• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čtvrté dítě, není to moc?

24. dubna 2017 
@napolitano krásný děti:slight_smile: ,pěkná maminka :slight_smile: ,jen ten tatínek je nějaký v mlze :unamused: .Představ si,jak jsme si psaly o řidičáku...v sobotu jedeme na chatu,mým malým autem a nedala mi přednost čtyřkolka :frowning2: .Bum bác a auto je v servisu.Trdlo koukal na druhou stranu a přehlédl mě.Naštěstí jen promáčklé dveře a jak říkal manžel,když jde jen o plechy,tak jde o.... :wink: .
22. dub 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marton Kravička je krásné a užitečné zvíře,pochybuji,že to samé se dá říct o pí učitelce :grinning: :grinning:
22. dub 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marton Hlavně že jste v pořádku,jj když nejde o život tak jde o h....
22. dub 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mataharyy Tak to byli makléři na prd,by jsem si nevydělala ani na slanou vodu. :grinning:
22. dub 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marton Děkuji,tatínek je inkognito :grinning:
22. dub 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@napolitano krávě se omlouvám :slight_smile: .Rychle mě nenapadá jak učitelku nazvat.No neva :wink: .
Koukám na ty tvoje dětičky,hlavně holčičky jsou ti podobné,ne?
22. dub 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marton JJ až na toho blonďatého raracha :grinning: ,ta má víc z tatínka
22. dub 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano no oni jsou V a K jak ze starého filmu.Fakt k sežrání :slight_smile: .A že by zlobily,se mi nechce věřit.
22. dub 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@napolitano jo to byli, zvláště když někteří místo nemovitosti fotili každou jednu rostlinu v okolí a dům nikde :grinning:
22. dub 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marton ahoj, no kdyby tam byla jedna.....jsou tam vesměs všechny takový :angry: .....jů tak to ti zdravotnictví těžce závidím....mamka je anestezioložka, brácha dělá ve farmacii,švagrovka je sestřička na chíře a švagr dělal taky asi 5 let v nemocnici - jen sanitáře,ale byl tam...jen já se ségrou jsme se vymkly a jsme účetní,obě :grinning:, ale ona by to dělat nemohla,nesnáší pohled na krev a neumí pomáhat druhým,bohužel :frowning2: S babičkou je to u nás složitější,proto čekám, že za pár let až děti povyrostou bude ten chlap k tomu :grinning:,jen teda nevím, co studovat,jestli klasicky zdrávku jako střední dálkově nebo něco dál, nějakou vyšší odbornou....musím pohledat
22. dub 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano pokračování a stále nejsem ani v polovině té první bedny :grinning:
22. dub 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano Verča má nádherný kukadla a na jedný tý fotce,kde je malinká vypadá úplně jak Mišánek...krásný dětičky máte :slight_smile:
22. dub 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 zdrávka, pokud se zase něco nezměnilo, tak produkuje zdravotnické asistenty a to nemůžeš nic moc sama dělat... :unamused:
22. dub 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 Děkuji,celkem si jsou mé děti podobné,čím to asi bude? :grinning:
22. dub 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marton a fuj, tak hlavně že se Vám nic nestalo.....
22. dub 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano no nevim,asi jsi si je stahla z tý samý stránky, ne ??? :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Jsem se ptala co za to? :grinning: Kolik že toho je,abys nestrhla poštu :grinning: a nebo né,se pro to stavíme :wink:
22. dub 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy tak to jsem zvědavá kam mě vezmou na nějakou vyšší odbornou se střední zemědělskou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 Jojo a přes kopírák :grinning:
22. dub 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 Ty máš hnojárnu,kdyby šel vrátit čas,šla bych taky :frowning2:
22. dub 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano Psa :grinning: :grinning: Jaké velikosti? A buď se klidně stavte, ať sousedi vědí co je veselo :grinning: :grinning: Nebo klidně pošli adresu a pošlu ti to narvu to do bedny a bude :wink:
22. dub 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 tak zase proč ne, zvířátko, jako zvířátko :grinning: :grinning:
22. dub 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano jo kdyby šel vrátit čas,už nikdy bych se nenechala donutit tam jít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , 4 roky a k hovnu - s prominutím
22. dub 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 hele já na střední taky strávila mnoho let a k hovnu, ale ty na něj máš alespoň papír, já ani to ne :grinning: :grinning:
22. dub 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mataharyy no jo papír mám, a umím dokonale zvorat pole a zasejt nebo pohnojit, inseminovat prasata apod....takový běžný a užitečný věci
22. dub 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 no má drahá, zvorat, zasejt, sklidit vymlátit a upéct z toho chleba umím taky, to nás učili na WŠ místo matiky :grinning: Taky postavit dům... Ale inseminovat prasata (naštěstí) ne... Otázka je, kdo je na tom hůř...? :grinning: :grinning:
22. dub 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy asi já páč, to sice umím,ale nebaví mě to...tak podle toho co píšeš o WŠ by se tam našemu Vojtovi asi i líbilo,on je takovej kutící zemědělskej typ, opravit traktor apod....kreslení miluje a počítám že ta matika a čeština by mu ani moc nechyběla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak co scháníš domeček na opravy, si ho postavíš sama, ne...taková výhoda, můj chlap neumí ani namíchat maltu - či jak se tomu říká :slight_smile:
22. dub 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Od 104 do 128 :grinning:
22. dub 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 A já se to všechno učila a učím za pochodu, :rolling_eyes:
22. dub 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vojtisek2007 mě to taky nebavilo... :sunglasses: No tak pokud to zvládneš ty jako rodič, že dítě bude umět psát hebrejsky jrzdit s pluhem taženým koněm (býka tehdy nesehnali) atp. tak není o čem a hurá do wš, jen moc nepočítej s nějakou střední školou, spíše potom waldorfské lyceum... :sweat_smile:
@napolitano ok, pohledám potřídím zabalím :grinning: :grinning:
22. dub 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek