3 a více pokračují

daluri
25. kvě 2010

3 a více je od minulého týdne soukromou skupinou, ale ozývají se uživatelky, že by chtěly přidat..Nezlobte se, ale z jistých důvodů nebudeme pouštět nové členy..ale pro ty, které mají více dětí a chtějí si povídat, jsem vytvořila nové téma ..a slibuji za holky, že sem taky nakoukneme 😉

eva4444
20. črc 2010

ahojte
dakujem za odpovede. no uvidime ako sa deti medzi sebou vysporiadaju 🙂 hold mama je len jedna.

@jojina11 no ja by som asi umrela od strachu na mieste by ma hodilo.
@macek28 jeej no ty mas 5 bab 😉 😵

lima
20. črc 2010

@staninka - taky přejeme aby bylo Šimonkovi brzo dobře ♥ @jojinka - že by Vladěnka zkoušela co maminka vydrží 😀 lumpík jeden 😉 @evi 444 - neboj oni si to dětičky mezi sebou vyřídí sami a maminka zasáhne jen v nejnutnějším případě 😀

jojina11
20. črc 2010

@lima no veru dnes ma skúša požehnane a nielen mňa ale aj manžela 😝

zuzu82
21. črc 2010

Dobre ranko, tak sa po dlhsej dobe hlasim a vitam vsetky nove mamicky.
Patko je uz O.K., v piatok sa celodenny vylet konal, tak sme boli velmi radi. Ak sa mi podari, hodim nejake foto, aj ked ich nemam vela (akosi som nefotila)..Dnes k nam na par dni pride kamaratka, co pracuje v Anglicku, tak sa na nu uz velmi tesime. Akurat sa sem dostanem asi az na buduci tyzden. Zajtra sa chystame na taky mensi celodenny vylet, hoci len tu do nedalekeho detskeho arealu, mal by sa pripojit aj krstny, takze bude zabava 🙂. Cez vikend ideme k babus, tak neviem, ci sa dostanem na net.

jojina11
21. črc 2010

@zuzu82 užite si to , nech vám vyjde počasie,

lima
21. črc 2010

@zuzu - taky přeju aby počasíčko vyšlo 😉
Teda tady u nás je zase dneska horko 😠 se mi ani nechce nic dělat 😀

jojina11
23. črc 2010

ahojte dievčatá, včera som tu nebola , ale ako vidím nič sa nezmenilo, my sme včera mali rozlietaný deň, boli sme v meste, môj manžel má zajtra meniny tak som bola kúpiť darček, zatiaľ malá s manželom boli u svokrovcov, dokonca tam zaspala na pol hodinku, to som bola rada, potom sme išli domov , a u nás sa kopali základy, aj dnes, včera ešte návšteva z Čiech , prišla moja neter , má dvojičky ročné, zlaté deti. Takže naša Vladka včera spinkala veľmi málo , a to som ešte zabudla, že som musela ísť k lwekárovi, mám nejaký zápal, čo sa mi vlečie od pôrodu, no katastrofa, ešteže sme sa vyspali, malá spala od 21- 06 , chvalabohu, keĎ bude viac času popíšem viac teraz už zasa letím 😉

deina2005
23. črc 2010

mozem sa pridat?tiez mam doma 4 deturence 🙂

staninka77
23. črc 2010

Ahojky.
Deina-Jasně se přidej budem moc rádi. 😉

marecek4
23. črc 2010

ahojky holky,tak se zase ozývám po dlouhé době-jak předělali stránky tak nám to tady blblo,teď máme přeinstalovaný počítač a už je to v poho,teď už jen zpracovat zpátky fotky a to ostatní co jsme zazálohovali

jinak máme za sebou roční prohlídku a Mareček má rovných deset kilo a 77 cenťásků,jen narozeniny byly trošku na nic,akorát měla pohřeb babička

musím se podívat jak tady pokračují těhulky a kdo přibyl-prostě dohnat trošku resty

tak se tady mějte,a všem přeji příjemné osvěžení při hlášeném ochlazení

lima
23. črc 2010

@jojonko - tak si hezky užijte oslavičku 😉
@deina- jasan vítej 😅
@marečku - jéé koukám jak ty dětičky máš krásně na střídačku 😀
a doufám že to tady trošku ožije ať každý vidí že i když má člověk více dětiček dostane se i k PC 😀

rritulka
23. črc 2010

Ahojte holky, můžu se k vám přidat???

stani my se známe z listopadovek, já tam už teď moc nechodím, holky mají přece jenom trošku jiné starosti než já.

Vůbec jsem o tomto tématku nevěděla ☹ jste super alespoň si nepřipadám jak ekzot mezi ostatníma, mám 3 dětičky a uvažujem ještě o jednom, zatím velmi potichu 🙂

lima
24. črc 2010

@rritulko - vítej 😉 jo je to super když je nás tady víc zasložilých mamin 😀

staninka77
24. črc 2010

Ahojky děvčata.
Rritulko-Já tam taky nějak přehnaně nechodím jen pokaždé nakouknu a co je nového a jdu zase pryč Všechny mají po jednom ditku tak si více rozumí tak možná i proto nechodím ale čtu jak mužu.
Ale více chodím na jiné dizkuze a tam se mám o něco líp kecá.
Klidně dojdi i za námy na Baby-café na Listopad 2009 jsou tam holky i co máme více dětí.
Zda chceš.
Hlavně at se holky drží a mají zdravá miminka nebo spíše batolátka. 😉
Určitě tam dojdu a něco napíšu.
Že jsme zdraví.

staninka77
24. črc 2010

Rritulnko-Vítám tě tu mezi nás. 😉 🙂

maminuska
24. črc 2010

ahojte kočky a a kdeže máte to baby café, ja mám manžela Čecha a dost sa tam zdržujem 🙂

lima
24. črc 2010

@maminuška - Baby-café je taky asi nějaká diskuze 😉

maminuska
24. črc 2010

haha, no som to ja ale koza, ja som si myslela že ot je nejaké stretko 😀

staninka77
24. črc 2010

Lima-Ano to je něco podobného jak je tu a taky tam hodně pomužou poradí je tam prostě vše a je to O.K.
Ještě je tu jedna Emimino to je taky taková stránka kde si poplkáš.
Jestly chceš vědět více zajdi se tam podívat.
Já chodím i kde jsou více dětí jak je to tu. 😉

staninka77
24. črc 2010

Maminuska-To je velká dizkuze jak je Modrej koník tak i to je podobné mužeš si tam psát z holkama co si najdeš podle svého gusta je to perfektní stránka.
😉 .
Jak i Emimino.
Tui je to taky bezvedné mně se tady taky moc líbí ráda chodím jak sem tak i tam. 🙂

staninka77
24. črc 2010

Maminusko-Klidně si mužem dát nějakej srazík 😉 .
Zda nějkteré maminky budou ovšem chtít.
A neoj nejsi koza

maminuska
24. črc 2010

@staninka77 , vidím že máme rovnako staré tie posledné deti
🙂 . Je to teraz tažké, malá mi štvorkuje všade a stále s dvíha o nábytok, blaboce, je jednoducho všade. manžel na stavbe, leob rekonštruujeme nový väčší byt, dve pubertálne deti doma a dvaja psy ktorý sa motajú pod nohy.

staninka77
24. črc 2010

Maminusko-Tak doma máme taky dva pesaky kteří se furt pletou pod nohy.
Malej už taky všude leze stojí.Je to dva dny co si sám sednul tak je hodnější 😉 .
Jen ten prostředí je takovej dáblík furt zlobí hklavně Šimona tomu ubližuje tak nevím jk na něj je to sním prostě poslední dobou moc těžké.
Chlap taky lítá jen do práce a motá se jen kolem baráku musíme ho zpravit.
Takže si myslím že to máme skoro to samé doma.

deina2005
24. črc 2010

dakujem za privitanie 😉 tak unas konecne je pod mrakom trocha sa ochladilo ale stale je teplo.deti papaju melon a vsetka stava je na dlazke takze sa dnes nudit urcite nebudem caka ma veeeeeelky kos zehlenia ale pozehlim len to co treba a ostatne len ponatahujem v rukach zlozim a sup do skrine haha 😀 😀 co dnes varite?

staninka77
24. črc 2010

Deina-Já dnes budu vařit jen malou rychlovku kuře na pánvičce a brambory 😉 .
Tu se taky dnes ochladilo tak jsem i já ráda ale i tak bych šla raději někam k bvodě mám jí hodně ráda. 😉

maminuska
24. črc 2010

ahoj deina, pozerala som tvoj fotoblok a po 4 detoch vyzeráš skvele. Ja teraz chodím behávať, ešte potrebujem niečo zhodiť.Prosím ťa ako to robíš ?
No ja varím bryndzové halušky a karfiolovú polievku

jojina11
24. črc 2010

ahojte dievčatá, tak sa nám schladilo, čomu sa ja teším, u nás bola poriadna búrka v noci, aspoň sa lepšie spí 🙂 všetky nové mamičky vítam, nejako nestíham čítať tak asi potom, keď bude viac času. konečne som malú naučila spinkať cez deň v postieľke, pretože doteraz spinkávala v našej posteli, a toto je super, musím síce byť pri nej pokiaľ zaspí ale to nevadí, začína sa otáčať a cestovať takže naozaj ju nenájdem v takej polohe v akej ju uložím 😀 , ale to je všetko v pohode, prajem vám všetkým pekný deň

staninka77
24. črc 2010

Jojinko-To je pravda že se bude líp i spát v noci já jsem byla i překvapená že jsem spala i bez zakrytí musím mít alespoň zakrytej zadek 😉 .
A to není u mně dost časté.
Měla jsem tu kamarádku z dětima takže tu bylo veselo od uterka a včera odjela domu.

deina2005
24. črc 2010

@maminuska no dakujem teraz som normalne happy.no nerobim vobec nic.nesnazim sa machlit nedavam si makeup iba sem tak ak idem niekam posediet.mam sice nejake kg naviac ale nemam odvahu cvicit tak som to trocha vyriesila tym ze si asi nasadim adipex aby som zhodila tych par kg.sama vies ze okolo deti treba behat a ja pri nervovych zachvatoch nechudnem ale priberam a to ani vela nejem.ja by som tiez sla niekam k vode ale pockam na manzela kym pride z prace takze az od 5 augusta tak dufam ze pocasie bude ok.

rritulka
24. črc 2010

Tak dnes v noci u nás bouřka jako hrom, tatínek byl v práci, já byla s holkama doma sama a mladej slavil své 17 narozeniny, takže nejsem vůbec vyspaná, přes bouřku jsem měla obě holky v posteli a nespaly a když konečně usnuly tak pak jsem ještě čekala do 5 do rána na oslavenca, naštěstí přišel v pořádku, sice mokrej ale v pořádku 🙂

Tak jsem prolítla vaše fotky jste všechny fakt fešandy a čím máte víc dětí tím víc je na Vás vidět jak jste spokojeny. Já si taky myslím, že jsme udělali tu nejlepší věc co jsme mohli udělat, Aninka je sluníčko a všemi zbožňovaná 🙂 , a to jsem původně čekala dvojčátka ale jedno se neudrželo, strašně jsme to s manželem obrečeli a proto teď uvažujem ještě o jednou prckovi aby si měla Anička s kým hrát.