Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

matkapluku
18. led 2014

ahojky holky,můžu se přidat 🙂 ,mám 4 syny a nyní čekám jesli nám vyjde 5 .Co tu píšete se stávalo i u mne,jestli nejsme blázni mít 4 děti atd. a že v dnešní době tak jedno,dvě .Nevím dřív měli taky hodně dětí a měli se fajn,neřešili auta,domy prostě žili dětmi a pro děti a naplnovalo je to více než tučné konto a autáky,ale každý vidí svůj život jinak a já říkám at si ho má každý jaký vlastně chce 🙂

napolitano
20. led 2014

@marton
@mataharyy Musím se pochlubit,splnil se mi sen-mám statek a velkéééj 😵

marton
20. led 2014

@matkapluku ahoj,to je super tolik dětí a ještě klici 😉 .
@napolitano chlub se,chlub 🙂 ,alespoň o tobě víme 😀 .A hlavně napiš bližší info.Kdysi si o něčem mluvila,to je ten domek nebo jste vykoukali jiný?

napolitano
20. led 2014

@marton Úplně jinde😀, kousek od nás.Cca 5tis m2,dole je 3+1 a v patře je 5 místností,je to tedy na reko,už se na ní pracuje 😅 ,ale je to barák mých snů,velký obrovská stodola,4 velké chlívy 😵 😵 😵 .A skoro zadarmo 😝

marton
20. led 2014

@napolitano super,tam se budete hledat 🙂 Pobavila jsi mě cenou..skoro jako v Praze 😀 .Do rekonstrukce jste se pustili sami nebo vám někdo pomáhá?A co holky,těší se?Už vidím těch zvířátek co pořídíte.A jak vyvezu naše městské děti na domácí farmu 😉 .

napolitano
20. led 2014

@marton S reko pomáhají kamarádi,jinak by jsme to neuplatili.Si piš to bude zvířat 😵 .Neboj i návštěvní pokoj bude,odložíš děti a hodíš relax 😉 .Cena byla ...........600tis 😝

marton
20. led 2014

@napolitano Tak jako ne že by člověk našel peníze na ulici,ale za vytoužený barák to je super 🙂 Ty by ses normálně v tom našem domě nudila 😀 .Okrasná zahrádka by ti očividně nestačila,a o bytu ani nemluvím,to by tě usmrtio,co?

napolitano
20. led 2014

@marton Jó usmrtilo,teď máme barák v památkové zóně a nemůžu tu mít nic,jsem tu třetím rokem a jsem zralá pro Chocholouška 🙄 .Jen se trochu obávám reakce tchyně 😅 😀 😀

matkapluku
20. led 2014

@marton
ajoj jo jo 4 syny,ale dva už jsou velcí a nežijí s námi,tak uvidíme třeba to bude holčička 🙂 hlavně at je to zdraví 🙂

matkapluku
20. led 2014

koukám tu máte všichni více dětí že 🙂 to je fajn 🙂

napolitano
20. led 2014

@matkapluku Ahojky,jj tady je to pro nás blázny 😉 😀

matkapluku
20. led 2014

jo blázni 😀 trefný,taky mi to dost říkají 🙂

jinula
20. led 2014

Ahoj, jsem tu nova..Mám 4 holky..jedno není sice mé vlastní ale beru jí tak.Jsem po druhé rozvedená a nyní žiji s přítelem už 2 rokem. Mé cácorky mají 18,16 a 6 let , přítele holka má 18.Je to někdy mazec ale jsem za ne moooc ráda. 😀

matkapluku
20. led 2014

@jinula
taky hezký a pro změnu holky 🙂 ,ještě s přítelem budete mít asi že 😉

jinula
20. led 2014

matkapluku uz neplánujem , věk jde moc rychle nahoru a už si nejsem jistá jestli bych to zvládala, mála nám dáva pekně zabrat , je to taková živá holčina, chodí do první třídy a pozornosti vyžaduje opravdu hodně...

matkapluku
20. led 2014

@jinula
kolik ti je smím-li se optat 😉

jinula
20. led 2014

@matkapluku už mi bude 38 let 😠

matkapluku
20. led 2014

mně bylo 39 🙂 nejmenšímu bude 11let,taky jsem říkala před 6 lety že už fakt néé,noo změnila jsem názor a celkem se moc těším 😉 tedy pokud to vyjde 🙂

matkapluku
20. led 2014

@jinula
za dva roky akorát a malá se uklidní ,věř mi 🙂 nejmenší byl taky ještě hyper do necelých 10let a nyní je klidný,v pohodě ...děti se mění 😉

jinula
20. led 2014

@matkapluku není to lehké rozhodnutí a po dlouhém rozhovoru s přítelem jsem naznala, že už to pokoušet nebudem, mám za sebou dost samovolných potratu a mám prostě strach co kdyby zas neco nastalo, raději si už počkáme na vnoučata 🙂

matkapluku
20. led 2014

@jinula
jasné pokud jsou nebo byly nějaké problémy nemá to cenu 😉 a vnoučat budete mít taky požehnaně 🙂 já jsem jednou zvědavá až budou mít všici synové děti a kdyby měli být po mě ,tak to návštěva bude jak malá svatba 😀

jinula
20. led 2014

@matkapluku jo to máš pravdu, to si ještě pamatuji .. 😉 kamošce se narodila 3 holčička a tak jsem byla na návštěvě v nemocnici a chovala po dlouhé době miminko 🙂 už jsem asi stará na další ale nějak mi došlo, že už jich mám zatím doma dost..možná časem mě to zas lapne ...

jinula
20. led 2014

@matkapluku to by byla hodně velká svatba 😀 😀 4 synové a každý 4 děti tak to je mazec...

matkapluku
20. led 2014

@jinula
jo to chápu,taky jeden čas už toho na mne bylo hodně,no už je to 11 let tak asi to na mne zas přišlo 🙂 a hlavně přítel nemá své dítě,tak dokud to jde,proč né 😉 třeba vyjde i ta holčina 🙂

matkapluku
20. led 2014

@jinula
no nebo 5 synů a každý 5 dětí :D :D

edeltraut
20. led 2014

@napolitano Závidíííím 🙂. Já mám jen přestavěnou stodolu... :-P

jinula
20. led 2014

@matkapluku určitě bych o tom přemýšlela kdyby přítel byl bez dětí , má ale 18 letou a ona žije s náma tak proto..jak říkám , možná mě to lapne a budem o tom uvažovat... 😉 To by bylo i u nás, kdyby každá porodila 3 děti tak 12 vnoučátek to jistí..to je děsný 😀 😀 duchod mi každopádně stačit nebude.. 😀 😀

napolitano
20. led 2014

@edeltraut Máš co 😀 😝 .Dám ti sem pak fotečky a ještě jedno + má,ty to pochopíš 😅 jsou tam 3 funkční studny 😵

matkapluku
20. led 2014

@jinula
taky dobrý :D říkám pomalu jak svatba 😀 to aby chodily na návštěvy postupně 😀

jinula
20. led 2014

@matkapluku u nás by to jinak nešlo , mám menší byt a jak bych je tu poskládala nevím...už i tak si lezem po hlavách když se sejdem všichni doma..