3 a více pokračují

daluri
25. kvě 2010

3 a více je od minulého týdne soukromou skupinou, ale ozývají se uživatelky, že by chtěly přidat..Nezlobte se, ale z jistých důvodů nebudeme pouštět nové členy..ale pro ty, které mají více dětí a chtějí si povídat, jsem vytvořila nové téma ..a slibuji za holky, že sem taky nakoukneme 😉

jarus74
25. kvě 2010

tak ja som uz tu ako vzdy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jarus74
25. kvě 2010

idem si zaliat konecne kavu volala my sestra a nevedela som sa jej doslova zbavit 😀

daluri
autor
25. kvě 2010

A my už baštíme polívku..a půjdem do hajan.. 😉
Ríša dorazí za půl hodky a jestli nepřestane lít..tak bude jak vodník... 😝

jarus74
25. kvě 2010

no ja uz tiez ukladam alexa snad sa my ho podari zaspat 😝 a zacina sa mracit takze asi pojdu periny z balkona dole 😠

daluri
autor
25. kvě 2010

Jaruš a ležíš s ním dokud neusne, nebo usíná sám? Já s Ter pořád ležím..a už mě to štve, jak jsem si ji naučila 😠

emily76
25. kvě 2010

ahojte... ja som tu skoro 2 týždne nebola a tu takéto novinky.... prečo sa vlastne začali zatvárať témy?

my sme bol s malými u dr, malý mal sedimentáciu 80, Lucka 25.. a tak sme dostali atb... Lucia ich vyvrackala, vecer teplota vyskocila na 40 a tak sme utekali na pohotovost... skoncili sme v nemocnici... ☹ Ked sme uz konecne mali ist domov, zacala vracat a celu noc sme boli na infuziach.. boze, moje malinke dievcatko.. cele dopichane... a doma sme sa vsetci prestriedali.. doniesli sme si z nemocnice nejakeho bacila a dostali sme hnacky, vracacky... 😠 Mali tak strasne vela takych.. a rotavirusy... moje decka nie su zaockovane.. tak som trpla, nech to nechytime.... na stastie, toto nas obislo....

dal.. ako s tym bicyklom ste na koniec dopadli?

jarus, dik za link...

jarus74
25. kvě 2010

juj emily my sme tym presli tiez asi pred tyzdnom a pol uplne cela rodinka 😒 a uz mate dobru sedimentaciu??
emily zavladla tu na mk nedovercivost l skus mozno najdes v starej teme nieco .

emily ved nemas zac 🙂 🙂 a uz ste v poriadku??

alexik mal minuly rok rotavirus boli sme koli tomu v nemocnicci ☹
sak furt daco s tymi detmi ja uz radsej som ticho lebo na maleho s avali vsetko mozne ☹

zajtra nas caka ta neurologia sa bojim ☹

jarus74
25. kvě 2010

dal poviem ti moj postup 😀 😀 😀 😀 najprv to bol kocik 😀 😀 😀 potom zaspaval sam niekolkokrat som ho navstivila v izbe pokricala ze ma spat 😀 hmm potom furt tie nemocnice tak samoska ze zaspavanie so mnou 😀 a dnes som ho dala lahnut povedala ze ma spinkat ja hned pridem k nemu 😀 isla som povystierat pradlo na balkon a pridem on spi 😀 😀 😀 😀 😀 to je dakedy take dobre dieta 🙂 🙂 🙂 🙂 ze sama ziiiiiiiiram 🙂 🙂 🙂

jarus74
25. kvě 2010

dal a este jej davas didku mlieckovu??? mozno preto, len potom sa priprav ze nebude spat na obed /mozno// livka bola dlho takto kojena a uspavana a potom ked som ju prestala kojit nechcela uz ani spat na obed a teraz v skolke obcas sa jej podari spat hihi ako vcera a to po nej tak vidno ked spi v skolke ved vecer my aj povedala mamka ved ja som uz spala 😀 sak naco pojde spat vecer nie????
dufamz e som nenapisala jak talian 😀

jarus74
25. kvě 2010

no a chcem sa opytat ci aj vam miznu ponozky v oracke ked periete 😀 mne hej asi dostanu nohy alebo co no nie stale ale obcas sa vyparia 😀 😝

daluri
autor
25. kvě 2010

Emily tak to jste si teda pěkně užili, snad už to je za vámi a jste fit.

Kolo jsme koupili, Lucka v pondělí odjela na cyklisťák, má se fajn, dnes jezdili na loďkách..a odpo jdou lézt na skály..Kolo jsme koupili i Davčovi, dělal smutné oči...protože kolo neměl..tak můžou jezdit všichni.

Jaruš, nakojím, ona se stulí do klubíčka, dupu mi dá do klína, já ji většinou musím obejmout a tak usíná..Taky jsem odcházela, že za chvíli dojdu, tak to si četla, hrála v posteli, ale stejně to vždy skončilo tak, že jsem k ní lehla...anebo jak to dlouho trvalo a neusínala, tak jí nechám tak - bez spaní..
U děcek to bylo někdy i s fasungem na dupu, ale usínala sama...ale jaksi to nechci řešit bitím, že má spát.. 😒 Hold, poslední mazánek s námi cvičí 😀 😀 Ale já se zase nenechám.. 😝

lekno
25. kvě 2010

Hlásim náááááástup 😀

Emily, to ma mrzí, že máte také problémy s drobcami... 😒 teraz je to naokolo samá hnačka, ach jo..
A teraz je ako? Už sú malí fit, či ešte vás to drží?

Jarka, keby len ponožky v práčke, ale u nás miznú aj kávové lyžičky.... ja neviem, či ich tie moje decká žerú, či čo 😠

lekno
25. kvě 2010

Dal, mne už veru Ninka od dvoch rokov nechcela spávať, smradík malý 😠
A mne sa s ňou poobede taaaaaaaaaaaaak dobre spalo 😀

daluri
autor
25. kvě 2010

Jen aby jsme si tu nepsaly jen my... 😀 😀 😀 když to tu je pro ty ostatní 😝 😀 😀

Mi se taky nedaří někdy zkompletovat fusky...ale zase když koupím balení stejných ponožek a jedna se ztratí nebo je díra..tak to zkompletuji a neřeším..nelátám..akorát jak teď začíná mít Ríša velkou nohu tak se mi jeho ponožky pletou s chlopkovými..ti dva totiž nosí černé, David výhradně bílé a Lucka bílé, barevné..Já černé..jak jinak 😉

jarus74
25. kvě 2010

no sak ako vzdy ze tu ostaneme len my stare 😀 😀 😀 😀 😀 a osatne len citat budu a nic nam nenapisu 😒 takze nielen citat ale halooo aj ja som tu 😀 😀 😀 😀 😀

jarus74
25. kvě 2010

lek veru aj ja mam niekedy chut si pospat po obede 😀 a obcas to tak dobre bidne 🙂

daluri
autor
25. kvě 2010

Ter nespala..tak snad nebude do večera protivka..ale zas večer dříve usne, jupí! Teda doufám...

staninka77
25. kvě 2010

Ahojky děvčata.
Jsem velice ráda že jsem zase mezivámy.
Tak dnešní noc byla sdocela pohodová malej se zbudil asi 4.za noc dala napít čaje a spinkal dál ale kolem 3.30.hod už začal plakat takže musela mu dát najíst.
Zachvílu dorazí chlap z práce zase tu dnes pršelo a včera večer byla bouřka že jsem nemohla dívat na Pojištovnu štěstí protože nám to vypínalo ten program že není signál je to prostě rumunská firma a oni nemájí dobré pokrití na to.

A ještě jednou vám moc děkuji.
Za přidání. 😉 🙂

staninka77
25. kvě 2010

Já se budu velice snažit za vámy chodit jak jen to pujde většinou chodíme ven pokud je krásné počasí už tu mohu více sedět protože Marek má už svuj počítač ve svém pokojíkojíku takže už tu tolik nesedí jak bejvábalo.
A když je tu máti tak sem nejdu pokaždé vám to tu napíšu kdy se neoběvím.

lekno
25. kvě 2010

Dal, presne, moji chalani už majú velké laby a nosia všetci čierne, aj s mužom a potom neviem, ktoré sú koho 😝
Ešteže ja nosím len bilele, mám po probléme 😀

Jarka, len si schrupni, ak sa ešte dá 😉 Len zas horšie, že kým malý zaspí, prídu ostatní zo školy a zas je po klude, že? 🤐 😀

Ahoj Staninka, tak máš doma troch princov 😵

jarus74
25. kvě 2010

lek ved to ani schrupnut sa neda lebo co by som aj zadriemala uz by dakto zvonil --zakon schvalnosti 😀

ahoj stani
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

staninka77
25. kvě 2010

Ahojky tak jsme byli venku v novej golfkách ale jen ozkoušet malej zatím nesedí takže mu nechcu nějak kazit zádíčka.
Lekno-Ano tři princátka mám doma jen ta malá princeznička chybí ale nevadí hlavně zdraví aby bylo.
Jen se ptám už nejste teda zamčené nebo jak to vypadá vždyt se muže stát že sem zase nějaká žena nebo osubka a muřže lhát.
Ale j áto teda nejsem doufejme. 😒 .
Taky jsem byla okradená o peníze od jedné osoby a hodně mně to vzalo tak vím jaké některé ženy jsou a to jsme obě na mateřské že jí to není trapné že ano.

staninka77
25. kvě 2010

Je škoda že mně nevezmete do té uzamčené skupiny. ☹ ☹ .

daluri
autor
25. kvě 2010
jarus74
26. kvě 2010

dobre ranko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jarus74
26. kvě 2010

dal dobra je ta mala 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ja sa tu dnes asi neukazem az po obede idem pozhanat okuliarky malemu aj k dokine na neurologiu a aj moc odniest na kontrolu 🙂

daluri
autor
26. kvě 2010

AHojky.
@jarus74 Dobře brýlky vyberte, hlavně nerozbitné a zadarmo..a u dr taky dobře pořiďte 😉

lekno
26. kvě 2010

Ahojky 🙂

Jarka, držím silno palce!! 🙂

Dal, keď zoženieš nerozbitné a zadarmo, daj vedieť, šak vieš že u nás sa nosia trojmo a keď rátam aj seba, tak štvormo 😀

A ostatné maminky sú kde? Emily, Staninka... 😉

zuzu82
26. kvě 2010

Ahojky, zdravim vas po asi dvoch ty, boli sme u mamky, tam nemam pristup na internet, dufam, ze vas stihnem docitat, kedze tu mozem len-len nakuknut, lebo moje mensie sidlo zacina chodit a vsade, kde sa da, chce vyliest 🙂 . Pomaly sme uz 2 tyzdne chori, zacal to Domko, minuly tyzden 15-teho v sobotu v noci s teplotami do 40 st., v nedelu sme isli na oslavu 1.narodenin svagrininej dcery (museli sme, lebo by sa urazili), teploty nam neklesali ani cez den pod 38,7 st., ale bol zlatucky, hral sa a v postate mu nic nebolo (okrem teplot). Patko sa drzal, bez teplot. V pondelok nam teploty klesli, od utorka sme bez teplot, v stredu zacal teplotovat Patko (ten teplotoval od stredu v noci dostvrtka vecera- takze nic hrozne aj nizsie teploty), potom sa vyhadzal, takze som mu stanovila dg-6.detsku chorobu. Potom bolo dobre, drzali sme sa, od pondelka zacalo tiect z nosa Domkovi, utorok sa pridal Patko, takze teraz sme usopleni, Domko sa este rano stihol aj vyvracat (potreboval sa zbavit hlienov zo zaludka -predpokladam),tak dufam, ze to bola len jednorazovka a nechytili sme niekde nejaky rotavirus. O chvilu som spat, teraz mi place Pati.

staninka77
26. kvě 2010

Ahojky já jsem tu.
Tady je strašné počasí jen ráno pršelo a ted zatím se to drží.
Dnešní noc byla dobrá Šimunek se zbudil jen jednou jsem hodně ráda že spinkal daleko líp.
Jen mám jeden problém že nechce jíst zatím si dal jen 10.ml ale co to je prostě nic když mu dám k pusince mlíčko tak odmítá. ☹