Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

napolitano
30. dub 2013

No a neplánuji na večer nic,neb dorazí chlap a bude opět hustá atmosféra 😠

mataharyy
30. dub 2013

@vojtisek2007 Ha, uložím děti a půjdu zkoumat rozestup 😅 až uklidím kostičky, jináč to budu mít i s akupresurou 😀 Jináč tak já mám (odhadem) tak těch 85kg a výšku stejnou, jediné co mě "uklidňuje" je že jsem krátce po porodu, ale nemyslím si že to půjde dolů, proto chci začít co nejdříve s cvičením, když je tělo ještě "pitomé" a rychleji reaguje na změny a je svolnější ke stažení kůže 🙂
@marton No majáles by moc pro děti asi nebyl, půjdeme tu na tu akci juknout na oheň, příp. opéct špekáček a hurá domu, sice není vysloveně zima, ale punťa už se schoval a pofukuje... No a jestli o něco opravdu nestojím, tak o to aby měli zase rýmu, když jsou více méně zdraví pár dnů 😉

Přes pracák nevím jak to funguje, to bych musela být v registraci a je otázka zda mě zaregistrují když jsem teď na mateřské, tuším někdo říkal že na rodičáku už to jde, ale nevím jak to funguje, upřímně jsem to nezkoumala, dle původních plánů jsme měli touto dobou být na Slovensku, manžel na týždňovkách a já s dětmi doma... To že se to takto pomění jsme netušili 😎

mataharyy
30. dub 2013

Tak jsem zkoumala rozestup a nemám tam žádnou prohlubeň, naopak když zvednu ze země ramena, tak pod tukovou mega vrstvou se dá nahmatat celkem "pevný" sval 😵 😀 Takže Jill těš se!

napolitano
30. dub 2013

@mataharyy Sval?Hm to nevlastním 😀 .Taky pokukuji jak si zvýšit klasifikaci,ale zatím nic 🙄

mataharyy
30. dub 2013

@napolitano No proto byl v úvozovkách, ale původně to bylo myšleno že to bude sval, v mém podání je to cosi, ale za pár týdnů to zase bude sval, doufám 😅 😀
Neboj nic, jednou budeme tak vzdělané až strach 😀

vojtisek2007
30. dub 2013

@napolitano no tak na výšku 171cm máš těch 68kg akorát si myslím....myslím, že tak nějak obecně, když měříš 171máš vážit do 71kg....no takže při mojí výšce 168cm , bych měla i do 68 kg vážit,takže mám nahoře ještě dvě kila...a ty teď asi dolu jen tak nepůjdou, zezačátku to šlo strašně rychle, teď počítám že ty další dvě - pět dám dolu do konce léta....

vojtisek2007
30. dub 2013

@mataharyy ale jo, ony ty svaly tam fakt jsou, jen jsou schované za něčím, co až dáš pryč...uvidíš 😀 , já taky myslela,že to nepůjde,a změnou jídelníčku a cvičením - ne nijak drastickým nebo hektickým....to fakt jde...zezačátku rychle - tak si fakt říkám, že těch 15kg bylo prostě navíc....teď už dva měsíce se mi váha nehla,ale úbytky pořád pociťuju na cm- v pase,stehno, ba dokonce i lýtko 😀 i snubák je mi volnější a hodně mi lidi říkají,že jsem zhubla v obličeji....

mataharyy
30. dub 2013

@vojtisek2007 No tak lepší vidina shazování 2-5 kg, než 20 😀 😀

vojtisek2007
30. dub 2013

@mataharyy když zezačátku to jde líp, je to rychle vidět,teď už to bude dřina 🙂 🙂 🙂 ale jsem na sebe pyšná

napolitano
30. dub 2013

@mataharyy Uf,začínám mít pocit,že mi ani vzdělání nepomůže,jedna složenka přišla,paní ji hned poslala a ta druhá ještě ne a paní mě napadla,že jsem jí to musela poslat já a jestli tedy mám peníze za balíček nebo né,pomóóc,balíček vyzvedla ve čtvrtek a peníze jí přišli zpět v úterý,kruci, ta pošta je ale rychlá. 😠 Asi je protáhnu televizí ať se nenudí.

napolitano
30. dub 2013

@vojtisek2007 Jsem trochu nesvá,před těhu jsem měla 58kg a cca před 7lety 49kg 😕 ,ale to už neberu 🙂,těch 58kg bych brala,nemám co na sebe,kromě chlapa 😀 😀 😀

mataharyy
30. dub 2013

@vojtisek2007 No to se nedivím, taky bych byla pyšná 😵 a snad budu 😅
@napolitano Ti říkám já mám s poštou tak špatné zkušenosti, že bych je mlátila po těch hlavách 😠 Na jednoho dobrého jich tam je třicet na přes držku

vojtisek2007
30. dub 2013

@napolitano tak taky je to o tom,jak se ty cítíš....myslela jsem,že zdravotně je to v pořádku, jsi v normě...a ani já nemyslím, že by to bylo nějak moc....
já před prvním těhu měla 50kg....nabrala jsem na krásných 96 😝 😝 😝 a z porodnice odcházela zase s 50 - v mých sladkých 19ti letech mi to ani nepřišlo zvláštní, prostě jsem s tím počítala, ani ve snu mě nenapadlo,že by mi po těhu mělo něco zůstat.....pak se to tak nějak plácalo a drželo kolem 55 a po těch dalších dvou rarachách jsem v Eliščině 1roce měla krásných 65 kg (po Vojtovi mi zůstalo hodně, to jsem měla kolem 80ti).....ale pak začla pohodička a vyžrala jsem se za dva roky na 85...a už nechci

marton
30. dub 2013

@napolitano tak já ten pocit nemám,já to vím 😠 .Jen se vymlouvám.Před klukama jsem si upravila jídelníček,nejedla sladké,což je pro mě hrůza,miluji sušenky,čokolády...ňam.Ale šlo to.Jedla jsem ,hlavně snídala,5x denně malé porce,k tomu jsem chodila na vacushape a v té době jsme s manželem chodili do tanečních 1x týdně a fakt jsem měla raz dva dole 7kilo.Teď mám 163/56.Takže tvých 171/68 mi přijdou ok 🙂 .Ještě kde je máš?Já v zadku,v nohách a ve vytahané kůži 😠 .V prsou nic moc 😀 .

napolitano
30. dub 2013

@vojtisek2007 Tomu rozumím,člověk se hůř hýbe atd,mě bolí klouby,ale nevím zda je to váhou nebo těhu a kojením,neberu žádný vit,zobete něco?
@mataharyy Jo zabít je málo,serou mě,ale jindy zas jdou za rámec svých poviností.Ale teď mám chuť je zabíííít 😠

napolitano
30. dub 2013

@marton Kde?Stehna,zadečíček 😀😀,břicho trochu a vršek mám č 5,tak nevím.Právě jsem sežrala 2 čokošky(marcipánové milky,ňááám),kruci jak to že nemůžu zhubnout? 😀 😀 😀

mataharyy
30. dub 2013

Já mám velká prsa od přírody, ale svině kila mám na břichu, bocích, zadku a stehnech... Bych blil a co na břichu není natažené na tuku to nechutně plandá 😢

marton
30. dub 2013

@napolitano včera jsem stála 35 min.na poště,abych si vyzvedla dopisy,že ani do další školky kluky nevzali ☹ .Za mnou fronta tak na hoďku a za půl h.zavírali.Šlo jim to jako když.....
@vojtisek2007 taky se těším,že budu bez dětiček,ale ty 3 dny stačí,pak už by mi bylo smutno.Jsme na tom stejně,hlídání ze stran babiček není,což mi teď chybí,když chci do práce.Pravda,máme paní co k nám chodí v pátek odpol.a my si s manželem užíváme,ale to je krátké.

napolitano
30. dub 2013

Hurá domluvila jsem se i s druhou adresátkou 😵 ,byla jen trochu pomalejší v chápání,že ji opravdu nechci okrást,ani nevím jak bych to zvládla 😕 😀

marton
30. dub 2013

@napolitano No jo,č.5 a zadečíček 😀 .Tak to si klidně ještě čokošku dej.Já teď uspím kluky a jdu na kafe s koláčkem 😉 .

napolitano
30. dub 2013

@marton To je mi líto,tady je to se školkou jednodušší,od září malé holky mažou,ať si užijí kolektiv a já klid 😀
Koukám,že v létě uděláme velkou slezinu,mám pronajmout sál? 😀 Už aby jsme začali domlouvat datum. 😉

napolitano
30. dub 2013

@marton Prdlajs zadečíček,mám prdel jak pivovarská kobyla 😀 😀 😀 a mlsnou hubu 😀

napolitano
30. dub 2013

@mataharyy Jdi ty kecko,to nebude tak horké jak píšeš,nebo jó,hlavně že jsi zdravá a happy.Bereš nějaké vitamíny,když kojíš?

vojtisek2007
30. dub 2013

@napolitano taky mám stehna a zadek jak valach - prsa jsem měla krásný trojky, po třech dětech mi zůstali chudáci svěšený 1-2. Sladký jsem taky musela omezit - už nesladím 5kostiček cukru ale jenom dva a ne bilý ale hnědý a sladký max 1x týdně si zahřeším....páč si radši než na sladkým zahřeším na pivu 😀 😀 😀. Jinak vitamíny jsem nikdy nebrala, teď jsem akorát měla nějakou výživu na klouby - geladrink nebo tak nějak, rozpouštělo se to ve vodě, docela to i chutnalo - strašně mě začaly bolet kolena, jak jsem začla cvičit, krabici jsem dopila a novou už nezakoupila,páč bolest přestala....
@marton - to je na prd s tou školkou, jak se má potom ženská vrátit do práce, do háje......naštěstí se školkou u nás tady taky no problem, berou všechny děti od dvou let, páč tu nemáme jesle

napolitano
30. dub 2013

@vojtisek2007 No mně taky tak za rok zbydou vycucané plácačky na mouchy 😀 😀 Mám za sebou 7 let kojení a cca 2 roky mě ještě čekají,tak o tu ozdobu přijdu. 😀 Hm pivko,černý,pěkně vychlazený,už slintámMě už bolí všechny klouby a odešly mi zuby,čeká mě klinika a kompletní renovace chjo. ☹

vojtisek2007
30. dub 2013

@napolitano jo, kojení mi fakt dalo zabrat....a to jsem nekojila ani nijak dlouho - prvního vlastně vůbec a pak až vojtu,přešlo to na E a jí do 10ti měsíců, takže nějaký 2 roky a kus v kuse...to kojení bych zase brala,když tam bylo aspoň to mlíko, tak to nějak vypadalo k světu...takhle fakt ne...ale zase dobrá podprda to jistí, nikde se už nesvlíkám,tak to už neřeším....napadlo mě nechat si odsát přebytečný tuk na zadku a vrazit ho do prsou,když už ho mám 😀 ,že jo, na co implantáty,ale jako 200.000 s nejistým výsledkem jak se ten tuk usadí...takže na to kašlu

marton
30. dub 2013

@napolitano sál 😀 .
@vojtisek2007 velikost 70C,zřejmě zůstala i po porodu,ale teď je do podprdy roluju 😀 teda sem patří spíš ☹ .
To je ono,nikoho nezajímá,že chceš pracovat .Včera jsem poslala přihlášku do soukromé školky.Když to vyjde,tak mi ještě zbyde z výplaty kapesné 😉 .
Jsem na sociálku.Zatímco krafu,tak se kluci honili a Tobi sebou lupnul na hranu květináče.V mžiku krev přes celý obličej,jak z hororu ☹ .
@mataharyy kila půjdou ,jsi nedávno odrodila 🙂 .A ještě ke všemu si mladá...aúúúú.

marton
30. dub 2013

@napolitano vitamíny jsem nikdy nebrala.Jsem strašný flink.Teď jsem si po 30ti letech nechala napsat třídenní ATB,abych byla do pátka fit.Delší dobu bych je nezvládla brát.

vojtisek2007
30. dub 2013

@marton no a u vás ještě 2x....soukromá školka je asi pálka, co ? nebo je vož k nám,to možná vyjde levnějc 🙂

napolitano
30. dub 2013

@marton Co je doopravdy za velikost,když mám podprdu 75G?Mladá to komentuje slovy,mami nejdřív jdou "kozy"pak dlouho nic až pak mamka,no nezabila by si to? 😀
Jasan,sál to jistí,už se těším 🙂