• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čtvrté dítě, není to moc?

10. února 2016 
@napolitano Beru tvou radu, jdu pohledat rum :grinning: :grinning:
1. kvě 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mataharyy Lovu zdar :grinning: Zbyde i na mne? :sweat_smile:
1. kvě 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ci takýýýýýý trochu rumu - snažím se nahustit do dítka linerání rovnice - zřejmě nadlidský výkon :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vojtisek2007 Hojky,tak půjdem spolu,určo ho má dost :grinning: Tak tyto radosti mě teprve čekají :rolling_eyes:
1. kvě 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano no zdárně mám za sebou mnohočleny a oxidy,sulfidy v chemii a teď máme ty lin.rovnice....už to jakž-takž chápe, takže se pustíme do rovnic se závorkama....ble...se těšim na večer - cvíčo a pivko :grinning:
1. kvě 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vojtisek2007 To mám jednodušší,oba prarodičové jsou kantoři,táta-chemie,fyzika,biologie,mamka-národka :wink:
1. kvě 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 Ale ty jsi šikulka :slight_smile:
1. kvě 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano
@vojtisek2007 rumu dost, kde jste?? :confused: :grinning: :grinning:
1. kvě 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mataharyy Já jsem tady :grinning: :grinning: :grinning: a bumbám houbu :grinning: :grinning: a kde jste vy??? :grinning: :grinning:
1. kvě 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano No taky tady, to je divné že tě nevidím :grinning: :grinning: Houbu, kurňa to jsem nepila víc jak šest let :sweat_smile: :grinning: Ale místo toho se můj strašně šikovný choť dal do pečení chleba :dizzy_face: :wink: (pozn. redakce, bez domácí pekárny :grinning: )
1. kvě 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Můj chleba nepeče,ale udělal mi nový tál na kamna,taky šikulka,když chce :grinning: Houbu já můžu,je to sladké :sweat_smile: :grinning:
1. kvě 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@napolitano šikula, šikula :slight_smile: Jo je to sladký, dobře se to pije, ale ty následky... :grinning: :grinning:
1. kvě 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mataharyy Myslíš tu bolest hlavy,kocovinu a žlučníkový záchvat?To neznám :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držte palečky,Filinka by měla každým dnem porodit. :slight_smile:
1. kvě 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano Jo přesně to co taky neznám :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: Už jo, tak to držím pěsti, ať to zvládnete pak koukej vyfotit, jsem zvědavá jak vypadá malá velká fila, takto čerstvé jsem ještě neviděla :sunglasses:
1. kvě 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je to houba?Já tu piju mátový čaj,to asi nebude nic podobného,co? :grinning:
@mataharyy náš synátor nechodí brzy ani do školy :frowning2: .Ani to nemůžu svést na geny,i když možná můj tatínek byl taky rebel :frowning2: .
@vojtisek2007 ty jsi dobrá,ty takhle procvičuješ s dítětem učivo :wink: .
1. kvě 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy To víš,že jo :wink: ,taky si musíš vybrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marton Houba je cola+víno,se stydím,ale opravdu nejsem vinař :sweat_smile:
1. kvě 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marton brácha nechodil do školy vůbec, už potom :sweat_smile: :grinning:
@napolitano no já si vyberu velmi ráda, už jsem i vymyslela kde bude mít pelíšek :dizzy_face: :grinning:
1. kvě 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy No vidíš jaká jsi šikulka :wink: .Brácha je tedy.......? :sunglasses:
1. kvě 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli chcete vidět něco pěkného,jukněte k @sarinka,hafíci :dizzy_face:
1. kvě 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@napolitano tak to neznám.Není divu,víno mám ráda jen sladké,nejlépe slámové a vůbec jim nerozumím :wink: .Colu mám ráda s rumem a vodku s džusem :slight_smile: .
@mataharyy kdy přestal brácha studovat?Dnes mi volala kamarádka,že ji kluka nepustili k matuře.Ach ty děti :frowning2: .
1. kvě 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marton Byly doby,kdy mi říkali rumová pralinka,ale teď mi tvrdé nedělá dobře :frowning2: :grinning:
1. kvě 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@napolitano no brácha je kdo ví kde... zítra máme jít na info schůzku, tak tvrdil jak dorazí v čas, že ráno vstáváme no a ještě tu nebyl :rolling_eyes: Ale dlabu na to, jdu si dát sušit sako, dám kávu, manžel dopekl chleba. No a půjdu chrnět. Už mám jasno a víš co, pak budu jak táta, tomu vyčítají že si pořídil psa a kašle na děti (což není pravda), no tak mě taky pak můžou říkat že jsem dala přednost file před bráchou :grinning: :grinning: Ale fila je věrná a neodrbává člověka :grinning: :grinning:
1. kvě 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marton Nejhorší domluva je s puberťákem :rolling_eyes: Mami na zítra potřebuji 250,- a velkou sváču,jedem na výlet na letiště,takhle v 21:30 ideální a včasná informace. :rolling_eyes: :grinning:
1. kvě 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mataharyy Jj pesanovy dáš povel on poslechne a ještě ti dá hubana :grinning:
1. kvě 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marton Brácha přestal studovat několikrát, korunu tomu dal loni když se konečně propracoval k závěrečkám a vykašlal se na ně, prý teď si dodělá výučák, ale... :sweat_smile: Jako kdybych ho nevarovala a nebyl dostatečným odrazením :sunglasses:
1. kvě 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano Tak, tak a víš co strašně se na něj těším, je to i velmi funkční způsob jak si některý rodinný příslušníky od těla. Část se urazí, další se s námi přestanou bavit, že jsme zešíleli a zůstanou jen ty co za něco stojí :sunglasses:
1. kvě 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mataharyy Tomu se říká redukce příbuzenstva,ale vím o čem mluvíš :angry:
1. kvě 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano to taky miluju.Co sváča to se třeba splácá,ale zvykla jsem si na kartu a dost často nemám hotovost.A oni si na to nezvykli a nemůžou mi říct včas.Mladší jde zítra k holiči a co myslíš,já zase nemám peníze.Musím naběhnout na manžela.Starší se zase diví proč dělám sváču,když jsou matury a jdou do divadla.Jestli já se o ty děti málo nezajímám :unamused: .Když mě takhle vytočí,tak si vždycky vzpomenu na průpovídku z filmu líbáš jako bůh...víte co na týhle rodině miluji?....její rozmanitost...každou chvíli mě nasere někdo jiný :grinning: .A že nás je hodně :slight_smile: .
1. kvě 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek