Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

vojtisek2007
16. dub 2013

@napolitano to právě nevím, tak 116 nebo možná i 122 - podle toho,jak budou dlouhý

vojtisek2007
16. dub 2013

holky poraďte kde koupím černý baleríny - jenom černý, bez podpadku,bez ozdob.....áááááááá,našla jsem tamaris,ale jako dát 1600 se mi nechce 😝 😝 😝

mataharyy
16. dub 2013

@vojtisek2007 lidi jsou hovada 😎
@napolitano jj, jsme ukázka daření, ale co, no hlavně že se máme rádi 😵

mataharyy
16. dub 2013

@vojtisek2007 počkej pohledám v záložkách, někde jsem měla stránku s botama 😉

vojtisek2007
16. dub 2013

@mataharyy jo u nás když se daří, tak se taky většinou daří - komplet

mataharyy
16. dub 2013

@vojtisek2007 No kdyby se dařilo jen troch, byl by to houby adrenalin 😀 😀

napolitano
16. dub 2013

@mataharyy Hele nemáš toho adrenalinu trochu moooc?Nech něco pro nás,nevím co roupama 😀 😀 😀

napolitano
16. dub 2013

@vojtisek2007 Hm to je velikost co nosíme tak bohužel ☹

mataharyy
16. dub 2013

@napolitano no na dnešek až příliš a to jsem ještě nevolala na sociálku, bo se obávám že tam mi ho ještě zvednou 🙄

napolitano
16. dub 2013

@mataharyy Jak by mohli to je ani nenapadne 😠 a to až půjdem do důchodu tak od státu dostanem velké ..... 😝

mataharyy
16. dub 2013

@napolitano no.. Já bojuji kvůli slovu "ZASTAVUJEME" po SR to znamená že mi už nedají nic, ale v ČR si to vykládají tak, že to jen zastavili a třeba by mi to ještě mohli pustit a vyplatit, takž na základě slova "zastavujeme" mi od ledna nechtějí doplatit rodičák 😅 Takže ne, rozhodně je to ani nenapadne, zvedat mi tlak 😎

napolitano
16. dub 2013

Tlak to zvednout umí,ty to máš nějak složitý 🙂
@mataharyy

mataharyy
16. dub 2013

@napolitano jj, já to nemůžu mít jednoduché 😀 Jde o to že jak jsme bydleli v SR, tak mi část rodičáku chodila tam a část z ČR, pak jsme se odstěhovali a ze Slovenska mi poslali vyrozumění, že mi od ledna zastavují výplatu rodičáku, tak jsem to rozhodnutí dala v Čechách na úřad, s tím že mi to doplatí oni (což ze zákona tak má být), jenže jim se tam nelíbí slovo zastavují a dokud mi ze Slovenska nepošlou papír kde místo slova "zastavují" bude slovo "odebírají", nebo slovo "ruší", tak mi ten rozdíl nedoplatí, řeším to už druhý měsíc a marně, na Slovensku už se mnou ani nekomunikují, na e-mail nereagují, no a v čechách sice reagují, ale to je mi taky houbelec platné, když mi to prostě nedají 😅 No a protože manžel byl celý leden doma bez práce a ještě podstatnou část února a března, tak jsme na ten rodičák byli odkázaný, no a tím že ndošel, tak jsme museli u něčeho vynechat placení, s tím že to doplatíme teď, no a teď nám tu splátku někdo šlohnul 😀 Fakt už se musím jen smát, ještě že ty děti usnuli a můžu si v klidu dát kávu a doufám že těstoviny s omáčkou přebijí chuť na cigaretu 😎 😀

napolitano
16. dub 2013

@mataharyy No máš toho dost,dobrou chuť 🙂

marton
16. dub 2013

@mataharyy neboj,tomu kdo je šlohnul upadnou ruce 😠 .Kecat ti do toho nemůžu,ale asi je lepší nezaplatit teď tady,ne?Aby se člověk nedostal do databáze dlužníků.V tomhle státě to je raz dva 😒 .A na Slovensku to bude asi stejný.Naše dětičky dnes docela ujdou.Vydrželi nákup potravin a kytiček 🙂 .Ale Tobimu dobře není,teče mu z očiček ☹ .

marton
16. dub 2013

@vojtisek2007 ježiš kde bydlíš,že tam prší.My tu máme léto 🙂 .Kam razíte na dovču?Taky koukáme kam bychom vyrazili.Já jsem dvojčatům objednala tepláky na MMB.Na zahradu a na chatu jim to stačí,jsou čuňátka 🙂 .

mataharyy
16. dub 2013

@marton No právě jsem to řešila s bankou, tak teď nezaplatíme v čechách, hezky na střídačku 😀

marton
16. dub 2013

@napolitano ale ty nemůžeš,ty jsi nemocná 😉 .

marton
16. dub 2013

@mataharyy je to lepší.My jsme se takhle jednou pobavili.Manžel měl nastavenou nějakou splátku a ona odešla déle,vznikl jakýsi dluh 79kč o kterém jsme ani nevěděli.Až nám to za pár let sdělila spořka a my byli v databázi dlužníku.To bylo něco pro mého manžela.Jelikož to ani nebylo naši chybou,tak udělal takový mazec,že do týdne jsme byli vymazáni 🙂 .Fakt je to tady na.... 😠 .

napolitano
16. dub 2013

@marton Ale já chci,DUPDUPDUP 😀

marton
16. dub 2013

@napolitano hele,ty to ňák dobře znáš.Nemáš ty 4 děti? 😀

mataharyy
16. dub 2013

@marton jj jsou rychlí, když potřebují 😒 Proto to s nimi řeším dřív, než začnu dlužit 😀

napolitano
16. dub 2013

@marton Jak si na to přišla? 😀 😀 😀

vojtisek2007
16. dub 2013

@marton kousek od českých budějovice, ráno pršelo, dopo to přestalo a teď už i vylezlo sluníčko....ale bylo teplo,to jo,jenom prostě pršelo a bylo zataženo...no pořád lepší než -5 a sníh 😝 😝 😝 . Taky bych mu koupila tepláky na MMB,ale na svoji výšku potřebuje hodně,hodně hubený, zkusila jsem to několikrát - buď mu jsou v pase,ale bohužel krátký, nebo mu jsou na dýlku,ale v pase by se tam vešel 2x....mám jeden internetovej obchůdek,kde mu kupuju,ale bohužel teď nemají....tak budu muset do města.
Na dovču jedu jenom já s Eliškou, letíme na kanáry - gran canaria - hotel taurito princess, kluci o to nestojí, jedou na rybářský týden na chatu - bez bab, všichni jsou spokojený a pak strávíme týden na chatě všichni....

marton
16. dub 2013

@napolitano i blondýny jsou bystré 😀 .

marton
16. dub 2013

@vojtisek2007 no to mi povídej,konečně bez sněhu 🙂 .To máte fajn s tou dovčou.Ono je totiž nad lidské síly sehnat destinaci,když je více lidí.Nejstarší sice o naši přítomnost v létě moc nestojí,ale loni s námi byl.Podařila se nám sehnat Mallorka.Ale to byli kluci ještě malí.Letos chceme nějaký řecký ostrov nebo Španělsko,ale nějak se nedaří ubytování pro všechny.Ráno se ovšem synáček vyjádřil,že se asi budeme muset obejít bez něj.Tak budu shánět "jen " pro 5 lidí 🙂 .

napolitano
16. dub 2013

Holky mám toho málo,teď jsem mluvila s kámošem,rozvádí se aniž by to věděl 😀 ,musí dát pryč psy a odstěhovat se,tak mi ke 4 dětem a jedný neapolce přidá ještě jednu a brazilskou filu,obě březí,jedna rodí za 14 dní a druhá za 6 týdnů.Jdu si to hodit 😎

napolitano
16. dub 2013

@marton 😀 😀 😀

marton
16. dub 2013

@napolitano no to je mazec 😒.Ty rasy sice neznám,ale dělá to na mě dojem,že budou větší než náš jorkšírák 🙂 .

napolitano
16. dub 2013

😀 @marton O trošku koukni na google neapolský mastin a brazilska fila cca 70kg živé váhy
http://www.obrazky.cz/?q=neapolský mastin&fulltext
http://www.obrazky.cz/?q=brazilská+fila&step=20...
jsem ti je našla 😉