• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čtvrté dítě, není to moc?

24. dubna 2017 
@mataharyy No nebylo,jsem byla nepoužitelná,krom DP jsem nezvládala nic a co robíš ty?
1. lis 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano Jsem zaměstnaná u obecního úřadu, z jednoho grantu, ale "jen" do října 2014, připravuji učebnu na angličtinu, je to fajn, každá koruna dobrá :slight_smile:
1. lis 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy To je jasný,hlavně,že aspoň něco.A doma v poho?
1. lis 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano Jo zatím v rámci možností pohoda, ještě čekáme na kuchyň a pak to bude "luxus" už jen to patro postavit a jsme v klídku :slight_smile:
1. lis 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Super a co brácha,funguje?
1. lis 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano Po pravdě netuším, snad teď prý někde pracuje, má slečnu a podnájem, tak snad dobrý :sweat_smile:
1. lis 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Že by se polepšil a dostal rozum?Hurááá :dizzy_face: A co klucí,zdraví a co chlap v práci?
1. lis 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano No řádil tu rýma, ale už snad dobrý :slight_smile: Jo, v práci, ale čekám ho každou chvílí :slight_smile:
1. lis 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy My už taky snad dobrý,už musím,zatím páááá
1. lis 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano jo tak hádám bude vše lepší :slight_smile: Zatím pááá pááá :slight_smile:
1. lis 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kruciš holky,kde je kdo,se tu sama bojím :fearful:
14. lis 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 @napolitano @marton @edeltraut

Bububu, tady se to uložilo vše k zimnímu spánku?? :confused: :sweat_smile:
15. lis 2013 v 01:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Nespím,peču :grinning:
15. lis 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Nene, přípravy na vánoce - tedy v mém případě zatím jen kolotoč pečení dortů a domácí práce (někdo na ty drahé dárky vydělat musí) :grinning:. Cukroví začnu až za týden :slight_smile: a nekonečný vánoční úklid... ženy, co dělám špatně, že tady mám pořád bordel a to pořád chodím a uklízím???? :angry:
15. lis 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miriam.a
Myslím si to takhle- v mém okolí bydlí rodina s devíti dětmi...takhle vycepované děti nemá snad nikdo! Děti jsou zvyklé se od mala zapojovat do práce, dělit se o všechno se sourozenci, nebýt sobecký.Nejsou to vysedávači u počítače, pařiči her a namyšlení fracci, kteří už v pátý třídě touží mít nejnovější iphone8...Nejstarší čtyři už mají vystudované vysoké školy, byly zvyklé při studiu pracovat a ne jako spousta dnešních fracků, kteří si chodí k rodičům jen pro peníze a pracovat při vysoké- no to jsme snad blázni???
A nejsou to ani romové ani socky.
Spousta dnešních lidí si myslí, že se dětičkám má dát všechno- hlavně co nejlepší oblečení,luxus hračky apod. proto mají přeci jen tak jedno, max dvě.
P.S.. jen tak pro pořádek- čekáme čtvrté dítě a jsem za to ráda, je to nejlepší investice, kterou člověk může v životě udělat. Je to ale o tom, umět si odříkat věci, který nejsou pro mě až tak úplně důležitý..a to asi málokdo dovede :D

Ale dělejme každý jak myslí a cítí a co každý zvládne. je to tak, že jaký si to uděláme, takový to máme, ale abych soudila, že ten má tolik a je to málem katastrofa...to m,i přijde divný.
15. lis 2013 v 17:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miriam.a @miriam.a
Myslím si to takhle- v mém okolí bydlí rodina s devíti dětmi...takhle vycepované děti nemá snad nikdo! Děti jsou zvyklé se od mala zapojovat do práce, dělit se o všechno se sourozenci, nebýt sobecký.Nejsou to vysedávači u počítače, pařiči her a namyšlení fracci, kteří už v pátý třídě touží mít nejnovější iphone8...Nejstarší čtyři už mají vystudované vysoké školy, byly zvyklé při studiu pracovat a ne jako spousta dnešních fracků, kteří si chodí k rodičům jen pro peníze a pracovat při vysoké- no to jsme snad blázni???
A nejsou to ani romové ani socky.
Spousta dnešních lidí si myslí, že se dětičkám má dát všechno- hlavně co nejlepší oblečení,luxus hračky apod. proto mají přeci jen tak jedno, max dvě.
P.S.. jen tak pro pořádek- čekáme čtvrté dítě a jsem za to ráda, je to nejlepší investice, kterou člověk může v životě udělat. Je to ale o tom, umět si odříkat věci, který nejsou pro mě až tak úplně důležitý..a to asi málokdo dovede :D

Ale dělejme každý jak myslí a cítí a co každý zvládne. je to tak, že jaký si to uděláme, takový to máme, ale abych soudila, že ten má tolik a je to málem katastrofa...to m,i přijde divný.
15. lis 2013 v 17:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@napolitano co pečeš?? :confused:
@edeltraut jůůj vánoce, nebyli náhodou loni...? :grinning: :grinning:
18. lis 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edeltraut Nevím,ale mám to samé :grinning:
@mataharyy cukroví :sweat_smile: už mám linecké a připravené těsto na perníčky,vanilkové rohlíčky a slepené kokosové :sweat_smile:

@janulm Amen,pravdu díš :wink:
18. lis 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano To si děláš srandu, že?? :confused: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
18. lis 2013 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Nedělám,patlám a peču ať nemusím myslet na jiné věci. :zipper_mouth:
19. lis 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska patláme perníčky s dceruškou, kašle, tak krátíme dlouhou chvíli.....
19. lis 2013 v 09:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano Nějaká krize? :confused: :confounded:
@janulm Tak to se asi začínám stydět, já ani nevím kde mám vykrajovátka a spol :sweat_smile: :grinning: :grinning:
19. lis 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Jo :rolling_eyes: Dneska mi snad přiklepnou byt a pak ať mi políbí p.... :angry:

@janulm Huráááá,nejsem blázen sama :grinning:
19. lis 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano tak u vás už je to zase v prd... :pensive:
19. lis 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy U nás už je to tam definitivně,ale věšet se kvůli tomu nebudu :wink:
19. lis 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano ještě aby :wink: Tak snad bude byt a s ním i klid :dizzy_face:
19. lis 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy To víš,že jó,odpadnou věčné nervy a bude líp :dizzy_face:
A co vy OK?
19. lis 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@napolitano :D rozhodně...říkala jsem, že musím péct, dokud se unesu :D
19. lis 2013 ve 13:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano U nás zatím dobrý, tak snad to i vydrží :grinning: :grinning:
19. lis 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulm Já loni zadělala 14.11. 3kg lineckého a 15.11. se prcek narodil.Už jsem nevěděla jak ho vyhnat a tohle zabralo :grinning:

@mataharyy Musí,jinou možnost nemáte :grinning:
19. lis 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek