Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

napolitano
23. dub 2013

@vojtisek2007 Á koukám,že těch lamačů máš doma víc 😀

vojtisek2007
23. dub 2013

@napolitano no jo, Vojta je na to ještě malej - ale už má nevěstu ve školce - Aničku a Honza je těžce v pubertě, takže teď o holkách nechce ani slyšet

napolitano
23. dub 2013

@vojtisek2007 Zato ta moje má o kluky čím dál větší zájem 😠

vojtisek2007
23. dub 2013

@napolitano no jo, holky jsou v tomhle jiný 🙂, já když vidím ty holky co chodí s Honzou do třídy, jak jsou vyspělý a daleko dál než ty kluci...a když si vzpomenu na sebe v 8.třídě....jej, mám se na co těšit, pokud Eliška bude po mě 🙂 🙂 🙂

vojtisek2007
23. dub 2013

@napolitano Bohunka je v 7 nebo 8 třídě ? mi přišel ten skok ze sedmý do osmý obrovskej - v sedmý ještě děti, v osmý najednou skoro dospěláci 🙂

napolitano
23. dub 2013

@vojtisek2007 Mě začali zajímat až v 17ti a své poprvé v 19ti,ale pak to vzalo fofr,doufám,že holky po mně nebudou 🙄 ,jinak jsem šedivá do 6ti let 😀 😀 ,povedu prvňáčka a povezu kočár s vnoučetem 😀 😀 😀
V sedmičce,neděs měuž teď mám nervy. 🙂

vojtisek2007
23. dub 2013

@napolitano tak já měla Honzu v 19ti 😀 😀 😀 (ty Bohunku taky tak nějak, ne ???) takže teoreticky za 5let můžu taky tlačit kočár....naštěstí se Honza jeví rozumnej v těhle věcech, asi jak má doma dva tak malý sourozenci a je zapojenej,tak ví, co by ho čekalo 🙂 🙂 🙂

napolitano
23. dub 2013

@vojtisek2007 Taky tak,taky v 19ti 😀,jojo malý sourozenci,nejlepší antikoncepce 😀

vojtisek2007
23. dub 2013

@napolitano teď tak koukám, že máme skoro stejně starý děti, my jsme stejně mladý 😀 😀 😀 jenom mě chybí to čtvrtý 😀 😀 😀

napolitano
23. dub 2013

@vojtisek2007 Tak šup do práce 😀 😀 😀 a mám další dvojče.

napolitano
23. dub 2013

Loučím se,dorazil vet a prý máme do půlnoci co dělat,aby všechny dostaly kapačku a mi to uhlídali,držte mi všechny palce co máte.

mataharyy
23. dub 2013

Tak hlásím návrat z kardiologie, byla to naše poslední návštěva, huráá 😎
@napolitano No držím všechny pěsti 😉
@vojtisek2007 No jen aby, jen aby... Nakonec se ukáže že už jsi v tom a ani nevíš 😀 😀 Kamarádka třetí těhotenství odhalila úplnou náhodou, byla na preventivce a doktor jí říká no gratuluji, ale mohla jste se zastavit dřív a tři měsíce na to rodila 😀 😀

lucisa
23. dub 2013

@mataharyy Jéééžíš, to jako fakt? Já nikdy nechápala, že někdo neodhalí těhu, někdy bych to chtěla zažít, že skoro netloustnu, nic mě nebolí, neotékám, nemám bolestivé kopance a křížové bolesti 😀 😀 😀

Už chvilku vás, holky, čtu, mám tři holky a na podzim nevydařené těhu - bohužel mimoděložko, dost mě to psychicky vzalo, resp. člověk tak nějak bilancuje a uvažuje, jestli to znovu pokoušet, jestli to nebylo nějaké znamení, ale už mě ta největší stopka přešla a začínám mít roupy. Původně jsme chtěli mít dvě a dvě děti, po třetí dcerce jsme si nebyla jistá, a než jsem se rozhoupala, byl by, pokud tedy jo, už větší rozdíl, než u prvních dvou dcer.

lucisa
23. dub 2013

@vojtisek2007 mmch, Vojtíkovi vše nejlepší k svátku 😉

mataharyy
23. dub 2013

@lucisa No fakt, já taky nechápala že někdo nepozná že je v tom, ale protože jí znám, vím že není nějak momentálně opožděná a ani to nebylo její první těhotenství, tak jsem to nechápání trochu přehodnotila 😀 Chudák z křesla málem spadla 😀 Říkala že neměla ani tuchu, o dítko se nepokoušeli, brala antikoncepci a měla pravidelnou menstruaci, takže nebyl důvod se domnívat že by čekala 😅

staninka77
24. dub 2013

@3cacorky-Moc gratuluji k miminku,uzivej si krasneho tehulkovani.Budeme hodn drzet palecky🙂 .A pak zase dej vedet jak jsi dopadla.
Jinak muj chlap holky svolil,ale az tak na konici srpna.Ale uvidime jak mu to dlouho vydrzi.

marton
24. dub 2013

@3cacorky velká gratulace 🙂 .Jestli si manžel přeje kluka,tak ať to vyjde,oni jsou fakt mazlové,ale i když nemám zkušenost s holčinama,tak si myslím,že je to jedno.Tý jó, v prosinci.To mi přijde tááák dlouho 😉 .

marton
24. dub 2013

@staninka77 tak to je překvapení dne,že si manžel nechal říct 🙂 .Podle toho co jsi psala,to vypadalo,že s ním neheneš.Super,tak to už aby byl srpen,co?Ale jen pro tebe,já jdu na konci srpna do práce 😒 .

marton
24. dub 2013

@vojtisek2007 krásný kluci 🙂 .Jako u nás bloňďáčci,jen naše děti mají hnědé oči.Moje geny zvítězily. Manžel je modrooký 🙂 .Teda holky,to jsou pesani co všichni máte.Jsem tu trapná s naším jorkšírem 😀 .

marton
24. dub 2013

@mataharyy jo je to tak jak píšeš.Taky nechápu proč se mění fungující zajeté věci.Jako by v tomto státě nebylo k řešení jiných kravin 😠 .Škoda,že to nevyřešíme.Jinak super ,že už nemusíte na kardiologii 🙂 .

napolitano
24. dub 2013

@marton Aojky,srovnání mám,holky se taky mazlily,ale kam se hrabou na malého závisláčka. 😉 Velký psy máme proto, až bude hlad tak je sežerem,nebo oni nás. 😀 😀 😀 😀 😀

napolitano
24. dub 2013

@mataharyy Čubiny trochu snídaly,hurá.Vet odjížděl po jedné,chce se mi spát 😠 😀

vojtisek2007
24. dub 2013

@lucisa děkujeme za přání

@napolitano tak jak s čubama ???áááá už to čtu, a co jim teda je ????

@mataharyy já už mám asi fakt vsugerovaný, já se fakt jak těhotná cítím....ale gyn nic neviděl a to jsem tam byla 14dnů po té "jako MS"...tak to už by mělo něco být vidět....už jsem asi pošahaná

@staninka77 přejeme Jiříkovi všechno nejlepší k svátku 😉

@lucisa já těhu s Elis zjistila taky až ve 4měsíci...kojila jsem Vojtu, MS nebyla od porodu žádná,antiko jsem brala (a hlavně Vojta byl těžce vymodlenej,dr nám museli trochu pomoct....)...až se mi začlo nafukovat břicho a začalo mi být zle, tak kámoška si dělala prdel, že jsem v tom....já že ne, došla, koupila test a tam dálnice jako krávy 😀 😀 😀,málem to s ní seklo a já byla nadšená, chlap si myslel,že si dělám prdel....ten tomu snad uvěřil až když jsem koupila sourozeneckej kočár

@marton u nás je manžel modrooký - to mají po něm , já zelenoočka,ale jinak jsou do našeho rodu - všichni prej vypadají jako já 😀 😀 😀,kor když někomu ukážu fotku,když jsem chodila na ježka a srovnám to s fotkou Honzi když je hodně nakrátko,tak jsme si fakt podobný a on to chudák těžce rozdýchává - ale postavou jsou naštěstí všichni po tatínkovi - hubeňouři šlachovitý....

marton
24. dub 2013

@napolitano já jsem,ale blondýna...poznat tě dříve,tak si nepořizujeme takovou malou rasu 😀 .Z něho by bylo prd a ještě ke všemu mu už bude deset ☹ .On ještě nějaký rok vydrží,ale další pejsek asi nebude.
Se nediv,že už dcera kouká po klukách,má na to věk.A je to spíš kus od kusu než holka x kluk.Mladšímu je 14 a holky ho neberou.Staršího jsem už ve třetí třídě potkala,jak se vede s holčičkou 😀 .A zůstalo mu to,teda holky už má starší 😀 😀 .

vojtisek2007
24. dub 2013

@marton našeho 14tiletýho taky neberou, teď jsou pro něj dotěrnej hmyz...jak se nedávno vyjádřil 😀 😀 😀 a počítám,že ho to brzy přejde...až přijde ten hlad, tak se půjdeme najíst k napolitano 🙂, ségra by mi její psi sníst nedovolila a z toho našeho kapeního jezevčíka by taky nic moc nebylo - nejsem já taky blondýna 🙂 ???

napolitano
24. dub 2013

@vojtisek2007 Nejspíš jim opravdu zaseněkdo něco hodil přes plot,jen co někoho chytnu,tak ho umlátím,to mi věř,hajzlové závistivý 😠

@marton 😀 😀 Když ona se mladá tváří,že nic,že muzikant,ale ....Nevím proč si vybírá samé sígry(celá maminka) 😀.
Jdu se nechat odbarvit,abych zapadla 😀

marton
24. dub 2013

@vojtisek2007 oni ti kluci bývají po maminách.Nejstarší byl jako malý po manželovi,teď je celý můj otec.Mladší je celý já,další je mix a nejmaldší zase po mě 🙂 .Asi je to tím,že jsem výraznější typ 😀 .Hnědé oči,hnědé vlasy/už sto let světlé/.Manžel modrooký,za "mlada "bloňďák,teď na trojku 😀 .Zelené oči jsou pěkné,kočičí.Nejstarší je má hnědé šmrnclé do zelena a řekla bych,že na opačné pohlaví to funguje 😉 .

napolitano
24. dub 2013

@marton To moje 2 starší jsou po mně a pak mi došel genetický materiál a převládl Kájovo 😀 😀 😀

marton
24. dub 2013

@napolitano dle mé zkušenosti jsou v tomto věku právě ti sígři přitažlivější.Co se šprtem 😀 .Ale pravda,já jsem si vzala nakonec vzorňáka 🙂 .

marton
24. dub 2013

@napolitano Ty lidi jsou ale hajzlové 😠 .Jak tohle může sakra někdo udělat.A co závidí.Každý máme stejnou možnost,ale pochybuji,že každý je schopen péče o taková plemena.Fakt blbani 😠 .