Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

vojtisek2007
30. dub 2013

@napolitano tak jí řekni,že jestli bude po tobě,má se nač těšit, to budou nejspíš sedmičky ne ,?? to se ti taky blbě schání podprda ☹ - na obvod málo a na objem moc

mataharyy
30. dub 2013

@napolitano No happy jsem, ale je to dle popisu, možná i horší 😅 Ale prsa mám od 16 let velikost 75/DD, nebo E 😅 taky si je budu za chvíli asi rolovat. Jináč vitamíny neberu, já kojím tak ze 45% 😖 No ale i to je po dvou dětech na sunaru velký úspěch 😀 Jináč G to mívám na některých značkách, ale to fakt nevím co jináč je to za velikost... Ale vím že jediné kde jsem sehnala fakt pěkné podprsenky byl německý sex shop... :-/ 😀 Ale už ho zrušili
@marton Mládí hraje v můj prospěch, ale genetika proti a svině je mocnější 😀 😀

marton
30. dub 2013

@vojtisek2007 to by asi vyšlo levněji,ale musela bych si je odvážet jen na víkend 😀 .Nejlevnější co jsem našla je 6tis.s obědama,bez svačin ,za jednoho 😒 .Jinak běžne 8tis.bez jídla.Ještě že neživím rodinu 🙂 .
@napolitano 🙂 .Géčka ani nevím,že existují 😀 .Děti jsou někdy zlatíčka s tou svojí upřímností.Někdy až tak,že spadne čelist.Viz.náš nejstarší,před cca 4 lety.Jdu v zimě,v krátké sukni s kozačkama a on mi říká: mami,ať ti neofoukne frnda 😎 .Sem koukala.Nejlepší jsou ti malí.Tobi když mě čese,tak říká maminka pincezna 🙂 .

napolitano
30. dub 2013

@vojtisek2007 JJ ono se to zase vrátí do normálu ,ale teď to dělá mlíko,normál je 75D,pak si je taktéž naroluji do podprdy a bude vymalováno. 😀 😀 Jak se říká,nikdo není spokojený s tím co má,ale já si nestěžuji,mohlo býtr hůř 😀 ,ale né o moc. 😀 😀

marton
30. dub 2013

Na seznamu je článek jak zhubla ségra Brzobohatého.Móóc ji to sluší...4 velikosti..změna barvy vlasů 🙂

napolitano
30. dub 2013

@marton Kruciš to je pálka,to vyděláváš jen na školku.Jinak znají i další písmenka,i K 😕 .Prcíkové umí potěšit,viď 🙂
Kámoška byla na návštěvě a Verča začala řešit,proč nemá mimi,jsem jí řekla,že nemá tatínka pro mimčo,odpověď:půjčíme jí našeho,ten miminka umí.A kámoška urychleně odešla 😨 😀
@mataharyy Zkus www.rajpradla.cz ,mají i velké 😀 ,ve Varech ti ušije paní na míru za 500,-,široká ramínka atd,pohodlíčko. 😵

napolitano
30. dub 2013

@marton Ty bláho,bych ji ani nepoznala 😲

marton
30. dub 2013

@napolitano jako Ká u podprsenek?To už je ale o zdraví,ne?
Chytrá holčina 🙂 .Kdy ona je narozená?

napolitano
30. dub 2013

@marton Nevím jesti o zdraví,asi jo,o záda,ale tahat bych to nechtěla.Přesně 13.9.2009,chytrá a vyčůraná 😀

marton
30. dub 2013

@napolitano tak to je od kluků o rok.Ti jsou srpen 2010,ale někdy mi přijdou strašný mimina.Výrazem stopro,jsou i mrňaví.Když se mi podaří udělat nějaké fofo,tak ho sem dám 🙂 .

napolitano
30. dub 2013

@marton Juknu ráda,jen co se ti povede je ulovit 😀,u nás zase všichni tipují víc,je jí kus 🙂

mataharyy
30. dub 2013

Tak jsem KO 😀

vojtisek2007
30. dub 2013

tak co ženy,máte namazaný a připravený košťata 😀 😀 😀

....právě jsme přijeli z PPP, no a budeme dál řešit, co s tím Vojtou, chlap chápe,co a jak,ale pořád si myslím,že do září daleko a udělá nějakej pokrok a byla by "škoda" ho brzdit...no a já už jsem hotová, V mi tady doma brečí, že do školy chce, strašně se těšil, jde tam jeho nejlepší kamarádka ze školky.....tak už se musíme dobrat nějakýmu konci a já už normálně nemám sílu pořád dokola říkat jak to vidím já.....asi rezignuju a bude. 😒 Vůbec nejlepší by bylo,aby to někdo rozhodnul za nás, což asi nepůjde....

Jinak zakoupena krabice červeného vína na svaření - chlapovi se u toho kroutily prsty u nohou, je vinař, a krabicový víno,to je něco pro něj....já ale nejsem a na to abych to svařila s cukrem a kořením fakt nepotřebuju 0,7 ze 250,-Kč...navíc, když v tom nevidím rozdíl, nepoznám dobré víno.....

tak si to baby užjite ten náš slet a v pořádku se zase vraťte 😀 😀 😀 ať se nás tu zítra sejde co nejvíc.
Pa

napolitano
30. dub 2013

@vojtisek2007 Letu zdar 😀,také rozlišuji pouze 2 vína,sladké,kyselé a to si dosladím 😀 😀 😀 .No a teď s tím malým,babo raď,máš to těžké ☹
@mataharyy Copak,copak? 🙂

mataharyy
30. dub 2013

@vojtisek2007 svařit lze i krabičák, dobré víno se pije a pije, až se vypije, nekazí se varem 😀
@napolitano ale patálie, jak jináč 😀

napolitano
1. kvě 2013

@mataharyy A jéje 😒

mataharyy
1. kvě 2013

@napolitano no tak nějak 😖

napolitano
1. kvě 2013

@mataharyy Je to tajné nebo povíš? 😝
Tak co kolik nás přežilo? 😀 😀 😀

mataharyy
1. kvě 2013

@napolitano Ale s bráchou patálie... Před časem ho vyhodila máma a protože se zdálo že se snaží a že je zodpovědnější, chodil do práce atp. tak jsme mu nabídli že u nás může být, jenže poslední měsíc nepracuje, vstává před obědem, pak se osprchuje a zmizí, měsíc mi říká že mi přinese peníze a ono nic... Mám dojem že jsem si ho moc vymalovala do dobra a teď ze mě dělá krávu a nějak nevím co s ním... 🙄

marton
1. kvě 2013

@napolitano já se hlásím,že jsem přežila 🙂 .Ale bylo to fajn,vzhledem k tomu,že se mi nikam nechtělo.Skončili jsme v Kbelích a ti to pojali velkolepě.Oheň,tanec čarodejnic,stánky,jídlo,kolotoče.... 🙂 .Co u vás?Manžel v pohodě dorazil?
@mataharyy na tohle téma jsme si kdysi psaly myslím v jiné diskuzi.Můžu se zeptat kolik je bráchovi?Je to vždycky těžké,když se to týká člena rodiny a musím říci,že klobouk dolů před maminkou,že měla sílu ho vyhodit.

mataharyy
1. kvě 2013

@marton Jo, psali. Bráchovi bude 23. No ona máma ho vyhodila v okamžiku kdy to právě vypadalo že se snaží a venku bylo zrovna mínus deset... Tak jsme ho vzali k nám, že když se snaží, tak ať ho to zas nepřejde, jenže jak zjistil že má zase pohodu, tak na vše kašle... Nebo to tak minimálně působí a mám čím dál více dojem že ze mě dělá krávu... 🙄

napolitano
1. kvě 2013

@mataharyy Já bych věděla,vyhoď ho,jinak se z toho zblázníš a pak budeš mít zle i s chlapem,vím líp se to řekne než uděla.Já s bráchama už nekomunikuji cca 3 roky 🙄
@marton Není to manžel 😀 😀 😀 ,tak ráda ho zas nemám,abych si ho vzala 😀 ,jo dorazil v poho,ale večer jsem padla za vlast 🙄

mataharyy
1. kvě 2013

@napolitano No právě dumám jak na to... Byli jsme domluvený na nějakých věcech a ono hov... Za tu dobu co je tu mi dluží už šest litrů, ví že manžel dostane výplatu až kdo ví kdy, ví že mi ještě neposlali peníze z úřadu a že se to celkem sype a nic... Ještě začal polemizovat nad tím zda 1000,- na týden (bydlení, strava, praní - prostě full servis) není trochu moc, ač jsme se tak na začátku domlouvali... Vůbec nevidí kolik vody a elektriky profrčí...

Kdyby jsme neměli zrovna období zvané "vše se sere" tak by to bylo snazší, ale postrádám myšlenkovou racionalitu, asi ještě vlivem šestinedělí a toho že je toho teď moc 😅 Ještě jsem všem říkala, jak se změnil, že si zaslouží šanci a jak dopadnu... dostaneme se ještě víc do háje. Už ať je konec května, pak by se to mělo všechno ustálit a už by mělo být zažehnáno spoustu průserů 😅

Jináč jo, racionální řešení je vyhodit ho, vím to a vím že se tomu nevyhnu, ale pořád řeším, že mi je ho líto a kam půjde atp. (jak kdyby to byla má starost :-/ ). Ale volba mezi dospělým bráchou a nezaopatřenými vlastními dětmi je jasná, nemůžu a nechci potopit celou rodinu pro někoho kdo si to za jedno ani neváží a za druhé se ani nesnaží. Problém je, že včera jsem s ním o tom chtěla mluvit a nedorazil domů, tak snad dnes...

marton
1. kvě 2013

@mataharyy tak trochu mě napolitano předběhla v tom co jsem chtěla napsat.V jeho věku by mohl mít rozum,ale pokud si asi nenamele pusu,tak mu to tak bude vyhovovat.Píšu asi,protože výsledek je nejistý a proto jsem psala o tvé mamince.Teoreticky člověk ví,co by měl udělat,ale když jde o jeho dítě ☹ .Já si už rok říkám,že nechám svého 19ti letého syna ať si taky natluče.A ještě jsem to nedotáhla do konce.Chlapi to mají jinak,manžel by vše řešil radikálně,ale ty mateřské city...
@napolitano jéé,no promiň jsem nevěděla,že to není manžel 🙂 .Tak nějak mě to při čtyrech dětech nenapadlo 😀 .

napolitano
1. kvě 2013

@mataharyy Bohužel tuto situaci znám,jestli chceš přežít,nic jiného ti nezbývá,než to radikálně vyřešit,jinak to bude na úkor rodiny a jediný kdo bude spokojený bude...hádej 😠 Je dost starý,tak ať se postaví na své nožičky. 😝

napolitano
1. kvě 2013

@marton 😀 😀 😀 😀 😀 v poho 😀

mataharyy
1. kvě 2013

@marton Ono s mámou to tam je složitější (to je taky kapitola 😀 ). No jsem toho názoru, že chlap to řeší prakticky, ne citově a bohužel čím dříve toto vyřešíš, tím větší pravděpodobnost je, že se zvedne... Fakt to vidím na bráchovi, jak nemá nůž na krku, na vše kašle. Dostal tolik příležitostí, ale každou nesmyslně zahodil, od nás to byla poslední natažená ruka a dělala jsem to hlavně pro své klidné svědomí a pro druhého bráchu, aby neměl pocit že jsem se na něj všichni vykašlali. Druhý bratr je cíťa a hodně špatně by to nesl, tak takto jsme udělali co šlo, víc už prostě nejde... 😖 Jen se z toho vymotat, ale zas možnost měl stejnou jako my... Já odešla z domu v šestnácti a nikdy mi nikdo takto a tolikrát nepomohl, máma na mě úplně kašlala, táta se snažil, ale zas měl v péči druhého bráchu, tak nemohl dělat zázraky, no a tento bratr... Ach jo, jsem zralá na panáka 😀

marton
1. kvě 2013

@mataharyy všechno co píšeš je svatá pravda a já sama u sebe vím,že nedělám dobře,ale nemůžu si pomoct 😖 .Co bráchovi důrazně říct,že finito a má pár dní aby se vzchopil?To už ale asi od vás ví,co?Jasně měli jste všichni stejnou možnost,ale každej jste očividně jinej.U nás je to naopak,syn má velký nadstandard a přijde mi,že to nevidí 😒 .
Panáka si dej večer 🙂 .

mataharyy
1. kvě 2013

@marton No jiný, jak jiný 😅 Já jsem z domu odešla brzy, takže smysl pro povinnost se musel velmi rychle vybudovat, protože nájem za mě nikdo nezaplatil. Nejmladší brácha naštěstí dostudoval, táta ho hodně držel a ví že aby něco měl, musí pro to něco udělat. A tento bratr, on hezky mluví, fakt když s ním člověk mluví, tak by mu dal i poslední korunu, ale tím to hasne, jak něco nejde udělat pusou, má s tím velký problém. A přitom má tolik nápadů a kdyby se do něčeho pustil... Jenže jak se má zvednout a přijít v čas do práce, je potíž 😖 Celá rodina jsme s tím dlouho bojovali, pak se odstěhoval a bydlel sám, zdálo se že je to dobrý, ale pak zas jak když utne, na vše začal kašlat, vrátil se domů a... Jenže máma zas dokud se jí to hodí, tak se ho zastává a drží si ho, to je ten problém, jenže pak začal pracovat a začal se lepšit, což se jí nehodilo, protože by na ní nemusel být závislý, tak ho vyhodila, mě ho bylo lít a teď řeším jak ho donutit aby zase začal něco dělat, nebo odešel, aniž bych se s ním hádala atp. No prekérka to je, ale vyřešit se to musí... Sama sobě jsem před týdnem říkala že do pátého se to musí rozseknout 😎

napolitano
1. kvě 2013

@mataharyy Nezbývá nic jiného,než ti držet palec.S usměvem jde všecho líp,s rumem to jde samo. 😉 😀