3 a více pokračují

daluri
25. kvě 2010

3 a více je od minulého týdne soukromou skupinou, ale ozývají se uživatelky, že by chtěly přidat..Nezlobte se, ale z jistých důvodů nebudeme pouštět nové členy..ale pro ty, které mají více dětí a chtějí si povídat, jsem vytvořila nové téma ..a slibuji za holky, že sem taky nakoukneme 😉

seba1
25. lis 2010

@zuzu82 zase si musím spytovať svedomie, keď čítam, čo všetko stíhaš! U nás chlapci robia a pomáhajú väčšinou len keď sa im povie, hoci Maťko sa sem tam pridá - napr.keď som natierala plot na záhrade, alebo keď robím nejaké záhradkárske práce. Ale zdá sa mi, že spravia viac ako iné deti v ich veku. Ja viem, že musím rásť, ale každý ma už posiela do pôrodnice a to je trochu privčas 🙂 . Ja som rozhodnutá vyraziť na nákupy zajtra, ale ma vyviedlo z konceptu, že Maťko doniesol papier zo školy, že máme platiť 55,- eur, no to je hrozná suma 😒 . Ja kupujem aj z internetu, ale teraz som sa k tomu nedostala, ale asi kúpim svokrovcom cez net. Ďakujem, kočík mi robí radosť, zdá sa mi do detailov premyslený a vytešujem sa aj, že to bola výhodná kúpa, kamoška(nastávajúca krstná) mi hovorila, že jej známa má podobný za 600,- a môj je za 231,- komplet kombimácia. Je v tej farbe, ako na obrázku, zdala sa mi aj pre chlapca aj dievča.

jojina11
25. lis 2010

baby, naakých stránkach nakupujete, ja obchody vôbec nemám ako absolvovať

seba1
25. lis 2010

@jojina11 ja si veci pozerám napr.cez www.najnakup.sk,www.heureka.sk, www.pricemania.sk alebo si vygooglujem, čo potrebujem .

jojina11
25. lis 2010

@seba1 a ako si potom spokojná, a dodacia doba je dlhá?

seba1
25. lis 2010

@jojina11 doteraz som bola vždy spokojná, dodacia doba je rôzna, ale oveľa lepšia ako v kedysi v Quelle, tak okolo 3-7 dní

jojina11
25. lis 2010

@seba1 tak to je celkom dobré, lebo ja som ešte neskúšala a mám trochu z toho strach, ale fakt sa do obchodov nedostanem p potom som z toho nervonzna, že je už veľký dátum a ja nič nemám nakúpené

seba1
25. lis 2010

@jojina11 tak nech sa ti zadarí dobre si vybrať, ja ani neviem čo kúpiť a úplne najhoršie, že máme v rodine troch Štefanov a teda ešte aj im treba k meninám niečo

jojina11
25. lis 2010

@seba1 ja tiež ešte neviem, najhoršie u mňa je vybrať niečo môjmu manželovi, on vždy povie , že všetko má a nič nepotrebuje a nejaké šperky alebo hodinky, to on nenosí, lebo robí s elektrinou, takže na ten smer mi rozmýšľať je aj zbytočné, tak vôbec neviem

seba1
25. lis 2010

@jojina11 ja chlapom mám vždy problém, prinajhoršom svokrovi vodu po holení, ale môjmu neviem

jojina11
25. lis 2010

@seba1 ale veď už niečo vymyslíme, no nie 😀 ako každý rok, a po Vianociach si vydýchneme, že je konečne po sviatkoch a ozaj ako sa cítiš? Pomaličky priberáš?

seba1
25. lis 2010

@jojina11 no nič nám nezostáva, len niečo vymyslieť 😖 , cítim sa fajn, priberám, dúfam, že to nebude dokopy moc, ale obávam sa, že to skončí okolo +20 kg a ja sa zasa nebudem môcť ani pozrieť na seba, ale čo kašľať na to.

jojina11
25. lis 2010

@seba1 to nevadí, len ,a by ste boli aj ty aj bábo v poriadku, to je najdôležitejšie, váhu si potom upravíš

seba1
25. lis 2010

@jojina11 jasné, bábo je prvé, ty keď si čakala malú, mala si iné tehotenstvo ako pri chlapcoch?

jojina11
25. lis 2010

@seba1 tam bol veľký vekový rozdiel, ani si to presne nepamätám , bola som na PN kôli astme.inak v pohode, dávala som si veľký pozor, aby som sa neotvorila nedajboh a neporodila predčasne a bolo to presne naopak, bola som taká "zaštupľovaná" že keby mi neboli pomohli, tak ju môžem v sebe nosiť ešte ďalších 9 mes

seba1
25. lis 2010

@jojina11 🙂 niekedy sú veci presne naopak, ja mám pocit, že malé na svoj vek riadne kope, že tak by dievča nekopalo, že je to chlapec, jaj nech už mám potom 3D, lebo len špekulujem 😝

mmmk
27. lis 2010
maminuska
27. lis 2010

@mmmk ahoj,nejak nerozumiem tvojej vsuvke, a vidím že tu dnes nikto nič nenapísal . Nepostrehla som , že by niekto sa v tejto diskusii tak volal.

mmmk
27. lis 2010

@maminuska Nedavno sem tato uzivatelka psala nekolik prispevku, tak ja to sem davala proto, abyste ji nenaletely 😉

maminuska
27. lis 2010

@mmmk aha , tak to som si si nevšimla.

jojina11
28. lis 2010

@maminuska ja som ju tiež nezaregistrovala, naozaj tu bola?

seba1
28. lis 2010

som pozerala, naozaj tu taká bola asi 2-3 stránky dozadu, písala, že má 3 deti a štvrté na ceste, ak si teda naozaj vymýšla všetko toto aj také veci, že bola malá v nemocnici, to sa mi zdá neuveriteľné

berenika39
28. lis 2010

@seba1 pardon za vstup do diskuse...
ona stíhala psát ve více diskusích (Mladé maminky, Anglie, Miminko v únoru 2011 - udělala si další nick a ten se jí moc nepovedl....měla v nicku číslo 222, čekala údajně dvojčata a ta se měla narodit 22.2. - úlet.
Tak jen že jsou i takový lidi a je lepší být opatrná 😉

seba1
28. lis 2010

@berenika39 mne sa to fakt zdá na hlavu, že niekto trávi čas vymýšľaním si rôznych životov, ale asi to teda nie je len v TV 😖

zuzu82
9. pro 2010

Ahojte, mamulky! ako sa mate? Dlhsie som tu nebola, este som vas nedocitala, no podla poslednych prispevkov vidim,ze sa tu nieco zomlelo.
Seba suhlasim s Tebou, vymyslat si zivoty... Ale zase vsetci vieme, ze kto v kuse klame, uz ani nevie, co je pravda a co loz.

Seba - ako si dopadla na USG? Uz viete, ci budete kupovat modre alebo ruzove vecicky?

Inak ako ste mikulasovali? A mate uz vianocne darceky? Ja som na tom dost biedne ☹ . Ozyva sa Karolinka, tak uz musim ist, mozno este nakuknem... (podla situacie)

seba1
9. pro 2010

@zuzu82 tak mám veľkú novinu čerstvú, vyzerá to na tie ružové veci 🙂 🙂 🙂
Mikulášovali sme tak, že chlapci vstávali skoro o hodinu skôr , ja som zasa išla spať neskoro a takéto vstávanie, ale hlavne, že mali radosť 🙂 , vianočné darčeky sa mi už rozhýbali, pre chlapcov už väčšinu mám, už len knižky, prišli mi už tri balíky z internetu, ale ten kopec peňazí 😒

zuzu82
9. pro 2010

Seba - z celeho srdca gratulujem 🙂 A co na to chlapci?
My sme mali Mikulasa uz v sobotu u babus (bol ozajstny, Domko sa s nim aj rozpraval, no bolo vidno, ze ma este strach .to bolo prvykrat, co mal ozajstneho, ziveho Mikulasa a Patkovi to bolo este jedno 🙂 ) a v nedelu si boli po Mikulasa u svokrovcov.
Nejake darceky uz mam, no co ma najviac mrzi, ze nemam este nic pre mamku a Gabiku a starku. Pre chlapcov mi uz dosli vlaciky (kufrikove supravy, kedze su zblazneni do vlacikov, aut a autobusov), minule bol manzel na nakup tak kupil dalsie casti na zvacsenie trate k drevenej zeleznici, co Domko dostal na meniny, k tomu stanicu a obidvom pendolina. Takze Jezisko od nas bude v duchu zeleznic 😀 . A mozno im este kupim nejake auticka (uz ich mame neurekom, ale stale akoby ich bolo malo). Pre neter toho mam asi najviac. Manzelovi som uz jeho darcek dala (predcasne) a pre svokrovcov a manzelovu babku som dala urobit fotoknihy. A co sa tyka penazi, nemusis mi dvakrat hovorit, len za spominane fotoknihy sme nechali 40 eur. A este som zabudla - vcera sme boli v Optime a kupili sme v alltoysi samonafukovaciu stolicku pre Patka (ja som ju chcela este ked som cakala Patka pre Domka, ale tu sa nrdala nejako zohnat), tak sa z nej velmi tesim. A Patkovi sa v nej ocividne paci, moze stolovat ako Domko a ostatni dospelaci 🙂 ,

seba1
10. pro 2010

@zuzu82 ďakujem, chlapci majú stále pocit, že dievčatá sú z inej planéty, postupne snáď na to prídu, aj som sa snažila im to vysvetliť, ako tak to zobrali, že naše dievčatko bude naše - iné ako spolužiačky a bude ich mať za svoj veľký vzor. Mne sa pre ženy kupuje super, dobre sa mi dalo napr.v tchibe - tam sú super darčeky, len to je len niekde. Teraz som kúpila svokre k narodeninám flanelové pyžamko - veľmi pekné za 7,-eur v C&A, ale fakt nemalo chybu!

jojina11
10. pro 2010

@seba1 gratulijem, len nech sa ti zdravé narodí, a chlapci sa určite budú tešiť, ja ešte nemám ani jeden vianočný darček ☹ som z toho na nervy, ale u nás asi tento rok budú poskromnejšie, pretože sme mali dosť veľa výdavkov, čo sme museli, ale nevadí, budeme sa tešiť aj tak
@zuzu82 ako ten čas letí, len teraz sa ti narodila a už má 3 mesiačiky, Vladka mi začína sedieť, je to veľký výmyselník, vyžaduje neustálu prítomnosť niekoho pri sebe, nevydrží ani chvíľku sama, ale veď všetko ostatné počká, aspoň tak si to hovorím stále 😉

seba1
10. pro 2010

@jojina11 ďakujem za gratuláciu, ani my si toho roku s manželom nekupujeme nič extra, kúpim mu len nejakú somarinku, kúpili sme kočík, príjmy nie sú ako boli, ale snáď sa to už rozbehne lepšie, skús aj cez internet - šetrí to čas, tak Vladka už začína sedieť - to je šikovná, môj Jurko sedel asi až v ôsmych mes. a máš pravdu všetko počká, robota nemá nohy, neutečie 🙂

jojina11
10. pro 2010

@seba1 no nemám stým skúsenosť , ale svokrovi som objednala knihu a sebe tiež, ešte to neprišlo, tak som zvedavá, Vladkyne sedenie to je ale ešte také, že ju kláti , musím dávať pozor, takže nie je to úplne samostatné,, ale aj tak urobila za posledný mesiac riadny pokrok