• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čtvrté dítě, není to moc?

10. února 2016 
@edeltraut
@marton
@vojtisek2007
@orchidis Ahoj holky, já tu táák dávno nebyla :sweat_smile: Jak se vám všem daří, v těchto vedrech??
7. črc 2015 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy ahojky...ja tu taky uz skoro vubec nebyvam....u nas docela narocny vsechno a vedrA jsem jen uvitala, po ty hnusny zime.....co vy, jak se mate....???
8. črc 2015 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 No žijeme, což je dobré znamení :grinning: :grinning: Znáš to, mohlo by být i lépe, z druhé strany, si neztěžuji :slight_smile: Co vy, jak válčíte?
8. črc 2015 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy
@vojtisek2007 ahoj holky,my taky žijeme :slight_smile: .Vedra sice velká,ale lepší než kosa.
10. črc 2015 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marton Souhlasím s tebou, mírné oteplení by se zase hodilo :sunglasses:
10. črc 2015 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy tak to ja bych si i postezovala , ale mi to h....o platny..znas to. Menim praci, tak mam ted dva mesice volno s detma a ted jedou na 14dnu k tatovi, takze uplnej veget, takze se hodlam valet a rrelaxovatl a tak
10. črc 2015 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A co Janina, vite o ni nekdo neco....???
10. črc 2015 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hooj, holky, tak co jak jste přežili novoroční oslavy? :slight_smile:
6. led 2016 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je mi 33 a mám tři děti. Holku 14 let a dva kluky 5 a 3 roky. Holka je přirozeným porodem a oba kluci císařem. Jeden měl 4 470 g a druhý 4 000g. Chtěla bych ještě jedno miminko, holčičku. Ale nejsem si jistá, jestli to zvládnu po zdravotní stránce. Má někdo zkušenost? Není třetí císař už riziko? děkuji
19. led 2016 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonfer nemusi byt riziko, ted sem mela tretiho, pri podpisu informovaneho souhlasu byl mozny i prirozeny porod pokud by se to rozbehlo do terminu, coz se nerozbehlo. Tehu bylo zatim nejhorsi, ale to je asi spis vekem, prvni dve sem mela pred tricitkou a tim ze mam trombomutace a tentokrat uz to bylo citit.... Jinak v pripade porodu po jednom cisari je 1.5% riziko ze to praskne, po dvou 3%, samozrejme se muze stat prusvih v tehu, ale opetto riziko je minimalni. Pokud dite planujes, prober to s gynekologem a nech si prohlidnout delohu zevnitr, aby bylo jasne jestli nemas nejake vyrazne srusty/prekazky, pokud by byla jizva blba, da se rekonstruovat. To meli delat me, protoze sem mela blbou jizvu, ale maly byl rychlejsi a telo si poradilo...
19. led 2016 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, mám totiž strach že to děloha nevydrží a jizva praskne, Při obou klukách jsem přibrala skoro 20 kilo. doktor řekl, že jsem jinak zdravá a nevidí problém v tom mít dalšího potomka. A dá se jít k jinému gynekologovi jen na prohlídku? Jenom abych měla srovnání.
19. led 2016 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky jsem oba kluky přenášela. Jednoho o 10 dní a druhého jenom o 7
19. led 2016 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonfer mela sem pres jizvu jen blanku, proto se mela delat ta vysetreni nejaky mesic pote. Jinak si myslim, ze to standartni neni, predpokladam, ze na jizvu / dolni segment delozni se ti pres UZ koukal a nic co by bylo treba resit nevidel. Jinak druhou sem prenasela az do konce, mela ke 4 kilum a jizva to zvladla, jen vyvolavacku mi det nechteli, ale ve fakultkach ji pry nedavaj i bez te vetsi vahy
19. led 2016 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy ahoj,koukám na staré diskuze a ani jsem nepostřehla,že jsi psala :slight_smile: .Jak se daří?Co špunti a Mongolsko? U nás novinka jen ta,že kluci byli u zápisu.Ale jen tak neb chceme odklad.Štve je to,rádi by šli,ale mají smůlu :grinning: .
6. únor 2016 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marton Mongolsko padlo, na neurčito, bohužel. Jináč u nás také nic moc nového, plácáme se jak se dá, ostatně jako vždy :grinning:

U nás zdárně prvňák absolvoval pololetí a já méně zdárně, ale přežila týden prázdnin, ale už se těším na pondělí, jak na smilování :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2016 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy :grinning: Ty jsi méně zdárně dala synovo pololetí nebo něco studuješ sama? :wink:
To mi povídej.Po vánocích jsme si říkali,ať už otevřou školku.
Koukala jsem,že holky už koníka vzdaly :frowning2: .Co Jana,nevíš o ní?
6. únor 2016 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne já méně zdárně přežila ty prázdniny. Ještě kdybych studovala, tak už si to jdu hodit definitivně :grinning:

Jo, jo, taky jsem koukala, konec rodičovské dovolené a každý má moc starostí :sweat_smile: S Janou jsem si před časem psala na FB, má se dobře a tvářila se spokojeně, tak snad jí to drží :slight_smile:
10. únor 2016 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molly3 není to moc :D ..Mám pět dětí a čekám šesté. Vždy říkám : Mám dětí AKORÁT :D Mám 1 dítě a je to akorát. Mám 2 děti a je to akorát. Mám x (doplňte libovolný počet :slight_smile:) dětí a je to akorát.
....nyní budu říkat: Mám šest dětí a je to dokonalé :D
10. únor 2016 v 11:33  •  6 dětí  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek