3 a více pokračují

daluri
25. kvě 2010

3 a více je od minulého týdne soukromou skupinou, ale ozývají se uživatelky, že by chtěly přidat..Nezlobte se, ale z jistých důvodů nebudeme pouštět nové členy..ale pro ty, které mají více dětí a chtějí si povídat, jsem vytvořila nové téma ..a slibuji za holky, že sem taky nakoukneme 😉

livka299
24. únor 2011

@ivka1603 Ahoj, ďakujem, ale vy už máte viac samostatné deťúrence🙂

ivka1603
24. únor 2011

@andiy
ak sa nebude chcieť Natálka s vami baviť o jej problémoch, tak ju proste nechajte na pokoji, nevšímajte si ju a hlavne "nevŕtajte" do nej....to pubertiaci priam neznášajú 😉 Ak jej dáte pokoj, ona sama príde za vami, keď to budete najmenej čakať....a prekvapí vás....musí sa jej celá táto vaša rodinná situácia "rozležať" v hlavičke a musí pochopiť, že aj ona je pre vás rovnako dôležitá ako Ninka a to malé nevinné nenarodené bábo 🙂

andiy
24. únor 2011

@livka299 Ahoooj vitaj 🙂 mat tak znova 27 😀 tisko zavidim 😀 aj ja som augustovka 🙂

ivka1603
24. únor 2011

@livka299
no to máš pravdu...ale ten vek ti aj ja závidím...otvorene 😵

andiy
24. únor 2011

@ivka1603 DAKUJEM TI 🙂 akurat som to citala manzelovi 🙂 a este taka perlicka Natalka asi fajci,pretoze jej veci strasne smrdia dymom ☹ to ani manzel nevie.... ale ja si stale nahovaram,ze len chodi do spolocnosti kde fajcia a ona nefajci 🙂 tak dufajme,ze nie.... a pytat sa jej to radsej ani nebudem.... ja neviem ale ja ju mam strasne rada a mam ju rada takisto ako Ninku .... Ivka idem si lahnut 🙂 Dobru nocku,ozvem sa 🙂

ivka1603
24. únor 2011

@andiy
pa,pa...dobrú noc....kľudne sa ozvi 🙂

livka299
24. únor 2011

@andiy @ivka1603 😀 😀 😀 ďakujem baby andi prečo neprídeš do našej témy augustovky 2011?

ivka1603
24. únor 2011

@livka299
andy si už išla ľahnúť 🙂

livka299
25. únor 2011

Dobré ránko baby, asi varíte 😀 😀 😀 tak prídem poobede 🙂

andiy
25. únor 2011

@livka299 pisala som do tej temy 😀

zuzu82
25. únor 2011

Ahojte mamulky! Ozyvam sa po trosku dlhsom case, sme sice u mamky, ale som chora ako uz davno nie (preto ma po vikende nepustili ani domov). A kedze je mi uz trosku lepsie a dokazem sa pozerat na obrazovku notebooku, tak vas idem rychlo precitat. Vidim, ze mame opat nove mamicky - vitajte andiy, livka.(dufam, ze som na nikoho nezabudla)

Ivka - dufam, ze Rastik je uz zdravy. Sama viem, ze najhorsie choroby deti prezivame my, rodicia, obzvlast maminy.

Seba - Matkovi vsetko najlepsie k meninam. Aky darcek si vybrala? Citala som, ze uz Ti je trosku lepsie, tak sa tak aj nadalej drzte.

ivka1603
25. únor 2011

@zuzu82
Ahoj Zuzka.....Rastík ešte bohužial nie je zdravý, stále chrchle, kašle, aj v noci ☹ ale snáď sa z toho čoskoro dostane....
Držím ti palce, aby si rýchlo vyzdravela aj ty a prajem ti všetko dobré..pa,pa 😉

seba1
4. bře 2011

@zuzu82 ahojte, tak som nakoniec skončila v nemocnici, ale už som od stredy doma, trošku ma tam preliali magnéziom a ukľudnili ma novým meraním malej - mala 2320 g v 34tt, takže to nie je také zlé ako mi hovorila moja gyn., už to teda dúfam dotiahneme do nejakej rozumnej váhy a bude všetko OK. Maťkove meniny som nakoniec ani neooslavovala, bola som v tej nemocke, ale naši mu urobili všetko potrebné, kúpili aj za mňa darček a mal aj oslavu takú menšiu, aby sa potešil. Dúfam, že si už úplne OK, nezávidím ti pri troch deťoch, ešteže si u mamky a máš pomoc.

ivka1603
4. bře 2011

@seba1
Ahoj Lucia...som rada, že si už doma z nemocky a že si ok 🙂 utekám Rastíkovi nachystať kašu....Pa,pa

seba1
4. bře 2011

@ivka1603 aj ja som rada, doma je doma a hlavne, že to zatiaľ vyzerá dobre, dnes som 35tt presne, už len trochu podrásť a bude to lepšie, pa,pa

zuzu82
6. bře 2011

Ahojte maminky!

Seba - som rada, ze Ti je lepsie a aj malicka, ze je v poriadku. Co sa mna tyka, zajtra ma nahnali k lekarke, brala som ATB, akurat mi zisli teploty (co je u mna velmi dolezite, lebo ja bud teploty nemam, alebo mam 39-40°C a to uz ledva stojim na nohach) ale nadalej kaslem ako tuberak. Tak uvidim, co mi zajtra povie. Aspon ze sa deturence ako-tak drzia. Najhorsie na tom je, ze nemozme ist von. No snad zo uz prejde, kym sa otepli. Tak sa s Elenkou pekne drzte a pekne priberajte.

Ivka - Rastik ako? Uz ste po chorobe?

ivka1603
6. bře 2011

@zuzu82
Ahoj Zuzka, malý už je v poriadku, aj keď sem-tam ešte zakašle 🙂 Robí pokroky v "gymnastike", začína sám stáť, aj keď ešte kroky nerobí...ešte má čas, nie?
Je mi ľúto, že si chorá..dávaj na seba pozor 😉 Choď k lekárke a pekne oddychuj...nech ti aj MM trocha pomôže, keď máš ešte malé detičky.....Prajem ti ešte pekný víkend..pa,pa

zuzu82
6. bře 2011

Ivka - blahozelam k samostatnemu statiu 🙂 . Karolinka uz vie chvilku sama sediet (nedavam ju, lebo sa to nema a ma Pavlikove remienky, takze ju tahaju do stran, ale bez nich uz krasne sedi), asi 2 tyzdne uz mame zubok,druhy na ceste... Mm mi pomaha myslim si dost, on si rezervoval zehlenie, zmyvanie podlah a v podstate urobi vsetko, okrem varenia (to nevie). Deturence kupe zasadne on, ja sa ku kupaniu dostanem, ked ma brigadu a nestihne dojst do casu, ked sa kupu.
Aj ja prajem prijemny zvysok vikendu. A tu je este jedna fotecka nasej Karolinky (dnesna, chlapcov sa mi nepodarilo odfotit, oni su totiz neustale v pohybe).

zuzu82
6. bře 2011

Tak foto nebude, lebo mi ho nechce nacitat, mozno neskor ☹ .

ivka1603
6. bře 2011

@zuzu82
Zuzka, skús zmenšiť fotku, potom ti ju načíta 🙂

seba1
6. bře 2011

@zuzu82 ďakujeme, pribrala som už 1 kg ako som doma z nemocnice, takže som si vzala tvoju radu k srdcu 🙂 . Nech už je to čím skôr Ok, aj počasie už začína byť celkom fajn, takže treba rýchlo vyzdravieť, držím place. Takže máte už zubok, super, u nás je to naopak, čo som bola v nemocnici, Jurkovi ďalší zub vypadol, má už slušnú zbierku 🙂 .

seba1
6. bře 2011

@ivka1603 Čau Ivka, Rastík je šikovný a jasné na chodenie má ešte more času, potom to začne byť zaujímavé, bude treba mať oči aj na zadku 😉 .

ivka1603
6. bře 2011

@seba1
Ahoj Lucia....takže Jurkovi pekne vypadávajú zúbky 🙂 aj Kačenke teraz chýbajú štyri zuby a skoro šušle ☹ tie dve horné jednotky jej veru chýbajú ☹
Rastík robí po troške pokroky, som rada aj za to...je dosť macatý, a nechce sa mu hýbať 🙂 tak s ním všetci cvičíme, aby sa aj trocha hýbal....
Už sa veeeľmi teším na jar, keď bude tak príjemne 15-20st., to by mi stačilo na prechádzky....žiadne babušenie....a tie jarné kvietky, to bude paráda! a tebe sa priblíži termín 😉

zuzu82
6. bře 2011

Seba - tak tie vypadane zubky raz musia prist, aj nas to caka...
ivka - tu jar chcem uz aj ja, brala by som uz aj zajtra vsetkymi desiatimi.

zuzu82
6. bře 2011

A fotka zasa nic, aj ked som ju zmensila. Skusim do albumu....

zuzu82
6. bře 2011

Tak foto som narychlo hodila do fotoportretu. Mozno sa neskor dostanem aj k albumu. Ideme krmit deticky, zatial sa majte.

seba1
6. bře 2011

@ivka1603 Jurkovi chýbajú len tri zuby a šušle aj tak,horšie, že jednotka mu narástla taká široká, že dvojke tam ostalo pramálo miesta. Maťkovi sa chce a chcelo hýbať vždy, Jurko bol iný chodiť začal až okolo 14-15 mesiaca, ale za to sa štveral všade, trebárs aj na stôl. Pekná predstava s tou jarou-už sa to pomaly, ale iste blíži 🙂 .
@zuzu82 až mi je to ľúto, teraz sme sa tešili keď rástli a už sú vonku

kitulka79
7. bře 2011

ahojte maminky ....chcela by som sa pridat k vam ak to nebude vadit ....🙂

ivka1603
7. bře 2011

@kitulka79
Ahoj kitulka, vitaj medzi nami.....prečo by nám to malo vadiť? 😀 Gratulujem Vaneske k 10.mesiačikom 🙂

zuzu82
7. bře 2011

Tak a som doma od lekarky. Velmi ma nepotesila, zapal pluc, dalsie ATB + injekcie. Tak sa tesim.

Kitulka 79 vitaj, aspon nas bude troska viac 🙂