Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

mataharyy
29. kvě 2013

@kabatko Což o to, čas bych hádám někde vyhrabala s dostatečným předstihem, ale teď jsem bez financí, tak by se ti ta cesta moc nevyplatila 😅

napolitano
29. kvě 2013

@mataharyy Sluší🙂A kluci ti sluší 😀

kabatko
29. kvě 2013

@mataharyy Tak splasime vice lidi. A muzes si udelat registraci a podnikat pak sama .-) Ja do Prahy jezdim docela casto, tak bych cestu neresila .-)

kabatko
29. kvě 2013

Tak fakt mizim, tak packo🙂

kabatko
29. kvě 2013

Jo a domecek jsem si dala na bazar, jsou tam i fotky .-)

vojtisek2007
29. kvě 2013

@mataharyy sluší matko 🙂 a tos vydržela sedět 4 hodiny, já při melíru sedím tak dvě a mám toho po krk....teď moje kadeřnice hledá dobrovolnici - takže mě 🙂 na školení modern look - barva i se střihem....jukněte

https://www.youtube.com/watch?v=A2o6yLsOXkg

- tak musím porozmýšlet

vojtisek2007
29. kvě 2013

a jinak v sobotu jedeme na kontrolní gastro a alergo, tak na nás myslete, začali jsme poamlu zavádět mléčné a přijde mi, že to má horší ☹ ☹ ☹, tak doufám, že nebudeme muset začít zase od začátku

vojtisek2007
29. kvě 2013

@mataharyy a jaká operace by ho čekala ? to neslezou sami ??? nějak si neumím představit že operací budou držet na místě....

vojtisek2007
29. kvě 2013

@napolitano @edeltraut
to vypadá že první babička bych tady mohla být já (mimo @marton samozřejmě 🙂 )za nějakých 4-5 let ...... 🙂ale doufám,že má dost rozumu

napolitano
29. kvě 2013

@vojtisek2007 😀 taktéž doufám že bude mít rozum.No ale jestli bude po mně ..... 😀 😀 😀

@kabatko Koukla jsem a zdá se mi to za 10tis dost 😅 .Ale dík. 🙂

mataharyy
29. kvě 2013

@vojtisek2007 Oni je pak přišívají, aby se stáhli, či co 🤐 Jináč s tím sezením, nebylo to tak hrozný a dobrou tři čtvrtě hodinu jsem chodila po chodbě, než dodělali figurínám trvalou 😀
Je výhodou i nevýhodou mít dobré vlasy, kvalitou i kvantitou, je to více pokusů ke střihu 😀 😀

mataharyy
29. kvě 2013

@vojtisek2007 To je super, jdi do toho, získáš origoš vzhled 😵

vojtisek2007
29. kvě 2013

@mataharyy no právě, aby to nebylo na náš buranov moc origoš 🙂

vojtisek2007
29. kvě 2013

@mataharyy au,au,au přišít,ale tak kdyby to mělo pomoct....třeba se umoudří a slevou dobrovolně sami

vojtisek2007
29. kvě 2013

@mataharyy oprava - ne slevou ale SLEZOU 😀 😀 😀

napolitano
29. kvě 2013

Měla jsem dlouhý rozhovor s chlapem,po telefonu,raději.Tak jsem mu vylíčila,že jsem si našla pronájem a tak všechno,tak mi držte palce ať to stačí k rozsvícení.V sobotu je dětský den,tak doufám,že to neskončí,mně se nechce. 🙄 😀

marton
29. kvě 2013

@vojtisek2007 doufám,že jsi tu babičku v mém případě zaťukala 😀 .To bych měla páté dítě,můj syn se nepostará ani o sebe,nebo právě jen o sebe ☹ .
Holky já se po.....Přišlo nám vyúčtování za elektriku.Jsme necelý rok v baráku,nevěděli jsme jaké zálohy dát a tady je debilně udělaný kotel.Za 9 měs.při zálohách 1700kč nedoplatek 57 tis. 😠 .Jaké máte v barákách zálohy na plyn,elektriku,vodu...?
@mataharyy máš to moc pěkný 🙂 .Co manžel,poznal tě?

vojtisek2007
29. kvě 2013

@marton já myslela od Fíly....no nevím jak v baráku - my jsme v bytovce 4+1, na elektriku máme jen boiler a sporák a spotřebiče samozřejmě, netopíme s ním-kotel máme na dřevo, zálohy máme 2300/měsíčně a máme to akorát +/ - pár stovek, na vodu 1600/měsíčně a vraceli nám loni 200,-Kč 😀 😀 😀 ...., mít i topení na elektriku,tak bych řekla že zálohy jednou takový ☹

mataharyy
29. kvě 2013

@vojtisek2007 No právě, au, au a narkóza a už je mi z toho blbě 🤐 Jo manžel poznal a už jsme se stihli zasmát i na účet známé. Změnila jsem si fotku na FB a protože mi to pár lidí okomentovalo a lajkovalo, tak známá v rozpětí asi minuty si rychle změnila profilovku, asi aby místo mého výstřihu byla na pořadu dne zase ona 😀 😀 No chápete to a to by jeden řekl že už je dospělá 😀 😀
@marton Fííí mě přijít takový nedoplatek, tak si to jdu rovnou hodit 😅 My jsme na baráku za elektriku platili 65€/měsíc a většinou to vycházelo tak že jsme měli doplatek +/- pár eur stejný takže kolem těch 65€ a měli jsme na el. bojler a přímotop v koupelně 😉

marton
29. kvě 2013

@mataharyy no vždyť já od toho nejsem daleko 😒 .Počítali jsme s nedoplatkem,ale tohle je darda 😠 .No my máme na elektriku ohřev vody v kombinaci s plynem.Je tu zbytečně velká nádoba na ohřev,tudíž neustále běží čerpadlo a dohřívá se teplá.Bude se to muset předělat,manžel to odhaduje na 200tis.Fakt se picnu.Tý jó,ani mě ten tvůj výstřih nenapadl 😀 .

mataharyy
29. kvě 2013

@marton No protože jsi dospělá, tak tě výstřih nenapadl, mě to taky nedošlo do okamžiku než mi to napsala 😀
Jináč to je fakt brutální, vezmu li to tak, tak je to můj půlroční příjem 😲
@vojtisek2007 Jináč ten origoš je super a vesnice ti taky může, víš co... Pokud se to tobě bude líbit tak kašli na ostatní 😉

edeltraut
29. kvě 2013

@marton My platíme 2tis. a mám na el. jen sporák, běžné spotř. a v zimě čerpadlo od kotle, v létě bojler. Loni doplatek cca 4tis. doufám,že letos to nebude horší... :-/.
Jinak kamarádka topí el. a má zálohy 4tis. a topení kombinuje s krbem a topí fakt jen minimálně.

marton
29. kvě 2013

@edeltraut dík.Taky můžeme topit krbem,ale to nám ušetří plyn,a topit ve dne v noci v krbu si nějak nedovedu představit.Teď chtějí zálohy 8,500.Nemůžu na to ani myslet ☹ .
@mataharyy jo dospělá,to já jsem 🙂 ,Ale víš,že se na ulici otočím za ženskou a za chlapem ne? 😀

mataharyy
29. kvě 2013

@marton To já taky, ono je totiž velmi málo chlapů, kteří stojí za otočení 😅 😀 😀

edeltraut
29. kvě 2013

@marton já myslela, že topíte el., a nemůžete mít špatně napsaný odpočet? Našim to tak udělali u vody. Taky měli doplatek asi 35tis. Mamka se tehdy nedala a nakonec byl doplatek asi 6tis. 😉

marton
29. kvě 2013

@mataharyy 😀 .A osobně u chlapa preferuji jiné kvality 😉 .

mataharyy
29. kvě 2013

@marton No právě, navíc já po chlapech moc nekoukám ani je nezkoumám, nač by mi byl další 😀 😀 Kdežto některé ženské si prohlížím až s krutou závistí 😅 😎

marton
29. kvě 2013

@edeltraut Moc jsem se o to nezajímala,tak to do mně teď manžel hustil,ale já a technické věci/blondýna/ 🙂 .Máme kotel plynový s příšerně velkou nádobou na vodu,která se ohřívá elektrikou.Plyn můžeme úplně vypnout a topit krbem ,teď když už netopíme ho máme vyplý.Ale z té nádoby čerpáme vodu na mytí a i když ji nevyčerpáme,tak se neustále ohřívá.Už elektrikář,který to viděl,tak vyvalil oči jak je to nesmyslně velké a že po první faktuře zvážíme,zda to nepředěláme.Popisuji to jako blbka neb tomu fakt nerozumím.Verdikt ale je,že je to tou nádobou.Plus pořád peru,myčka jede,počítače.Musím to tu nějak přiškrtit a manžel chce nechat udělat audit.Jdu se z toho vyspat.dobrou

marton
29. kvě 2013

@mataharyy taky jich mám doma dost 🙂 .Takhle jsem závistivě koukala na bilboard na dálnici Krainové,Reklama na šperky,ale měla tam pěkný výstřih.Až jsem si říkala,že budou chlapi bourat 🙂

mataharyy
29. kvě 2013

@marton No já bych potřebovala ty centimetry co mi na šířku přebývají dodat na výšku a byla bych celkem spokojená, ale to bych asi mohla mít přes dva a půl metru, to by taky nebylo dobrý 😀