Čekám čtvrté dítko, pořád mám v sobě pochybnosti

sejna
30. kvě 2013

čekám čtvrté dítko zvládnu to.Nejstaršímu je 15 takž ho za malý dítě už moc nepovažuju.Ale nemužu si pomoct pořád mám v sobě nějaký pochybnosti........

jana7910
30. kvě 2013

Ahojky , já mám 4 dětičky, a ted strašně toužím po dalším. Ted jsme 3 měsíce zkoušeli ale nezadařilo se, tak to necháme zatím být a uvidíme.

pellullinka
30. kvě 2013

Pochybnosti chápu,ale pokud ste dítě nechtěli,proč se nechranite? Nejdřív resite,že manžel chce,abyste šla na interupci a přitom vy si taky nejste jistá..@sejna

sejna
autor
30. kvě 2013

@pellullinka chranily sme se ale bohužel sem zapoměla vzít pr prášku.........takže to byla manželova reakce........a já spíš nevím jak se těch pochybností zbavit.......je to asi tím že to bylo nečekané

orchidis
30. kvě 2013

@sejna Hele, nemůžu si pomoct, ale neřešila jsi tady v jiné diskuzi už něco podobnýho tak před měsícem? Buď se pletu, nebo si děláš srandu, nebo teda potěš koště 😅 😀 😝. Pevně doufám v první variantu.

sejna
autor
30. kvě 2013

@jana7910 musí to být krása velká rodina........možná u mě to bude tím že manžel je pořád pracovně pryč.......tak pořád přemýšlím jak všechny ty rarachy skloubím dohromady

sejna
autor
30. kvě 2013

@orchidis proč bych si měla dělat srandu......