3 děti, každé s jiným tatínkem, jak to pobralo okolí?

natykata
4. říj 2013

Mám takový problém...Dvě dcery,každá svého tatínka,bohužel nežiji ani s tím druhým :-/ ale mám přítele,mladší dcera ho hned vzala za vlastního a i to tak všichni berem,starší ho zbožňuje...proto si ,,pohrávám" s myšlenkou na další dítě,vždy jsem chtěla víc dětí,jenže jsem nějak nevychytala ty tatínky :( a teď je mi proti srsti mít každé s jiným,už tak je to nepříjemné,prostě a jasně se za to stydím :( má tu někdo víc dětí a různé tatínky?jaké to je?jak to pobralo okolí?rodina?atd...

laurital
3. pro 2013

@anetka1701 Jj, souhlasím, pokud budou normální fungující rodina, tak okolí do toho nic není, oni jí účty platit nebudou.
Mmch s těmi dětmi zažívám to samé, u nás je to ale asi způsobené velkým věkovým rozdílem mezi dcerami 😉 .

francilda
14. únor 2014

@natykata Můj případ,prostě smůla na chlapy.....ale jsme ženy a pořád doufáme v lásku a že budeme šťastné.....jdi do toho a na okolí se vy***. Oni Ti na chleba přidávat nebudou.... 😎

danulamik
20. únor 2014

🙂 mám tři krásné rozárky a každá z nich má jiného tatínka... někdy je to i o hledání... toho správného chlapa jsem konečně potkala před třemi lety a jsem moc šťastná. V den, kdy mi poprvé napsal, jsem nevěřila, že bychom mohli být spolu. Dnes už nevěřím, že bychom mohli být bez sebe 🙂

aniska
29. črc 2014

ahoj natykata.. tak okoli bych neresila vubec, co je vazne, je, jak pisou holky, abys byla zajistena jednak co se tyce zakladnich potreb, pak pece o deti, abys na to nebyla sama, a taky aby si sedli i novy tatka s detmi, ktere jiz mas. sleduji takto svagrovou, krasna zenska, nicmene 3 deti, a taky jini tatinci, a ti novi tatinci to davali tom nejstarsimu klukovi sakra vyzrat.. jeden ho zaviral za trest do skrine, mlatil.. vyplulo to na povrch az po letech.. :( takze okoli je fakt to nejmin
btw, jak se mate ted?