Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

matkapluku
20. led 2014

@jinula
😀 jo u nás když přijdou ty dva starší s přítelkyněmi tak je taky veselo,všude všichni 😀

jinula
20. led 2014

@matkapluku aspon se člověk nenudí , čím víc lidí tím je lepší nálada...někdy jsem ráda, když jsem dopoledne sama ale po pár hodinách mi je už děsně smutno a těším se jak dojdou domu a šrumec muže začít..

matkapluku
20. led 2014

@jinula
jo jo 😀 přesně jako u nás 🙂 nebo když jedou se svým tatkou a já dva dny sama je to fakt divné 🙂 ale relax jednou za čas neuškodí 🙂

jinula
20. led 2014

to neuškodí , někdy si říkam , že se už nemužu dočkat jak se osamostatní a pujdou z domu ale po druhé straně se asi zblázním když je nebudu mít vedle sebe a hlavně nebudu se moc o ně starat tak jak když jsou semnou..Vím , že už jsou velké a dost samostatné ale nějak si to nechci připustit, že už mě tolik nepotřebuji... 😉

matkapluku
20. led 2014

@jinula
to jsem si říkala taky a jsou oba v pohodě a překvapují až moc jak jim to jde 😀

jinula
20. led 2014

@matkapluku přítel mi říka, že je neustále vidím jako malé holčičky ale už nejsou,snad to tak bude ... 🙂

jinula
20. led 2014

@matkapluku zatím se musím rozloučit, mám tu něco na žehlení tak jdu nato.Dík za pokec a zas někdy tady, ahojky a pěkný den 🙂

edeltraut
20. led 2014

@napolitano Na fotečky se moooc těším 🙂. Moc ti to přeju a až budeš shánět zvířenu, tak víš kam se obrátit 😉

napolitano
20. led 2014

@edeltraut Potřebuju dojnou kravku.Máááššš 😅 ??

jinula
20. led 2014

@matkapluku Uvařené , vyžehlené a už nejsem sama, holky se pomale postupně vracejí domu a je po klidu 😀

matkapluku
20. led 2014

@jinula
no vidíš jak se máš 🙂 🙂 mně jeden přišel a hned odešel cvičit a nejmladší dorazil 😉 šikovná holka 🙂

matkapluku
20. led 2014

jinula
tam jak máš ty fotky,to asi nejsou všechny tvoje děti vid 😀 je jich tam o trošku víc nějak 😀

edeltraut
20. led 2014

@napolitano V červnu se otelí tři jalovice, ale ty nedáááám 🙂. Ale jalovičky budu prodávat, mají dobrý původ, tak je jich na jatka škoda 😉

napolitano
20. led 2014

@edeltraut Hm,tak to asi budu mít o jednu zájem 😵 ,tedy pokud nebudou jen býčci 😝

edeltraut
20. led 2014

@napolitano Na jednu stranu bychom brali spíš býčky, ale jedna jalovička tam být může 😀

napolitano
20. led 2014

@edeltraut 😀 Má to dovolené jóó?Koukala jsem,že jste se rozrostli 😕

edeltraut
20. led 2014

@napolitano No jak se to vezme. Prasnice jsme zredukovali na dvě, takže rodí jako o život. Teď čekám kolik bude kůzlat a v červnu, doufám, porodíme zdravá telátka 🙂. Býky jsme taky poslali na jatka a teď to čeká i toho nejmladšího 🙂

napolitano
20. led 2014

@edeltraut Na jatka,jako do výkupu,nebo si maso prodáváte sami?Jsem zvědavá viď 😅 A ještě jste se rozrostli o Mišku 😉

edeltraut
20. led 2014

@napolitano Jé na Míšu jsem zapomněla 🙂. Ale už se jí pobyt krátí. Voda v koupelně udělaná, zítra se jede pro obklady a jen co to "taťka" všechno udělá, tak se budou holky stěhovat... 🙂. Mám z toho radost, budou mít sice maličké, ale hezké bydlení 🙂.
Býky jsme prodávali firmě, co vyváží maso do Rakouska, takže líp platí. Ale ten poslední se na jatkách jen zabije a poputuje do mrazáku 😀.

jinula
21. led 2014

@matkapluku Ahojky, jo to jsou me holky, jsou to ale stare fotky a jeden je tam od kamosky...

matkapluku
21. led 2014

@jinula
to ju zdálo se mi jich tam nějak víš,hezké holčiny 😉

mataharyy
24. led 2014

Tak můj choť přišel s tím, že teoreticky mají nabídku práce, za 5000 dolarů měsíčně, což je báječné, jen by jsme se museli stěhovat do země jenž ani jeden její jazyk neumím, ale asi bych se naučila jezdit na velbloudovy a uznávám že zima s -30-50 stupni je už opravdu zima a léto kolem +30-50 se taky dá považovat za léto... jo a s pískovištěm by jsme si v určité lokalitě asi taky hlavu lámat nemuseli 😎 😎 Tak jdu zabalit oteplováky a opalovací krém 😀 😀 😀

marton
25. led 2014

@mataharyy Kdy frčíte? 😀

napolitano
25. led 2014

@mataharyy 😕 😕 😨
@voltisek2007 Kde si???????????

mataharyy
25. led 2014

@marton No po dvou dnech dumání jsme se dohodli, že to je nabídka, která se neodmítá, takže pokud přetrvá, než náš tlumočící kamarád vyřídí nějaké papíry, tak pojedeme... Začnu se učit azbuku a uvidíme, možná ještě letos 😀 To mám za to, že jsem si otevřela živnost 😝 😀 😀

marton
25. led 2014

@mataharyy minimálně je to zkušenost 😉 .Jen ta zima..brr..mě stačí těch dnešních mínus 7 😒 .

mataharyy
25. led 2014

@marton No my jsme dnes trénovali, byli jsme na pohřbu a dvě hodiny jsme stáli venku 😅 Jo zkušenost to rozhodně je, Mongolsko je krásné, lidi jsou tam přátelští, potraviny prý vesměs podstatně kvalitnější, s lékařskou péčí to také není až tak horké jak jsem si myslela... Jen ty teploty jsou pro našince krapet extrém 😎 ale co na Slovensku taky byla zima a deset stupňů sem, deset tam, kdo to pozná 😀 😀

marton
25. led 2014

@mataharyy jo Mongolsko...tak tam jsem taky nebyla 😀 .Je dobrý,že jsi na mateřský a děti jsou malé,můžeš se sebrat a jet,nejste omezeni tvojí prací a školou 🙂 ,

mataharyy
25. led 2014

@marton Ani já, ale když tam pak opravdu pojedeme, pošlu ti pohled, třeba z Gobi, s velbloudem 😀 😀

No školou právě jo, jestli pojedeme, tak min na tři roky a příští rok nám mládě nastupuje do první třídy... Takže by musel dělat zkoušky jednou do roka, protože mu neuznají že chodí do školy v cizině 🙄

marton
26. led 2014

@mataharyy 🙂 na pohled se těším. To mi ani nedošlo,že už je nejstarší tak velký.Nějak jsem si ty tvoje děti zasunula do tří,čtyř let.A kdy se vůbec rozhodnezda jet či ne 😉 .