3 a více pokračují

daluri
25. kvě 2010

3 a více je od minulého týdne soukromou skupinou, ale ozývají se uživatelky, že by chtěly přidat..Nezlobte se, ale z jistých důvodů nebudeme pouštět nové členy..ale pro ty, které mají více dětí a chtějí si povídat, jsem vytvořila nové téma ..a slibuji za holky, že sem taky nakoukneme 😉

jakelina
24. zář 2011

@salonka9 tak jak se daří, už jste zdraví???

salonka9
27. zář 2011

@jakelina áno - našťastie to bola taká silnejšia nádcha. Chlapci už chodia do škôlky a dokonca sa tam aj tešia, tak ubudlo raňajšie frflanie. V piatok neboli síce v škôlke, lebo ich tam mal odviezť mm. No a mm zaspal, tak sa všade chválili, že zaspali a tak išli s ním na hríby.

jakelina
27. zář 2011

@salonka9 no co by dělali ve školce, když je krásně a houby rostou 😀 😀

maminuska
27. zář 2011

ach dievčatá musím sa vám postažovat, všetky tri deti mi ležia v teplotách , neviem čo skôr, či dat zábal jednému alebo utriet zvratky druhému alebo ist varit alebo ..........
ešte že občas aj zaspia 😒

jakelina
28. zář 2011

@maminuska snad je už dnes líp 😉

maminuska
28. zář 2011

@jakelina no nie je, 40 tky u nás sa len tak valia, všetky tri sa mi striedaju v kupelni čo im dávam zábaly , lebo lieky mi nefunguju , nespala som už tri noci čo sa stále budím a obchádzam detské a meriam teplotu čelovým digitálnym teplomerom.
Andrej potiahol rekord túto noc, 39,9 C a to ma už fakt vydesilo, som ho o tretej v noci sprchovala ☹ 😢 a balila do plachty, potom to kleslo na 38,5 ale do rána som pri nom spala na nafukovačke. Romanke sa do toho pridali hnačky, volala som doktorke a povedala aby som počkala do zajtra ráno ak sa zajtra to nezlomí, budu musiet do nemocnice.

atrami
13. říj 2011

Kočky, neviete poradiť čo kúpit 3-ročnému drobcovi na narodeniny? Všetko v podstate máme, čo sa týka hračiek, knižiek....ostávajú nám po starších synoch.

trnka77
19. říj 2011

@atrami kúpte mu nejakú kreatívnu hračku...niečo čo si môže vytvoriť sám(s malou pomocou maminy.. 🙂 🙂
u nás uspeli sadrové odliatky dinosaurov....dnes je na trhu toľko možností až sa rozum zastavuje.... 😎

atrami
20. říj 2011

@trnka77 to ma už napadlo, len keď to uvidia aj staší chalani, tak neviem. 😀

trnka77
20. říj 2011

@atrami práve z týchto sadrových odliatkov môžeš urobiť viac...aj pre starších 🙂 🙂
My sme večer spravili a ráno sme maľovali a fantázii sa hranice nekládli,ešte ich stále máme a najstarší my nechce veriť,že on namaľoval dinosaura ružového s modrými bodkami 😀 😀
alebo sme robili odznaky.....musím niečo pozrieť do obchodu...pripomenulo mi to pekné chvíle 🙂 🙂

atrami
20. říj 2011

@trnka77 pozriem, čo ma majú u nás, ďakujem za typ.

ellit
20. říj 2011

@trnka77 ahojcek, sa nepozname, ale zaujali ma mena tvojich ratolesti. My mame zhodou nahod oboch chlapcov tiez na S a ak by sme mali stastie na dievcatko, chudatko to schyta tiez 🙂) Lebo ja chcem Sáru a manzel Sophiu. Ale vidim, ze niesme jediny 🙂

ellit
20. říj 2011

je krasne vas citat 🙂)) ja verim, ze mi bude dopriate mat tiez tolko deticiek. Vidno, ze neviete co skor, ci sa starat o deti, ucit sa s nimi, varit, upratovat....a hlavne ked su chore. Mate moj hlboky obdiv vsetky maminky 3 a viac !!!!!

trnka77
20. říj 2011

@ellit ahoj....držím palce nech je to "princezná"...nám sa to nezadarilo.. ☹ ☹ .my sme mali pre dievčatko vybrané meno..MIRIAM...bol to taký ústupok voči manželovi...on chcel len slovenské mená a ja som chcela pre holku meno MIA....aj tak by sme ju všetci volali MIA,len oficiálne by to bola MIRIAM 🙂 🙂 ...no a máme Mareka 😉 😉 aj tak všetci voláme Marko...a chlapci ho častujú v poslednom čase menom MARO 😀 😀 ,lebo im všetko berie,ťahá vlasy,lezie stále za nimi,ani dvere mu nezabránia ich vidieť

mataharyy
9. lis 2011

Ahoj,
zde něco pro pobavení? A kdo jí trumfne 😀 http://www.novinky.cz/koktejl/250042-petactyric...

aniska
1. pro 2011

@mataharyy :P to stiha je akorat tak rodit, ne..

aniska
1. pro 2011

Mile zeny, ja Vas zdravim... Kedysi bol moj sen, mat velku rodinu, ale teraz cakame tretie.. A takto narychlo za sebou uz citim, ze moje telo je hrozne unavene.. Ze uz som potrebovala prestavku, po tych dvoch- mam uz krasnych chlapcov, 4 a 2 roky, a tp 5/2012. NO co uz, je tak, ale prosim, ma tu tiez niekto takto deticky, 3 rychlo za sebou.. A prezil to?

emily3
2. pro 2011

@aniska ahojko vitaj ,edzi nami, moja svagrina mala tri deti po roku a prezila to... teraz maju 16.15.14rokov a maju este 5rozneho chlapca a 10mesacne dievcatko 😉 .. v podsate aj ja mam teky rozdiel, medzi tretim a stvrtym a piatym... mam doma troch malych drobcov..ten trojrocny ( uz bude mat 4v januari) chodi do skolky a ja som doma s dvojrocnou a s babatkom 😉

majatob
2. pro 2011

ahoj holky, muzu se taky pridat? 🙂 Mam tri prcky- 3,5roku, 21mesicu a 9 mesicu 😵
@aniska koukam, ze cekas treti a taky brzo po sobe 😵 to je parada 😵 😵 😵 ale s tou unavou to chapu, taky jsem treti zvladla s vypetim vsech sil a ted bude doufam trochu vetsi pauza 😀

jakelina
2. pro 2011

@majatob ahooooooooooooooj 😀

majatob
2. pro 2011

@jakelina ahoj 😵 ja se ani nekoukla jestli sem nechodi nekdo znamej 😵 😵 😵

jakelina
2. pro 2011

@majatob kromě mě nikdo koho znám z jiné diskuse

mataharyy
2. pro 2011

@aniska Jo ta asi celej život rodí, ale netváří se nešťastně 😀 Teda ale já po tolika těhotenství bych asi už ani nechodila... Jináč já mám (z první várky) dva sourozence jsme přesně na měsíc po dvou letech a naši přežili 😉 Já mám dvě děti (bez jedenácti dní) po dvou letech a zatím žiju i když je toho někdy dost, chce to alespoň občas někam vypadnout a změnit klima 😉 Ale když se zadaří, tak chci ještě minimálně jedno a taky do dvou let a hádám to nebude nějak hrozná změna 😅 po těch dvou érech co mám teď doma, ale je fakt že druhej je o proti prvním značně akční dítě, tak jestli třetí bude ještě akčnější, tak potěš 😀 Jináč Jolinka má čtyři děti rychle za sebou 😉
@emily3 Jůůů pět dětí, to je paráda 😵 To na vás taky asi koukaj jak kdyby jste přišli z jiné planety co 🙄 Ale nás je taky pět, teda jedenáct, když připočtu přivdané a přibrané 😀
@jakelina Ahoj, jak se máte takhle před vánocema?? 🙂

jakelina
2. pro 2011

@mataharyy ahoj, máme se fajn, děkuju za zeptání. Už něco málo peču a užíváme si to s malým 😉

mataharyy
2. pro 2011

@jakelina Tak já teda ještě nepeču a letos to rozhodně nebudu ani přehánět, to vidím tak na medovníky, šuhajdy, ráda bych linecké, ale to se mi vždy nějak nepodaří 😀 Ono s těma dvouma asistentama je složité si i uvařit čaj 😎 Jináč to vidím tak že péct začnu příští týden 😅 Jsem ráda že už mám nakoupené dárky pro děti, ještě něco pro manžela, já totiž nemám ráda ten předvánoční chaos v obchodech 😅

helabella
2. pro 2011

Ahoj holky,

@aniska -- tak my máme taky 3 děti celkem rychle po sobě. Holkám je 5 a 3 (rozdíl 20 měsíců) a Fany má 14 měsíců (od té mladší je o 2,5 roku), takže jsme stihli 3 děti v rozmezí 4 let 😀 😀 S únavou tě naprosto chápu, je to s dětma sice krásné, ale hodně náročné. My teda pořád uvažujeme, jeslti nepřidáme ještě jedno, ale zatím jsme stále ve zvažovací fázi...už to není jen tak.

jakelina
2. pro 2011

@mataharyy taky už mám nakoupeno, my jsme tady v tom takoví skromnější, nedáváme si velké dárky, spíš jde o tu pospolitost a klid a pohodu. Ikdyž se stejně vždycky před vánocema pohádáme, protože je toho hodně v práci a máme s manželem nervy na pochodu. 😀 😀 Ale je to kvůli nějaké kravině 😀 😀

mataharyy
2. pro 2011

@jakelina Tak u nás taky nejde o nějak obr dary, ale znáš to, to se líbí tohle a tamto a mám plnou skříň blbostí 😀

dobromila
4. pro 2011

@aniska ahoj, no my prežívame, ako sa dá. Všetko závisí od povahy a temperamentu detí. My máme veľmi náročného prvorodeného. Druhý bol spavejší a kľudnejší, ale už sa priúča od Bena. No a tretí - zatiaľ bábätko má dosť často problémy s bruškom a tiež toho veľa nenaspí 😲
Ja som zo štyroch detí (z toho ale sme tri sestry) ale moja mama s nami také problémy nemala, ako ja s prvorodeným. Veľmi sme si priali, aby to tretie, keď sa už tak skoro pritrafilo, bolo kľudné a spavé dievčatko 😀 😀

jakelina
4. pro 2011

@dobromila však z toho vyrostou a pak si krásně budou všichni tři hrát 😉