taky svoje, kam ta robata na ty svoje průpovídky chodí, to je otázka 😉, já vždycky naší Ivě něco vysvětlovala, dávala rady a tak a když už jsem myslela, že mě konečně pochopila a že z ní vypadne nějaká rozumná reakce, tak se na mě tak soucitně podívala a řekla "to máš teda blbý", já rostla 😝 😀
a Pepin ten už když chodil do školky řekl: " V tomhle já nepudu, to VYPADÁ JAKO holčičí", a přitom to byla klučičí klasika.
Jak to pak začne chodit po diskotékách a po pijatykách, tak taky nechápou, že se máma o ně doma bojí, když už jde ráno po čtvrté málem do práce a oni ještě pořád nejsou doma a ...

holky bude i hůř 😉 🙂 😀

jojina11
28. črc 2010

@hanula11 si ma potešila, 😀 , no s týmto mladším to bude fajné, to vidím už teraz.ale čo už, však niečo vydržíme,no nie? 🙂
To s malou Peťulkou ma veľmi mrzí, želám jej skoré uzdravenie a mamičke veľa sily na zvládnutie, myslím na teba a dúfam ,že sa to skoro spraví, nech je malá čím skôr doma a zdravá

jojina11
28. črc 2010

tak to som sa s tou malou asi sekla. Peťa je Mackina najstaršia?

maminuska
28. črc 2010

ahojte kočky, chcem sa opýtať na jednu vec.
Syn má 10 rokov, kopec blbých rečí a odvráva. Ale bez problémov si chodí po byte s holým pišulákom , vôbec sa nehanbí. keď som mu to povedala že toto by už nemal, tak mi povie : No a ? Však si moja mama 🙂 .
Tak pišuláka vystavuje na obdiv celej rodine, ale za ruku ma chytit na verejnosti ani náhodou a pobozkať na líčko - iba tak cez jeho mrtvolu 😀.
zaudla som Vám napísať ešte jednu krááááásnu vec, my máme so synom dosť otvorený vztah čo sa týka otázok sexu, otvorene sa ma opýta a ja mu otvorene poviem , lepšie ako by sa to dozvedel od kamarátov.
Tak sa balil na tábor a zrazu išiel za mojim manželom, jeho nevlastným otcom , s ktorým majú fakt dobrý vzťah, chvíľu bolo počuť nejaké mumlanie a potom ticho. Muž sa usmieval a ja vravím čo sa deje - vraj chcel do tábora prezervatívy - keby náhodou 😀. no skoro som odpadla.
Tak keď odchádzal tak mu zo srandy vravím - Ajko a žiadny sex je to jasné ? 😀 😀 a on Bóoooože mami veď nemám spermie to nevieš 😀.

maminuska
28. črc 2010

no a ta moja otázka bola, nie je to už trocha divné že on sa takto premáva ?
maci nech sa tvoja dcéra čo najskôr uzdraví.

jojina11
28. črc 2010

@maminuska no to je teda, neviem ako by som reagovala ja, neviem ani čo ti poradiť, možno opýtať sa nejakej psychologičky, väčšinou bývajú chlapci v tomto veku hanblivý a neradi sa pretŕčajú

jojina11
28. črc 2010

@maminuska keď niečo poriešiš daj vedieť ako to dopadlo

maminuska
28. črc 2010

Jojka, ale on je pred cudzími hanblivý, ani tričko si nedá na verejnosti dole, aj keby bol na sahare, ale doma nemá problém behať nahý.
Som sa s ním dnes ešte na to rozprávala , a on mi povedal že on sa pred nami nehanbí 😵 , ale že keď chcem tak sa teda bude " zahaľovať " tak som zvedavá dokedy mu to vydrží.

jojina11
28. črc 2010

@maminuska asi si konala správne, veď uvidíš, no keď sa pred vami nehanbí, klobúk dolu, má vo vás oboch dôveru, čo na to povedať

lima
28. črc 2010

@maminuška 😀 😀 tak to je bomba ten tvůj synátor 😀 a asi bych mu možná řekla že když doma se nestydí chodit hanbatý tak proč by se měl stydět ti dát na veřejnosti ruku vždyť si jeho matka ne 😉 😀

hanula11
29. črc 2010

Jeden vtípek pro lepší náladu 🙂

JAK SE SPRCHUJEME
Žena
Svlíkne si věci a rozdělí je do koše na prádlo zvlášť tmavé a světlé. Jde do koupelny v župánku. Když po cestě do koupelny uvidí manžela, zahalí všechno,
co by mohlo být vidět. Podívá se na to, co jí Pán Bůh nadělil. Hlavou jí proběhne, že by měla dělat víc lehsedů, noh zdvihů... Zapne sprchu. Vydrhne si obličej něčím meruňkovým s drcenými kousky (dámy prominou). Použije zvlášť žínku na obličej, ruce, nohy, houbu, širší houbu a pemzu. Umyje si vlasy jednou okurkovým a pak šalvějovým šampónem obohaceným 4vitamíny. Umyje si vlasy znovu, aby se ujistila, že jsou OPRAVDU umyté. Dá si do vlasů grapefruitovo - mátový kondicionér, obohacený skutečnou vášní ovoce. Spláchne kondicionér. Oholí si podpaždí a nohy. Vyleze z vany a stoupne si přímo na kobereček v koupelně. Utře se ručníkem velikosti menšího státu. Vystříká vanu přípravkem proti plísni. Setře veškerá mokrá místa ve sprcháči. Vrátí se do ložnice oblečená v župánku a s ručníkem na hlavě.

Muž
Svlíkne se sedě na kraji postele a nechá hadry jen tak pohozený. Do koupelny jde nahatej. Když na cestě do koupelny uvidí manželku,zahoupá dindonem a udělá WOO WOO. Obdivuje se svému dindonovi a podrbe se na prdeli. Podívá se, co mu to Pán Bůh nadělil za supr tělo. Zapne sprchu. Umyje si obličej. Většinu času stráví omýváním dindona a prdele. Vytroubí si frňák do ruky a spláchne to vodou. Usere si a zasměje se, jak nahlas si prdnul. prdel a nechá ty chlupy
na mejdle. Čůrá ...a čůrá ...a čůrá. Všechno spláchne, vyleze z vany mimo
kobereček. Utře si jenom prdel a předloktí. Nakreslí kozy na
zrcadlo, aby se cítil jako chlap. Setřepe z dindona vodu. Pokud projde kolem manželky, zahoupá dindonem a udělá znova WOO WOO.

No možná trochu drsný, ale jak se to vezme
😠 😉 😀

lima
29. črc 2010

😀 😀 😀

jojina11
29. črc 2010

😀

hanula11
30. črc 2010

U nás prší prší ☹ . Snad se to prý spraví v neděli, říkal manža. Mají žně, byl teď pořád do večera v práci. Sotva začali, už jim chči.. a chči.. 😖 😠 , snad to aspoň brzy vyschne. Přijde dnes možná dřív domů, jestli ale nebude opravovat techniku, je holt šikovnej, tak teď maká a maká jako šroubek. A pak je ztahanej. Přála bych mu trochu klidu, s tou naší malulí se moc nevyspí, snad si odpočine aspoň dnes navečer, njn 😖 😎 🙂

jojina11
30. črc 2010

@hanula11 u nás tiež prší, do rána cedilo a riadna búrka.môj si zobral dovolenku,že bude niečo robiť, ale nedá sa

hanula11
30. črc 2010

Asi leje všude ☹ , hlavně aby se nám brzo vrátilo léto 🙂

jojina11
30. črc 2010

@hanula11 to hej aj keď ja nejaké veľké horúčavy nemusím,ale ani takéto dažde niesú bohviečo

lima
30. črc 2010

Tady u nás taky od včera prší a prší ☹

jojina11
30. črc 2010

@lima no to nie je dobre, ešte si pamätám záplavy, my sme chvalabohu dole z kopca, ale zato nám dvorom gtečie vždy riadny potok, keĎ TAK PRší, pozerám , že už máš tiež veľké deti

rritulka
30. črc 2010

Ahoj tak u nás taky od rána prší ☹ a záplavy jsme zažili na vlastní kůži, teda jen ty lokální po bouřce, žádnou řeku tu naštěstí nemáme, jenže manželík je profi hasič takže kde jsou záplavy tam je i on.
Tak jsem četla, že už je konec léta, tak uvidíme, já chci sluníčko ale né ty hrozny horka jak byli.

nilika
30. črc 2010

Ahojky,jsem tu nová.....mám 3 děti,všechny 3 porody super.V listopadu se chystám rodit 4.mimi a mám hrozný strach,že tentokrát bude porod děsnej.Jaký kdo máte zkušenosti....prosím prosím.......díky

jojina11
30. črc 2010

@nilika ahoj tak ťa tu vítam, netreba ti na to vôbec myslieť a zbytočne sa stresovať, hlavne sa na miminko teš a to je to najdôležitejšie. Môj štvrtý pôrod bol fajn, nebol bez bolesti ale to nie je nijaký prirodzene, ale čo si teda ja pamätám, že boli všetci okolo mňa milí a ako mi pomáhali a hlavne čo si pamätám, že sme sa so sestričkami veľmi nasmiali, ale už ani neviem na čom presne, to je fuk, po pôrode si len spomínam na to dokonalé šťastie, že mám dievčatko a to je všetko. Takže hlavu hore 🙂

rritulka
30. črc 2010

@nilika vítám tě a gratuluji ke 4 dítku, taky o tom hodně přemýšlím a fakt nevím, proč se bojíš porodu? Vždyt víš do čeho jdeš a co můžeš očekávat, já měla postupně porody čím dál lepší a rychlejší 🙂 bolet to bolí ale to víš tak čeho se bojíš, hlavně že brouček bude zdravej 🙂

jarus74
30. črc 2010

ahojky zenicky vy ste sa tu rozbehli a nove tvaricky 🙂 vitam vas v tejto teme a idem si vas precitat od kedy som tu nebola 😝
u nas stale rovnako a za pc momentalne teraz cez prazdniny niet casu lebo treba vymyslat program deckam ufff 😵