Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

staninka77
10. dub 2013

@napolitano-Napadnik v pohode dopadlo to na vybornou po 15.minutach se chytli a Kikina teda trosku plakala ale museli je drzet Kikina ubejbala ale zvladly to parada 15.minit,to trvalo.

vojtisek2007
11. dub 2013

@mataharyy jo 20 minut jako celkem 🙂 porod byl naplánovnej,páč madam 14dnů po termínu pořád nechtěla sama, dojeli jsme do porodky před desátou, papíry,vyšetření a tak....v 10.20 mi píchli vodu, otevřená jsem byla už od 8měsíce na 8 cm a v 10.40 se narodila Elis, těžká pohoda

mě taky pořád ještě marodí mláďě (už od 2.února,fakt paráda), už je teda jen doma jako v rekonvalescenci,aby zase hned něco ve školce nechytl, nechápu, ženský tam dávají děti i s teplotou,že tam občas chrchlají nebo frkají chápu, já mám třeba rýmu celoročně...ale to co tam občas vidím,to přestává rozum stát, po školce už ředitelka rozmístila natištěný papíry,že nemocné nebo nastydlé děti do školky opravdu nepatří....

ad vši - u nás řádí spíš ve škole, zrovna můj kluk měl ve třídě "nošiče" a když mi líčil, jak mu při hodině spadla veš na šešit když psal 😝 😝 😝 tak jsem neváhala a zavolala hygienu, co s tím ???

@3cacorky tak to vypadá,že to vám to vyšlo,ťuk,ťuk,ťuk....

já zítra mažu ke gyn na kontrolu 😝 a ci taky to mimi ☹ ☹ ☹ nebo dvě 😀

@napolitano - mě se zase každej ptá,jestli mám všechny děti s jedním chlapem 😀 😀 😀 - asi jsem trapná,v dnešní době, ale mám. A ta nejmladší je taky pěknej rarach,kam se hrabou oba dva kluci na ni

mataharyy
11. dub 2013

@vojtisek2007 Tak to jsem proti tobě trapný amatér 😀 😀

vojtisek2007
11. dub 2013

@mataharyy no jo,ale dva měsíce jsem doma trnula hrůzou,aby mi náhodou nepraskla voda, protože do nemocnice to mám přece jenom cca 20minut a to bych asi fakt nedojela, naštěstí měla Elis rozum a nikam se nehrnula...
Bych mohla rodit na kšeft 😀 😀 😀

mataharyy
11. dub 2013

@vojtisek2007 jo to já taky, ale nosit by musel někdo jiný 😎 😀 😀

napolitano
11. dub 2013

Ahojky holky,potřebuji pomoc asi přijdu o nervy,všechni 3 malý prckové nemocní,řevu že se zblázním,je tu někdo normální? 😀 😀 😀

napolitano
11. dub 2013

@mataharyy už asi nezvládám ani děti 🙄

mataharyy
11. dub 2013

@napolitano To co za pesimizmus...?! Jináč mé děti právě dostali, takže... Už potřebujeme kloudné počasí, nebo mě klepne a je taky 😅

petkula
11. dub 2013

@napolitano dej si panáka 😀 Já mám jen dvě a taky jsem ho dneska zvažovala 🙂

napolitano
11. dub 2013

@mataharyy Žádný pesimismis,pouze ukázková depka 😠 Malej má 40tky a ještě mu rostou zoubky,Káťa kašle,že nemůže dýchat a Verča zrovna spí,hurá,jinak je protivná jak svítiplyn.Prostě když se daří tak se daří 😀 Největší problém že jsem se už nevyspala ani nepamatuji,ale to určitě znáš 😝

napolitano
11. dub 2013

@petkula Ještě chvíli a zmažu se jak klokan 😀

petkula
11. dub 2013

@napolitano 😀 nebo aspoň čokoládu, já jsem teď slupla půlku Geishy 🙂

napolitano
11. dub 2013

@petkula Mám v sobě celou tabulku hořký...........a nic 😀 😀 😀

petkula
11. dub 2013

@napolitano a co manžel, nepřijde tě vystřídat? Nebo chodí až večer?

napolitano
11. dub 2013

@petkula Nechtíc jsi mě pobavila,ten je doma pouze na víkend a tenhle ještě vůbec nepřijede 😀 😀 😀 😀

napolitano
11. dub 2013

@petkulato abych si to pěkně užila 🙄

petkula
11. dub 2013

@napolitano ajaj ☹ Tak to bych si fakt asi už něco dala ale nechci tě navádět k alkoholismu 🙂

petkula
11. dub 2013

@napolitano a co má za zaměstnání, jezdí kamiónem?

napolitano
11. dub 2013

@petkula Jj jaký si to uděláš takový to máš 😝 ,jenom jsem prostě ko,však já se nějak seberu neb mi nic jiného nezbyde/nezbide mám dilema nelíbí se mi to ani s y ani s i 😀 😀 😀 😀

napolitano
11. dub 2013

@petkula neé,dělá vzduchotechniku,ale relativně daleko tak je na ubytovně,ho podezřívám že mu to vyhovuje 😠 😠

mataharyy
11. dub 2013

@napolitano jo to znám... Měli jsme to dva měsíce v kuse, oba nemocný, nespící, já těhotná a ko sama o sobě, podělalo se to s prací, tak manžel na prášky... No já nebýt v tu dobu v tom, mám cirhózu jater 😀 😀 😀

petkula
11. dub 2013

@napolitano no jo, já bych si taky chtěla někdy zajít odpočinout do práce 😉

napolitano
11. dub 2013

@mataharyy Kdo říká že já už jí nemám 😀 😀 😀

napolitano
11. dub 2013

@petkula Mi povídej a já abych si odpočinula o víkendu tak prd ještě tancuju okolo chlapa 😠

petkula
11. dub 2013

@napolitano tak to je na prd...a babičky nefungují?

vojtisek2007
11. dub 2013

děvčata nezávidím vám, jsem zaplaťbůh v práci....čeká mě to za chvilku....nebo že bych si dala dneska přesčas 😀 😀 😀
Ještě jsem ani nevymyslela,co dneska uvařím,chjo....

mataharyy
11. dub 2013

@napolitano u nás byli zavedené víkendy, já měla prakticky volno a manžel cvičil kolem dětí, v noci dělal sunar atp. 😵 😵

petkula
11. dub 2013

@mataharyy ,
@vojtisek2007 ,
@napolitano ještě před půl rokem bych nevěřila, že se tak budu těšit do práce 😀

napolitano
11. dub 2013

@petkula Tchyně bydlí vedle děti si vezme...když má chuť a moje mamka bydlí dál a má RZ

mataharyy
11. dub 2013

@petkula já bych chtěla dělat něco z domova, ale nemám nápady 😒 😀