Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

napolitano
1. kvě 2013

Hezky se vyspinkejte,jdu odpadnout 🙂

napolitano
1. kvě 2013

@marton Tak to pěkně sedí i na nás 😀 😀 😀 Mě z nich jednou trefí,nebo dvakrát? 😀

marton
1. kvě 2013

@mataharyy komu není rady.....kdyby alespoň makal a neparazitoval na vás 😠 .Držím pěstě ať to dáš až spolu dáte řeč.
Holky dobrou.Poslední dobou chodí manžel spát dříve než já a to není pro manželský život dobré 😀 .

napolitano
1. kvě 2013

@marton Taktéž jdu hajat,pá

mataharyy
1. kvě 2013

@marton
@napolitano taky půjdu, tak dobrou noc 🙂

vojtisek2007
2. kvě 2013

čus ženy, už jsem tu, včera večer konečně relax - cvičo a pivo potom 😀 ,ale domu jsem se dostala po pulnoci, na čarodky někdy po druhý, a mladoši mě nenechali ani včera přispat a dnes do prace, takže vstavačka v 5...tak jsem nějaká k.o. a ani jsem moc nechlastala
@marton - musim procvičovat - páč je v osmý a teď na rodičáku jsme se dozvěděli, že mu vychází asi 6 čtyřek 😝 😝 😝 😝 , do ŽK si samo nechával zapisovat jen ty lepší známky, takže docela zděšení, navíc není hloupej, jen na to sere, takže tím víc to sere mě....takže se učíme spolu, předevčírem Máchův Máj, předtím ty oxidy a sulfidy, teď máme v matice ty linea.rovnice a zkoušela jsem s ním němčinu - jenže tu jsem nikdy neměla, takže ty slovíčka čtu anglicky, takže blbě, tak jsem je potom četla,tak jak je to napsaný - taky blbě - no to nevím, jak se s ním budu učit.....v přírazu máme smysly - takže dobr, vypracovali jsme referát na sluch....no musí chlapec zabrat, jinak ho asi vyhodim....je to flink a to ze srdce nejsnáším, já sama bych si nafackovala, kdybych měla někdy donést z něčeho třeba trojku...na základce myslím,na střední už jsem na to srala samo taky...ale na to má čas,ještě na žádný škole ani není
@mataharyy - teda bráchové stojí za to, viď....tak držím pěstičky,ať to s ním nějak zkoulíte.....

marton
2. kvě 2013

@vojtisek2007 ahoj,trochu to znám.Fíla je taky v osmičce a je to strašný rok.On měl až do 6té samé jedničky,pak pár dvojek,dělá mu problém čeština.Trochu ho s učitelkou "podezíráme",že má slabou disfunkci,ale že to svojí inteligencí zvládá.Jenže on teď v pololetí z té češtiny přinesl 3,počítali jsme s tím,takže ok,ostatní měl dobré,průměr 1,5/to vím poto,že tohle vysv.se už píše na přihlášky/,ale co byla bomba on teď přines kouli ze čtvrtletky 😠 .To jsem se musela posadit.Tak jsem mu dala pár rozborů a další šok.Normální mimóza ☹ .Dva dny jsem mu dávala jen jednoduché věty,teď už je zvládá,od příštího týdne najedeme na souvětí...ach jo.Vůbec nevím,že berou lineární rovnice,se ho zeptám.On je šikovne na Z,D,Bi,docela i fyziku...vůbec nevím kam bude chtít za rok.Do pololetí to byl gympl 😒 .Tak ať to synovi jde 🙂.

vojtisek2007
2. kvě 2013

@marton musí mu to jít, jinak ho roztrhnu jak hada. chápu, když někomu něco nejde, snaží se a fakt to nejde, jenže Honza je prostě flákač...navíc tak puberta s ním mlátí úplně nehorázně. Tak jemu jde zase čeština,dějepis,zeměpis...i z blbý hudebky má 4 protože on zpívat prostě nebude. Tak to H.má ve střední škole jasno - chce na rybářskou - takže buď Třeboň nebo Vodňany....uvidíme

napolitano
2. kvě 2013

@marton
@vojtisek2007
Jak já vás chápu,můj jedničkář mi od šestky nosí trojky a já kvetu,přesně jak říká @marton,není blbá a na jedničky má a o to víc mě pěkně "sere" 😠

marton
2. kvě 2013

@vojtisek2007 když ono je taky lepší,v našem případě,sedět u počítače,víš 😠 .4xtýdně je na tréninku a zbytek je schopen se zavřít v pokoji a krafat s klukama.A přesně to vystihla paní učitelka....když někdo spoléhá na svoji inteligenci,tak pak děti ,kteé jsou pilné ho raz dva můžou předehnat.Ale to se jim ve 14 těžko vysvětluje.Známé syn taky chodil na rybářskou,tuším Třeboň.Pražský kluk,teď má domek u lesa,zvířata....strašně spokojenej 🙂 .
@napolitano asi na ni taky nic neplatí,co?

vojtisek2007
2. kvě 2013

@marton tak počítač jsem mu zatrhla už v pololetí - může na něj max když dělá něco do školy...teď už nesmí ani ven...pouze když venčí psa. 2x týdně má trénink. o víkendu jeden den padne na zápas a jinak se musí chlapec učit,učit,učit...a má hrozbu,že pokud vysvědčení na konci nebude tak nějak normál - ne podle mých představ, páč to je max dvě dvojky 😀 😀 😀 - má doučování na 4hod denně po dobu celých letních prázdnin +samozřejmě dál zarach na PC a ven,ať si chlapec vybere,záleží to jenom na něm. MInulý víkend jeli kluci stanovat, on byl doma, přemlouval, sliboval, pak i vyhrožoval - ať se naučí chlapec nést následky za své "chování"....v tomhle jsem absolutně nekompromisní....ale co ti budu povídat, stojí mě to spoustu sil...a když si přestavím, že ještě 2x to mám před sebou...uf

vojtisek2007
2. kvě 2013

holky poraďte, potřebuju koupit nový nádobí - talíře,talířky,hrnečky - nějakou sadu - ale nechci nic super-moderního - žádný zuřivý barvy a hranatý věci.....ale taky nechci cibulák 😝

mataharyy
2. kvě 2013

Jsem domáá 😀 😀 A od soboty školení 😵 😀

Jináč jsem hodila řeč s bratrem a uvidíme, do konce týdne mi má donést dlužné nájemné a do 17. doplatit další měsíc, když ne tak musí pryč, hádám to pochopil a bude se činit 😅

marton
2. kvě 2013

@mataharyy 🙂 samé dobré zpávy.Tak to má být 😉 .Udělala jsi co se dalo,teď je to na něm.Taky mě dnes čeká pokec se synem.Tak pěkně rebeluje ve škole,že by p.ředitelka byla nejraději,aby šel čtvrťák prudit jinam 😠 .Blbý je,že s ní úplně nemůžu souhlasit,a to jsme rodiče,kteří nejdříve řeší dítě a pak školu,ale ona po něm jede,protože on není schopen se starat jen o sebe.Jinej už nebude.Jak nakonec vyřešíte to tvoje školení mimo domov?
@vojtisek2007 to jsi mě pobavila,dvě dvojky 😀 .Zkusím to dnes na Fílu.Přesně vidím ten ksichtík,jestli jsem neupadla.Malej velkej má svůj pokojík?Někde na stejném patře jako vy?/nevím zda máte byt či dům/.Ptám se,protože velký kluci jsou v patře,zavírají si dveře a já jaksi ztrácím přehled,pokud tam neustále neběhám.A taky můj manžel není zastáncem trestů,má pocit,že v tomhle věku už fakt ne a že sami musí vědět co dělat,aby nemuseli k lopatě 😒 .Protož on to věděl 😉 .
Talíře bych taky potřebovala.Mám takové přírodní pálené z Makra.Chtěla jsem je tam dokoupit a když jsem viděla talíř za cca 170 kč a hrníček za 130,tak jsem si řekla,že lepší nová sada.Úplně blbé nemají v Globusu,ale to nevím zda je pro tebe k něčemu.

vojtisek2007
2. kvě 2013

@marton , tak já ty známky beru podle sebe.....jo,má svůj pokoj,ale sebrala jsem mu noťas - odvezla do práce - jistota,je jistota, a další PC je v obýváku, a tam to mám pod kontrolou...navíc, mu zadám co se má naučit a za hodinu/dvě ho zkouším, nebo děláme něco společně....můj chlap taky zastáncem trestů není,já udělala teď razantní krok, protože fakt nechci,aby si to posral...
já mám právě sadu nádobí - takové to kouřové sklo,ale už mě neba a i už není komplet, v globusu mě nenapadlo,vidíš.....

napolitano
2. kvě 2013

@vojtisek2007 Našla jsem co zabírá,jezdí každý rok s dědou do Alp na lyže,budou-li nejede nikam a jak se pěkně snaží,už vytáhla dvě trojky 😉 a pak,že to nejde 😀

marton
2. kvě 2013

@vojtisek2007 jéé to nádobí jsem měla taky.Dala jsem ho mamče a jakou parádu ještě nadělá 🙂 .Mě se v g.líbí takové hnědobéžové přírodní nebo uprostřed s nějakou sedmikráskou,či co to je za kytku.Mám ráda chalupářský styl.Taky žádnou velkou modernu 😉 .Takhle jak píšeš jsem se učila s nejstarším,byl na to i čas.
Tak jedu si do servisu pro auto,ať můžu zítra frčet 🙂 .
@napolitano super,když je něco co je táhne 🙂 .Nepsala jsi před nějakým dnem,že máš přihlášku do autoškoly?Tak jak jsi na tom?

napolitano
2. kvě 2013

@marton 😀 Ještě jsem nedošla k doktorovi pro potvrzení 😅

mataharyy
2. kvě 2013

@marton No školení mimo domov budeme řešit jediným možným způsobem, já pojedu a manžel s dětmi bude doma. Koukala jsem kde to je a není reálné poblíž sehnat ubytování a už vůbec se tam s dětmi dostat autobusem/vlakem... Takže si vezmu odsávačku a budu si dělat "romantické" seance s odsávačkou... Ono to moje kojení, nekojení je stejně na hovno ☹

mataharyy
2. kvě 2013

@napolitano jestli ta práce bude opravdu nějak rozumně vydělávat, tak koncem léta/začátkem podzimu jdu také do autoškoly 😉

napolitano
2. kvě 2013

@mataharyy No do té doby už snad budu aspoň zapsaná 😀 😀

marton
2. kvě 2013

@napolitano tak šupky dupky.Uvidíš,že si pak řekneš proč jsi nezačala dřív 🙂 .
@mataharyy to je na dva dny?Abys stihla i něco jiného a pořád jen neodsávala 😀 .Ale jestli to bude něco jako se zúčastnil kdysi nejstarší syn od OVB,tak to je snad jen část dne školení a pak raut 😉 .

mataharyy
2. kvě 2013

@marton No má to tříhodinové bloky a mezitím pauza 🙂

napolitano
3. kvě 2013

@marton No doufám,že to zvládnu 😅

vojtisek2007
3. kvě 2013

čau ženy, taky je u vás tak pěkně 😠 😠 😠 ???

@napolitano jistě že to zvládneš....já si dělala řidičák taky až když jsem rok tahala nejstaršího kluka 6 km denně na kole do školky, pak 3km na nádraží na vlak nebo bus, tím dojed do práce a odpo v opačném směru...v horku,dešti,mrazu, s nákupem apod....fakt lahůdka...což v létě to šlo,ale když lilo,nebo v zimě 😝 už bych to nedělala, takže v nějakých 21 jsem si udělala řidičák a první auto co jsem si koupila byl automat, který jsem měla rok, a po roce v poho jsem si koupila malou krásnou corsičku....já musím auto vybírat tak nějak srdcem - musím si k němu vybudovat vztah - neumím jezdit s každým autem, jsem asi pošuk,ale mě to pomáhá, že si s tím autem "sednu"...a dneska jezdím všude a bez problémů.....jela jsem sama i se všema dětma z dovolený z Chorvatska a úplně v pohodě...co čubina, nerodíte už ?

@marton u OVB dělal chvilku bratránek,ale asi nic moc....
@mataharyy tak si užij školení, oddáchneš si od dětí

mataharyy
3. kvě 2013

@marton
@vojtisek2007 No já OVB nějak nemusím, v Čechách má strašně špatné jméno, přitom my jsme měli na Slovensku fin. poradkyni z OVB a byla úžasná... Ono OVB dělá rychloškolení a většinou jejich poradců jsou lidi co donutí podepsat i vlastní úmrtní list 🙄 Tak doufám že tato společnost bude lepší, když jsou druhou nejlepší firmou v oboru u nás 😅

Jináč já než odjedu, tak dostanu asi infarkt, nemám co na sebe, nemám plavky, vůbec nevím jak to na takovém školení chodí, nevím do čeho jdu... Jsem nervák a toto mě deptá 😀

vojtisek2007
3. kvě 2013

@mataharyy kde máš to školení ?

mataharyy
3. kvě 2013

@vojtisek2007 v nějakém hotelu u polských hranic 😅

napolitano
3. kvě 2013

@vojtisek2007 Já už toho tahání busem,mám dost,ale ve stresových situacích,zmatkuji a z toho mám strach 😖 .Každým dnem by se měla rozsypat,když to nebude do pondělí,jdem na císaře ☹
@mataharyy Asi jsem tupec,co jsou OVB? 😀

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy Víš jak je ten lifting teď v akci,tak už jsem 5 sad prodala a dalších 12 mám objednáno-prodávám za 198,- a můžou mi urvat ruce 😀 😀 😀