3 děti a jiní tatínci. Máte zkušenost?

simonek32
26. dub 2012

Mám už 2 dcerky žel bohu mají každá jiného otce ☹.Tedkom mám skvělého přítele, který se mnou chce ještě mimi, nevím nevím.3. dítě a každé jiného otce......
Moc se mi to nelíbí. Máte s tím taky některá zkušenost?

rozarka65
26. dub 2012

@simonek32 ahojky,jen z pohledu dítěte...nás je celkem pět sourozenců a každý z jiného manželství.... 😀 Pokud jsou dobré vztahy a pokud další mimi chceš i ty,tak nevidím problém...🙂

gazelka02
26. dub 2012

nemám ale tak pokud se na to cítíš a chceš mimi tak to neřeš 😉

gazelka02
26. dub 2012

@rozarka65 no já jsem nemanželská-mam jineho otce než ostatni a dobré vztahy nemáme ☹

ronyx
26. dub 2012

@simonek32 Zkušenosti s tím sice nemám,ale pokud chcete miminko,tak taková hloupost jako jiní otci by vás neměla zastavit.Nemít k vůli tomu dítě mi opravdu příjde dost malicherné 😉 A pokud vám to výjde a zůstanete spolu,tak jednou si může děti přivlastnit a budou mít všechny jedno jméno 😉

simonek32
autor
26. dub 2012

@ronyx No já to řeším, mám už i strach abych nezůstala jednou sama se třemi dětmi, po mým předchozích špatných zkušenostech.

rozarka65
26. dub 2012

@gazelka02 no já si nemám s nikým pořádně,co říct.... 😒 Kromě taťky...🙂
@simonek32 souhlasím s @ronyx ....🙂

rozarka65
26. dub 2012

@simonek32 jak dlouho jste spolu? Jak spolu vycházíte? Na čem zkrachovaly předešlé vztahy? Musíš dát na svůj vnitřní pocit....těžko radit....Třeba taťka byl ženatý třikrát a pokaždé ten samý typ ženské v trochu horším vydání.... 😒

ronyx
26. dub 2012

@simonek32 Chápu,že se toho bijíš po těch zkušenostech,ale pokud to nezkusíš,sice nic neriskuješ,ale asi tě bude dost dlouho užírat otázka co kdyby to vyšlo?A přítel děti má?Pokud ne,určitě si je jednou bude chtít pořídit ať už s tebou,nebo bez tebe.Je to sice kruté,ale je to tak.A bylo by od tebe dost sobecké po něm chtít ať vychovává tvé 2 děti a vlastní mít nemoci. 😒

rozarka65
26. dub 2012

@simonek32 ale to není pravidlo...držím pěsti,ať máš doma toho správného mužského... 🙂

simonek32
autor
26. dub 2012

No jsme spolu teprve krátce, ale pokud by bylo mimi tak nejpozději do 2 let, pak už nechceme, proto nad tím tak přemýšlím.

simonek32
autor
26. dub 2012

@rozarka65 Děkuji moc moc 🙂

simonek32
autor
26. dub 2012

@ronyx Jj on má svého chlapečka z předchozího manželství

ronyx
26. dub 2012

@simonek32 Tak to je jiná,ale i přez to to není totéž,jako mít dítko doma u sebe a denně ho moci vychovávat 😉 Ale pokud strach převažuje tvou touhu po dítěti,tak se do toho určitě nepouštěj 😉

gazelka02
26. dub 2012

@simonek32 hodně štěstí 🙂

majka1976
26. dub 2012

Já mám taky jednu holku z minulého manželství, teď po 5 letém vztahu s přítelem čekáme miminko. Uvidím, jak bude děti brát, až bude miminko na světě, ale zatím moji holku vzal docela v pohodě a myslím si nebo snad doufám, že ani pak nebude dělat rozdíly. Starší dcera se na sourozence moc těší a myslím, že taťky vůbec neřeší(bude jí 12). Nedávno řekla prý čím víc babiček a dědečků, tím líp 🙂

turcice
9. kvě 2012

také mám zkušenost 🙂

andrisek07
3. čer 2012

Zkušenost nemám,ale bylo by lepší kdyby měli apson stejné příjmení 🙂 Já sem taky z prvního manželství,ještě pak mám 2 segry a bráchu,vycházíme spolu skvěle,fakt báječně ale jako děcko mě fakt mrzelo že se jmenuju jinak než všichni ostatní 😒

andelicka
23. dub 2022

@simonek32 No právě,teď to taky začínám řešit?A jak jste se nakonec rozhodla?

andelicka
23. dub 2022

@ronyx Ano souhlasím

ilonne
Autor odpověď smazal
Zobraz
daasqua
23. dub 2022

@andelicka Podle profilovky má paní už 3 dcerušky... takže to nejspíš zkusila 🙂