Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy Takže 70let ostrých??? 😀

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano 😀 😀 No takto jsem nad tím nepřemýšlela, ale ano 😀 a pokud byl chlap jo svině, bude potom co by žena trpět dlouhověkostí 😎 😀 😀

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy Hele,potřebuješ nějaký hadry,můžu s nima tapetovat,platí i pro ostatní???Spíš na lítačku,písek.Po malým by se ti něco mohlo šiknout? 😝

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy Doufám že to není můj případ. 🙄 I když by mě to nepřekvapilo.Když pech tak pořád. 😀

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano Schovej, až budeme u vás, uvidíš jak se budou hodit 😀 😀

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano No ano po této úvaze mě napadlo, že bych se mohla dožít dobré stovky 😀 😀

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano Případně mohu směnit ty hadry, mám hromadu holčičích kalhot atp. po ségrách, něco na bazaru, jináč podstatnou část ještě nenafocenou 😨 😀

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy ChiChi bude hadrárna 🙂
Zkusila jsem krém na ruce s parafínem,prodejka 55,-,je luxusní až mě překvapil 😝

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano já už seskupuji, tak snad dnes, či zítra se taky doberu 😀

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano nemáš náhodou někde ty fotky chaty, včera jsme projížděli inzeráty a tedy brutální, ceny jak kráva a stav dezolátní 😢 Navíc vše přes RK, takže ještě poplatky... Normálně jsem ale tak navnaděná na zahrádku, ještě jak svítí punťa 😀 bych šla snad i do podnájmu, do nějakého domečku, kdyby za to nechtěli od 20 tisíc výš 🙄

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy Jo zkusím ti to hodit do mailu,myslím že by naši byli svolní se domluvit. 😉 Když by jste měli zájem,chce to vidět.

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano zájem by nescházel, ale finance 😀 To by záleželo na tom, či by byli svolný k dohodě něco typu odbydlování nájmem, min na ty tři/čtyři roky, pak už by jsme bez problémů měli dostat úvěr/hypotéku (možná i dřív, ale to je nejisté 😖 ) a doplatit

vojtisek2007
22. dub 2013

tak od nás malý hadry putují k ségře a odtud obíhají další a další kamarádky 🙂,jenom já jsem na tom tak blbě, že nikdo starší není, takže já nakupuju první a ostatní se vezou 😀 😀 😀 ale zase na druhou stranu ségra občas na Brumlovi (miluju tenhle sekáč) udělá balík v naší velikosti a pošle, vkus máme totožný,takže není problém...jediný co mi zůstavá jsou botičky, páč ty ségra ani kámošky nechtějí....jsou v bazárku sněhulky a tenisky...jinak jsem to všechno vyházela....kdyby měl někdo zájem o tenisky,klidně směním za HMkový rifle holčičí ve 110 -fit stary, sháním a nemůžu dohnat

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy Koukám že domluvíme prohlídku 🙄

napolitano
22. dub 2013

@vojtisek2007 Kouknu co tu mám 🙂

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano
@vojtisek2007 hele až dám spát hady, tak vám nafotím co mám doma, já to neužiji a jen mi to tu leží a jsou tam i hezké věci 😉

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano odkud máš rodiče, jestli nejezdíš třeba kolem prahy, by jsi mohla zajít na kafe 😀

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy V Nové Roli u KV 😀

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano ha, ha tak to fakt není cestou 😀 Já myslela že někde tu v okolí, když mají chatu za rodným městem Berounem 😀

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy Ono je to celé složitější

napolitano
22. dub 2013

Kuk na chaloupku 😉

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano Jo chápu, taky to u vás v rodině nejde jednoduše, zvláště když je složitější cesta? 😀
Juj, takto to vypadá pěkně 🙂

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy To jsou ty nejlepší 😀 😀 😀 😀 😀 ,do maila ti pak pošlu všechny co mám,fakt je to na komplet reko 🙄

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano Ale takto to nevypadá ani z poloviny tak dramaticky, jako některé co jsme včera našli 🙄

mataharyy
22. dub 2013

Hele tak jukněte, zda by jste chtěli něco z toho je to tak na vaše holky cca 😉
To jsou jen věci co mám zatím v počítači, ještě tam je hromada triček a kdo ví čeho 😀 😀 A ještě v bazaru jsou nějaké věci 😉

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy Beru to sakum prdum 😀 co za to?

napolitano
22. dub 2013

@mataharyy Jinak to je o umění fotit pro realitku. 😀

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano to není zdaleka vše 😀

mataharyy
22. dub 2013

@napolitano Tam to taky ve většině bylo focený makléřema, ale prasata to byli 😀

marton
22. dub 2013

@vojtisek2007 ahoj,no to je nechutný co píšeš o té učitelce.Jinak než kravka ji člověk nemůže říct.Si nevidí do pusy 😠 .Na tvůj dotaz ohledně povolání,tě potěším...pracuji ve zdravotnictví 😉 .Po gymplu jsem chtěla pracovat v dětském domově.Manžel mi to nedoporučoval,prý bychom při mé povaze měli plný dům dětí/tak je má stejně/.Skončila jsem na nástavbě na zdrav.laboranata.Jo,ty služby jsou blbý,k tomu musí být chlap nebo alespoň babička.Ale tu práci mám ráda-hematologie,transfuze.Takže hurá do toho 🙂 .