3 a více pokračují

daluri
25. kvě 2010

3 a více je od minulého týdne soukromou skupinou, ale ozývají se uživatelky, že by chtěly přidat..Nezlobte se, ale z jistých důvodů nebudeme pouštět nové členy..ale pro ty, které mají více dětí a chtějí si povídat, jsem vytvořila nové téma ..a slibuji za holky, že sem taky nakoukneme 😉

jojina11
6. srp 2010

@macek28 držte sa myslím na vás

macek28
7. srp 2010

Ahojda!
@jojina11 ,děkuji.Za chvíli jdem za P na návštěvu,tak mám takový divný pocit uzkosti.Všem dobrou chut! 😝

jojina11
7. srp 2010

@macek28 ako sa má?

macek28
8. srp 2010

Ahoj holky!
@jojina11 ,dík za optání,zatím zdravotní stav nic moc.Bude to dlouhodobá záležitost.

jojina11
9. srp 2010

@macek28 tak len veľa trpezlivosti

marecek4
10. srp 2010

ahojky
macek28,tak jak,je to na cestě na zlepšení?i když si neužije léta,hlavně aby byla zdravá

rritulka
11. srp 2010

Ahojte holky, nešel nám nettt tak jsem tu dlouho nebyla ☹ @macek28 tak jak to s P vypadá? Přeji pevné nervy a co nejmírnější průběh, je mladá tak snad to zvládne ne?

Musím Vám napsat že včera našla ségra, moje dvojče, II na tt, jsem z toho strašně šťastná a moooc ji to přeji, už má dvojčata 14let, před 3 roky prodělala Hogkinův sy, takže chemoterapie a ozařování, fakt hrůza,když jsem já otěhu tak vše prožívala se mnou, fakt nekecám, jsme nějak napojeni, mama říká, že jsme padlé na hlavu 😀 , a teď se strašně těším a doufám, že vše dopadne dobře 🙂

Jinak se nám Anička začíná pěkně vztekat už teď, co si umane to musí mít, ty dva starší byli nevztekací tak jsem zvědavá jak to půjde dál.

jojina11
11. srp 2010

ahojte, dnes sme boli na poradni, vážime 4,70 59 cm takže narástla od narodenia o 12 cm, A inak už má aj naušničky, celkom dobre prežila, síce dala jasne najavo, že to sme zasa nemuseli, ale teraz je už dobre

jojina11
13. srp 2010

Dnes sme boli v jednote na nákup, malá mala zážitok,manžel ju niesol v klokanke otočenú dopredu, tak mala dobrý výhľad a len vypliešťala okále 😀 ani nevedela , kde sa má skôr pozrieť, bolo to milé. 🙂

maminuska
15. srp 2010

ahojte dievčatá , ja som teraz v CZ u manžela, prší tu ako hrom , doslova leje. Dnes nás na obed pozvala svokra, tak ideme o byt vedľa. No idem zlikvidovať tu hromadu prádla či tu je.

jojina11
15. srp 2010

@maminuska tak si to tam teda "užiješ", skoro ako doma,však? 😀

maminuska
15. srp 2010

@jojina11 ale ja som doma, druhá domácnosť a môj muž je bordelár na pohľadanie, skutočne

jojina11
15. srp 2010

@maminuska no to poznám, aj ked môj uprace, tak ja ešte po ňom

zuzu82
16. srp 2010

Dobre ranko! Dlhsie som tu nebola, tak Vas idem docitat, ak to stihnem.

Macek -ako sa ma Petka?Dufam, ze je jej uz lepsie, aby sa mohla co najskor vratit domov.

Joji - mala je zlata. Aj my sme chodili na nakupy s klokankou, kym boli chlapci malicki, predsa len mali lepsi vyhlad, ked sa pozerali z klokanky ako z leziacej polohy v kociariku 🙂 . Uz ked podrastli a isli do sportiaka, tak to bolo O.K.Ale inak my sme vela vyuzivali klokanku aj krosna. A planujeme aj dalej.

Mamimuska - dufam, ze Ta nestihnu ziadne zaplavy, vraj sa to opat trosku zhorsuje.

Rritulka - drzim Tvojej sestre palce, viem, ake to je - aj ja mam sestru dvojicku a ta tiez vsetko preziva so mnou a deturence su ako jej vlastne. A co sa tyka zlostenia, aj moj Patik sa zlosti, ale len vtedy, ak ho treba posadit a on chce pochodovat (to je teda plac a napinanie) alebo ho musim dat na chvilku do postielky (niekedy sa pozastavim, odkial tie moje deturence cerpaju tolko energie, hlavne Patko, ked cez den spi uz len 1x, aj to menej ako Domik - niekedy ani nie 1 hod., vecer vacsinou zaspi az po Domkovi a rano je zase skor hore ako Domko.Ale aspon sme sa trosku polepsili - uz nestavame o pol piatej, ale az o piatej, pol siestej).

Inak my sme 4.8. oslavili meniny aj narodeniny. oslava bola v sobotu 7. u mojej mamky na dedine. Pocasie vyslo, takze sa mohli deturence pohrat aj vonku, na zahrade. Pridala som aj zopar fotiek.
Teraz nas caka trochu upratovania, prania, varit dnes nemusim, mame od vcera, ale chcela by som urobit trosku vacsie pratanie, tak uvidim, co na to deturence. Vonku sa zatial nechystame, lebo Domko mi od soboty zacal soplit, tak pojdeme vonku poobede niekde sa iba prejst, aby sme nenakazili ine deticky na ihrisku.

staninka77
16. srp 2010

Ahojky.
Tak dnes dojede máti nevím jak dlouho tu bude ale neukáži se tu jen aby jste věděly ju.
Včera jsme měly rodinou oslavu Jiřík měl 6.roku a daly mu dárečky a je sněma spokojenej tak jsem ráda.
Jinak nic nového není co bych vám ráda napsala.

jojina11
17. srp 2010

@staninka77 tak synkovi všetko najlepšie, a ide ti teraz do školy , alebo až na rok?

katka73
17. srp 2010

ahojky holky zase po delší době se sem dostavam a posilam nove foto mame 8měsíců a jsme šílení raubíři zdravim vas tady všechny.mame se fajn jenom to spani nam nějak stale nejde musim je uspavat v kočaru jinak neusnou pak je davam do postylek je to děsny možna stoho vyrostou tak zatim papapa 😉

zuzu82
17. srp 2010

Tak dnes sa vynimocne ozyvam poobede. Doobeda som bola v poradni na odbery, objednat sa na interne pred sekciou a potom s deturencami asestrou na nakupe a skocili sme si uz potom aj na pizzu (tu som nejedla uz ani nepamatam, ale ano v januari 🙂 ).

Stani - Jirkovi vsetko najlepsie, nech sa mu dari 🙂 .

Katka - moji chlapci spali cez den len v kociari (sice len po pol hodinke az hodine, ale aj to je nieco), starsi sa naucil zaspavat na posteli okolo roka a pol (aj tera sam nezaspi, iba ak uz je velmi chory alebo strasne unaveny), mladsi doteraz spi svoj jeden denny spanok v kociari, vecer zaspava v posteli za pritomnosti tatika alebo mna. Postielku obaja ignorovali, Domko v nej ako-tak v noci spaval priblizne do roka, aj to uz nad ranom spal s nami v posteli. U nas postielka fungovala a funguje ako ohradka na hranie, aj to iba na urcity cas. Uvidime, ako to bude u tretieho babatka.

jojina11
18. srp 2010

@zuzu82 po dvoch chlapcoch dievčatko, tešíš sa? A prečo ideš rodiť sekciou?Máš nejaký problém?

marecek4
19. srp 2010

zuzu82-nic si z toho nedělej,náš malý postýlku bojkotuje úplně,tátu vyhodi-spí na zemi na madračce a Mája okupuje se mnou postel,doufám,že až mu koupíme normální postel,tak v ní bude-ale přiznávám se,že třeba noční kojo je takto pohodlnější

zuzu82
20. srp 2010

Dobre ranko! Tak sa dnes hlasim. Vcera som to nestihla, od rana sme behali hore-dole (najprv som bola na cievnom, potom sme boli v meste, poobede v nemocnici na USG a CTG), potom trosku v parku a bolo po siedmej, ked sme dorazili domov.Ale decka boli spokojne, ze boli cely den vonku.

Joji - obidvoch chlapcov som mala na cisarsky pre ocnu indikaciu. Tesime sa na babo, aj ked nam povedali, ze to bude dievcatko len raz, ale nam je to v podstate jedno, dolezitejsie su ine veci a nie pohlavie. Ale ak to naozaj bude dievcatko, bude to zmena.

Marecek - co sa tyka postielky, nikdy som z toho nerobila tragediu, ani mi to nejak zvlastne nevadilo a nevadi. Aj pre mna to bolo lepsie kvoli dojceniu, aj Domko este doteraz niekedy spi s nami (zaspi vo svojej posteli a v noci ho bud prenesieme ku nam, alebo pride sam - zavisi od situacie). Takze u nas spime aj styria na jednej posteli 🙂 a zachvilku piati (len to budem musiet este premysliet, aby si neublizili).

U nas sa ukazuje slniecko, idem poupratovat,poprat, navarit a potom pobalit veci k babus.

jojina11
20. srp 2010

@zuzu82 takže ani sa nenazdáš a už tu malé babo bude, čas rýchlo uteká

zuzu82
20. srp 2010

JOji - u nas je to momentalne teraz tak - najprv sa malicke malo narodit po dokoncenom 38.t., kedze ide o sekciu, takze sme ho ocakavali v tyzdni od 6.septembra, no vcera som sa dozvedela, ze sef oddelenia zaviedol nove pravidlo a to, ze aj u planovanych sekcii sa caka do kontrakcii, takze pri mojom stasti sa malicke narodi asi v 42.t.(ibaze by sef isiel na dovolenku a potom by to mohlo byt aj skor, uvidime 🙂 ). Idem vyvesit druhu varku pracky, deturence mi tu pobehuju za chrbtom a bombarduju detsku, ale aspon sa pekne hraju (musim sice na nich stale dozerat, ale su strasne zlati).

jojina11
20. srp 2010

@zuzu82 tak len nech sa ti to podarí čo najlepšie, mňa dnes čaká zaváranie uhoriek, už mi volal muž , že kúpil,. takže sa už vemi teším 😀 😝

zuzu82
20. srp 2010

Joji, tak prijemnu pracu. Deturence zaspali, tak sa idem najest, nieco pobalit a poobede mozeme cestovat. Vsetkym prajem prijemny vikend.

gebula
20. srp 2010

ahojte baby dakujem za vstupenie 🙂 pozdejšie pridem na net a predstavim sa,teraz sa musim detom venovat,idem dievky odniest na week ku starkovcom 🙂)))))))

gebula
20. srp 2010

@zuzu82 ahojky,tak po dvoch chalanoch bude aj dievčatko 🙂 vyšlo vam to,a máš ich zaradom tak aspon nevideš z cviku :o))))) moje dievky su tiež septembrove a chlapec majovy 🙂 tak vela štastia prajem :o)))))

gebula
20. srp 2010

@jojina11 dole klobuk pred tebou,že pri 4roch detoch aj zavarat stihaš 🙂)) ale vlastne tý vacsii ta aj pomozu,nie? gratulujem ku dievčatku 🙂

jojina11
20. srp 2010

@gebula dík, ale ako si si všimla, chlalani sú už veľkí

adulikka
20. srp 2010

Ahojte mám tri detičky ,rada by sa ku vám pridala .