• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čtvrté dítě, není to moc?

28. února 2017 
@janiart -Není zač :slight_smile: ,hodně hodně sil posílám,aby jsi měla to vytoužené miminko v bříšku. :slight_smile: :wink:
2. pro 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano -Tak už 3cacorky porodila mají jistě moc krásného chlapečka Davídka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. pro 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@staninka77 Děkuji za info:slight_smile:Hlavně ať jsou zdraví a šťastní :dizzy_face:
7. pro 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já si myslím, že je to v dnešní době moc a jsem zvědavá, jak to zvládneme. já totiž sice asi budu mít teprve druhé, ale přítel celkem čtvrté :sweat_smile:
7. pro 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marton No děti dobré,až na tu puberťačku.Vůbec nechápu,jak naši přežili moji pubertu :confused:
7. pro 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Je to dost,ale všechno jde,když se chce :sweat_smile: ,lépe řečeno:musí jít,přece je neutopíme,když už je máme :grinning:
7. pro 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano no taky si to říkám. když už je máme, tak je milujeme a vždy to nějak uděláme. já tedy ty dva nevlastní nemám doma pořád, takže to mám o něco jednodušší.
7. pro 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea mám doma téměř pořád všechny a řeknu ti,že mám občas pocit,že uteču a už se nevrátím ale pak mi všichni naskáčí do postele,přitulí se a já vím,že bych je nedala za nic na světě :dizzy_face:
Jé,koukám,že máš taky Mišánka .-)
7. pro 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@napolitano Mluvíš mi z duše. Je to fakt občas na palici a nevděčná dřina, ale prostě to stojí za to! Jsou chvíle, které lidi bez dětí nebo s jedináčkem prostě nezažijí a jsou to zrovna ty silné okamžiky, co si člověk pamatuje dlouho a hřejí ho u srdce.
Koukám, že váš Míšánek byl konečně výstřel na klučičí terč :wink: Přítel to zatím střídal, tak jsem zvědavá na to poslední :grinning:
7. pro 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Amen
No Mišák byl truc mého chlapa
7. pro 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano chyběl mu ten nositel příjmení? :wink:
7. pro 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea to nevím,ale chtěla jsem od něj odejí,tak se naivně domníval,že se 4 mi dětmi nepůjdu :sunglasses:
7. pro 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@napolitano :frowning2: a spravil to Mišáček trošku nebo máš stále zaječí úmysly? já si tedy taky říkala nejdřív, že kdybych zdrhla, tak ty nevlastní budu muset oželet, i když je mám ráda. pak přišel Miška, tak jsem si říkala, že s jedním se to taky dá když tak zvládnout, ale jestli teď bude to další, tak to už si tak fandit nebudu :grinning:
8. pro 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea mám pořád,ale na druhou stranu mám z toho kroku strach :sweat_smile:
Takže můžu gratulovat? :dizzy_face:
8. pro 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano no to se nedivím, že z toho máš strach. kdo by neměl :wink:
gratulovat? no k // ano, ale jinak jdu k dr. až ve čtvrtek, tak bych s tím ještě počkala :slight_smile:
9. pro 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea určitě to bude dobré,pak písni :wink:
9. pro 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano tak jasně, že to bude dobré. já si nic jiného ani nepřipouštím! :grinning: díky :wink:
9. pro 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mataharyy Marodíme taky :confounded:
10. pro 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano u nás stále, už i já :rolling_eyes:
11. pro 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy fuj se nemáš :confounded:
11. pro 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano No to ti povím... :unamused:
11. pro 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Bohunka má šílený kašel,v noci se budí a malej je usoplenej až hrůza :rolling_eyes:
11. pro 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano No kluci mají nudle jak švihadla, mě se rozjíždí rýma jako prase, a mládě má rýmu a trochu teplotu, tu nevím zda přičítat zubům, nebo nemoci :rolling_eyes:
11. pro 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Tak co už je líp,nám o moc nééé :rolling_eyes:
15. pro 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme letos taky šli do čtvrtého - a ze čtvrtého je i páté :slight_smile:
28. pro 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kackaje Toho se taky bojím - takhle to měla moje teta - jen tehdy nevěděla, že čeká dvojčata a dozvěděla se to až na sále :grinning:. Mimochodem doma měla 3 kluky a 4. vykoukl taky kluk až poslední byla vytoužená holčička :grinning:.
1. led 2014 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kackaje dnes jsem měla sen, že jsme také k těm našim třem drobkům měli dvojčata- kluky ... no bylo to dost masakr :grinning: ... jsem ráda, že jsem se ráno probudila :sweat_smile:
2. led 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miranda77 já měla samé holky :grinning:
2. led 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kackaje Gratuluji :slight_smile: .Máme o kus méně,ale taky ze třetího byly čtyři :wink: .
5. led 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,pokud byste měla některá zájem o jídelní židličky z Ikea/bílé plastové/,tak mám k dispozici 2ks.Cena za odvoz :slight_smile: .
5. led 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek