Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

napolitano
3. kvě 2013

@vojtisek2007 Pa,hezky si odpočiň 😉 😀

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano no jen počkej postaví tě do pozoru a budeš salutovat památkovému komisaři 😀 😀
@vojtisek2007 Páá pa a relaxuj, pokud to půjde 😀

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy No právě,budu ho muset podplatit 😀

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano spíše doporučuji zazdít do příčky, nebo tak něco 😀 😀

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy Dát sežrat psům 😀

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano To mě napadlo jako první 😀 😀

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy To říkám,že tě adoptuji 😀 😀 ,kdy že to dorazíš? 😀

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano třeba hned 😀 😀 😀

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy Nastartuj koště a ať jseš tady 😀 😀 😀

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano No a co kdy ty plánuješ cestu směr Praha 🙂

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy Tímto směrem bohužel létám málo,ale budu to muset naplánovat,když si nás vyzvedneš na florenci,tak třeba příští týden 😉

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano Si vás klidně vyzvednu to mi problém nedělá, dumám kam vás uložit 😀 😅

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy Do sklepa?Bych vzala jenom prcka,holky mají naplánované prarodiče 😀

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano no tak já můžu prakticky kdykoliv (krom dnů školení), ale sklep nemáme 😀

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy Kdy že máš to školení,uděláme přepadovku 😀

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano zítra, pak úterý, středa, pátek a celý víkend, pak úterý, čtvrtek, úterý, čtvrtek a neděle zkoušky 😀 😀 😀

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy Špatně načasované,tak to holt budem muset odložit 😀

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano no tak když ne dřív, tak se uvidíme za pár týdnů 😀 😀

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy OK jsem pro 😝

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano no a pak naplánujeme nějakou tu akci všechny 😀 😀

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy Ještě lepší nápad 😉

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano že, otázkou je, kdy a kde 🙂

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy No to budem muset domluvit aby to vyhovovalo všem 😵

vojtisek2007
4. kvě 2013

dobré sobotní ráno kočky 🙂,koukám, že plánujete nějakou akci 🙂 ,doufám, že počítáte i se mnou !!!

mataharyy
4. kvě 2013

@vojtisek2007 to si piš, to bude velký slet čarodějnic 😀

napolitano
4. kvě 2013

@vojtisek2007 😀 No jasan,čím víc, tím líp. 😀

vojtisek2007
6. kvě 2013

no dámy, kde jako jste 🙂 ???
já včera rozesadila na záhonku asi 3miliardy ředkviček a salátu...a jinak víkend celkem tradiční - já doma s dětma, chlap v práci 😝 😝 😝 se na to už vyseru a bude, navíc asi byli nějaký erupce na slunci,protože od pátku, co jsme přišli ze školky tak byli jak posedlý,uřvaný,furt se hádali nebo šťouchali i ten velkej s nima....normálně jsem se včera večer už těšila, jak je dneska odložím do školky a půjdu si oddechnout do práce... 🙂 🙂 🙂

jo a jinak jsme "se dohodli" a Vojtík nastupuje v září do školy....už jsem prostě rezignovala 🙄

mataharyy
6. kvě 2013

@vojtisek2007 Tady, tady 😎 Takže nakonec škola jo? A na čí naléhání jsi rezignovala, na Vojtovo, nebo manželovo? 😕 Budu držet palce, ať to zvládneš, tedy zvládnete bez větších stresů a pohrom 😉

vojtisek2007
6. kvě 2013

@mataharyy rezignovala jsem tak nějak všeobecně, na oba dva, i ředitelka ve škole se podivovala - známe se osobně - takže zná i mého mužíčka...no povídala, holka nemáš to lehký, viď...já byla potom normálně zralá na panáka....Jaký bylo školení - pocity a tak ?

marton
6. kvě 2013

@vojtisek2007 já ty moje lásky asi přiškrtím dnes 😠 .Takový krásný víkend v lázních a dnes už jsem zase nějaká vyčerpaná.A ještě ke všemu lije,tak budeme koukat jen z okna.Cože ta škola?Už to vypadalo,že to manžel pochopil.Snad nebude litovat 😒 .Kdyby jeden věděl co je dobře.