Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

3cacorky
10. dub 2013

@napolitano -ha,ha já jsem se bála ať mi nevypadne na schodech,manžel byl chudák vykulenej,nevěděl co,bouchal na všechny dveře i na 6 nedělky a nic,to byl třetí porod a pro něj asi nej stres,ale je fakt,že nebýt toho tak jinak dobrý ani mě to moc nebolelo.......spíš jsem se bála.

Je zas mě nadchli ve školce,sice děti mám zdravé,ale zas prý ve školce a škole řádí vši,to je taky super pro pět lidí kupovat proti všiváky☹Verča má dlouhé vlasy od narození a stříhat je fakt nechci,minule tam byla holčička ta měla tak zamořenou hlavu,že to bylo vidět,nechápu jek to ta maminka nevidí??,!!

3cacorky
10. dub 2013

@napolitano -no to je pravda,ale mě se zas ty starší krásně umí postarat o nejmladší,Kačence už bude 13 a je v tomto hodně šikovná,no teď si tu pohodu přeruším miminkem,ale tak snad to zvládnu co se dá dělat jiného,budeme velká parta

helabella
10. dub 2013

@mataharyy -- my teda budíme na ulici rozruch pořádnej 😀 Nejenom, že lidi nevěřícně zírají, ale většinou se i ptají, jestli to jsou všechno moje děti 😅 A hned potom následuje, jestli jsme to tak chtěli nebo jestli se jen "povedlo" 😀 😀 Ty tři ještě většinou lidi komentovali, že je to jasný, protože jsme přece čekali na toho chlapečka. Ale teď už nechápou 🙂

napolitano
10. dub 2013

@3cacorky Vši no to je paráda,děkujem nechci.Bohunka má vlasy po zadek Kačka tak a Verča má hustý kudrnatý a do půl zad asi by mě šlehlo.Bobča mi taky hodně pomáhá jinak nevím jak bych to zvádla ale sama od sebe,nutit jí nechci pořád je to jenom dítě 😉

napolitano
10. dub 2013

@helabella 😀 😀 😀 ahojky,njn taky jsme exoti

helabella
10. dub 2013

@napolitano -- Bohunka je krásný jméno! V dnešní době se asi moc nevidí, ale úplně mě to chytlo za oči, jak jsem to četla 🙂 A Kačenka je teda taky hit 🙂

napolitano
10. dub 2013

@helabella Děkuji,kdyby bylo jen po mém tak mám Bohunku,Magdalénku,Johanku a Toníčka,ale život je o kompromisech 😒

helabella
10. dub 2013

@napolitano -- samý krásný jména 🙂 Toníček byl teď varianta, kdyby nebyla Bětulka

napolitano
10. dub 2013

@helabella Taky moc hezký Bětuška -Beruška 😉

napolitano
10. dub 2013

@napolitano Koukám žes ty prcky vzala hezky po sobě. 😉

mataharyy
10. dub 2013

@napolitano No to bych nebyla já 😀
@3cacorky Jo poslední se taky rodil a doktor měl jen jednu rukavici 😀 Mi propíchli vodu a v domnění že času dost mi začali napichovat žílu, doktor v klidu a najednou fofr, takže po minutě a půl už bylo po všem 😀

mataharyy
10. dub 2013

i když já už bivakovala v nemocnici od tří hodin, to mě předávala sanitka 😎 😀

napolitano
10. dub 2013

@mataharyy Dobře tak nebudem moudrý,budem stejně střelený jako vždy 😀

helabella
10. dub 2013

@napolitano -- no jo, časový pres 😀 😀 😀 Pozdě jsem našla toho pravýho a věk nečeká 😀

napolitano
10. dub 2013

@mataharyy Pro pobavení 1.dcera 25hod,2.dcera 15hod,3 dcera 12hod, synáček 5 hod,je to lepší a lepší

napolitano
10. dub 2013

@helabella časový pres,kolik ti je jestli to není tajný 😀

mataharyy
10. dub 2013

@helabella No máš můj nekončící obdiv, já mám taky dvouletku (tvrdím že jsem plodná jednou za dva roky v červnu a červenci 😀 ), ale to čtvrté (jestli bude), tedy už nebude po dvou letech... Musím na pár dní do práce, abych mohla ždímat ten stát 😀 😀

mataharyy
10. dub 2013

@napolitano Hele tak ještě jeden/dva pokusy a trumfneš těch zmiňovaných dvacet minut 😀 😀

napolitano
10. dub 2013

@mataharyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ani náhodou 😀 😀 😀

helabella
10. dub 2013

@napolitano -- 39 😅 😝

@mataharyy -- mně to právě vychází na to ždímání super -- jen škoda, že mateřská trvá jen půl roku 😀 😀

napolitano
10. dub 2013

Holky končím jdu pobouchat děti do pelechu pápá

napolitano
10. dub 2013

@helabella Tos měla první co já poslední

helabella
10. dub 2013

@napolitano -- můj nejdelší porod byl 3 hodiny a 45 min 😅 😅

helabella
10. dub 2013

@napolitano -- tak to klidně můžeš jít i do pětky, času dost 😀 😀

napolitano
10. dub 2013

@helabella téééda a pak za koho jsem rodila(časově) hele a co takhle klabzubovu jedenáctku 😀 😀

3cacorky
10. dub 2013

@napolitano -to určitě,taky děti nenutím do hlídání,to ona chce sama,mají k sobě nějak blíž než s tou prostřední,protože ta trochu žárlila,když se narodila Verunka.To holky pořád prosily taťku ať máme ještě jedno miminko,že se budou starat ,vozit kočárek atd..holky drží spolu,mají se moc rády tak snad jim to vydrží,ani nejsou nějak víc zlobivé,jinak bych asi do dalšího nešla,mít nějakého raracha 😀 ,i když já jsem velký flegmatik tak dost vydržím,tak mi třeba ani nepřijde ,že zlobí 😉

napolitano
10. dub 2013

@3cacorky To já mám poslední dceru raracha jak hrom.

helabella
10. dub 2013

@napolitano -- když jsem byla v porodnici se Štěpánkou, měla jsem na pokoji paní, která právě porodila osmé dítko 🙂 A byla v takový pohodě a klidu, že jsem nevěřila 😀 Dneska už nevěřím tuplem 😀 😀 😀

napolitano
10. dub 2013

končím dobrou

mataharyy
10. dub 2013

@helabella Kdyby mi neskončil zaměstnavatel, tak bych to taky potáhla 😀 Ale takto, musím do práce, ať je ta mateřská, když už nic jiného 😎 😀 😀
@napolitano Jak ani náhodou, hop, hop na to. Když zvládáš štěňata a děti, tak už se další děti ztratí v davu (doslova) 😀 😀