Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

napolitano
25. dub 2013

@vojtisek2007 Zatím vypadají ok,tak doufám,že jsme to zvládli,jinak mě švihne 🙄 .Co máš za obchod?Jsem zvědavá jak opice 😀
@mataharyy V poho ,jak ti to vyjde,vypadají OK.Ale už jsem dostala od chlapa třepec,že jsem sáhla do peněz,asi jsem je měla nechat chcípnout.V neděli bude mít dcera zpět borderu,nezadařilo se,snad příště,to by byla štěňata před vánocema.Nebude někdo chtít borderku? 😀 😀 😀

mataharyy
25. dub 2013

@napolitano hele kolik štěňat se u bás do roka protočí? 😀 😀

napolitano
25. dub 2013

@mataharyy Nic moc,teď 2 roky nic,před 2 rokama 1xneapolové,4xmopsíci, neboj nejsem množírna.Na to nemám žaludek ani srdce. 😉

mataharyy
25. dub 2013

@napolitano To jsem ani nemyslela tak, jen mě fascinuje že když už si říkám že se nikam nic dalšího nemůže nacpat, vytasíš další zvířenu 😀 😀 No je fakt, že s tou filou a druhou neapolou jsi nepočítala, což 😀 😀
Jináč věřím tomu, že by jsi byla schopná zvládnout bez potíží velkou farmu, jsi totiž dokonale střeštěná 😎 😀 😀 Co všechno máš teď doma za zvířenu, krom dětí? 😎

vojtisek2007
25. dub 2013

@napolitano
@mataharyy jakej obchod ?? nemám žádnej obchod,jak jste na to přišly děvčata 😀 ???

vojtisek2007
25. dub 2013

ale klidně nějakej beru 🙂
do mě když se doma neutřou, tak mě aspoň zkopou botama od bláta,když je uvazuju do auta 😝 😝 😝

napolitano
25. dub 2013

@mataharyy No jen 2x neapol,1x fila,1x bordera,2x zakrslý králí,3x skinny morče,1x kočka,1x kohout,4x slepice a myšky a blechy nepočítám 😀 😀 😀 ,bývalo toho víc,ale bohužel jsme se museli přestěhovat. ☹

mataharyy
25. dub 2013

@napolitano jéé k vám budeme jezdit místo zoo 😀 😀

napolitano
25. dub 2013

@mataharyy Klidně,nechceš zakrslé králíčky,hodný,nekoušou. 😀

mataharyy
25. dub 2013

@napolitano Ne,děkuji, králíka tak leda na smetaně 😀 Když si budu pořizovat něco do klece, tak leda potkana, možná (ale spíš ne) by připadalo v úvahu ještě morče, ale nemáme zahrádku, takže to taky ne 😅

napolitano
25. dub 2013

@mataharyy Já bych dala do klece chlapa 😀 😀 😀 ,ale nevím jak ho tam nacpu 😀

mataharyy
25. dub 2013

@napolitano Musíš předtím naporcovat... 😀 😀

mataharyy
25. dub 2013

@vojtisek2007 jáj já se překlikla, myslela jsem @3cacorky a její obchod, jak tu bylo zmíněno 😅 Pardón, já už pro oči nevidím 😀 😀

napolitano
25. dub 2013

@mataharyy Když on se cuká.
Koukám,že jsem se svezla s tebou,musím koukat 😀 😀 😀 ,komu pokládám dotaz. 😀

staninka77
25. dub 2013

@vojitisek2007-Moc moc dekuji za krasne pranicko vsridim mu🙂 .

mataharyy
25. dub 2013

@napolitano alespoň v tom nejsem sama 😀

napolitano
25. dub 2013

@mataharyy Tak jsme 2 😀,zítra mám předváděčku ve Varech na gymplu,drž mi palec 😅

napolitano
25. dub 2013

Potřebuji radu,poslala jsem balíček na dobírku,byl vyzvednut,ale pošta mi nedala složenku ani se neobtěžovali mi dát oznámení do schránky,tudíž se peníze vrátily zpět.Dá se s tím něco dělat? 😠

3cacorky
25. dub 2013

@staninka77 -děkuji ,zatím si to moc neužívám,pořád nějaké problémy,ale snad to bude dobré,zítra jdu na krev a moč,a ultrazvuk a už mě to neba a to je začátek ☹ ,ale hlavně ať jsem ok 😉

3cacorky
25. dub 2013

@marton jj,ale ono to přes prázdniny právě rychle uteče 🙂 ,už teď je na zahradě pořád co dělat.No my máme tu poslední holčičku,hrozně mazlivou ,tak si říkám,že kluk se asi tak nemazlí,ale zas kvůli tatínkovi,ať na nás není chudák sám 🙂

3cacorky
25. dub 2013

@trojlistek -tak držím palečky,já teď řeším doktory,nějak jsem právě měla problém,ale nechci to tu zatím rozepisovat,tak jsem i obchůdek zavřela,musela jsem být v klidu a ležet,snad to bude dobré,jinak to mám na Ml.boleslavsku a na MMB,teď jsem brala pro naše holky jen ponožky,protože je asi jí.Až budu v pořádku zas se na to vrhnu,moc gratuluji k miminku a snad to budeš mít bez problémů,já nemůžu moc nic dělat,jen pianko,musím počkat až prcek povyroste

mataharyy
25. dub 2013

@napolitano No myslím že se musí dát něco dělat, přece ta pošta to nemohla vrátit jen tak, i když takový institut může vše, evidentně 😠 Palce držím jak to jde, hele nevíš jak je to s registrací v cizině, mám kamarádku na slovensku a celkem by i prodávala, ale nevím zda jí můžu registrovat...? Já jim psala, ale zatím se mi neozvali 🙄
@3cacorky Juj doufám že jsi v pohodě, držím pěsti ať je lépe 😉 Ty začátky to je děs 😒

mataharyy
25. dub 2013

Juj jináč mě asi teda vzali (no nevím jak to pořeším, když ofiko na mateřské makat nesmím, ale to budu řešit za pochodu 😀 ) a čeká mě třítýdenní školení, tak jsem fakt zvědavá, no kéž by to klaplo a kéž by z toho i něco káplo, to finanční poradenství znám jen z pozice klienta a negativních ohlasů na ty rádoby poradce... 😅

vojtisek2007
26. dub 2013

@mataharyy na mateřské nesmíš pracovat tam,kde tu mateřskou čerpáš....tohle přepokládám bude jinde, takže ti klidně můžou dát smlouvu...

mataharyy
26. dub 2013

@vojtisek2007 já mám dojem že na mateřské vůbec nemůžeš pracovat a toto co jsi psala je ohledně rodičovské,nebo ne? No pokud by to bylo tak jak říkáš, mám o starost méně 😵

vojtisek2007
26. dub 2013

@mataharyy je to tak jak říkám - při mateřský - těch prvních cca půl roku - nesmíš pracovat tam, kde "čerpáš" mateřskou, potom na rodičáku můžeš pracovat neomezeně - kdekoliv - vím to 100%, měla jsem to taky tak....a jsi bez starostí 🙂

mataharyy
26. dub 2013

@vojtisek2007 jsi zlato 😵 😀 Tak nevím kde jsem to vzala, ale nevadí 😅
Jen mám hrozné dilema 11.-12.5. bych měla jet na školení (pokud vše dobře půjde) a nedovedu si představit jak to bude, když částečně kojím... A hlavně mi bude hrozně smutno 🙄

vojtisek2007
26. dub 2013

@mataharyy no vždyť malej je ještě malinkatej nešlo by ho vzít s sebou ?

mataharyy
26. dub 2013

@vojtisek2007 o tom pochybuji 😒 kdo by ho hlídal, když manžel bude hlídat kluky doma 😔

vojtisek2007
26. dub 2013

@mataharyy a co jet všichni, celá rodinka a pojmout to jako výlet ?