• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Auto pro 3 děti, máte zkušenost?

12. prosince 2016 
MPV bez problémů a jezdí se s nimi pěkně. Jinak do dvojkové octávky se 3 sedačky nenarvou, měli jsme ji a mezi 2 sedačky si nesedne ani dospělý :frowning2:
Jinak máme VW Touareg a tam se 3 sedačky vlezou bez problémů :wink:
6. čer 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tcháni mají Volvo XC70, teta má XC50ku a volvo je jasná volba, neváhej, jsou to neskutečné držáky a kufry jsou i u 70 i u 50 skvělé, ale do 50 se asi nedají dát 3 sedačky vedle sebe, do 70 určo jo. Volvo můžu jen a jen doporučit (před A6 jsme měli staré Volvo, mělo naježděno skoro půl milionu a teď jezdí už dva roky jako taxík a majitel si i přes jeho věk :slight_smile: vynachválit), my máme ted Audi A6, r. 2009, ale sedan a i když je kufr dost dlouhý, tak kombík je kombík. :slight_smile: Volvo je bezpečné a mnohem kvalitní než nějaké Renaulty, Citroëny apod. To bych vůbec neváhala, jestli si můžete dovolit Volvo, jděte do něj. :slight_smile:
6. čer 2014 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já mám Ford Focus a sama 2 děti, ale nedávno jsem převážela 3 autosedačky 9-18 a v pohodě, mám vyzkoušeno, že se vejdou i dvě 15-36 a jedna 9-18 a délka pásů je v pohodě a do kufru jsem dostala kočár pro dvojčata, velkej nákup a spoustu krámů :slight_smile:
29. čer 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme Opel Zafira. a super. 7míst když potřebuješ. Jinak normalně 3 autosedačky se vejdou
29. čer 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opel Zafira se 7 místy.
29. čer 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sousedka ma dacii lodgy. Stala je nova asi 250tis a je spokojena. Kocarek ani nesklada jen do kufru vyzdvihne. Ma taky 7mist. Tri sedlacky se daji dat vedle sebe.
29. čer 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mozna nektere z vas nepochopi,ale my mame BMW řady 5 sedan, 3 děti ve věku 10,8 a 5 let a k tomu velkeho psa. Nic 7 mi mistneho jsme nechteli. Do tohoto se nam vejdou dvě sedacky a podsedak. A vyhoda,ze vzadu je i prostredni pás klasický plnohodnotný, ne je ten pres bricho. A kufr vetsi nez u většiny kombiků. Tyhle auta jsou komfortnejsi nez fungl nové oktavky.
1. črc 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych se nebranila. my mame Galaxy a segra Sharana, coz je vicemene totez a na tri deti idealni. Vejdeme se akorat (skoro, uz mi zacina pripadat male:slight_smile:) a ulozny prostor taky tak akorat. letos jsme dokoupili dalsi sedadlo do kufru a na dovolenou se vesla i babicka (teda s boxem na strese).
11. črc 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dacia Duster, mám i vyzkoušeno, že se pohodlně vejdou vzadu 3 sedačky.
11. črc 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ford S-max
11. črc 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Fiat Ulysse je až 7-místné, jsme s ním moc spokojený :slight_smile:
11. črc 2014 v 17:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
klasický renault scénik :slight_smile: 3 sedačky v poho ( máme vyzkoušené) před 3 roky jsme pořizovali opět renault scénik, ale grand ( 7mi místné) jsme 6ti členná rodinka :slight_smile:
11. črc 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme Ford C-max. Vzadu má tři samostatné sedačky. Děti máme 5 let, 3 roky a 3 měsíce. Autosedačky máme Cybex Solution, Maxi Cosi Tobi a vajíčko. O dovolené jsme vyzkoušeli i 2x Cybex a Tobinu. :wink:
25. črc 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharan :slight_smile:
25. črc 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Máme dvě děti, plánujeme ještě se rozrůst. Máme fusiona tam se vejdou jen dvě - Maxi Cosi Rubi a Cybex Soluion, mezi ně nic-nikdo. A ještě jsme pořídili Espace, 7 míst, hodně prostoru, autosedačky 3 paráda. Snad bude dlouho sloužit. Četli jsme hodně na netu,že do oktávky se nevlezou. Tenkrát chválili Galaxy, Sharan,Alhambra,Scenic,Espace a nějaký auta značky Dacia.
25. črc 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme tři děti a auto Ford Galaxy 7mistné. Jedinou nevýhodu máme v tom že máme starší model a prostřední pás není tříbodový. Takže mám dvě sedačky a třetí v kufru. V pohodě se tam vleze i nesložený hluboký kočár.
11. srp 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pozor, do Opelu Zafira se tri autosedačky vedle sebe nevejdou. Leda dat treti do kufru, to problem neni. Ale vysunutim sesteho mista v kufru se zase prijde o prostor v kufru, takze velky kocarek, ani jiny naklad, uz se nevejde. Mluvim z vlastni zkusenosti, Zafiru mame, rok 2001. A co vim, v novejsich verzich Zafiry zase neni prostredni sedadlo pro autosedacky homologovane. Cekame treti miminko a budeme ji davat pryc a porizovat Ford Galaxy
11. říj 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme seat Alhambra, tři sedačky v pohodě, kufr obrovský - žádný kočárek jsem ještě nemusela skládat :grinning:
11. říj 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
máme odzkoušeno se 3 sedačkama....ford fokus a WV Tiguan... a já si budu pro moje ježdění s dětma pořizovat Citroen Berlingo.supr kufr a vzadu 3 sedačky.
14. říj 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máme 3 děti, prochodili jsme autosalony v okolí, měli z toho nervy a nakonec pořídili Peugota 5008, který má vzadu 3 sedadla, krásně se všichni vejdeme (8 let, 3 roky, 3 měsíce). Uvažovali jsme o Fordu (ne Mondeo, tam bychom 3 sedačky nedali), ale ten by byl mnohem dražší a pro nás cenově nedostupný. Peugot měl ještě jedno levnější auto, kam bychom se vlezli, ale nepamatuju se název, ale byla to konkurence Octavky, ale mnohem levnější a v lepší výbavě... Jo a taky samozřejmě záleží na velikosti sedaček...
6. lis 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Proč se bráníš Sharanu a podobně ? Za mě nejlepší auta.. vejde se do nich hromada věcí, kočárek ani nemusíš skládat a 3 sedačky se do něj také v pohodě vejdou.. je z nich super rozhled, máme Sharana a je to držák, máme ho už 8 let a zatím žádný závažný problém.. kolo, sekačka, zkrátka vše se převeze, na dovolenou nemusíme brát jen to nejnutnější, vše se vejde..
6. lis 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky zvažujeme do budoucna větší auto, koukala jsem po tomto, Kia Carens, důležitá je 7letá záruční doba..
6. lis 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,my máme Fiat Multipla,je to 6 mieste auto,máme 3 detičky a keďže máme voľné miesto pri stole aj v aute,plánujeme ešte jedno mimi ;) Multipla sa už síce nevyrába,ale my sme s ňou maximálne spokojní a tiež riešime,čo si kúpime,až multipla raz doslúži...ZAtiaľ sme nenašlli nič,čo by sa jej v pohodlí vyrovnalo.Všetky sedačky v nej sú rovnocenné,každá sa dá samostatne polohovať,má veľa miesta pri nohách,jediný nedostatok je menší kufor,ale súrodenecký kočík som do neho bez problémov poskladala.
7. lis 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
citroen xsara picasso..... miláček můj :slight_smile:
7. lis 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peugeot 5008.
16. lis 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mame citroen berlingo :wink:
16. lis 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
citroen xsara picasso a pohoda
18. lis 2014 v 01:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fiat Multipla(ta novější a na cng),je šestimístný,samostatné polohovatelné sedačky,dost místa na nohy,kufr není úplně mega,ale kočárek,tašky a pod. do něj naskládám naprosto v pohodě-máme tři malé děti,takže jsou v autosedačkách a prostoru mají spoustu,navíc je to taková prosklenná bublina,takže mají skvělý výhled z okna,což ne všechny auta mají :slight_smile: .Za mě super auto,jen doufám,že nám dlouho vydrží,zatím jsme taky nenašli nic co by se jí podobalo :cry: .
16. pro 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme Toyota Corola Verso a maximální spokojenost :grinning: mohu jen doporučit i kufr je dostačující :wink:
25. pro 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek