Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

staninka77
2. pro 2013

@janiart -Není zač 🙂 ,hodně hodně sil posílám,aby jsi měla to vytoužené miminko v bříšku. 🙂 😉

staninka77
5. pro 2013

@napolitano -Tak už 3cacorky porodila mají jistě moc krásného chlapečka Davídka 🙂 🙂 🙂 🙂

napolitano
7. pro 2013

@staninka77 Děkuji za info🙂Hlavně ať jsou zdraví a šťastní 😵

blahova_andrea
7. pro 2013

tak já si myslím, že je to v dnešní době moc a jsem zvědavá, jak to zvládneme. já totiž sice asi budu mít teprve druhé, ale přítel celkem čtvrté 😅

napolitano
7. pro 2013

@marton No děti dobré,až na tu puberťačku.Vůbec nechápu,jak naši přežili moji pubertu 😕

napolitano
7. pro 2013

@blahova_andrea Je to dost,ale všechno jde,když se chce 😅 ,lépe řečeno:musí jít,přece je neutopíme,když už je máme 😀

blahova_andrea
7. pro 2013

@napolitano no taky si to říkám. když už je máme, tak je milujeme a vždy to nějak uděláme. já tedy ty dva nevlastní nemám doma pořád, takže to mám o něco jednodušší.

napolitano
7. pro 2013

@blahova_andrea mám doma téměř pořád všechny a řeknu ti,že mám občas pocit,že uteču a už se nevrátím ale pak mi všichni naskáčí do postele,přitulí se a já vím,že bych je nedala za nic na světě 😵
Jé,koukám,že máš taky Mišánka .-)

blahova_andrea
7. pro 2013

@napolitano Mluvíš mi z duše. Je to fakt občas na palici a nevděčná dřina, ale prostě to stojí za to! Jsou chvíle, které lidi bez dětí nebo s jedináčkem prostě nezažijí a jsou to zrovna ty silné okamžiky, co si člověk pamatuje dlouho a hřejí ho u srdce.
Koukám, že váš Míšánek byl konečně výstřel na klučičí terč 😉 Přítel to zatím střídal, tak jsem zvědavá na to poslední 😀

napolitano
7. pro 2013

@blahova_andrea Amen
No Mišák byl truc mého chlapa

blahova_andrea
7. pro 2013

@napolitano chyběl mu ten nositel příjmení? 😉

napolitano
7. pro 2013

@blahova_andrea to nevím,ale chtěla jsem od něj odejí,tak se naivně domníval,že se 4 mi dětmi nepůjdu 😎

blahova_andrea
8. pro 2013

@napolitano ☹ a spravil to Mišáček trošku nebo máš stále zaječí úmysly? já si tedy taky říkala nejdřív, že kdybych zdrhla, tak ty nevlastní budu muset oželet, i když je mám ráda. pak přišel Miška, tak jsem si říkala, že s jedním se to taky dá když tak zvládnout, ale jestli teď bude to další, tak to už si tak fandit nebudu 😀

napolitano
8. pro 2013

@blahova_andrea mám pořád,ale na druhou stranu mám z toho kroku strach 😅
Takže můžu gratulovat? 😵

blahova_andrea
9. pro 2013

@napolitano no to se nedivím, že z toho máš strach. kdo by neměl 😉
gratulovat? no k // ano, ale jinak jdu k dr. až ve čtvrtek, tak bych s tím ještě počkala 🙂

napolitano
9. pro 2013

@blahova_andrea určitě to bude dobré,pak písni 😉

blahova_andrea
9. pro 2013

@napolitano tak jasně, že to bude dobré. já si nic jiného ani nepřipouštím! 😀 díky 😉

napolitano
10. pro 2013

@mataharyy Marodíme taky 😖

mataharyy
11. pro 2013

@napolitano u nás stále, už i já 🙄

napolitano
11. pro 2013

@mataharyy fuj se nemáš 😖

mataharyy
11. pro 2013

@napolitano No to ti povím... 😒

napolitano
11. pro 2013

@mataharyy Bohunka má šílený kašel,v noci se budí a malej je usoplenej až hrůza 🙄

mataharyy
11. pro 2013

@napolitano No kluci mají nudle jak švihadla, mě se rozjíždí rýma jako prase, a mládě má rýmu a trochu teplotu, tu nevím zda přičítat zubům, nebo nemoci 🙄

napolitano
15. pro 2013

@mataharyy Tak co už je líp,nám o moc nééé 🙄

kackaje
28. pro 2013

My jsme letos taky šli do čtvrtého - a ze čtvrtého je i páté 🙂

edeltraut
1. led 2014

@kackaje Toho se taky bojím - takhle to měla moje teta - jen tehdy nevěděla, že čeká dvojčata a dozvěděla se to až na sále 😀. Mimochodem doma měla 3 kluky a 4. vykoukl taky kluk až poslední byla vytoužená holčička 😀.

miranda77
2. led 2014

@kackaje dnes jsem měla sen, že jsme také k těm našim třem drobkům měli dvojčata- kluky ... no bylo to dost masakr 😀 ... jsem ráda, že jsem se ráno probudila 😅

kackaje
2. led 2014

@miranda77 já měla samé holky 😀

marton
5. led 2014

@kackaje Gratuluji 🙂 .Máme o kus méně,ale taky ze třetího byly čtyři 😉 .

marton
5. led 2014

Holky,pokud byste měla některá zájem o jídelní židličky z Ikea/bílé plastové/,tak mám k dispozici 2ks.Cena za odvoz 🙂 .