Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

vojtisek2007
31. kvě 2013

@napolitano nejsem tryskomyš, jde to, jenom v PO a ST...takže se snažím, aby v neděli a úterý bylo navařeno víc a zbylo na malý na druhý den k večeři a chlap hlídá-MUSÍ - ale musí být po večeři,vykoupaný a v pyžamu, dohlíží na ně u pohádek a za 10 osm je dá do postele...když má odpolední hlídá Honzík....tomu je nemusím nechávat navečeřený a vykoupaný, to si zvládne sám a i se mi urazí, když se ho zeptám, jestli jim mám dát večeři nebo je vykoupat než odjedu....jak jsou ty chlapy jiný 😀 😀 😀

napolitano
31. kvě 2013

@vojtisek2007 Tak to mám technickou,hlídá Bohunka,když někam musím.A taky zvládá vše až na kojení 😀.Dneska je tu divadlo,tak bych šla,sle nevím jestli to projde 😝

vojtisek2007
31. kvě 2013

@napolitano jojo, to kojení jim nějak nejde 🙂, si pamatuju jak dneska - eli je rozená 24.6. a 24.7. měl brácha narozky 35 - takže posedíme chvilku v hospodě, Honzík hlídal, já v osm nakojila, uložila a říkám mu, až se začně tak nějak pomrskávat po těch dvou/třech hodinách,ať mi zavolá, že přijdu - měla jsem to to hospůdky 5minut - tak se bavíme,bavíme, kolem půlnoci jsem začala být nervózní, tak volám domu, cože se to děje, nebo neděje, a honza hlásí - asi v jedenáct se začla mrskat, tak že si jí vzal k sobě do postele, chvilku že zkoušel dudlíka a nezabralo to, tak jí dal cucnout čaje, co tam měl v lahvičce vojta a od tý doby zase spí 😀 😀 😀
A jen jdi na divadlo....oddáchneš, zrelaxuješ

napolitano
31. kvě 2013

@vojtisek2007 Šikovnej kluk,máš doma poklad 🙂Asi půjdu,ale děti nechtějí zůstat s tátou sami,tak uvidíme.

vojtisek2007
31. kvě 2013

@napolitano jo to znám, děti taky nechtějí být večer doma s tatínkem....přemlouvají,ať nikam nechodím,nejzdím apod....mají smůlu, sice jsem matka,ale taky člověk... Jojo, to on Honza poklad je 😀 co se týče domácnosti a dětí tak na 1* ,kdyby takhle zvládal i školu, bylo by to fajné....ale nemůžu chtít aby mu šlo všechno, teď se snažil,snad vytáhnul i ty čtyřky....tak budou snad jen trojky na vízo..stejně je to hrozný a všechno do školy dělá pod nátlakem a pohrůžkama....

napolitano
31. kvě 2013

@vojtisek2007 Bobča má většinou dvě trojky,ale jenom protože ji to nebaví.Když se snaží jsme na dvojkách.Zvláštní je že mě aspoň něco bavilo,ji téměř nic,tedy ve škole 😀

vojtisek2007
31. kvě 2013

@napolitano no mě bavila celé škola a kdybych měla dostat špatnou známku, asi bych nevím co...prostě bych se možná i zrhoutila...jsem takovej blboun...ale mám tendenci být ve všem dobrá nebo nejlepší 😀 😀 😀 teď už teda jenom v tom,co mě FAKT baví, dříve ve všem....a to fakt nešlo, to bylo o nervy

napolitano
31. kvě 2013

@vojtisek2007 Tak to nééé,jen v tom co mě bavilo,ale měla jsem jiný problém,byla jsem na vesnické škole,mamka tam učila a táta byl ředitel,to bylo prima peklo.Táta mě měl na fyziku a chemii,mamka na výtvarku.Pokud jsem v tátově předmětu neuměla,vzal si mě do kabinetu a dostala jsem pár facek,milovala jsem ze srdce ty dva předměty 😠 .Spolužáci pořád somrovali ať jim přinesu výsledky testů atd,nemohli pochopit,že k nim nemám přístup.Takže abych měla pokoj,tak jsem v sedmičke seřezala několik spolužáků a bylo vymalováno 😎

vojtisek2007
31. kvě 2013

@napolitano taky dobrý, mít rodiče kantorama a ještě jako učitele 🙂

marton
31. kvě 2013

@napolitano no to je blbý,když rodič učí svoje děti ☹ .A ještě chemie,fyzika,brrr...Tím,že jsi je seřezala si docílila čeho 😀 ?

marton
31. kvě 2013

@vojtisek2007 nebyla ty jsi šprtka? 😀 Trochu mi připomínáš mého manžela 😉 .

napolitano
31. kvě 2013

@marton 😀 😀 😀 nechali mě na pokoji. 😉

@vojtisek2007 Mi povídej,byla to slast. 😠

vojtisek2007
31. kvě 2013

@marton jo, byla,ale jenom na základce, pak už to šlo do háje .... 😀 😀 😀

napolitano
31. kvě 2013

@marton 😀 😀 Ani né tak šprtka jako samotář,měla jsem vyznamenání i když jsem se neučila,do čtvrťáku na gymplu jsem dolezla aniž bych otevřela sešit nebo učebnici 😅

napolitano
31. kvě 2013

@marton Jsem se překoukla 😀 😀 😀 mi to zas jde 😀

marton
31. kvě 2013

@napolitano jo tak to jóó.Já myslela,že jsi se chtěla zdekovat ze školy,abys nebyla pod dohledem.Si je měla seřezat už dřív 😀 .

marton
31. kvě 2013

@napolitano proč ty jsi to vlastně před maturou vzdala? 😉

marton
31. kvě 2013

@vojtisek2007 ono to taky nejde vydržet celý život 😀 .

napolitano
31. kvě 2013

@marton Protože jsem blbá😀 😀 ,němčinářka mi při hodině řekla,že mě nepustí k maturitě,ať na to zapomenu,no tak jsem se zvedla,prohlásila,že tedy nebudu ztrácet čas a odešla 😎.No přímo jsem řekla:Tak to mi můžete políbit pr...,měla jsem prima období 😀

marton
31. kvě 2013

@napolitano 😀 hezkýý.A já se divím svému synovi,který řekne profesorce,že špatně vyučuje 😠 .

napolitano
31. kvě 2013

@marton Za pravdu se každý čertí 😀 😀 😀 .Na jaký je škole?Asi jsem to propásla. 😅

kabatko
31. kvě 2013

@vojtisek2007
@edeltraut
@mataharyy
Teda damy, tak trochu nechapu co resite. moje vyska je 158 Cm, aktualni vaha 88Kg. Kdyz jsem si brala muzicka mela jsem 71kg. ale byla jsem dost vysportovana, takze jsem tlusta nebyla. Behem tehu jsem nabrala 2 az 6 kg. (s tim poslednim ty 2 kg) Takze po poslednim porodu pred 3 roky jsem mela 72kg. Bohuzel jsem ale nabrala tu vahu za ty 3 roky ale az po porodu. a to se pry behem kojeni nenabere. mela jsem srumec kolem deti, kojila jsem do roka, do 6 mesicu veku ditete jsem davala cca 2 l mat. mleka denne do mlecne banky a stale jsem kynula. No, fakt je, ze mam nejake uzliky na stitne zlaze ale funkce je normalni. byt beru Eutyrox. No, tak nevim, kam se na mne hrabete s vahama. ale o vaze to tolik neni. spise jak se clovek citi. A musim rici, ze si pripadam jak hroch a kdyz vydim fotku tak mi je spatne. No, lec, zkusila jsem krabickovou dietu na 30 dni a nezhubla jsem nic. Pry to je ale stitkou, tak mam smulu. No, ale jsem proste takova, manzel mne ma rad a to je hlavni, ne? Se satnikem jsem to vzdala a krasne nove obleceni velikost 38 - 40 podedila moje sestricka. No, stejne ted kostymky neuziji a jsem prevazne v teplakach a tricku 🙂 Takze co vlastne resim? Akorat svoji pohodu ☹

kabatko
31. kvě 2013

@vojtisek2007 Jojo, ja mam na tohle super muze. Zvlada vsechny deti v pohode vykoupat, udelat jim veceri a tak. takze v klidu jedu se psama na vystavu a jirka tu ma vsechny 4 deti na cely vikend sam 🙂 pry si to moc uzivaj. ja prijedu, sice doma bordel, ale deti stastny a spokojeny. Sice se dozvim, ze k veceri meli zmrzku a nic jineho, ale hlad nemely a obleceni maji pokecane vetsinou od gulase - manzelova specialitka🙂 . vyuziva kuchyne, kdyz nejsem doma 🙂

kabatko
31. kvě 2013

Tak ahoj holky, ja zase letim. jsem dojela ze skolky, kde jsem detem hrala pohadku O pejskovi a kocicce. kocicka byla velka plysova a zly cerny pes byla nase Gwendicka (bernsky salas. pes) a pejsek byla nase mala Vikus( Coton). detem se to moc libilo , tak jsem moooc rada
Tak papa, jdu vybalovat.

vojtisek2007
31. kvě 2013

@kabatko no právě,já se cítila úplně příšerně 😢 😢 😢 ,takže jsem se do toho dala, já pokud jsem byla doma s dětma, tak to bylo relativně v pohodě,jak jsem začla chodit do práce, tak jsem začala kynout....má vysněná váha je 65,ale už teď se cítím dobře, jen bych potřebovala trochu zapracovat na břiše a stehnech - jsou takový jako rozblemcaný 😀 ,tak to trochu zpevnit a to chce cvičit,cvičit,cvičit....

vojtisek2007
31. kvě 2013

@marton no to jsem taky zjistila, zoufale jsem se o to ale snažila až jsem se málem zhroutila....takže tak už NE...

edeltraut
31. kvě 2013

@napolitano To je jako by to vyprávěl můj chlap, ale po něm vyžadovala češtinářka povinnou četbu... 🙂, jeho máma dodnes neví, že maturu nemá 😀

vojtisek2007
31. kvě 2013

@edeltraut prosímtě a jak se mu to podařilo ututlat ? 😀

napolitano
31. kvě 2013

@edeltraut Šikovnej,si ti kantoři navymýšlejí 😀

mataharyy
31. kvě 2013

@edeltraut tak to je dobrej, si nedovedu představit, že bych ututlala že nemám maturu... proto jsem to oznámila na rovinu 😀 😀