3 a více pokračují

daluri
25. kvě 2010

3 a více je od minulého týdne soukromou skupinou, ale ozývají se uživatelky, že by chtěly přidat..Nezlobte se, ale z jistých důvodů nebudeme pouštět nové členy..ale pro ty, které mají více dětí a chtějí si povídat, jsem vytvořila nové téma ..a slibuji za holky, že sem taky nakoukneme 😉

jakelina
5. dub 2011

@emily3 tak ty jsi mlaďounká a zvládnout to určitě zvládnete. 😉

emily3
5. dub 2011

@jakelina noo dik, ale mam problem s tym ako vyzeram, lebo si kazdy mysli ze som len opatrovatelka deti a ked zistia ze som ich mama, tak na mna pozeraju ze ci prve som mala v 14....a podobne ine hlupe reci....

jakelina
5. dub 2011

@emily3 pořád lepší vypadat mladě, než aby si mysleli, že jsi jejich babička. 😀 😀 Já vám fandím 😉

zuzka72
5. dub 2011

@jarus74 fííííha...máš můj obdiv, musí to být super....tolik dětí a moc tě obdivuji 😉
@emily3 z okolí si nic nedělaj, je to tvé rozhodnutí a toho se drž, ty jsi matka a víš co zvládneš, co chceš a a v čem vidíš smysl..ostatní ať si říkají co chtějí... 😉

emily3
5. dub 2011

@zuzka72 pozeram ze ste si dali na zaver bonbonik...dvojicky 😀 skvele....aspon sa ti mali nenudia, ked uz maju takych velkych braskov.... 😉
ja som z dvojiciek, mam brata...a vtedy este ultrazvuky neboli a nasi ani netusili ze sme dvaja, potom ked sme sa narodili, tak sme sokovali celu rodinu... 😀
@jakelina no to hej, spominam si , ked sme isli z nasimi v autobuse ..nas je 6 deti...a my traja mladsi sme sedeli rodicom na kolenach, a mama mala na hlave satku , a jedna mila teta chcela byt mila, tak sa na nas usmiala a spytala sa : ste u starcyh rodicov na prazdninach? 😀 tak sme sa na nu skaredo pozreli...nie u rodicov....

jakelina
5. dub 2011

@emily3 to se možná stane i nám s manželem. Už je nám oběma přes čtyřicet. My jezdíme v zimě lyžovat a byli s náma známí a tatínek jel se synem na vlek a ten vlekař mu říká. Pojedeš sám nebo s dědečkem. 😀 😝

zuzka72
5. dub 2011

@emily3 jj tak to bylo i u nás teta i babička měli dvojčata kluky a netušili to 😀 Navíc teta měla už 3holčičky ve věku 6,4 a 2 roky tak to byl šok 😉 ale krásnej.... no a my je máme z IVF a jsem strašně ráda, že jsem si je "na stará kolena" pořídila, i když jsem už po těch dvou starších tvrdila, že nikdy a že už mám splněno, ale člověk míní a život mění... 😉

zuzka72
5. dub 2011

😀 😀 @jakelina 😀 😀 😀 v klidu můj soused má 73 let a je otec už po druhé s tou paní, které je 30 😉

emily3
5. dub 2011

@jakelina 😀 no a este na rodicko chodit detom do skoly.... 😀 medzi mlalde maminky a ockov..... ja som zavidela spoluziakom mladych rodicov...ale som rada ze mam takych uzasnych rodicov akych mam.... 😉 ..
idem uz spat, deti spia a manzel isiel hrat ..bedminton tak sa to pise? ...no neviem, v poslednej dobe mi to uz nemysli a dnes vecer uz vobec....dobru a zajtra zhuru do "boja" 😀

emily3
5. dub 2011

@zuzka72 tak to sme este mladice 😀 to moyme aj 1é deti ne? no ut tu nie som..dobru 😉

jarus74
6. dub 2011

@jakelina dakujem u mna platilo pravidlo ze cim viac deti mam tym vyzeram mladsie 🙂 🙂 🙂 🙂 teraz to uz asi pojde dolu kopcom len dufam ze nezostarnem rychlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 ty by si chcela aj viac deticiek ako mas??urcite sa na tom podpisali zdravotne problemy ked uz nemozes .
ja mam uz dost uplne staci to co mam doma a tiez uz viac by som ani nemohla.

zuzka72
6. dub 2011

@jarus74 to se říká, že s dětmi člověk mládne a u tebe to platí...já jsem asi vyjímka 😀 😝 máš nějakou společnou fotku, strašně by mě zajímali děti, jak všechny vypadají, musí to být krása všichni pohromadě..

jarus74
6. dub 2011

zuzka no to by som musela pohladat tusim taku mam na Fb lebo oni sa neradi fotia a hlavne spolu no a Lukas ten sa fotit nechce vobec na tej co mam na Fb tam ani neni ,skusim pohladat a pridam ju.

jarus74
6. dub 2011

@zuzka72 je to starsia fotka a je fotena tusim este minuly rok v zime 🙂 🙂 🙂 🙂
pridala som do albumu nase vselico

jakelina
6. dub 2011

@jarus74 já bych už nechtěla kvůli věku, už mi bude 41 a měla jsme každé těhotenství hrozný strach, aby bylo malé zdravé. Moje sestra zemřela na rozštěp páteře, tak vím jak to bylo pro naše hrozné. Ono se to dá dnes vyšetřit, ale neumím si zase představit jít na potrat v půlce těhotenství, když už bych cítila pohyby.

zuzka72
6. dub 2011

@jarus74 krásny dětičky a jak jsou vysmátí...a jak máte velký byt?

jakelina
6. dub 2011

@zuzka72 já ty fotky nevidím nevím proč. Kde jsi je našla???

jarus74
6. dub 2011

@zuzka72 no sme v 4 izb.byte chcelo by to nejaky domcek ale uz ma to preslo dobre aj tak ako je 🙂 ved decka vyrastu a mozno aj odidu z domu 😀 😀 😀 dufam ze my neostanu na krku 😀 😀 😀 😀 😀

jarus74
6. dub 2011

@jakelina ja mam bloknuty fotoblg mozu ho vidiet len priatelia je to istota lebo minuly rok tu robila sarapaty jedna baba stahovala si fotky z albumov a tak...predsa je to istejsie to sukromie.

jakelina
6. dub 2011

@jarus74 jestli to bude tak, že se budou ženit a vdávat ve 30 letech, tak se máš ještě na co těšit. 😀 😀

jakelina
6. dub 2011

@jarus74 aha, tak to nevadí. 😉 Já si vás představím 😀 😀

jarus74
6. dub 2011

@jakelina no veru tak tak asi nejak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka72
6. dub 2011

@jarus74 4pokojový, no to i docela stačí, jako člověk se uskromní a hlavně, že nemáte třeba jednopokoják, to by byl masakr... a stejně teď je vás plno a jak píšeš, až děti vylétnou z domu, bude prázdno a toho se moc bojím, člověk si na ten šrumec a rušno zvykne a pak najednou ticho 😔

zuzka72
6. dub 2011

@jakelina musíš si ji přidat do přátel 😉

jakelina
6. dub 2011

@zuzka72 to já mám taky tak, jenom ne ticho a klid. To bych zblbla. 😉

jakelina
6. dub 2011

@zuzka72 já vím, jenom jsem nevěděla jestli to bude
@jarus74 vhod, kdyžtak to odmítne a je to vyřešené. 😉

jarus74
6. dub 2011

@jakelina 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jarus74
6. dub 2011

pauza u mna skoncila ide sa varit pridem neskor aj s kavickou 🙂 🙂 🙂 🙂

jakelina
6. dub 2011

@jarus74 děti jsou nádherné, ještě máte i pejska. 😉 Máte veselo. Manžel se má co ohánět. Asi taky vaříš v kotli jako já. 😀 😀

jarus74
6. dub 2011

@jakelina ne ne psika nemame to je mojej kmotrenky 🙂
no varim skoro v kotloch 😀 😀 😀 v nedelu som prisla na to ze zas musim dokupit hrnce 🙂
a dakujem za kompliment 🙂

ved i vy mate naaaadherne deticky a ty jakelin mas uz aj dospelaka 🙂 moj bude mat 18 V novembry to snad ani pravda nieje ako ten cas leti a deti rastu ako z vody 🙂 🙂