3 a více pokračují

daluri
25. kvě 2010

3 a více je od minulého týdne soukromou skupinou, ale ozývají se uživatelky, že by chtěly přidat..Nezlobte se, ale z jistých důvodů nebudeme pouštět nové členy..ale pro ty, které mají více dětí a chtějí si povídat, jsem vytvořila nové téma ..a slibuji za holky, že sem taky nakoukneme 😉

lima
24. črc 2010

No téda koukám jak se to tady rozjelo to je supeeer 😀
@deina - vážně vypadáš super a mlaďoučce 😉
Tady u nás je normálně oproti včerejšku zima 😲 😀

lima
24. črc 2010

Jo a jak sem tak koukala tak musím říct že se nám všechny ty dětičky mooc povedly ♥ 😉

macek28
24. črc 2010

Ahoj kočky!Vítám nové tváře a děkuji rritulka za pochvalu.Opravdu při dětech mládnu a jsem spokojena.Na kecy lidí kašlu,jak jsem již psala.
Žrádelní okénko u nás segedín a zítra čína.Jdu žehlit,večer nakouknu.

staninka77
24. črc 2010

@rritulka-Taky uvažuji o zourozenci k Šimunkovi ale až tak příští rok dřív bych do toho nešla ale maličko se bojím co na to moje máti a chlap už do toho nějak nechce.
Už jen mám strach že to bude další klučina tak zatím jen uvažuji potichounku.
To nějak ani nevím že jsi čekala dvojčátka hlavbně že malá se udražela prosím tě kdy je malá narozena v jakej den děkuji a kolik ti vážila snad ti to nevadí.
Tak to jsi měla teda noc hlavně že je mladej došel pořádku a užil si svoje sedumnáctiny.
Pošly nám nějakou fotečku dětí budem se těšit. 😉

deina2005
25. črc 2010

dobre ranaceko.tak u nas super noc spali sme do pol 9 😝 mala sa v noci ani raz nevzbudila to je rekord inak vstava o 4

jojina11
25. črc 2010

@deina2005 jéj to je super, my sa tiež budíme okolo štvrtej , je to fajn , keď maličké prespí celú noc, tu stále prší, to prišlo od vás z Čiech. ale my sa tu tešíme, že sa mán schladilo, pre deti aj pre dospelých je unavujúce, keĎ je stále horúco

Inak včera smecelú oslavu dobre zvládli aj my aj malá, všetkých sme uhostili, jak sa patrí a večer som padla do postele ako mrtva, dnes nás čaká návštevva kamošky, ktorej sa tiež narodila dcérka Sára, má jeden mesiac a je podarená. tak sa už teším ,keĎ ju uvidím. A dnes sa mi vracia môj syn Ondrej od otca, tak na toho sa už tiež veľmi teším//aj keď mi niekedy dobre pije krv 😀 /
Možno sa sem ešte dostanem , ak sa bude dať, tak si všetky užite peknú nedeľu

maminuska
25. črc 2010

ahojte kočky , tak mi sme si dnes schrupli velmi dlho, malá síce buntošila už od piatej , ale vzali si ju k sebe deti a hrali sa s nou ,tak sme ešte s manželom pospali, ten spánok sme obidvaja potrebovali ako sol.
U nás stále prší ale som celkom rada, lebo sa dá konečne dýchať, ja dne svarím kuracie prsia na smotane s ryžou, deti to majú radi .
chcela som sa Vás spýtat ako udržaivate poriadok, lebo ja som asi totálne neschopná, ale ja upratujem v podstate stále, a začnem z jedného konca bytu a nez sa dostanem na druhý koniec už je tam zasa bordel.
no a možno si to príliš beriem . 😀

deina2005
25. črc 2010

@maminuska tak mna to uz ani netrapi kaslem aj na bordel ebo to by som musela upratovat non stp a to uz ma prestalo bavit.bordel nebordel moja domacnost a ked pride navsteva a nedokaze to pochopit ze pri detoch sa neda mat poriadok tak nech ani nechodi 😀

maminuska
25. črc 2010

no ved ja by som to ani neriešila, ale moja mama ma neustále blbé reči typu , ako tu môžeš v tom byt, pritom su le hračky po zemi. fakt ma štve a potom si pripadám ako totál neschopná pritom denne vysávam, umývam dlážku a každý druhý deň utieram prach. Je pravda že vždy mám všade hory prádla čakajúce bud na žehlenie alebo poskladanie.
lenže sme ludia na 60 m2 a dvaja psy, ešteže sa sťahujeme do nového veľkometrážneho bytu, ani si neviem predstaviť že budeme mať k dispozícii takmer 100m2.
Strašne sa teším.

deina2005
25. črc 2010

@maminuska hi my mame40m2 tiez cakame na väcsi byt.a o pradle ani nehovorim ale je mi to jedno moji rodicia k nam nechodia byvaju v cz takze fajn hihih

majatob
25. črc 2010

ahoj holky, hlasim se po odmlce, nesel nam net 🙂 koukam, ze resite uklid a bydleni 😀
s uklidem jsem si navykla bezva system, kterej se ted ovsem stehovanim totalne zhroutil, tak to pojede zase odznova 😝
a my se ted stehovali z bytu 2+1 56m2 do 3+1 kolem 70m2, ale to je podnajem 🙂 a opravujem si domecek a ten radsi nebudu pocitat kolik ma, ten je obrovskej 😅

macek28
25. črc 2010

Pěkný večer všem.Konečně mohu být chvíli zde,poněvadž všichni už spí,hurááá!
@maminuska ,pořádek se při více dětech nedá moc udržet,A ještě,když je menší byt,je to více vidět.Já si připadám jak uklízecí magor,pořád sbírám hadry,hračky a stejně za 5 minut si mohu dát další kolečko.Sousedka je doma sama a má dalo by se říct bordel.Já dělám vše pořád a průběžně.Jakmile na to 2 hodky kašlu,je to znát!Už jsem si nějak zvykla,že je vše na mě.Odcházím na pokupky na MMB.Šarlotka bude mít za měsíc rok,tak jdu něco objednat.DN 😔

deina2005
25. črc 2010

@macek28 pozeram ze mas doma same kočky neuvazujes este o jednom mozno by to bol chlapec 😉

hanula11
26. črc 2010

🙂 zdravím vespolek
Můžu se k vám přidat? Mám teď malou Adélku - devět měsíců, je to naše třetí, holka kluk jsou už dospělí. 😵
Malulka cicavička u mě právě popíjí MM, zkusím vás krapet počíst, snad najdu chvilku 😉 🙂
Jinak vám všem hezkej den, u nás tedy od rána pěkně lije, v televizi povídali, že moc přes dvacet dnes nebude, ale na druhou stranu si snad trochu odpočinem od těch veder 😵

hanula11
26. črc 2010

Jo a Stani zdravím 😉 🙂 , my se známe už odjinud 😵 😅

staninka77
26. črc 2010

Ahojky.
Hani-To se ví že se mužeš přidat ráda tě tu vidím. 🙂 😉 .
Proč nedojdeš na Emimi.
Dlouho jsi tam nebyla.
My dnes měli jít ke dr.ale je venku škaredé počasí a bohužel nemám deštník a tak pujdem asi ve středu má odpolední.
Mně šíleně bolí oko asi zánet spojivek nebo ječné zrno.
Šimon ráno hodně plakal to bylo děsné akle už je dobrej a lozí si pozemy a je spokojenej.
Včera mně vylezl jeden schod nahoru kde máme pokoje naštěstí jen jeden budem ho muset více hlídat aby nespadl dolu.

rritulka
26. črc 2010

Ahojte 🙂
Anička usnula, Evka odjela na prázdniny k babičce a Petr je na brigádě, tak mám konečně počítač jen pro sebe ,nikdo mi nestojí za zády aby mě vyhnal 🙂
Doufám, že jste prožili pěkný víkend, my měli samozdřejmě pracovní, ještě furt dostavujem (teprve jsme začali) garáž a tatínkovi dílnu, tak jsem strávila sobotu i neděli u míchačky a Evka se starala o ségru 😉 , ruce mám samý mozol, teď mě dva prskly až do krve, takže už lopatu neudržím, naštěstí pokračujem až zase o víkendu
@staninka77 novější fotečky dodám do alba až je ztáhnu z foťáku, nějak mi na to nezbývá čas. Jo čekala jsem dvojky, páreček ale malej to vzdal v 18 týdnu, Anička naštěstí vydržela, narodila se o měsíc dřív 28.10.2009 měřila 48 cm a vážila 2350gr.

hanula11
26. črc 2010

Stani, nestíhám. Teď jsem posílala objednávku na Avon, vedle dospává starší - Iva, za hoďku jede do Svitav kvůli rekvalifikaci a volala máma, že dorazí se synovcem, má 13. Adélka mi naštěstí snad u prsa konečně usnula, zkusím odložit a musím dodělat oběd. 🙂 Ať se oko brzo spraví 🙂, A´tka se mi taky trochu z toho dnešního řevu zklidnila, jak jsem ji tu nechala lozit, ale je to nějaký hlídání ☹ 😖 😀
RRITULKO, zdravím, i malou 😵

staninka77
26. črc 2010

@rritulka-tak to je mně líto že jsi čekakla ty dojky hlavní je že malá je zdravá a pak se pokusíte o další miminko.
Tak pak něco sem hod at se podíváme na malou princeznu jak byla maličkatá.
M?usela jsi sní bít delší dobu v porodnici nebo vás pustily brzo domu.
Ta teda byla maličkatá Anička.
Dneska má svátek málá tak jí přeji hodně zdravíčka at se má čile k světu.
@hanula11-Tak proto moc nechodíš poslední dobou hlavně si doma užívej dětí.

macek28
26. črc 2010

Ahoj holky!Mám nemocné nejstarší dcery P a A,takže pořád něco.
@deina2005 ,o dalším těhu neuvažuji ani náhodou.Nynější M má i z prvého manželství dvě dcery a na 100% by to byla zase holčička.M by aji chtěl,pořád touží po synovi.Ale už fakt ne,počkám si na vnuky.
@hanula11 ,vítej!Znám tě zase z 40cítek.
@staninka77 ,mám dojíd na emimi,kde tě najdu?

septim
26. črc 2010

Ahojda muzu se k vam pridat, i kdyz ne tak casto moc nestiham. Muzete mi rict jak to zvladate ja jsem hotova 😀

lima
26. črc 2010

@septim - vítej 😉 a koukám že máš doma pořádnej babinec 😀

staninka77
26. črc 2010

@macek28-Raději dojdi na Baby-café tam jsou maminky z vícema dětma tam chodím.
Bohužel bych ti to sem ráda napsala ale nevím jak se to dělá.
Já bych tě pak navedla.
Zda by jsi byla pro.
Hanule chodí snáma jak na Baby café tak i na Emimino do Listopadek máme ve stejnej měsíc mimča.
Ještě to tu sem napíšu a navedu tě kde to máš hledat jsou tam maminky dobré a rádi přijímají nové lidičky.
Septim-Vítám tě tu mezi nás. 😉 🙂

staninka77
26. črc 2010

@macek28-Tak tu ti to posílám kde nás najdeš.
Dlouho jsem tam nebyla ale jestly přijdeš tak tam budu více chodit.
Jméno mám stejné jen konečné je 31.
Baby-café.
DÁŠ SI DIZKUZE SJEDEŠ O NĚCO NÍŽE A JE TAM NAPSANÉ PROŽÍVÁME TO PODOBNĚ.
TŘETÍ AŽ ČTVRTÉ POPŘÍKLAD.PÁTÉ A DALŠÍ DÍTĚ
Tak se jmenujem tam na BC jinak bych musela založit novou dizkuzi na Emiminu někde vím že tam je ale už jí nemohu delší dobu najít.

macek28
26. črc 2010

@staninka77 ,dík kdažtak Ti písnu IP,pokud nebude vědět,ju?
@lima ,já mám ještě větší babinec než septim.
@septim ,ahojjj já jsem dnes také hotovson.Někdy jsou opravdu dny,kdy fakt nestíhám jít ani pomalu na WC.Z toho je den,kdy zbyde čas i na relaxaci.Já se snažím si každý den nějak zorganizovat a to pak dodržet co budu dělat.Např dnes budu odpolko žehlit,zítra ráno mega nákup.Pozítří nějaká akce s dětmi atd.Vcelku pak stíhám.Jsou samozřejmě dny,kdy Ti do toho něco vleze,tak to doženu příští den.A ted to nejdůležitější,zapojit také manžela,pokud tedy je.
Jinak jsem tě už někde zaznamenala,ale už nevím kde?

zuzu82
27. črc 2010

Krasny dnik, prajem (aj ked u nas je uprsany). Pozeram, ze za tu dobu, co som tu nebola, sa pridali nove mamicky, takze vsetky vitajte. Navsteva dopadla super, bolo nam luto, ked kamaratka odchadzala domov, 31. leti naspat do Anglicka. Nedali sme jej ani vydychnut. V stredu sme ju vzali do obchodneho centra (kedze prisla az poobede a uz by sa nam nikde neoplatilo ist na nejaky vylet, v stvrtok sme takmer cely den boli v zoo, v piatok doobeda sme presli pol sidliska a poobede cestovala domov a my klasicky babus. Zbehlo to velmi rychlo, cez vikend sa nam ochladilo, co prislo vhod, ale nemuselo by vela prsat, aby sa dalo ist von na ihrisko.

lima
27. črc 2010

@maciku no joooo já to nějak přehlédla 😀 a co tak ještě zkouška toho chlapečka 😀 😀 @zuzu - super že sis návštěvu užila 😉

maminuska
27. črc 2010

Dobré ránko,
no ja som dnes polámaná ako hrom, chodím behať- zhadzujem ešte sadlo 😀 😀, no a nejako som to asi prepískla. Staršia dcéra teraz kočíkuje, syna som poslala so psami a ja idem do obchodu niečo nakúpiť aby moje sarančatá neostali hladné na obed.
Dnes pečiem zapekanú rybku , ryža a rajčinový šalát. Pooede pôjdem s deckami do parku, teda ak budú so mnou chiet íst - pre nich je to už trapas ich aj chytiť za ruku pre ľudmi 😀 . Ak nie vezmem malú a psov a pôjdeme s aniekde prejsť,
Manžel je samozrejme na stavbe, maká ako divý a my zas budeme dlho samé.

lima
27. črc 2010

@maminuska - tak to ani ti moji puboši by se mnou nikam nešli natož je vzít za ruku 😲 😀

maminuska
27. črc 2010

😀 hovorím synovi dnes v obchode, že pozri aká pekná dievčinka 😉 . mama veď budď tichšie strapňuješ ma 😀
Andrej daj mi ruku cez cestu ,je tu kopec aut.
No určite, nie som nejaký trtko 😀

tak toto ja mám teraz doma a len nedávno som ho odstavila vo veku dvoch rokov od ciciku.