3 a více pokračují

daluri
25. kvě 2010

3 a více je od minulého týdne soukromou skupinou, ale ozývají se uživatelky, že by chtěly přidat..Nezlobte se, ale z jistých důvodů nebudeme pouštět nové členy..ale pro ty, které mají více dětí a chtějí si povídat, jsem vytvořila nové téma ..a slibuji za holky, že sem taky nakoukneme 😉

jarus74
6. dub 2011

@zuzka72 aj ty mas uz velke deticky 🙂 mozna o par rockov budeme aj babkami 🙂 🙂 🙂 🙂 a ako pozeram aj niektore mena deti sa nam zhoduju 🙂

jakelina
6. dub 2011

@jarus74 Jakub je naše oblíbené jméno u všech tří 😀 😀
Nejstarší je už skoro dva roky dospělý, ale rozumem mi připadá pořád jako malé děcko 😀 😉

jakelina
7. dub 2011

U nás dnes krásný den, jsem z toho utahaná jako kotě 😀 😝 😀

ambret
7. dub 2011

Aahojky mamulky, zdravím po dlouhé době, snad si tu na mě ještě někdo vzpomene

tomika
9. dub 2011

@ambret Asi nikto 🙂

macek28
11. dub 2011

Ahoj holky!Co nového?
@ambret ,já si tě pamatuji!Co holčičky,jak vše ted zvládáš?Já někdy blbě a co nezvládám vůbec žehlení.Už mě tedy z těch hadérek fakt hrabe!

ambret
11. dub 2011

Jsem ráda že jsi si vzpoměla. Taky mi hrabe, ale úplně ze všeho, navíc jsem na rozvod a všechno se mi bortí 😢

seba1
11. dub 2011

zdravím všetky, máme už 6-dňovú Elenku, 3400 g, 50cm, sme zdraví, od soboty doma, máme tu aj rodičov, takže zvládame dobre, malinká je zlatá, spinká celkom dobre aj v noci aj cez deň, z chlapcov hlavne Maťko sa o ňu stará, zabáva ju keď plače a dáva je dudlík, keď jej náhodou vypadne a dnes vyhlásil, že naša Elenka je pekná 🙂 , dnes sme boli aj u dr., pribrali sme 170 g od soboty 🙂

jolinka
12. dub 2011

@seba1 blahozelame 🙂 😅

seba1
12. dub 2011

@jolinka ďakujem 🙂 , pozerám, že aj ty si už za polovicou 🙂

teddynko
12. dub 2011

prišli sme z poradne, malý pribral za dva týždne 820g.. 🙂 nečudo, papá každé dve hodiny, aj v noci 🤐

macek28
12. dub 2011

Ahoj babuchy!Tak čtu,že saba1 už chovinkuje,velká gratulka k Elence.Držím palce at spinkání v noci vydrží!Kojíš a dudlík nevadí?Nám dudlíky v porodce moc nedoporučovali zkrs kojení.Ale pokud je vše OK, nevidím problém,proč by nemohla mít dudlíka.
@teddynko ,maličký je pěkný jedlík,že?At papá,lepší víc jak mín.Aspon se Ti bude více tvořit mlíčko.
@ambret ,já jsem o rozvodu uvažovala vloni.Všude je něco,zkuste si hezky v klidu o všem popovídat,třeba se situace vyřeší.Trpí potom nejvíce děti,snad nejdete řešení a bude vše OK.Ale někdy je už pozdě a potom je rozvod vysvobození.Píši to proto,že už jednou rozvedená jsem a kolotoč kolem rozvodu mi stačí.

emily3
12. dub 2011

@seba1 jeeej gratulujem k princeznej.... 😀

nikuska4
13. dub 2011

@seba1 po dlhej dobe som tu nazrela prave kôli tebe a čo nevidim,tak to maš už šťastne a uspešne za sebou,z celeho srdca ti gratulujem!!!!!Ktoreho sa narodila,pôrod v pohode?daj tu fotečku malej princezny,tešim sa s tebou,opatrujte sa ,ahoj.

seba1
13. dub 2011

@emily3 ďakujem 🙂
@nikuska4 ďakujem, narodila sa 5.4.o 04,04, pôrod bol celkom OK, len Dr.trošku neprihliadla na to, že som treťorodička a potom sme museli švihať na sálu a ja som mala, čo robiť, aby mi malá nevypadla von cestou k pôrodným boxom, ale hojím sa dobre, natrhla som sa a mám 4 štichy, ale sedí sa mi lepšie ako pri predch.pôrodoch aj na veľkú sa dá, predtým ma pritom šitie strašne ťahalo, ale teraz mi ho asi lepšie urobila

emily3
13. dub 2011

@seba1 jeeej aka je velka bambulka 😀 .... no porody, ja som tie dalsie vzdy len prefrcala rovno do saly a islo sa rodit...som zvedava ako to bude teraz... 😅

ivka1603
13. dub 2011

@seba1
Elenka je pekná bacuľka, veď mala na dievčatko aj peknú hmotnosť 🙂 je zlatučká...

nikuska4
13. dub 2011

@seba1 no neurečno!!!zlaťunka je,tak už aj ju chalani vyšibu na veľku noc 😀

m1rti
13. dub 2011

@seba1 Malá je krásňoučká moc gratuluji!!!

macek28
13. dub 2011

Ahoj holky!Dnes u nás taková zima,že jsem musela vytáhnout zimní bundy,které jsem už schovala.
@m1rti ,koukám že máš doma také 19l dospěláka.
@emily3 ,gratulka k těhu.Znám Tě z diskuse srpnovek,kterou si jako první založila.Pamatuješ?Jinak 5 dětí je krásný mazac. 🙂

emily3
13. dub 2011

@macek28 jeej ahoj, no vzdy som chcela zalozit nejaku temu, tak sa mi to podarilo, ale potom zalozili dalsiu a konec...no a skoncila som v augustovkach, a teraz som zas v augustovkach, ale kludne sa moze narodit v jli..tak uvidime..a 5deti, velmi casto to pocujem, ze je to vela, ze budem mat vela roboty s malymi detmi...ale nic noveho mi ti ludia nehovoria...a pritom mi vobec nepomozu a nikoho neotravujem, tak neviem preco im to vadi...su to nase deti a sme velmi radi ze ich mame... mam na to novu odpoved..chceme 10, teraz sme len v polovicke 😉 😀
ale nie, ale ked sa to babatko prihlasio tak co som ho mala nechat zabit?

emily3
13. dub 2011

@macek28 aaa ty mas babinec a 5 😀 😀 tak vies o com hovoris...skvele....inak poznam rodiny co maju viac deti ..kamoska ma 11..a to je iny mazec, najstarsia ma 20 a najmladsia je ako nasa Lulu 😉

teddynko
13. dub 2011

@emily3 mohla by si mi trochu opísať, ako to funguje v takej rodine s 11 timi deťmi? Neviem si to predstaviť.. ale viem, že deti z viacpočetných rodín sú citlivejšie a vnímavejšie.. asi je to tým, že nemajú všetko len pre seba..

jakelina
13. dub 2011

@emily3 dobrá odpověď, že jste teprve v půlce. 😀 😉

m1rti
14. dub 2011

@macek28 Jojo, kluka, bude teď maturovat, tak finišujeme!

macotka
15. dub 2011

Ahoj babenky,chodím na tuto stránku občas a až teraz chcem niečo aj napísat.Z môjho profilu viete že mám 4detičky.Vždy som si vravela že chcem len 3 🙂 a dost,ale ako sa vraví človek mieni Pán Boh mení a tak sa tešíme z naších ratolesti.Sama pochádzam zo 6 detí a manžel zo 4.Sme radi že ich máme aj ked som občas ako citron vyštavená 😝

tomika
16. dub 2011

@macotka ahoj,máš krástne detičky-nakukla som do fotoblogu 🙂.Aj ja sem občas nakuknem,rada tu čitam.No my máme iba 2detičky,na buduci rok plánujeme dalšie.

jakelina
16. dub 2011

@tomika tak honem honem šup na to, ať je nás víc 😉

tomika
16. dub 2011

@jakelina 🙂 🙂

macek28
16. dub 2011

Ahoj všem!Chystám se na předvelikonoční uklid,rozdala jsem všem ukoly,ale zas zbyde vše na mě.M si hraje se psem,nejstarší holky dělají,že neslyší akorád papoušek na mě řve dělejjjj,že ho budu muset zakrýt!
@macotka ,vítej a doufám,že budeš chtít psát více.
@m1rti ,tak at finišování vyjde!Nejstarší dcera končí příští rok,musela školu přerušit ze zdravotních d.
@emily3 ,kecy v okolí neřeš,je to jen závist!Každá rodina co má více jak 3 děti je už na očích a drbny mají téma.Už je zase těhu,nechce se ji makat atd....atd.Mohla bych už napsat knihu.Dříve jsem to těžko nesla,dnes se jen usměji a ještě je třeba popíchnu,že budem zkoušet chlapečka třeba i v důchodovém věku. 🙂