Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

vojtisek2007
13. kvě 2013

@napolitano no jo,ale to bude jedna kravka málo...nebo by to bylo i s příslušenstvím 😀

mataharyy
13. kvě 2013

@vojtisek2007 No protože stále mám určitý obavy, nebo spíš blok v tomto směru, přeci jen finanční poradci tu nemají kdo ví jaký start a o dobrém jménu nemluvě... Ale vím že peníze se tam točí, vím že nejsem svině, takže opravdu nebudu někomu cpát věc o které nebudu přesvědčená že je mu ku prospěchu (a to ani kdyby mi slíbili zlaté prase), takže vím že půjdu pomaleji, ale svědomitě a čestně. To že se tam prachy vydělat dají a to poměrně snadno je fakt, ale ještě si to prostě potřebuji oťukat, protože tyhle úvodní školení jsou vylejvárna, pro mě bude důležité až začnou podávat celkové info, ne jen to pěkné 🙂 A domluvila jsem se tam, že tomu dám půl roku, pak si sednu zvážím výhody a nevýhody, udělám si osobní bilanci a podle toho se rozhodnu zda budu pokračovat, nebo ne. 🙂

napolitano
13. kvě 2013

@vojtisek2007 Jak jedna a já jsem nic?Tam budem dvě 😕 😀

napolitano
13. kvě 2013

@mataharyy Chytrá holka,celá po mně 😅 😀

mataharyy
13. kvě 2013

@napolitano To si piš 😀 No ještě nechci jásat příliš brzo, ale věřím v sebe a ten systém 😉

napolitano
13. kvě 2013

@mataharyy To je hodně důležité,když něčemu člověk nevěří,blbě se to nabízí,pokud nejsi úplně bez svědomí 🙄

mataharyy
13. kvě 2013

@napolitano No právě, proto čekám na veškeré informace, pokud by to bylo bezpáteřní získávání podpisů stůj co stůj, tak jdu od toho pryč, pokud by to bylo fér, tak jdu do toho hned 🙂

napolitano
13. kvě 2013

@mataharyy To je i pojištění atd?

mataharyy
13. kvě 2013

@napolitano Kompletní finanční plán a zajištění od pojištění, spoření, investování, po půjčky, hypotéky atp. Je toho tam hodně 🙂

napolitano
13. kvě 2013

@mataharyy No otázka je jestli první co budou chtít po klientech nebudou poplatky 😀

mataharyy
13. kvě 2013

@napolitano No nemyslím, bo ty jako poradce jsi placený v provizích a ne od klienta, klient ti "platí" doporučením známých 😉

napolitano
13. kvě 2013

@mataharyy Jj nejleší reklama je spokojený zákazník 😝 ,sehnala jsem pejska taťkovi k narozkám 😵

mataharyy
13. kvě 2013

@napolitano jakého?

napolitano
13. kvě 2013

@mataharyy Táta chce anglického buldoka a už nechce štěndo,tak jsem mu sehnala pesana ,5let a je to tady kousek cca 70km.

vojtisek2007
13. kvě 2013

@napolitano no nevim,nevim,vím, že máš svoje odkojíno,ale sami to asi holky nezvládnete 😀

napolitano
13. kvě 2013

@vojtisek2007 Njn dvacku za den asi nedám 😀 ,já zůstanu u domácího chovu. 😉

napolitano
13. kvě 2013

@mataharyy Taky čekám co se mi po....,vypadá to teď moc dobře,nebo že bych už měla prů... vybrané,aspoň na květen. 🙄

mataharyy
13. kvě 2013

@napolitano no nestraš 😉 musíš být optimista 😎

napolitano
13. kvě 2013

@mataharyy Cháchá optimista,hele a mám k tomu důvod? 😀 Se říká:každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán,no a u nás to platí na 110% 😎

mataharyy
13. kvě 2013

@napolitano No to mi důvěrně něco/někoho připomíná... 😀 😀
Jak dlouho jsem byla happy že konečně by se mohlo blýskat na lepší časy...? Pár dní/hodin... A zase se muselo něco posrat 😀

napolitano
13. kvě 2013

@vojtisek2007 Co Vojtíšek,těší se do školy?Si psala ,že moc chce,tak jak se to těšení vyvíjí,Káťa se celkem spokojila s tím,že nejde,ale nevím jak to bude vypadat v září. 😖

napolitano
13. kvě 2013

@mataharyy Jó a cóó??? 😀
Neboj bude líp,určitě.🙂

mataharyy
13. kvě 2013

@napolitano Já to vím, že bude líp. Neúspěch si nepřipouštím 😀 Navíc to není tak horké, práci zatím má, ale on chce odejít, takže máme čas na přípravu a ne stres 🙂

napolitano
13. kvě 2013

@mataharyy Hurá už mi jdou like 😀 ,mi vůbec nešli.
Ty jsi rozený optimista,to je k životu důležité 😉 ,u mě je to jak kdy.A vlastně ,co pan bratr?
A ty naháčci nejspíš budou tři😀

vojtisek2007
13. kvě 2013

@napolitanono zas kdyby ti vytvořili příjemný prostředí,nasadili sluchátka s odpovídajcí hudbou...třeba bys trhala rekordy 😀 😀 😀 VOjta se stále těší, čím dál tím více....od středy začínají chodit na odpo do školy, tak jsem zvědavá, kdy ho to nadšení přejde

@mataharyy manžel chce měnit práci ? a co brácha ? už se ozval ?

mataharyy
13. kvě 2013

@napolitano No pan bratr se chudák v pátek zhroutil, hodně a upřímně, fakt to byl dost žalostný pohled. Tak jsme mu hned učinili poslední návrh pomoci, s tím že to bude po mém a ne po jeho, pač jeho způsob nefunguje 😀 Takže má podmínku do 26. si najít práci (jakoukoliv, ale na HPP), což jsem podpořila hned v pátek tím že jsem ho donutila dát dohromady životopis a rozeslali jsme ho spolu do různých firem, pak dostal papírek s nabídkami co si má obvolat, to už taky splnil. Včera jsem mu řekla že bude chodit všude v čas a nebude stále hledat výmluvy, takže dnes šel k tátovi pracovat a ráno vstal dost brzo, aby tam přijel na čas a ještě mejm dětem dělal snídani 😀 No a až bude mít práci, tak výplata bude chodit na můj účet, já si z toho vezmu to na čem jsme domluvený, zaplatí se z toho cestovné, aby stále nejezdil na černo a část se využije na splácení jeho dosavadních průserů a něco uleju aby měl rezervu pro strýčka příhodu 😝 No a že do půl roku se vyseká z dluhů, něco našetří a pak může mít vize o tom jak začne podnikat, ale dřív ne 😎 Bude to mít tvrdé a ví to, tak uvidíme 😉

Jo a před chvílí mi s nadšením psal, že mu volali a ve středu jde na pohovor 🙂

mataharyy
13. kvě 2013

@vojtisek2007 manžel musí změnit práci, teď volal vytočený protože mu tam ukradli nářadí, už jsme jak dotační fond, před ani ne měsícem šlohli peníze, teď toto, no co bude za měsíc, ukradnou jeho 😅 Navíc šéf začíná vymýšlet hovadiny s prací i penězi... No a protože to už jsme nejednou měli, že pracoval a pak dostal hov... a ne výplatu, tak už tomu raději předcházet 😉

napolitano
13. kvě 2013

@mataharyy No držím palec,ať mu to vydrží,nechceš po něm nesmysly a to by si měl uvědomit.

@vojtisek2007 Myslíš,když já mám jen 2 cecky 😢 ona má 4,nekalá soutěž. 😀 No snad to s tou školou dobře dopadne,držím palec.

mataharyy
13. kvě 2013

@napolitano no uvidíme, buď pro něj ten pátek byl taková pecka že se probere, nebo to přejde a za pár dní zas budeme tam kde jsme byli... Podmínky jsou jasné 🙂

napolitano
13. kvě 2013

@mataharyy Jj a jestli se teď nerozsvítilo,tak už je ztracen ☹
Máš tohle http://www.kupi.cz/?u=led26 si tam projdu nákup a jdu do krámu kde mám na seznamu nejvíc slev,lidi to berou jako přivýdělek,ale já to mám jako letáky v jednom 😀 😀 😀 ,stejně půlku zapomenu 😀