• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čtvrté dítě, není to moc?

28. února 2017 
@kabatko Což o to, čas bych hádám někde vyhrabala s dostatečným předstihem, ale teď jsem bez financí, tak by se ti ta cesta moc nevyplatila :sweat_smile:
29. kvě 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Sluší:slight_smile:A kluci ti sluší :grinning:
29. kvě 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mataharyy Tak splasime vice lidi. A muzes si udelat registraci a podnikat pak sama .-) Ja do Prahy jezdim docela casto, tak bych cestu neresila .-)
29. kvě 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fakt mizim, tak packo:slight_smile:
29. kvě 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a domecek jsem si dala na bazar, jsou tam i fotky .-)
29. kvě 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy sluší matko :slight_smile: a tos vydržela sedět 4 hodiny, já při melíru sedím tak dvě a mám toho po krk....teď moje kadeřnice hledá dobrovolnici - takže mě :slight_smile: na školení modern look - barva i se střihem....jukněte
http://www.youtube.com/watch?v=A2o6yLsOXkg - tak musím porozmýšlet
29. kvě 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak v sobotu jedeme na kontrolní gastro a alergo, tak na nás myslete, začali jsme poamlu zavádět mléčné a přijde mi, že to má horší :frowning2: :frowning2: :frowning2:, tak doufám, že nebudeme muset začít zase od začátku
29. kvě 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy a jaká operace by ho čekala ? to neslezou sami ??? nějak si neumím představit že operací budou držet na místě....
29. kvě 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napolitano @edeltraut
to vypadá že první babička bych tady mohla být já (mimo @marton samozřejmě :slight_smile: )za nějakých 4-5 let ...... :slight_smile:ale doufám,že má dost rozumu
29. kvě 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 :grinning: taktéž doufám že bude mít rozum.No ale jestli bude po mně ..... :grinning: :grinning: :grinning:

@kabatko Koukla jsem a zdá se mi to za 10tis dost :sweat_smile: .Ale dík. :slight_smile:
29. kvě 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 Oni je pak přišívají, aby se stáhli, či co :zipper_mouth: Jináč s tím sezením, nebylo to tak hrozný a dobrou tři čtvrtě hodinu jsem chodila po chodbě, než dodělali figurínám trvalou :grinning:
Je výhodou i nevýhodou mít dobré vlasy, kvalitou i kvantitou, je to více pokusů ke střihu :grinning: :grinning:
29. kvě 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 To je super, jdi do toho, získáš origoš vzhled :dizzy_face:
29. kvě 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy no právě, aby to nebylo na náš buranov moc origoš :slight_smile:
29. kvě 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy au,au,au přišít,ale tak kdyby to mělo pomoct....třeba se umoudří a slevou dobrovolně sami
29. kvě 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mataharyy oprava - ne slevou ale SLEZOU :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Měla jsem dlouhý rozhovor s chlapem,po telefonu,raději.Tak jsem mu vylíčila,že jsem si našla pronájem a tak všechno,tak mi držte palce ať to stačí k rozsvícení.V sobotu je dětský den,tak doufám,že to neskončí,mně se nechce. :rolling_eyes: :grinning:
29. kvě 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vojtisek2007 doufám,že jsi tu babičku v mém případě zaťukala :grinning: .To bych měla páté dítě,můj syn se nepostará ani o sebe,nebo právě jen o sebe :frowning2: .
Holky já se po.....Přišlo nám vyúčtování za elektriku.Jsme necelý rok v baráku,nevěděli jsme jaké zálohy dát a tady je debilně udělaný kotel.Za 9 měs.při zálohách 1700kč nedoplatek 57 tis. :angry: .Jaké máte v barákách zálohy na plyn,elektriku,vodu...?
@mataharyy máš to moc pěkný :slight_smile: .Co manžel,poznal tě?
29. kvě 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marton já myslela od Fíly....no nevím jak v baráku - my jsme v bytovce 4+1, na elektriku máme jen boiler a sporák a spotřebiče samozřejmě, netopíme s ním-kotel máme na dřevo, zálohy máme 2300/měsíčně a máme to akorát +/ - pár stovek, na vodu 1600/měsíčně a vraceli nám loni 200,-Kč :grinning: :grinning: :grinning: ...., mít i topení na elektriku,tak bych řekla že zálohy jednou takový :frowning2:
29. kvě 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 No právě, au, au a narkóza a už je mi z toho blbě :zipper_mouth: Jo manžel poznal a už jsme se stihli zasmát i na účet známé. Změnila jsem si fotku na FB a protože mi to pár lidí okomentovalo a lajkovalo, tak známá v rozpětí asi minuty si rychle změnila profilovku, asi aby místo mého výstřihu byla na pořadu dne zase ona :grinning: :grinning: No chápete to a to by jeden řekl že už je dospělá :grinning: :grinning:
@marton Fííí mě přijít takový nedoplatek, tak si to jdu rovnou hodit :sweat_smile: My jsme na baráku za elektriku platili 65€/měsíc a většinou to vycházelo tak že jsme měli doplatek +/- pár eur stejný takže kolem těch 65€ a měli jsme na el. bojler a přímotop v koupelně :wink:
29. kvě 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy no vždyť já od toho nejsem daleko :unamused: .Počítali jsme s nedoplatkem,ale tohle je darda :angry: .No my máme na elektriku ohřev vody v kombinaci s plynem.Je tu zbytečně velká nádoba na ohřev,tudíž neustále běží čerpadlo a dohřívá se teplá.Bude se to muset předělat,manžel to odhaduje na 200tis.Fakt se picnu.Tý jó,ani mě ten tvůj výstřih nenapadl :grinning: .
29. kvě 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marton No protože jsi dospělá, tak tě výstřih nenapadl, mě to taky nedošlo do okamžiku než mi to napsala :grinning:
Jináč to je fakt brutální, vezmu li to tak, tak je to můj půlroční příjem :astonished:
@vojtisek2007 Jináč ten origoš je super a vesnice ti taky může, víš co... Pokud se to tobě bude líbit tak kašli na ostatní :wink:
29. kvě 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marton My platíme 2tis. a mám na el. jen sporák, běžné spotř. a v zimě čerpadlo od kotle, v létě bojler. Loni doplatek cca 4tis. doufám,že letos to nebude horší... :-/.
Jinak kamarádka topí el. a má zálohy 4tis. a topení kombinuje s krbem a topí fakt jen minimálně.
29. kvě 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edeltraut dík.Taky můžeme topit krbem,ale to nám ušetří plyn,a topit ve dne v noci v krbu si nějak nedovedu představit.Teď chtějí zálohy 8,500.Nemůžu na to ani myslet :frowning2: .
@mataharyy jo dospělá,to já jsem :slight_smile: ,Ale víš,že se na ulici otočím za ženskou a za chlapem ne? :grinning:
29. kvě 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marton To já taky, ono je totiž velmi málo chlapů, kteří stojí za otočení :sweat_smile: :grinning: :grinning:
29. kvě 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marton já myslela, že topíte el., a nemůžete mít špatně napsaný odpočet? Našim to tak udělali u vody. Taky měli doplatek asi 35tis. Mamka se tehdy nedala a nakonec byl doplatek asi 6tis. :wink:
29. kvě 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mataharyy :grinning: .A osobně u chlapa preferuji jiné kvality :wink: .
29. kvě 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marton No právě, navíc já po chlapech moc nekoukám ani je nezkoumám, nač by mi byl další :grinning: :grinning: Kdežto některé ženské si prohlížím až s krutou závistí :sweat_smile: :sunglasses:
29. kvě 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@edeltraut Moc jsem se o to nezajímala,tak to do mně teď manžel hustil,ale já a technické věci/blondýna/ :slight_smile: .Máme kotel plynový s příšerně velkou nádobou na vodu,která se ohřívá elektrikou.Plyn můžeme úplně vypnout a topit krbem ,teď když už netopíme ho máme vyplý.Ale z té nádoby čerpáme vodu na mytí a i když ji nevyčerpáme,tak se neustále ohřívá.Už elektrikář,který to viděl,tak vyvalil oči jak je to nesmyslně velké a že po první faktuře zvážíme,zda to nepředěláme.Popisuji to jako blbka neb tomu fakt nerozumím.Verdikt ale je,že je to tou nádobou.Plus pořád peru,myčka jede,počítače.Musím to tu nějak přiškrtit a manžel chce nechat udělat audit.Jdu se z toho vyspat.dobrou
29. kvě 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mataharyy taky jich mám doma dost :slight_smile: .Takhle jsem závistivě koukala na bilboard na dálnici Krainové,Reklama na šperky,ale měla tam pěkný výstřih.Až jsem si říkala,že budou chlapi bourat :slight_smile:
29. kvě 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marton No já bych potřebovala ty centimetry co mi na šířku přebývají dodat na výšku a byla bych celkem spokojená, ale to bych asi mohla mít přes dva a půl metru, to by taky nebylo dobrý :grinning:
29. kvě 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek