Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

napolitano
16. dub 2013

@mataharyy Pro tebe za náklady, 😎 chceš holku nebo kluka? 😀

napolitano
16. dub 2013

@vojtisek2007 pááá

mataharyy
16. dub 2013

@vojtisek2007 no právě do bytu je to na pytel... 😖
@napolitano jednou se snad dočkám, zase domu, zahrady a psa, jen budu mít depku zda tosu, filu tibetskou dogu, či mastifa... samá malá stvoření, taky jsem uvažovala nad argentýnou, ale bývají dost tvrdohlavé a při se se psem co na tebe kouká z výše 😀 😀

mataharyy
16. dub 2013

@napolitano hele kluka 😀 Ale mám obavu, že bych to doma neukecala ani zadarmo 😀 😀 Ale být jen na mě... 😉 😵

napolitano
16. dub 2013

@mataharyy Taky molossáčci?Já měla neapola už v bytě 2+1,jsem letadlo.Tak malá nejsi?No nesmí ti skočit na ramena to je pak malý skoro každý 😀 😀

staninka77
16. dub 2013

@3cacorky-Ahojky.Tak jak jsi dopadla u lekare uz vis neco vice.
Napis jsme zvedavy.

mataharyy
16. dub 2013

@napolitano aůůů neprovokuj, už dumám kam bych jí dala pelíšek 😅 😀 Taky máme 2+1 a v něm krom nás ještě tři děti v rozpětí 0 - 4 roky... Já ti nevím, to by asi bylo moc a neprošlo by to přes racionální smýšlení mého manžela... 😢 Kruciš, to jsi mi dala brouka do hlavy... 😅

napolitano
16. dub 2013

@mataharyy Hele můj mužký to ještě ani nevíto bude zírat až dorazí,asi si ten výraz vyfotím 😀 😀 😀

mataharyy
16. dub 2013

@napolitano No já těžko stopím 30 tisíc na hafana, aniž by si toho všiml... A nemám tu jatka 😀 Hele, aby jsi nedostala potom taky obsílku 😀

napolitano
16. dub 2013

@mataharyy Jsem ti říkala,že za náklady,cca 5tis a třeba na splátky 😝

mataharyy
16. dub 2013

@napolitano hele provokuješ!! 😵 😵 Racionálně kolik to prožere (bez jatek za barákem)? A jaké jsou počáteční náklady na čip a pak veterina? 😕

napolitano
16. dub 2013

@mataharyy Nejsme manželé a já klidně půjdu 😀 😀 😀

mataharyy
16. dub 2013

@napolitano už ho lámu... 😅

napolitano
16. dub 2013

@mataharyy Čipuje chovatel,základní očkování taky, slušný granule např ProPlan cca 2000,-kč měsíčně,veterina cca 1000,-ročně,když je ok,jenom očkování a odčervení.

mataharyy
16. dub 2013

@napolitano hele takovej pes, nepotřebuje tady v čechách speciálního veterináře, nebo tak něco?? 😅 Lámu muže, protestuje, ale bojuje sám se sebou 😀 A teoreticky, kdy by byli k odběru?? 😅

A co maso, to nepotřebuje/nechce??

napolitano
16. dub 2013

@mataharyy Stačí opravdu dobrej vet,my jezdíme do Plzně na Lobzy,k odběru cca za 10 týdnů,lepší jenom granule,když si můžeš dovolit kvalitní. 😉

mataharyy
16. dub 2013

@napolitano Tak když ukecám manžela, najdu místo na pelíšek, tak ty granule budou nejmenší potíž 😀

napolitano
16. dub 2013

@mataharyy No vidíš,stačí mu i křesílko,oni jsou skladný 😀 😀 😀

mataharyy
16. dub 2013

@napolitano moment, dorazil mi muž 😀

napolitano
16. dub 2013

@mataharyy Držím palec

mataharyy
16. dub 2013

@napolitano drž všechny 😀

mataharyy
16. dub 2013

@napolitano Jaký je u nich barevný předpoklad...? 😕 😅 😀

napolitano
16. dub 2013

@mataharyy Tmavě a světle hnědy a obě varianty s žíháním.

napolitano
16. dub 2013

@mataharyy Ale je to loterie,uvidí se co se narodí 😀

mataharyy
16. dub 2013

@napolitano Tak ještě jeden dotaz, co předci a jejich povahové vlastnost... Pak si prý mám domluvit splátky, neb manžel souhlasí a potenciální barevností je nadšen 😀 😀 To nebylo ani tak složité... Fotky zabírají 😀

marton
16. dub 2013

@mataharyy teda jeden se sem chvíli nedostane a vy se snad rozrostete 🙂 .Abych nemusela číst znova, o jakou rasu se z těch nabízených jedná?

mataharyy
16. dub 2013

@marton Má srdcová záležitost Brazilská fila 😵 😀 Máme velký byt, málo dětí, tak to chce ještě něco z čeho budou mít sousedé radost 😀 😀

marton
16. dub 2013

@mataharyy Asi si za vámi uděláme výlet do Dejvic a nechám ti tam dvojčata,na pár dní,když máš málo dětí a moc místa 😀

mataharyy
16. dub 2013

@marton není problém, onehdá jsem tu hlídala dvě další děti a psa, ono už se to pak vstřebá, ten počet 😀 😀

mataharyy
16. dub 2013

Jé jináč se musím pochlubit, naše zvířátko parádně přibírá, počůralo doktorku a jak sestra, tak doktorka prohlásili, že je moc pěkný 😎 Tak asi umíme dělat děti 😀 😀