Auto pro větší rodinku

dakozlova
8. říj 2008

ahoj holky, jsme zatím 4 členná rodinka, ale brzy očekáváme přírůstek 😅 A tak řešíme koupi nějakého většího auta, kam bychom mohli dát 3 autosedačky vedle sebe a byl tam dostatečný kufr. Můžete se podělit o zkušenosti, která auta se v tomhle ohledu osvědčila vám? Díky moc!!!

lexxa24
23. bře 2011

@anieanne proc rozhodne ne renault? myslis kvuli starsi vyrobe?

marooshka
23. bře 2011

my máme Ford Galaxy a velká spokojenost!! 😉

azifca
23. bře 2011

my jsme předVánoci koupil jetý Peugeou 8O7 - rok 2007 a je úžasný. Taky jsme chtěli posuvné dveře...

aero
25. bře 2011

ja som za VW - značku , ako takú...... proste - Das auto. 😉
napr. VW Turan - spoľahlivosť , špičkové vybavenie , 7 miest , u mňa je toto auto , ako jednotka pre veľkú rodinu ......
hmhm....... môj názor

tercina
25. bře 2011

já hlasuju pro VW Sharan 🙂 Stejný vzhled jako Ford Galaxy. Mám doma a fakt spokojenost. Dřív jsem měla dlouhou Fábku a nedá se srovnat.
Pokud pro velkou rodinu, tak Turan je malý - oproti Sharanu se nedá srovnat. Narvat 7 míst do Turanu? nevím, nevím...

aero
25. bře 2011

sorry , zmýlila som sa v názve , má to byť Touran ...... 😉

radka35
25. bře 2011

VW T4multivan 7místný,prostřední sedačky otočné i za jízdy,zadní napevno pro dětské sedačky taky ideální.Měli jsme na dovolenou do Chorvatska 4dospělí a 1dítě a paráda.kdykoliv jsem se malé mohla věnovat,nebo se otočit po směru jízdy a sledovat cestu.Po havarii jsme vyměnili za levnější,protože máme už druhé dítě a tím pádem menší rozpočet na kupování čehokoliv,takže taky trochu větší auto dostalo přednost-Seat Alhambra combi -5míst,případně další 2sedačky se dají přidat a opravdu obrovský kufr.ale multivan bychom si nechali,kdyby oprava nebyla nad naše možnosti.Bylo ideální,v případě potřeby se tam po úpravě udělalo ležení

ela2710
25. bře 2011

🙂 Moj otec ma Daciu Logan MCV velmi praktcike auto, pre 7 ludi, velmi dobre najma ked sme sli na dovolenky 🙂

vally.
29. bře 2011

My máme citroen xsara picaso, doporučuju !! ani moc nežere, velke, pohodlné, velký kufr, a do zadu v pohodě dáte 3 autosedačky - už bych neměnila 🙂

ludva
29. bře 2011

@tercina Ford Galáda jede ze stejné linky 😀 Ale VW asi lepší značka 🙂

tercina
29. bře 2011

@ludva jojo 😉

kilmajer
7. dub 2012

mame zafiru a sme velmi spokojny je ovela praktyckejsie ako saran.

kilmajer
7. dub 2012

mame zafiru a je ovela praktickejsie ako saran. 😎

lsx
8. dub 2012

MB Viano, 7 místné a výhoda je, že je nízko kufr, tudíž se tam dá s kočárkem rovnou "najet" a bez skládání.

cecillka
8. dub 2012

Ahoj holky, máme čtyři děti a Ford Galaxy a Ford S-Max. Galaxy je větší a pohodlnější. Vejdeme se do něj všichni+ dvojčatový kočár, nebo dva mono kočáry, ze zavazadel k tomu, tak ještě taška na kočár a deštník 🙂. S- Maxem jezdíme pokud nás nejede šest a stačí menší kufr. Pokud bych volila znovu, asi by to byl WV transporter atd. sice se mi vůbec nelíbí, ale ta praktičnost je úžasná. Obdivuji všechny holky, které ho řídí, já se bojím, čehož lituji. Prý se s ním, ale bezvadně parkuje, protože je vidět na předek a nemusí se parkovat na pípání. Se čtyřmi dětmi bych nešla do Scenicu atd., sedačky ve třetí řadě, jsou dle mého hodně provizorní a také aut, které nemají třetí řadu skládací, ale vyndavací.Ale můj sen, je lůžkový autobus s řidičem 🙂.

marianca
8. dub 2012

Ahojte, my máme dve deti, ale ja milujem vačšie autá.
Najprv sme mali Renault Scénic- je to priestranné auto, veľký kufor, boli sme s ním spokojní. Potom sme mali Citroen Xara Picaso a to bol des, síce super priestranné, pohodlné, veľký kufor, všade kopec priestoru, ale stále sa na ňom niečo kazilo....čo mesiac to oprava...Tak sme nakoniec kúpili nové auto síce menšie Renault Megane Generation, má menší kufor ako tie dve predtým a menej miesta vzadu, ale keďže máme dve deti snáď to bude stačiť a chceme kúpiť strešný nosič..takže také sú moje skúsenosti 😉

petrakm
15. dub 2012

Mám wv Multivan,nemůžu si ho vynachválit..kočárky neskládám,ale parkuju v kufru🙂vejdou se mi 2 velke neslo žene vedle sebe a ještě dětske maličkosti jako kolo a pod..bohužel o nej přijdu a budu se muset vejít do menšího..pořídim tedy golfky..

pepibubu
16. dub 2012

Dacia Logan. Máme nafťák, pětimístný, kufr takový, že se tam v pohodě vešel kočár (a to nemáme žádnej kosmickej pidikočárek, ale "tank" Roan Marita. Jezdí za 4,5 kombinovaně na 100km, i když jsme plně naložený. A plánujeme ještě jedno děcko, a i to bude mít vzadu dost místa, skvělý auto. Nový nás přišlo na 288tis, v akci byla klima a CD. Chce to teda řidiče, který je klidný a nejezdí stylem brzda plyn, na takový zacházení to auto protestuje, ale pro rodinu je super.

jajina.c
17. dub 2012

Ahoj holky, máme v rodině zafiru, jsme spokojení, ale kdo se rozhodujete, tak pokud se vyndají ty dvě sedačky, aby byla 7-místná, tak do kufru dáte max. tašky s nákupem, takže třeba na dovolenou to chce box na střechu 🙂 .

lucik194
17. dub 2012

urcite ford galaxy pre velku rodinu, lebo aj po naplneni ludi autom je stale vela miesta na veci v kufri, napr. mali sme opel zafira, ale ked bola plne obsadena (myslim vyuzite vsetky 3 rady sedadiel, tak v kufri nebolo miesto na nic (naozaj len igelitky s nakupom sa tam zmestili) nic viac, ziadne velke veci a uz vobec nie ist na dovolenku (na dovolenku urcite potom treba pri zafire stresny nosic)

etinka
17. dub 2012

My máme Renaulta Scénica, jak tady už někdo popisoval, super autíčko, nemůžu si vynachválit. Motor máme 1,5diesel, spotřeba je 5,8l/100km nafty 🙂 , což je super při dnešních cenách a pěkně to jede. Je to krásné prostorné, na nákupy, s 2dětmi na dovču úplně ideální 😉 . Já měsíčně najezdím kolem 1000km jen na popojížďkách s dětmi mezi domovem, školkou, školou atd., takže u nás byla spotřeba na prvním místě 😀

katrinka8
18. dub 2012

Ahoj, svagor ma tiez 3 deticky a maju Mazdu 5 😉

andelika
18. dub 2012

Fiat Multipla. 1,9JTD. 6l/100km. 6 mist. spousta prostoru. nutno si zvyknout na "jiny" vzhled - pouze pro sebevedome jedince 😎 . Milujeme ji - jsme pojizdeci/prevazeci, naprosta spokojenost.

cervikova
6. čer 2012

My máme Seat Alhambra a musim říct ,že i když se v autech moc nevyznám,tak z tohoto jsem nadšená, možno až 7míst,kočárek se vejde v pohodě rozložený,pro rodinu bych řekla že naprosto super. Podobný je i Ford Galaxy a nebo VW Sharan

denymac
21. črc 2012

ahóój, jsme 4 členná rodinka. Máme zatím Opel Omegu s velikým kufrem. Ale až by náš Maxík dosloužil, líbila by se nám asi Dacia Lodgy ...docela levné MPV. Na víkend si jej budeme půjčovat, tak uvidíme....

alka2015
Odpověď byla odstraněná
Zobraz