• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čtvrté dítě, není to moc?

24. dubna 2017 
@vojtisek2007 Když já mám propadlý i pas - asi tři roky :grinning:. A řidičák mě taky čeká, až si vyzvednu novou občanku, tak na to vlítnu :grinning:
Tady je firma na zpracování papírenského zboží, takže podle potřeby - skládám krabičky, lepím letáčky, vkládám do obálek atd.... :grinning:. Docela slušný přivýdělek, když je "dobrý" měsíc a mě se chce pracovat, tak si vydělám i přes 7tis. :grinning:. Ale mě se poslední dobou moc nechce, resp. nestíhám... spát taky musím :grinning:
16. kvě 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano Dávali jsme Limousine a příprava stála 300 (hormony) a dávka s připuštěním 400. Docela to jde, počítala jsem tak min. 1500 na krávu :wink:
16. kvě 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edeltraut Ty máš masňáky?Hm to není tak hrozný,čekala jsem víc.A pro tu práci si musíš jezdit nebo to jde i poštou? :grinning:
16. kvě 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano Máme čestry, ale chtěli jsme je zkřížit s něčím masným - telata budou na výkrm. :slight_smile:
Pro práci si musím jezdit, poštou to nejde... Zavolají, skočím do auta a jedu, chtějí tam většinou udělat vzorek, aby viděli, jak to jde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edeltraut Jo jestli jsi úplné dřevo? :grinning: Takže kravky na mlíčko a telátka na masíčko,dobré řešení. :wink:
16. kvě 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@napolitano Tak nějak, před nima se tam s tím vždycky trápím a stejně se občas stane, že to není "ono" a při kontrole se tváří všelijak :grinning:. Občas se s něčím fakt dost trápím :grinning:.
Tak, tak :grinning: Kravičky budou dávat mlíčko a telátka a budou užitečný nadvakrát :grinning:. Pan inseminátor mě dneska potěšil, kouknul do papírů a s údivem říká: "ony ale nejsou rodově vůbec špatný!!!" :grinning:
16. kvě 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edeltraut No vidíš jak umí potěšit. :wink:
No pod dozorem bych asi nezvládla ani zalepit obálku :grinning:
16. kvě 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj ženy, jak máte? Já jsem KO, těšila jsem se na zítra jak na smilování, že se vyspím a ono hov... Manžel pojede pro zbytek věcí na Slovensko
17. kvě 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
tak jak ???
@mataharyy tak co, nechali tě aspoň trochu prospat ?
18. kvě 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 Ahoj no moc ne, ale co už. Víc než nedostatek spánku mě děsí fakt, že přivezou plné auto věcí ze slovenska a já tu budu do rána třídit a zakopávat o bordel budeme ještě sto let :rolling_eyes: :grinning:
18. kvě 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy ááááá to znám...když jsme se poprvé přestěhovali, tak jsem snad rok nebyla schopná to vybalit, ani se mi nechtělo...pořád jsem radši přelejzala krabice :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vojtisek2007 no kdyby to šlo, ale v bytě 2+1 o šesti lidech už se moc krabic dát nedá, protože přelejzat to by bylo stejné jak šplhat na Everest :grinning: :grinning:
18. kvě 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy do sklepa s nima :grinning:,ale je fakt, že díky stěhování jsem se zbavila spousty věcí,kterých bych si jinak asi doma pořád sušila nevím na co....nějaký výhody to mělo
18. kvě 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 Nemáme sklep :unamused: :grinning:
18. kvě 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy to ti vůbec nezávidím.My jsme se stěhovali už 5x.Teď před rokem,doufám už naposledy.Ale jak jsme se rozrůstali,tak to jinak nešlo.Taky jsem spoustu věcí vyházela,a nechybí mi :slight_smile: .
Jinak nám barákem prolítla žaludeční viróza a byl to mazec :frowning2: .Krom nejstaršího to položilo všechny.Jako vždy mě poslední,až poté co jsem se postarala o ostatní :slight_smile: .Měla jsem to 2 dny a myslela jsem,že už nevstanu :frowning2: .A vstala :slight_smile: .
18. kvě 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marton Jo je to třídění nesmyslů :slight_smile: To znám střevní viróza je pořádná svině :angry:
18. kvě 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ženy, jaký byl víkend ? U nás krásně, slunečno, jen teď navečer se tady přehnala bouře a teda vítr jako prase, já jsem si odpo zasázela ven už rajčata, tak doufám, že to neodnesli :frowning2:
19. kvě 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a u nás už je zase zima a prší,to bylo krátké léto :rolling_eyes:
20. kvě 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano
@vojtisek2007 ahoj,tady už je taky hnusně.Bude pršet :frowning2: Ale víkend se fakt povedl.Viróza je pryč,dělali jsme si srandu,aby to v mém případě nebylo těhotenství.No srandu,páté jsme se shodli,že bychom nedali :unamused: .
@napolitano jakou brigádičku jsi si našla? :wink:
20. kvě 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marton Je to novinka,něco jako Dedra,ale levnější.A jelikož je to nové,zaregistrováno cca 200 lidí v republice,bych se mohla chytnout :slight_smile:
20. kvě 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@napolitano aha,tak nám to tu někdy předtsav :slight_smile:
20. kvě 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marton jasan,jen co trochu rozkoukám :wink:
20. kvě 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás bylo fajn, jen včera liják jak kráva, dnes zas hezky, ale chladněji, no a doma bordel, mám tu 8 ikea velkých tašek na vyprání, co jsem protřídila z těch věcí co přivezli ze slovenska :confounded: není tu k hnutí, no masakr :rolling_eyes:
20. kvě 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Jsem včera celý den vařila a ještě musím kus dozavařit a tím pádem 14 dní nevařím,skoro :grinning:
20. kvě 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano jééé ty se máš, já mám doma velké kulové, lednice prázdná spíž také :sunglasses:
20. kvě 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Tak já mám vepřové s hráškem,segoš,fazolový guláš,polívku,roštěnku,obyč guláš.A už mám za dnešek zaregistrováno 10lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
20. kvě 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ženy drahé z Prahy a okolí (bližšího), chcete někdo zdarma analýzu financí a audit smluv (pojištění, spoření atp.)?? Dojedu, zabere to cca hodinku, nic nebudu vnucovat, proberu vysvětlím, je to nezávazné... :sweat_smile: :confused:
20. kvě 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přijdu do diskuze a tu se místo čtyř dětí řeší připouštění krav! :grinning: Díky za pobavení :slight_smile:
20. kvě 2013 ve 21:55  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elentari no jo,nějak se musí od těch dětí odreagovat :grinning: .
20. kvě 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek