Auto pro čtyři děti, máte zkušenost?

avokis
11. únor 2014

Ahoj rodina se nám rozrůstá a pětimístné auto už nám za pár měsíců nebude stačit .Jaké máte kdo zkušenosti se sedmi místnými auty ?Potřebuji abych tam nandala děti a kupu věcí .A po vlastních zkušenostech ,bych raději aby se to spíš blížilo dodávce než jenom kobiku,zároveň řešíme jako každá rodina , aby nebylo příliš drahé na provoz a aby jsme netrávili víc času opravami než jízdou. Díky za radu a zkušenosti.

blahova_andrea
11. únor 2014

my čekáme 4.dítě (mám 2 nevlastní), máme velké rodiny, když jsem řešili koupi auta, tak byla dodávka jasná volba. naplnit ji není problém, když se jezdí rozumně, tak ani spotřebu nemá jak tank. máme vw multivan z bazaru, ale dodávek je spousta. za první půl rok jsme s ní najezdili šíleně moc, aby se odzkoušela a našly mouchy. samozřejmě nějaké opravy byly a budou, auto je holt žrout peněz, ale nelitujeme této volby a jiné už bych nechtěla.

lenkaef
11. únor 2014

Toyota Previa.
Máme a super! :o)

cernalu
11. únor 2014

Citroen C8

inkana
11. únor 2014

Honda FRV 3+3 plnohodnotná sedadla a prostorný kufr

kacikaci
11. únor 2014

seat alhambra - to samé dělá i ford - galaxy a to samé má volkswagen sharan - to jsou stejná auta, my máme nakonec jen 5ti místné, ale dělají se i 7 a jsou opravdu prostorná..

xmarg04
11. únor 2014

My mame Dodge Grand Caravan, to same je Chrysler Grand Voyager nebo Lancia Voyager - za nas super, i se vsema sedackama plnyma porad slusnej kufr...😉

hansed
11. únor 2014

měli jsme seat Alhambru, základ 5 míst, dají se dokoupit 2 sedačky, vozit můžeš jen jednu z nich... stejný princip je Ford Galaxy a VW Sharan. 7místné je i některé Ford SMax, některé VW Touran. Auta to jsou dobře ovladatelná, já byla spokojená 😉
Další 7místná auta jsou třeba Renault Espace...

Dodávce se blíží Citroen Jumpy, z dodávek můžu doporučit VW Transporter, skvěle se s ním jezdí, je nenáročný na provoz (my jsme jezdili kolem 7 až 8 litrů na 100... a skoro nezničitelné). Teď je to asi na vás, co vyberete 😉

nonnni
11. únor 2014

Chevrolet Orlando, ted jsme na nej koukali a je luxusni.

kamino
11. únor 2014

Mame VW Sharan,ale mit 4 deti,jdu do TW Transporter. Super vozidlo se spoustou prostoru.

kstablova
11. únor 2014

já mám MPV Chrysler Voyager (sedmimístný), velká spokojenost. ( Zatím jej teda užívám jako pětimístný s velkým prostorem v zadu pro dva velké psy.) 🙂

v.kucabka
11. únor 2014

My máme renault espace, prostor super!Ale manžel už pokukuje po VW multivan nebo transporter, až nás bude víc 😉

alma13277
11. únor 2014

Řekla bych, že Galaxy, Sharan a Alhambra jsou sice super, také mám, ale jen pokud stačí jen dvě autosedačky. Jinak je to celkem pruda, dostat se na třetí řadu sedaček. Zároveň si vůbec neumím představit jak bychom se v šesti vešli na lyžařskou dovolenou. Známí mají VW Multivan a Mercedes Vito.

kata1988
11. únor 2014

za mě nové C4grand picasso,je stejně široké jako naše Berlingo,(kam by se vešly 4autosedačky a řidič),Granda dělají právě i v sedmimístné verzi. VW Transporter je fajn auto, ale má vyšší spotřebu a třeba cesta k moři vyjde dráž na mýtných..

miselinka2
11. únor 2014

I ja se pridam k odpovedi. Mozna nekdo doma ma a nenapsal. My mame fiat multipla a nemuzem si stezovat! Je to auto pro 6 kazdy rika ze vypada strasne ale nam plni ucel jaky sme chtely. Zere nam to kolem 7-8 litru a mame to v benzinu auto mame z bazaru a zatim nebyla jedina vetsi investice!! A je pravda ze sme se v aute i odstehovaly a to sme v tom tahaly i skrine! Snad dobre vyberete

sysysy
11. únor 2014

Známí mají renault espace a jsou spokojeni. Další známí mají sharana a tourana a taky v pohode. My se ted v autosalone dívali na peugeot 5008, ten by byl pro vetsi rodinu idealni🙂 No, ale nakonec jsme si objednali peugeot 3008 😀, to byla láska na první pohled.. Nám stačí jen 5 sedadel, ale kdybychom planovali vic deti (coz neplanujem), tak jdem do te 5008 😉

ludovika6
11. únor 2014

Mám to stejně jako lekaef - Toyota Previa. Měli jsme postupně dvě (starší a novější model), obě sedmimístné. S oběma velká spokojenost. Ale teď už bychom se nevlezli, tak máme Opla Vivaru - 9 místné. To už je sice dodávka, ale toho místa 😉 .

ilovebaby
11. únor 2014

My Peugeot 5008 🙂 ale budem menit za Caravelle ta je pro devet 🙂 my k tem nasim totit porad vozime i nejakeho toho jejich kamarada 🙂