3 a více pokračují

daluri
25. kvě 2010

3 a více je od minulého týdne soukromou skupinou, ale ozývají se uživatelky, že by chtěly přidat..Nezlobte se, ale z jistých důvodů nebudeme pouštět nové členy..ale pro ty, které mají více dětí a chtějí si povídat, jsem vytvořila nové téma ..a slibuji za holky, že sem taky nakoukneme 😉

dobromila
5. pro 2011

@jakelina tak v to dúfam a teším sa na to 🙂 Len v akom stave budeme dovtedy my rodičia??? 😅

jakelina
5. pro 2011

@dobromila snad to nějak přežijete 😀 😀

aniska
8. pro 2011

@dobromila @helabella @emily3 @majatob @mataharyy
a jake profese mate? ja jsem totiz stale jeste studujici a jestli to dodelam i s tema 3ma, tak se namujdusi pujdu porpve v zivote ozrat

mataharyy
8. pro 2011

@aniska tak si to ožírání užij a připrav si na druhý den vývar, ať tu kocovinu přežiješ 😀

mataharyy
8. pro 2011

@aniska Jináč k profesi, já jsem takovej Ferda mravenec - práce všeho druhu, tedy dělám co se dá, teda teď nedělám nic 😎

aniska
8. pro 2011

@mataharyy dobre ti tak, ja som s prvymi dovma bola tri roky an materskej, veeelmi som si to uzila, ale uz teraz nemozem ostat, inak skoncim, takze s velkou laskou spominam na tie krasne casy ked som nemusela rano vstat a mazat z domu

mataharyy
8. pro 2011

@aniska tak já si budu užívat rodičák, stejně nemám kam spěchat, v čechách už nemám kam se do práce vrátit, no a než si na slovensku najdu práci, tak to bude jinej stres, takže teď budu ještě užívat jiných starostí 😉

emily3
8. pro 2011

@aniska ja som studovala pocas materskej, zacala som s jednym dietatom a skoncila so styrmi, teraz si matersku vychutnavam bez skoly a stresu so skusok, poriadne som ani nepracovala, jeden skolsky rok ako druzinarka a potom dva mesiace uc. v skolke a isla som na matersku, a dva mesiace ako specialny pedagog a isla som na matersku...teraz som v kuse doma s detmi a neviemm co budem robit po rodicaku.... som uc. prveho stupna a specialny pedagog. 😉

majatob
9. pro 2011

@aniska ja zatim taky studuju 😀 a popravde moc nevim co budu delat za ty dva roky az mi skonci rodicak 😒 mam sice nejaky plany, ale v tak kratke dobe asi nerealizovatelny, tak budu muset zatim hledat neco jinyho...ale co, to je ve hvezdach 😖

dobromila
9. pro 2011

@aniska tak ja som našťastie stihla vyštudovať bez detí (to som ešte nepoznala manžela 😉 ) Absolútne si neviem predstaviť štúdium popri dvoch a viacerých deťoch. Mám ekonomickú a tiež som rada, že som stihla aspoň dva roky pred materskou pracovať. Takto pred rokom som sa tešila, že v r. 2011 sa vrátim do práce 😅 Mňa materská už dlhšiu dobu ubíjala 😝

dobromila
9. pro 2011

@emily3 teda! Klobúk dolu, ja som zrelá na psychiatriu už teraz! Ale máš len dvoch chlapcov, potvrď mi prosím, že dievčatá sú kľudnejšie a bezproblémové 😨 😅

tatolu
9. pro 2011

@dobromila Čaves 😉 No ja som tiež začala študovať pri prvom 😉 A nemôžem potvrdiť, že dievky súlepšie a kľudnejšie 😝 Tá naša je za oboch chalanov a ešte isto viac 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emily3
9. pro 2011

@dobromila no baby su zas ine, problemy pridu neskor.... 😉 a mladsia Luku vse,tko opakuje po misovi, boli spolu doma...takze je to chlapcisko za 10tich....

hanula11
15. únor 2012

Kdepak jste všechna děvčata? Raděj píšu, aby to tu nezrušili 😉 😒
@dobromila to s těmi kluky ti potvrdit nemůžu, naše Iva byla za dva kluky 🙂 ☹ 😀

jakelina
11. kvě 2012

Venku je krásně, tak maminky jsou venku a užívají si jara. 😀 😀

hanula11
9. říj 2012

AHOJ všechny, tady se už nechodí ? 😉 😵
Nebo jste se někam přestěhovaly? 🙂 😀