3 a více pokračují

daluri
25. kvě 2010

3 a více je od minulého týdne soukromou skupinou, ale ozývají se uživatelky, že by chtěly přidat..Nezlobte se, ale z jistých důvodů nebudeme pouštět nové členy..ale pro ty, které mají více dětí a chtějí si povídat, jsem vytvořila nové téma ..a slibuji za holky, že sem taky nakoukneme 😉

jojina11
31. led 2011

@mitch ahoj mne odišiel najstarší syn do Nemecka pred týždňom, poplakala som si, ale čo robiť, keď sa chce osamostatniť, bohužiaľ s tým nič nenarobím

martulle
7. únor 2011

@mitch jak jsi to zvládla,už dcerka odjela?mě nejstarší dcerka taky odjela,sice ne do zahraničí,ale do Prahy .Je to tady u nás,ale od nás je to daleko,bydlíme skoro u Slovenska.Odjela v říjnu a jezdí dom jednou za měsíc na víkend.Ještě studovala,když mě řekla,že toho nechá a že si našla práci v Praze v nemocnici 😢 no poplakala jsem si velice,prohlédala jsem fotky a přála si být sněma ze všema aspon na chvilku když byli malincí 😢 Potom mě nezbylo nic jiného,než ji v tom pomoct a podpořit ju i když mě srdíčko bolelo.Ale na druhou stranu jsem potom byla ráda,že si našla práci kde je spokojená a kde chodí ráda.Je to moc smutné,když nám děti odlétají z hnízda,ale takový už je život a je hezké,když se chtějí osamostatnit.Hlavní je,že ví,že tady má domov pořád,muže se sem kdykoliv vrátit a vždycky tu budem pro ni 😉

zuzu82
8. únor 2011

Ahojte maminky! Davno som tu nebola, nejako nestiham a ked sem stihnem nakuknut, tak tem rychlo precitam, co noveho ale napisat uz nestiham (vacsinou sa ozve Karolinka alebo je Patko zasa na stole - nasa najnovsia zabava je vyliest na stolicku a z nej rovno na stol. Dam ho dole, este sa nestihnem ani otocit a uz je tam naspat 😀). Teraz pisem, lebo sme u mamky, boli sme v poradni (mame 68 cm a 6140 gr) a Karolinku prechadzka uspala (aj ked uz asi dlho spat nebude), chlapci sa hraju, tak mozem rychlo nieco napisat.

Mitch uz si si zvykla,ze najstarsia dcerka uz vyletela z hniezda?

Martulle - pekne si to napisala, suhlasim s Tebou, najdolezitejsie je, aby dieta vedelo, ze za nim niekto stoji, ma pocit istoty, domova, bezpecia.

Joji a vy sa mate ako? Vidim, ze Tebe odisiel Stevko. A Vladka? Uz je z nej iste velka slecna.

Seba - uz sa Ti to pomalicky krati. Ako sa citis? A chlapci?

jojina11
8. únor 2011

@zuzu82 ahoj, strašne rýchlo letí čas, som pozerala , že Karolínka má už 5.mesiacov, Bože a len teraz nedávno sa narodila, Vladka sama sedí a začína sa stavať na nohy, liepa sa po nás , no čo ti poviem podarená je, snaží sa nám rozprávať, a pri tom sa tvári veľmi vážne 😀 ,dnes sme boli na poradni, tak mi narástla na 72 cm a váži 7,65 kg, som spokojná, aj by som sa divila, keby mala viac, pri tom ako veľa sa hýbe
Števko išiel robiť do Nemecka, niekde pri Berlín, býva na hrade a venuje sa cvičeniu sokolov,baví ho to, tak aspoň to ma ukľudňuje, už je dospelý, ale ja si stále pamätám ako vyzeral ked sa narodil 2,30 a 47 cm, v inkubátore, modré ponožtičky, žlté poštolky a veľký nehet na palci ručučky, je mi za ním dosť smutno, ale s tým nič nenarobím 😒

seba1
8. únor 2011

@zuzu82 ahoj, máš sa čo obracať podľa toho čo píšeš, oči musíš mať aj na chrbte, Naozaj to ubehlo, že Karolínka už má 5 mesiacov, veď len nedávno si ešte bola tehotná. Ja sa mám dobre, nemám vážnejšie ťažkosti, len keď som to pár krát prehnala s fyzickou aktivitou, tak to nebolo nič moc, ale už radšej robím všetko s prestávkou na oddych. Teraz mám akurát Jurka chorého, mal riadne horúčky a kašeľ, ale dnes je to prvý deň lepšie, ešte keby mu kašeľ poľavil, to by bolo fajn. Už si aj chystám výbavičku pre malú, väčšina je už opratá, ožehlená v skrini.

seba1
8. únor 2011

@mitch
@jojina11
@martulle neviem ako ja budem zvládať niečo podobné, mne je teraz veľmi smutno, keď párkrát za rok sú bezo mňa a to len na pár dní, ale asi sa nič nedá robiť, aj k tomu príde, že deti sa osamostania.

zuzka72
8. únor 2011

Ahoj holky...mohu k vám? 😉

@katka73 ahoj, jak to, že nás nenavštívilas dlouho na dvojčatech v diskuzi..teda vy jste vyrostli...

jojina11
9. únor 2011

@seba1 Jurkovi želám skoré uzdravenie a tebe sa to fakt kráti, riadne to uteká, dávaj si na seba pozor mojka
@zuzka72 jasné že môžeš, vitaj

seba1
9. únor 2011

@jojina11 Ďakujem, už mu je lepšie, horúčky už ustúpili, len kašeľ ho ešte morduje, dúfam, že jar budeme mať bez chorôb, aby to nešlo na malú, keď sa narodí.

katka73
9. únor 2011

@zuzka72 ahojik nemůžu to najit musim si udělat časik a kouknout kde to je 🙂

zuzka72
9. únor 2011

@katka73 mám dojem , že máme uzavřenou skupinu, momentík, napíšu @sarri ať tě přidá.... 😉 ...prosím prosím smutně koukám, přidáš k nám na dvojky Katuš? Děkuji.

hanula11
9. únor 2011

AHOJte 🙂 Tak "nás" minulý týden schvátily horečky.
Malá měla před dvěma týdny očkování na hexu, osmý den přišla reakce - měla skoro tři dny skoro čtyřicítky.
Ještě vlastně nikdy nebyla nemocná, ani na očkování takovou blbou reakci ještě neměla 😒 ☹ , jsem ráda, že už to máme za sebou. Panadolovej sirup i Nurofen čípky pomáhaly vždycky jen na chvilku, blbý očkování 😠 😝, vypadala ve čtvrtek večer jako malá mumijka 😢 , bylo nám jí moc líto, no, zvládla to.
Jen mě udivilo, že jsem četla, že tohle očkování má být až v osmnácti měsících, nevím, proč jí ho mudra musela dát už teď, je ještě dost malinká - tedy ty tři měsíce mohla klidně počkat. Musím se jí na to zeptat 😠 😉 😵

Dnes má být prý PĚKNĚ, včera tedy nic moc, snad dnes fakt sluníčko bude svítit, než zase dorazí další zima 🙂 .

@jojina11 malá má hezké míry 🙂
@seba1 ty dva měsíce ti utečou jako voda, tak si ještě "užij" poslední chvilky kdy jsi 2v1, brzy ti už nastane miminkovskej kolotoč, tak se pěkně šetři a odpočívej a pozdravuj mimísku v bříšku 🙂
@zuzka72 AHOOOJ 🙂

Zkusím sem hodit ještě jednu Aďku 🙂,
HEZKEJ DEN VŠEM 😵

zuzka72
9. únor 2011

@jojina11
@hanula11 díky holky 😉

jojina11
9. únor 2011

@seba1 tiež ti to prajem ,človek má strach o také maličké, u väčších mávajú choroby iný priebeh ako u bábätiek, tie sú predsa bezbrannejšie a hlavne nám ešte nevedia povedať, čo ich trápi

seba1
9. únor 2011

@hanula11 Aďka je krásne slniečko 🙂, ďakujem, pozdrav odovzdám, aj sa chcem šetriť aj ešte nejaké veci podokončovať doma, musím to nejako zladiť, aj oddych aj prácu

katka73
9. únor 2011

@zuzka72 budu mocinky rada když mě hajdalaci nechaji rada sem chodim pa

seba1
9. únor 2011

@jojina11 veď to, ale snáď jar už bude lepšie obdobie, čo sa týka chorôb, tebe je ako Vlaďka s chorobami, nebýva chorá?

jojina11
9. únor 2011

@hanula11 dík, a Adelka je veľmi krásne dievčatko,určite z nej máš veľkú radosť, je fajn, že už jej prestali horúčky, nás čaká očkovanie o dva mesiace, tak sa na to musím psychicky pripraviť už teraz 😠 u nás tiež svieti slniečko, tak sa chystám, že na obed pôjdeme na vzduch 🙂
@zuzka72 až teraz som si všimla že máš 4 synov, ako v rozprávke a dvojičky, no moja obdivujem ťa, klobúk dolu 🙂

jojina11
9. únor 2011

@seba1 zatiaľ nie, aj ked som mala strach mm aj syn boli chorí, tak riadne ale Vladka je zdravá, myslela som , že od nich chytí, ale nestalo sa, bola som tomu veľmi rada

nikuska4
9. únor 2011

ahojte,myslim,že k vam patrim,môžem sa teda pridať??? 🙂

jojina11
9. únor 2011

inak uspať túto moju babulu, odkedy sa naučila posadiť, je veľké umenie, oči už má ako číňan , ale morduje sa tu do sedu a špekuluje,len taký fukot

jojina11
9. únor 2011

@nikuska4 jasné vitaj medzi nami

nikuska4
9. únor 2011

@jojina11 diky moc,pozeram,že to mame rovnake,traja chlapci a dievčatko.To bolo radosti,že?

seba1
9. únor 2011

@jojina11 tak to musíš mať radosť, že je zdravučká, s tým sedením si to aj ja pamätám 🙂

jojina11
9. únor 2011

@nikuska4 to vieš, asi tak ako u vás 😀
@seba1 len mi nechce loziť, dnes som vysávala a posadila som ju na zem, a po pol hodine jej vravím,že " takto prekvapiť mamu aby som ťa našla o pol metra ďalej, alebo v inej polohe, nič? " a ona kukala ako puk 😀

jojina11
9. únor 2011

idem ja niečo porobiť, pokiaľ malá spí, zatiaľ pa pa

seba1
9. únor 2011

@jojina11 😀 , veď to pôjde, menší tiež bol takýto, ale potom sa rozbehol

nikuska4
9. únor 2011

@jojina11 pre mňa bol ten 9.-10.mesiac najhorši.Stale som musela pri nej byť.Len sa chytila hocičoho,postavila a spadla .a v pavukoch už nechcela byť.Naša je zo všetkych štyroch od malinka najväčšie šidlo.Vždy je tam,kde by ju nikto nečakal.A tych urazov čo už bolo..... 😨

nikuska4
9. únor 2011

@seba1 ahoj,pozeram,že deň D sa bliži ,držim palce nech ti to všetko dobre dopadne.

jojina11
9. únor 2011

@nikuska4 no veru chytí sa , pustí sa , malé deti nemajú ten pud sebazáchovy, že sa môžu udrieť,