Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

marton
8. kvě 2013

@lucisa jo,jo ale jak se to blíží,tak mě to nějak více docvakává 🙂 .Ono si to pak sedne,ale u mě už je to poslední oddych od práce až do důchodu 😀 .

marton
8. kvě 2013

@mataharyy To je taky dobrák,od pondělí se neozvat 😠 .Kam razíte na procházku,když je tak krásně?

mataharyy
8. kvě 2013

@marton No to proto že mi měl dát ty peníze, tak se neozve dokud nebude potřebovat něco z těch věcí co tu má 😝
Na procházku nikam, děti (větší) spí a já za chvíli odcházím na školení 😅

napolitano
8. kvě 2013

@mataharyy Umírám ☹

napolitano
8. kvě 2013

Ahoj holky,právěj sem prožila nejhorší dny mého života,v sobotu jsem s malým skončila v nemocnici,měl alergickou reakci,nevím na co,až se začal dusit,pustili nás až dnes,muž tedy zůstal doma,vzal čubu k vetovi až v úterý,štěňata mrtvá,neapolka se přežrala a blbla a zařvala na torzi žaludku,k vetovi to nestihl a dnes zemřelo Kačence morčátko na které byla fixovaná,nejí,nemluví.
Prosím máte někdo dobré zprávy?Nutně je potřebuji.
A jako bonus má moje mamina zápal plic.

marton
8. kvě 2013

@napolitano ☹ .Tak ráda bych tě něčím potěšila,ale napadá mě pouze,že když se něco sere...Hlavně že je malej v pořádku.On už baští nějaké příkrmy nebo čím to mohlo být?Kačenky je mi moc líto,to se tak špatně dětem vysvětluje,ale to ji přebolí.O pejskách ani nemluvím ☹ .To jsem tě teda pobavila,co?

marton
8. kvě 2013

@mataharyy teda ty budeš chytrá 😀 .

mataharyy
8. kvě 2013

@napolitano No shrnuto a podtrženo, dá se na to říct jediné "ty vole...". Doufám že Míša je v pohodě a snad už se to nezopakuje. Kačku to přejde, neboj ono ten odchod mazlíčků bolí, ale přebolí, určitě se z toho brzo dostane 😉 Hlavně se drž, znáš to, když podělat tak vše naráz, tak se drž a nenech se tím udolat, za každým mrakem svítí slunce 😉

@marton to si piš, já budu tak chytrá, až budu nejchytřejší 😀 😀 Ale dnes mám dost, pořádně jsem se nevyspala, pak dvě a půl hodiny školení, jsem jasná 😅

vojtisek2007
9. kvě 2013

@napolitano no ty vole 🤐 ,co k tomu dodat 😔 😔 😔 , snad jen holka drž se, držte se všichni....moc na Vás myslím. Co Michálek, v pohodě ? a Kačí ? je mi to tak líto ☹ ☹ ☹

napolitano
9. kvě 2013

@marton
@mataharyy
@vojtisek2007 Mišánek je už v pořádku,papá jen kaši večer a pořád tu samou,jinak MM,prý to mohlo být štípnutí hmyzu,tudíž se to může kdykoli opakovat,přijdu o nervy.Katuška si vybrala zvířátko,koncem měsíce pro ni jedem,tak už se mnou aspoň mluví.Nejhorší je,že za to můžu já.V sobotu jsem natrhala trávu na dvoře kde lítají psi a to znamená zvětšené riziko výskytu koksidií,no a chlap si nevšiml,že pořádně nebaští a když jsem včera dorazila,bylo už pozdě ani vet už nepomohl.Stručně řečeno:jsem debil,kdybych to nevěděla,ale mně to vůbec nedocvaklo.
Teď mě ještě čekají testy s Miškou,na co je alergický.
Děkuju za podporu,jinak ten můj vůl je vůl,co dodat? 😠

napolitano
9. kvě 2013

@mataharyy Co brácha,už se aspoň ozval?Frajer,teče mu do bot tak zdrhne,jak dospělé. 😝

vojtisek2007
9. kvě 2013

@napolitano tak to je blbý, že to má asi od štípnutí - já jsem alergická na štípnutí včelou, mám jsem zkapala, když mě bodla poprvé -ještě k tomu na táboře 😖 od tý doby nikdy,ale jeden fakt neví....jinak s torzem mám taky svý zkušenosti - naštěstí jsme dojeli včas - přesně jak píšeš, nazřali se a venku blbli a skákali....ROkáč to měl za 5 minut 12....a prej se to může stát i u malých plemen, ne jen u velkých...to jsou starosti tohleto...štěňátek je mi moc líto a čubina je v pořádku ?

napolitano
9. kvě 2013

@vojtisek2007 Čuba je u veta,musí ji pohlídat,přeci jenom už je starší 😒 .Jsem taky alergik,skoro na všechen hmyz,ale až jako starší,mě nenapadlo,že už takhle prťavé mimčo může být alergické.
Strašný je,že kdybych byla doma ,nejspíš by to všechno dopadlo jinak.No teď už s tím nic nenadělám.Aspoň,že chlap neprotestoval,když si Káťa vybrala mazlíčka,to bych ho asi zabila 😠 .Mám na něj strašný vztek. 😠 😠

napolitano
9. kvě 2013

Jsem zralá na panáka,tedy ožrat se do bezvědomí. 🙄

vojtisek2007
9. kvě 2013

@napolitano co si Kačí vybrala ?a on vet řekl,že kdyby jí dovezl v pondělí,tak to bylo o.k. ?

napolitano
9. kvě 2013

@vojtisek2007 Vybrala si čínského chocholatého 😀,ona je na ty naháče .Přímo mi to neřekl,ale jelikož je to kamarád,tak naznačil.A Karel mi pak řekl,že už v neděli nechtěla žrát,tak jí to tam nechal a na to konto se neapolka přežrela.Co bys mu na to řekla? 😠

vojtisek2007
9. kvě 2013

@napolitano takže psíka....no nevim,při mý nátuře,bych ho asi kopla kamsi 😠 😠 😠

napolitano
9. kvě 2013

@vojtisek2007 Myslíš do prdele?A okovanou botou 😠 .JJ hafinku a hurá s ní do postýlky 🙂 ,cokoliv jen ať je ok,ona je strašný introvert se sklony k autismu(to máme napsané v diagnóze a celkem to sedí),ty víš o čem mluvím,viď.

mataharyy
9. kvě 2013

@napolitano no brácha se včera ozval, poslal sms s tím že dnes zavolá a zatím nic... No jeho volba 😝
S tím hmyzem je to na pytel, zvlášť když ani nevíš na co konkrétně 😖
Jé to je ten ošklivej hafan s třema chlupama na každém uchu? 😕 😀 Tak hlavně že jí to pomůže 😉 😵

vojtisek2007
9. kvě 2013

@mataharyy 😀 😀 😀 má chlupy podle toho jak ho ostříháš 🙂

@napolitano jojo,do prdele 😠 ...tak hlavně že bude Kačí v pohodě, znám to 😒 bohužel

napolitano
9. kvě 2013

@mataharyy Mi povídej,abych se bála ho vzít ven ☹ Joó,to je přesně on. 😀 ,snad jo,už baští a těší se. 😉 .Ale co pomůže mně? 😖 Rána do hlavy.Jinak neboj,štěndo už lovim,mám spoustu kámošů a nejdéle v září se rozrostete 🙂

napolitano
9. kvě 2013

@vojtisek2007 Přesně,už se těší jak jí udělá pankáče 😀 Jakej já měla strach,ale vybruslila jsem z toho,sice bude pes v posteli,ale čert to vem,hlavně že bude zas dobře 😵

mataharyy
9. kvě 2013

@napolitano Tak my jsme ty poslední s kým si lámej hlavu 😉 A která neapola to byla, ta tvá původní?

napolitano
9. kvě 2013

@mataharyy Neé,Amálka mi zůstala,to bych se asi zhroutila a z chlapa by byl bezdomovec.Tu jsem sama odrodila,rozdýchala a hned 2. den jsem musela začít s antibiotiky,takže jsem si ji vypiplala a miluju jí.Odešla ta březí ☹ .Já ho vážně zabiju 😠
Na něco jsem narazila,koukni a řekni názor. www.rozjezd.promaminky.cz
pokud se ti to bude zdát ok tak do políčka doporučil písni pgdc@seznam.cz,proč si nenechat zaplatit za něco co známe 😉 😀

mataharyy
9. kvě 2013

@napolitano Mě to píše chybu a nechce mi tu stránku načíst 😠
No jsem si právě říkala, že po Perle by to bylo dost blbé 😒

napolitano
9. kvě 2013

@mataharyy Jsem blbá www.promaminky.cz 😀

mataharyy
9. kvě 2013

@napolitano Hele mě si poslat pro smrt, ale už jsem sundala další krabici s věcmi a dělám ti tu hromádku. Tak konečně se mi snad podaří to donést na tu poštu, jsem posledních pár dní jak pitomá a nestíhám ani vařit 😀

mataharyy
9. kvě 2013

@napolitano tam není políčko doporučil, nebo jsem fakt slepá a blbá... 😅

napolitano
9. kvě 2013

@mataharyy ti pak pošlu odkaz na mail 😕

mataharyy
9. kvě 2013

@napolitano ok 😎