3 a více pokračují

daluri
25. kvě 2010

3 a více je od minulého týdne soukromou skupinou, ale ozývají se uživatelky, že by chtěly přidat..Nezlobte se, ale z jistých důvodů nebudeme pouštět nové členy..ale pro ty, které mají více dětí a chtějí si povídat, jsem vytvořila nové téma ..a slibuji za holky, že sem taky nakoukneme 😉

zuzu82
3. čer 2010

Ahoj, Jarus. Vyhadzovanie zo skrin uz mame chvalabohu za sebou (u Domka, on mi bezne upratoval asi pred rokom, teraz, ked nieco vyberie, tak to aj vrati, sice nie v povodnom stave, ale je to na mieste, Patko sa zatial nemal sancu dostat do skrine, kedze v deckej je pred skrinou roztahovaci gauc, ktory vezmeme k babke, predtym uz supliky vyhadzoval, takze si nerobim iluzie, ze skrine necha na pokoji 😀 ). Idem skontrolovat polievku, deturence sa hraju a pomaly chystat desiatu a veci, ked chceme vyrazit vonku. Rano som sa tesila, ze bude pekne a ono sa zase to slniecko zubate schovalo za mraky 😒 .

staninka77
5. čer 2010

Ahojky děvčata.
Tak dneska je tu krásné počasí jsem strašně ráda že mužem jít ven za zábavou už mně to počasí lezlo krčkem.
Šimunek v noci moc nespal ale když jsem mu dala napít čaje tak hned usnul ale i tak se budil co hodina.
Dnes doma pouklidím vařit nemusím mám ze včerjška jen na zahradě která bohužel není dodělaná uděláme masiko pokud ho chlap koupí naložím ho a to bude mnamka. 😉

emily76
7. čer 2010

ahojte... ja som totálna nestíhačka... v sobotu sme boli s deckami v zoo, v nedeľu oslavoval Vilko narodky... kedy už bude ten víkend, čo si oddýchnem??? Bože, tu sa chystá maľovanie... my sme prerábali minulý rok obývačku s kuchyňou.. máme to spojené... a to už boli malí na svete... no, ešte teraz ma striasa, keď si na to pomyslím... bordel, veci kade-tade... fúú, ja som taká rada, že najbližšie roky budeme mať relatívne pokoj... chceli by sme vymaľovať chodbu, ale to bude malina.. tam nie je veľa nábytku... a potom už len na budúci rok deckám izbu urobiť, keď by boli schopné tam byť samé..

kto chcete, mrk na fotky...http://picasaweb.google.sk/chobotnicky.mimi/Jun... 🙂 😉

pekný deň babulky

zuzu82
8. čer 2010

Dobre ranko, konecne mame pekne pocasie 🙂 . V sobotu sme boli v meste, potom u svokrovcov. V nedelu poobede sme boli v zoo, vratili sme sa az vecer a vcera sme boli v podstate cely den vonku (rano sme navarili a o deviatej sme uz cupitali von, na ihrisko, okolo pol dvanastej domov, naobedovat, trochu pospat a tak sme isli zase vonku a vratili sme sa az vecer okolo siedmej. No a asi tak vyzera aj nas dnesny program. Idem este uvarit cestoviny, nachystat deturencom desiatu, poobliekat a hajde von. Potom, ked budu spat, pozehlim, co sme vcera poprali a potom naspat niekam sa prejst. My sme taka rozbehana rodina, doma sediet dlho nebudeme, takze v podstate vsetky dni, co je pekne pocasie sme niekde vonku.

Emily verim Ti, viem, ze to nebolo jednoduche, ale ber to tak, ze uz to mate za sebou a ako si pisala, dlhsiu dobu budete mat pokoj.

Tak vam prajem krasny den, mozno sa sem este mrknem, kym pojdeme von, teraz idem varit spominane cestoviny. Zatial pa

katka73
10. čer 2010

ahojky holky jsem tady opět jen na skok mrnata mě nenechaji sedět u pc jsme zdravoučcí jako rybky chodime v choditkach a taky stahujeme co se da baštime pomalu všechno tak se mějte dam tam par foteček papa

zuzu82
11. čer 2010

Pozeram, ze tu asi nikto nechodi, ked je pekne pocasie. My sme tiez skoro cely den vonku (okrem najvacsich horucav, ked sa schovame do bytu a dusime sa v nom 😀 ). AKurat este dobalujeme veci k babke na dedinu, tam bude super - zahrada, ihrisko, bazenik, a hlavne cez noc nebude horuco a deticky sa dobre vyspia.Tak vas vsetkych pozdravujeme a prajeme krasny vikend a tuknite tu niekto nieco, prosim.

jarus74
14. čer 2010

ahojky 🙂
tak veru ak sa da sme vonku ale momentalne som chora tak aj polehujem ak sa da 🙂 a to uz tyzden a niet toho frasa zeby to bolo uz ok 🙂

ahoj katka dvojky su uz fakt velike a pocuvaju??

jarus74
14. čer 2010

zuzi a ako znasas tie horucavy je to na nervy nie?? myslim to teplo ☹

zuzu82
15. čer 2010

Dobre ranko!

Ahoj, Jarus, tak teraz si Teba chytila choroba? Horucavy znasam celkom v pohode, sme skoro vzdy vonku, akurat manzel ma o mna vacsi strach, tak ak sa da, je so mnou sestra alebo on (ale doobeda sme vacsinou s deckami sami).
Vcera sme boli pocas najvacsej burky a krupobitia vonku, esteze sme sa stihli schovat pod strechu zastavky 🙂 , ale deckam sa to pacilo (oni su take vodne tvory, ako mama 😀 ). Aj teraz je zamracene, horucavy polavili, len musim vymysliet nejaky program na poobede, lebo vcera sme uz poobede nikde neboli, lebo prsalo, manzel mal este pracovne povinnosti, tak si to dnes musime trochu vynahradit. Doobeda uz asi nestihneme ist nikam, ideme varit a prat, tak potom sa uvidi.
Cez vikend bolo super, decka sa aj vyclapkali v bazeniku a este aj v nasom viac ako 25 rocnom malom clne(ak stihnem, dam par foteciek).
Tak zatial tolko, vsetkych pozdravujem a prajem pekny dnik.

staninka77
15. čer 2010

Ahojky děvčata.
Tak jak vidím moc se nepříspívá ale spon něco.
Jinak já furt někde lítám takže jsem tu jen občas.
V sototu jsme měly v Blansku velkou vychřici takže se nám do neděle nejela elektrika skoro do večera.
Malej je poslední dobo hodně protivnej že si nechce ani hrát a nic ho nebaví.

macek28
15. čer 2010

Zdarec holky!Staninka,ty jsi z Blanska?Ted nedávno se tam stalo neštěstí,že?Blansko znám vcelku dobře,jezdila jsem tam za kamarádkou.

jarus74
17. čer 2010

ahojky 🙂
tak to vies staninka vonku je fajn pocasie tak to asi kazdy vyuziva a navyse uz idu prazdniny deti sa uz takmer neucia tak sedia za pc oni a ja sa tam dostanem pomenej 🙂
inac co planujete vy cez prazdniny??

staninka77
21. čer 2010

Ahojky děvčata.
Kde jste.
Macek-Ano jsem z Blanska bydlela jsem celej život v Brně Líšni pokud ti to něco říká.
Ano stalo se tam nedávno neštěstí jedna paní zachranovala klučinu na hlaním nádraží svého sny 4.roky měl ona bohužel nepřežila vlak jí srazil.
Jarus-my na prázdniny nikam letos nepojedem máme Šimunka malého až ted další rok někam pojedem.

staninka77
21. čer 2010

Macku-A kde bydlíš v Brně. 😉
Někdy bychom si mohly dát srazík a poplkat o dětech zda chceš. 😉 a budeš mít chut. 😵

kota
21. čer 2010

Ahooj po delší době! Byl šrumec, byla jsem u mami na týden v Beskydech a pak chystání na dovolenou.. balení, vaření.. už jsme doma 🙂 Plavili jsme se na 8-mi metrové plachetnici 7 dní v Polsku na Mazurských jezerech.

zuzu82
22. čer 2010

Dobre ranko! vsetkych pozdravujem, u nas zasa pocasie o nicom, fuci, leje a je zima. A ja sa po takejto fujavici zberam na odbery a na glukozovy test. Keby ste vedeli, ako sa mi nechce vystrcit ani patu z bytu. Ale co uz. My sme hore od tristvrte na styri (Patko, Domko este spi - neviem, co sa stalo, asi pocasie), napapany a pred chvilockou sme sa ulozili spinkat (aj ked to nebude na dlho, ale aspon zdriemnut na taku polhodinku by sa mu este zislo). O chvilocku pride sestra k detom a ja padam z domu.
Ahoj, kota, Teba som tu este nezaregistrovala. Pozeram, ze vy to mate opacne ako my, no zatial to vychadza, ze tretie bude dievcatko (podla USG), tak uvidime.Tak mozno sa aj vy dockate zmeny a budete mat Viktorka 🙂

macek28
22. čer 2010

Ahoj holky!
@staninka77 ,četla jsi ode mě IP?Jinak bydlím v Černých Polí u DN.Ráda se s tebou sejdu,potřebuji se občas odreagovat.To by jsi přijela do Brna?
@zuzu82 ,gratulka k holčičce.

jarus74
22. čer 2010

ahojky baby vam isiel konik??ja som sa tu nevedela dostat 😝

ahoj kota juj tak ste si uzili dovcu paradne 🙂 🙂 super a co tehu ???prebieha vsetko hladko 🙂 pozeram ze 28 ides na usg a snad sa podari a dozviete sa co to v brusku skryvas dufam ze nam prezradis 🙂 🙂 🙂

aj unas je brrr strasna zima a ten vietor doslova vichrica 😠

staninka77
23. čer 2010

Ahojky děvčata.
Zuzko-A jak jsi dopadla na tom testu té cukrovky.
U kluku mně to nedělaly ale u toho posledného ano ptala jsem se dr.Zda to mohu odmítnout nebo a ona kluvly té TOXPLASMOZE raději at na to jdu ale bohužel jsem jí měla.
Ale zvlátla si i píchat inzulin a i držet trochu dietu ale jak kdy někdy porušila.
Kotě-Vítám tě tu a gratuluji k těhu a kde ty bydlíš taky někde poblíž Brna.
Macku-Já klidně do Brna pojedu ale je tu už problém budu muset vzít sebou dva kluky zda nevadí.
IP mně od tebe nedošlo. ☹ .
Já to taky někdy potřebu se odreagovat.
Jestly budeš mít chut tak mužem kolem 10.7.si dát někde srazík to dojdou peníze a mužem zajít někam na kafé nebo se projít z dětima.
Jarus-jak to že ti to nešlo ale hlavní že to jede 😉 a že sem sem mužeš dostat.

macek28
23. čer 2010

Ahojda!
@staninka77 ,už snad máš IP,těšíme se!Jo a na srazíku se domluvíme.Momentálně mám nejmenší princeznu nemocnou,takže vydrž!Jo a chlapěčci mě vůbec nebudou vadit,vezmu si mustr. 🙂
@kota ,dodatečně gratulka k miminku.
@zuzu82 ,také gratuluji.Mám 3 dcery zářijovky.Přes ty největší vedra,když jdeš do finále záhul.Ale zima je také na porod na prdlačky.Lilianka je v unoru.Asi je to jedno,já si přála vždy duben,květen,ale to bych už chtěla asi moc.

zuzu82
24. čer 2010

Dobre ranko vsetkym 🙂 . My uz sice mame den, Patko dnes vstaval o pol tretej, do stvrt na styri sa mi ho este podarilo ako-tak uspat, no potom si uz povedal, ze naco bude spat, ked je uz pomaly vidno a tak sa s radostou pustil budit Dominika (ktory v noci pricestoval k nam do postele 🙂 )a tak som bola nutena vstat a od pol stvrtej sa hrat. Ale malo to aj vyhody - nachystali sme manzela do prace a prichystali obed, uz ho treba len dovarit. Potom pride sestra, budem jej pomahat robit tortu pre takmer svokra na 60-tku, vcera som robila pre svojho na meniny (davam foto). Stani, vysledky glukozoveho testu budem vediet dnes poobede (mala som vcera telefonovat, ale akosi mi to nevyslo) ale nepredpokladam, ze by mali byt zle (aspon dufan). U nas krasne svieti slniecko, vidno aj nejake mraky, ale tie mi nevadia.Len dufam, ze nebude tak fucat, ako vcera.

zuzu82
25. čer 2010

Dobre ranko! Tak vikend je uz pred nami, prazdniny tiez, ako ich budete travit? Vedela by som si predstavit vela veci, ale akosi bez pocasia to nevychadza. Esteze dnes ideme na dedinu k mamke, decka sa ysantia na zahrade, vyhraju v piesku, vysmykaju atd. len kupanie nebude ☹ . Ostavame az do utorka, lebo v pondelok ideme ockovat Patka. Inak glukozovy test dopadol dobre, len mam malo hemoglobinu (ale to nie je u mna nic nove). Akurat nam bude koncit pracka, vyvesiame s Dominkom pradlo, potom dame Patikovi desiatu (lebo zaspal), pobalime veci k babus, pohrat sa, napapat, spat a poobede hura, ideme! Tak tu nieco napiste, aby som si mala co precitat, nech si nepisem len sama so sebou 😀

macek28
29. čer 2010

Ahoj holky!Kde jste všechny?
@staninka77 ,máš IP.

zuzu82
30. čer 2010

Dobre ranko! Tak my sme sa vcera vratili, ockovanie celkom v pohode, akurat po nom este trosku teplotujeme. Konecne sa uz ukazalo slniecko, vyzera, ze bude pekny den (len dufam, ze sa to velmi nepokazi), okolo deviatej pojdeme na ihrisko (klasika), potom obed, spat a tak pojdeme zasa von. Este pojdeme navarit a poobede poprat.

jarus74
30. čer 2010

ahoj maci tak u nas zacina byt boj o pc a od zajtra uz duplom 😀 😀
zuzi tak vam robili bibinko vcera?? no dnes mam byt teplo az 33 st.tak to bude hic u nas je uz teraz fajn 🙂
dnes mam decka zo skoly skoro doma urcite dojdu do 10hod aj s vysvedckami 😝 😝 😝

zuzu82
30. čer 2010

Jarus ockovali sme sa v pondelok, ale stale ostavame este jeden den, ak by sa nieco vazne vyskytlo. My uz dovarame obed, ideme si dat desiatu a padame vonku, lebo by bolo skoda nevyuzit toto krasne pocasie. A dufam, ze mi Patko aspon na chvilocku pospi (aj ked dost pochybujem, lebo vonku uz spinka len velmi malicko, lebo ho vsetko zaujima a ma mnozstvo podnetov, ktore si nechce nevsimat 🙂 ), lebo sme hore od 4 hod. Ale u nas to nie je nic nove a nezvycajne.
Tak sa zatial majte, prazdninujucim prajeme krasne prazdniny, dovolenkujucim dovolenku a vsetkym doma s kopou deticiek pevne nervz a hlavne zabavy.

maminuska
6. črc 2010

ahojte, rada by som sa k vám pridala. Ja mám tri deti a som nesmierne pyšná že ich mám. Tiež tieto prázdniny som s nimi doma a aj z domu pracujem , je to fakt niekedy na nervy.
S druhým manželom mám tretie dieťa a viem že by chcel aj druhé svoje biologické , ale ja sa bojím že to už nezvládnem lebo celý týždeň som na ne sama a ešte po večeroch pracujem .
Kamarátka mi povedala, že čím viac detí , tým menej starostí s nimi potom. Poprosím o vaše skúsenosti , ten kto má viac ako tri deti, ide to naozaj tak nejako samo ?

kota
7. črc 2010

Ahoj.. zdravím už zase z Beskyd, zase u mami.. se sestrou a její 16měsíčním "dvojčátkem" naší Inky 🙂 No babička si to užívá, a raduje se, že bude mít změnu na další jaro, že dojedeme s tím chlapečkem 😀
Staninka: Bydlím v Bystrci, přímo v Brně, kousek od přehrady.

kota
7. črc 2010

@zuzu82 Tak nám to vyšlo holka!!! Vy holčičku, my chlapečka.. už se loučím s šatičkama od Inky, s tunikama.. tričkama s růžovýma motýlkama.. ach jo, je to divné, že už něco z krabice nevytáhnu, tolik ještě hezkých málo nošených věcí.

zuzu82
7. črc 2010

Krasny dnik, vsetkym!

Aj ked to u nas tak nevyzera, lebo len prsi a prsi a prsi, tak sme nuteni sediet doma ☹. Ale co uz narobime... Tak perieme, budem zehlit, balit veci a mozno poobede, ked moje dva pokladiky zaspia sa mi podari aj poumyvat cely byt.

maminuska, vitaj! Neviem, ake to je, mat doma viac ako 3 deti, ale myslim si, ze cim viac toho mas zvladnut, ani nevies ako a zvladnes to. Pred materskou som pracovala na detskom oddeleni, ktore bolo dost narocne (predoperacne, pooperacne stavy, rozny vek) a mala som na starosti aspon 8 deti a slo to. Viem, je to ine doma a v praci. Ale chystam sa aj nadalej pracovat s detmi, tak ked ich uz budem mat doma viac ako 3, urcite dam avizo 🙂

Kota - blahozelam, bude to zmena, to mi ver. Aj ja teraz zacinam pomalicky preberat veci po chlapcoch a chystat pre Karolinku, ale my sme neboli velmi zatazeni na modru farbu, takze mame vela veci univerzlalnych farieb, akurat nemame satocky (vlastne uz mame). Dnes ma caka este zehlenie nejakych tych malinkatych veciciek (okrem inych), tak sa celkom tesim na ich kompletizaciu.

Ako prazdninujete? My dnes odchadzame na dedinu k babke, vratime sa v nedelu, tak neviem, ci sa dostanem na net (sestra ma sice internet, ale minuly tyzden nesiel, tak neviem, ci sa ho podarilo spojazdnit.