Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

vojtisek2007
26. čer 2014

@mataharyy jóóó´to znám, Eli sice teda nepiští,ale nic neumí říct normálně, je taková uječená a hlasitá...a že do toho brečí a kňučí...to já já vyhrožuju, že jí tu její hubu nechám zašít aby jsme měli klid, o se fakt někdy nedá vydržet....

mataharyy
26. čer 2014

@vojtisek2007 No tak přesně víš o čem mluvím, já jsem tak šťastná když alespoň na chvíli zmlknou, protože ten piští jak ..., druhý piští že ho první praštil, první piští že ho majznul druhej a já už na ně rezignovaně koukám a v duchu si říkám ať už jdou do... 🙄 A v ten okamžik sociálka nepřijde, aby si to taky užili, to nééé 😀 😀

vojtisek2007
26. čer 2014

@mataharyy jojo, to je na palici, ale mě tohle většinou dělají, když je doma někde další (manžel nebo nejstarší yn), když jsme doma sami, jsou to dvě zlatíčka...teď začali ujíždět na navlíkání korálků, takže jsem zakoupila ty pružné vlasce, tuny korálků a oni třeba tři/čtyři hodiny sedí a navlíkají....udělaly učitelkám ke konci roku každý náramek+na krk...moc hezký a já mám od nich klid 😀 😀 😀 jak je doma ale někdo další, je to děs

mataharyy
26. čer 2014

@vojtisek2007 Škoda že by ty moje háďata ve většině ty korálky sežrali 😠 😀 😀 Jináč bych to taky prubla. Tak jako nemůžu tvrdit že jsou na zabití pořád, to ne, třeba jeden den v týdnu ujde 😎 😀 😀
Oni mají teď nějaké období na zabití vysloveně, píšťale rostou zuby což je jediný důvod proč jsem ještě nevyskočila z okna (další je že jsme v přízemí 🙄 😀 ), prostřední má období vzdoru, sabotuje vše a furt no a nejstarší se cítí býti mimo, tak prudí taky 😎

vojtisek2007
26. čer 2014

@mataharyy no jo, nemáme to lehký...já třeba je měla minulý víkend děti, k tomu ještě vlastně už čtvrtek+pátek + ten víkend (ex domu vůbec nepřijel od toho čtvrtka až do pondělí odpo vlastně) a to byla paráda, já si doma všechno udělala, umyla jsem okna, kytky jsem všechny osprchovala, povlíkala jsem, Eliška mi pomáhala, Vojta navlíkal, nebo oba navlíkali, u jídla seděli a neremcali, hráli si spolu,lítali venku, u sousedů jsme pogrilovali večer....to ti byla taková nádhera....tak hodný děti už jsem dlouho neměla 🙂 🙂 🙂

orchidis
30. čer 2014

Ahoj kočky, jdu se pochlubit se svým "pasem" 🙂.

Jak se daří?

@mataharyy Koukám zlepšení v bytové situaci 🙂. No super! Co kontrolorky, už daly pokoj? Já se teda těch dnešních juvenilních justicí začínám dost bát. Ać teda nevím, co by nám mohli, ale ono prej jim stačí i jinej očkovací postup.. 😝

mataharyy
30. čer 2014

@orchidis No snad do konce prázdnin budeme jinde 🙂 Pokoj nedali, čekám je každým dnem a nemyslím si že jen tak dají pokoj 🙄 Popravdě si myslím že ani až se odstěhujeme nedají pokoj, mám neblahé tušení že si vždy něco najdou 😒 Ale co už, teď s tím nic nenaděláme, snad jen přežít... Ale po pravdě mám z nich taky vítr, přesto že dle veškerých dostupných informací mi nic nemůžou, protože to že je prostou málo není důvod k ničemu, když nejsou děti ohroženy, což opravdu nejsou, jediný kdo je ohrožený jsem já, už mi z nich kape na maják 😀

vojtisek2007
11. srp 2014

holky ahoj, půl prázdnin v pr.... tak jak u vás, jak válčíte, něco nového ?

@mataharyy
@orchidis

orchidis
11. srp 2014

@vojtisek2007 U nás nic moc, přestěhovaní, spokojení, dětičky plavou v bazénku, lítaj po zahradě - pohodička. Mám toho teda po krk pracovně, ale to je jen pozitivní 🙂. Odbyli jsme si hnusnou, ale fakt hnusou angínu, kombinovanou se zánětem průdušek - to jsem zestárla o 10 let - skončili jsme 2x i na pohotovosti. No mazec 😝. No a dnes teda p.del - přepisujem auto na registru a bába - vy máte od DUBNA!!! propadlej techničák! 😀
Njn, koupili jsme 4 roky starý auto v roce 2013, zajeli jsme s ním na STK kvůli registračce a nějak nám pak v hlavě stašilo, že přece v březnu 2013 jsme byli na tom STKčku 😀 a ono houby, že jo. Tak jsme měli fakt štěstí, že nás nelapli. Manžel tam hned klusal, aby to bylo z krku a potil se teda až na zadku, chudák. Prej kdyby moh, naliská si sám sobě 😀.

Co u vás, holky?
@mataharyy Co magistra Jebavá a spol.? Už vám daly pokoj? Všechno v pohodě?
@vojtisek2007 A co u vás?

edeltraut
29. srp 2014

Ahoj holky, tak po dlouhé době jsem zase zavítala 🙂.
@mataharyy tak co? Jak jste na tom? Přeju vám, aby se vám dařilo a líbilo 😉

@vojtisek2007 Taky už se tak těšíš na pondělí? 😀 Já se takhle snad netěšila nikdy. Letos byli celé prázdniny doma, jen dva dny u ségry a dva u mamky. Pořád se jen hádají a dělají bordel 🙂. Sakra, já tu pubertu nezvládnu... 😀
Mimochodem včera večer u nás opět diskuze na téma čtvrté dítě.... 😉

edeltraut
29. srp 2014

Jó a na FB jsem narazila na @napolitano - má se fajn, jen jí prý nejde přihlásit na MK 🙂

marton
30. pro 2014

@mataharyy ahoj,tak jak je to s vámi?Jste v Čechách? 🙂

mataharyy
21. led 2015

Ahojte, nějak jsem se sem nedostala 😅 😅 @marton ano stále v čechách, bohužel, ale uvidíme jak se věci budou dále ubírat 🙂

A co vy všichni, jak se máte??

marton
21. led 2015

@mataharyy už jsem si říkala,že jsi také neaktivní,tudíž mmimo ČR. Jak se máte a v čem je zádrhel?

mataharyy
21. led 2015

@marton málo času, tak jsem za koníkem ani nevzdechla 🤐 Zádrhel v podstatě žádný, krom financí, jak jináč, ale ještě řešíme nějaké nesmysli, spojené s tím že kamarád před x lety žádal o pobyt zde a náš rychle jednající stát to do dnes nevyřešil 😀 Až se to uzavře (počítám pár týdnů/měsíců), tak se uvidí co a jak 🙂

marton
21. led 2015

@mataharyy vše na dlouhé lokte,znám to ☹ .No a co dětičky a brácha? U nás tak nějak stejný.Nejstarší syn je půl roku ve státech.prostřední na SŠ..pohodář a dvojčata střídavě oblačno,jasno 😉 .

mataharyy
21. led 2015

@marton No brácha tam se moc nemění, chvíli lépe a pak zase všechny nas... 😅 A děti jsou momentálně nemocné, tak mám "radost" protože nemůžu pracovat a šéfa to moc netěší 🙄

marton
21. led 2015

@mataharyy taky jsem s jedním doma ☹ .Ale pravda,že mě to teď v práci nějak nebaví,tak mi to ani neva.
Co jsi začala dělat?

mataharyy
21. led 2015

@marton Pracuji pro personální agenturu 🙂 Z domova, tak je to fajn, jenže jak jsou doma děti, tak toho moc nezařídím 😖

marton
21. led 2015

@mataharyy tak to je super 🙂 .Nevíš něco o Janě?

mataharyy
23. led 2015

@marton O Janě nevím vůbec nic :(

marton
23. led 2015

@mataharyy jelikož je mi FB cizí tak já také ne.Snad je v pohodě,taky to holka neměla jednoduché.

mataharyy
23. led 2015

@marton No neměla, zkusím se s ní spojit 🙂

mataharyy
26. led 2015

@marton Tak Jana psala, že žije a dýchá 🙂

marton
26. led 2015

@mataharyy to je dobrá zpráva 🙂 .Naposledy psala,že budoou něco kupovat a předělávat.Ale taky zlobil ten její chlap ☹ .Dává to?Pozdravuj ji 🙂 .

marton
26. led 2015

@mataharyy A co vůbec vy?Jste s maminkou v domečku?

edeltraut
27. led 2015

Ahoj holky, snad se Jana nebude zlobit, ale mám její tel. číslo, kdybyste některá chtěla. Má se v rámci možností dobře. Pořídila si kravičky, vykrmuje selata pro další prodej - já si donedávna myslela, že mám hodně práce, ale co zvládne ona, to je zhola nemožné! 🙂

marton
27. led 2015

@edeltraut ahoj,no to je teda dobrá 🙂 .Z mé strany bude stačit,když ji budeš pozdravovat.Často si na ni vzpomenu,jak válčí.Neměla to jednoduchý a ještě bez opory ☹ .

marton
27. led 2015

@edeltraut no,ty jsi totiž úplný povaleč 😀 .Obzvláště tvá zpráva z 25.1.mě dostala do kolen.Bych to dělala 3 dny,co ty uděláš za jeden.Mimochodem,ty tvoje domácí výrobky náhodou neprodáváš? 😉

plechovky999
Odpověď byla odstraněná
Zobraz